amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 41 - Zoznámenie Banská Bystrica

Ste v Banskej Bystrici a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBanská Bystrica

1046 M 76 rokov
Samota je zlá. Som na dôchodku. Deti sú zaopatrené a nebývajú so mnou. Nefajčím a nie som závislý na alkohole. Finančne zabezpečený. Vyzerám mladšie ako mám vek. Chcem sa zoznámiť so ženou štíhlejšej, alebo strednej postavy tiež finančne zabezpečenou, Mám vzťah k prechádzkam, turistike, cestovaniu, dovolenke pri mori, plávaniu, návšteve kultúrnych podujatí. Som technický založený. Mám záhradku s ovocnými stromami, možnosťou pestovania zeleniny kde sa dá oddychovať a prežívať príjemné chvíle. Na záhradke mam zariadenú chatku v ktorej sa dá prespávať. V byte nemám žiadne zvieratko z osobných dôvodov.
Petinko91 M 31 rokov
Muž 31 rokov Banská Bystrica
Ahoj chcem spoznať dievča ktoré sa nebojí pokušenia nájsť si niekoho s kým by strávila pár pekných chvíľ.
Dúfam že sa nájde aspoň jedno dievča ktoré by sa chcelo zoznámiť.
Borisprodigy M 40 rokov
Muž 40 rokov Banská Bystrica
Medzi moje záluby patrí hlavne tanečná elektronická hudba a moja práca . Voľný čas trávim väčšinou so slúchsdlami na ušiach . Na dovolenky nechodím pretože momentálne práca a disko keď sa nájde čas. Pracujem v Starom Priore ,bystričania poznajú ako skladník a je to jedno skvelé miesto a máme skvelý tým. Čo sa týka domácich mazlíčkov tak psíka som mal ale už je pod zemou bo mal autonehodu ale chodia za mnou podarené mačky,ktoré kŕmim podla toho akú mám náladu. Hladám si babenku do koča i do voza môžem byť určite aj so slobodnou mamičkou s dcérkou a budeme sa mať dobre. Som slobodný a ja deti nemám a jedno viem že budem skvelý otec lebo mám radosť z maličkostí,rád varím a starám sa o svoj zovňajšok i keď dnes räno som si neumyl zuby..Malý prešľap. Tak jestli sa rozhodneš napísať duša zlatá napíšeš urobíš mi radosť. Krásny deň s Úsmevom na tvári ktorý nám slovákom tak chýba. Bozk
janmohyl M 62 rokov
S obľubou šport, turistika, bicykel a v zime bežky. Záhrada a varenie špecifických receptov. Prečítal som 100 kníh a všetko je ináč a tak menej čítam ale už si vyberám.
mohyl M 62 rokov
Mám záujem o prírodu, záhrada, šport. Nie sú mi cudzie ani duchovné chvíle a rozhovory. Pred dôchodkom pracujem.Zvieratka doma nemám. Deti majú veľa rokov, sú dospelé.
Dudikoff M 41 rokov
Muž 41 rokov Banská Bystrica
Ahoj.Som tu novy a touto cestou by som rad našiel milu ,vášnivu zenu na spoločne,prijemne chvile.Mam rad prirodu,knihu, dobre jedlo,hudbu. Pracujem ako Produktovy manažer.Vo volnom čase behávam, turistikujem a vela Vela čitam.
drak2501 M 32 rokov
Muž 32 rokov Banská Bystrica
HladAm vazny vztah. Som spolocensky mam rad prirodu turistiku hladam normalne dievca ktore to ma upratane hlavne v hlave. Ma podobne zaujmy a skorou sa daju vytvArat spolocne Aktivity. Ak si tu ozvy sa foto mazm poslem.
Draculka M 44 rokov
Muž 44 rokov Banská Bystrica
Hľadám úprimnú a dobrú ženu, ktorá by so mnou trávila voľný čas v prírode - najmä na turistike, pri športe - beh, tenis, bicykel, plávanie. Ak máš rád prírodu a šport ozvi sa mi, budem veľmi rád. Hľadám vážny vzťah, žiadny flirt.
Maly18 M 22 rokov
Muž 22 rokov Banská Bystrica
Som mladý atraktívny chlapec, jazdím na skateboarde, mam rad cestovanie vlakom, rád by som spoznal nejakú milú, smelú a krásnu slečnu.. Ktorá nemá problém si zaspinit ruky xd. Má rada cestovanie a nejaké športy
sukhi M 60 rokov
Muž 60 rokov Banská Bystrica
Som rus, buvam na Slovensko 3 roka preto nedobre pišem. Som podnikateľ. Rad cestujem, športujem - fotbol, snoubord, turistika. Mam vlastnij byt. Chcel by zoznamit sa s veselej peknoj ženoj. Uhradim všetky naklady na vstretnutie a ine
Bos90 M 40 rokov
Muž 40 rokov Banská Bystrica
Som zábavná osoba. Rád sa zabávam. V lete rád jazdím na bicykli, v zime na lyžiach. Rád chodím v lese. Tiež mám rád diskotéky, filmy a ďalšie. Pracujem v predaji. Hľadám krásne dievča zdieľať čas pre záujmy.
exclusiveeq M 28 rokov
pracujem ako elektrotechnik a IT, zaluby su fyzicka aktivita, pocuvanie hudby, priroda, cetovanie. mam macku, rad by sm spoznal inteligentne dievca resp. zenu, ktora ma rada zdravy zivotny styl, je slusna, poriadkumilovna

1 20 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 57 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania