amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 40 - Zoznámenie Banská Bystrica

Ste v Banskej Bystrici a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBanská Bystrica

havana584 M 54 rokov
Muž 54 rokov Banská Bystrica
historia,turistika,more.mám rád zvieratá.hladam priatelku na turistiku prechadzky,travenie volnych chvil.Som priatelsky,nemam rad falosnych ludí,moje zaluby som uz napisal rad spoznavam hrady zamky po morave slovensku a cechach
vilcoo M 29 rokov
Muž 29 rokov Banská Bystrica
Ahojte :)hľadám si tu dievča ktorá je úprimná, láskavá, milá, srdečná, veselá osoba s dobrým srdcom :) bud ako dobrú kamarátku alebo aj vážny vstach :)som úprimní,srdeční a hlavne veľký dobrák :)a ženy to rady zneužívajú.
Moje záľuby, posilovanie, futbal,cyklistika, turistika som aktívni človek,práca ma baví hocijakého druhu :)mám mačky, mal som aj psíka ale už neni medzi nami.
Mam dievčatko má akurát 3 roka :)
Vann9 Ž 24 rokov
Žena 24 rokov Banská Bystrica
Hello. Študujem učiteľstvo anglického a francúzskeho jazyka, napriek tomu deti veľmi nemusím. Vo voľnom čase chodím rada s kamarátmi von, posedieť do nejakého podniku. Rada si prečítam dobrú knihu pri pití horúcej kávy
vrosko M 47 rokov
Muž 47 rokov Banská Bystrica
Športovo založený, udržiavaný, garážovaný :o) ... zvieratká nemám žiadne, už som oficiálne doštudoval, voľný čas trávim radšej na čerstvom vzduchu ako doma, prácu mám, a deti nemám ani zaopatrené a ani nezaopatrené a rád by som spoznal obdobne založenú osobu :o)
DonDiablo666 M 32 rokov
Muž 32 rokov Banská Bystrica
turistika...netere... servisný technik...všetky zvieratká hladám daku babu zo zmyslom prehumor a nevadí jej že niesom jonny deep :D deti niesu prekážkou mam rad dobre jedlo ak viem cutne variť tak 50 percent už mojich má pretože ako sa vraví lása ide cez žalúdok :D
11Lubo11 M 32 rokov
Chcem dávať viac ako brať. Nebudem tu písať reči typu mám rád prírodu a podobne, to je jasné. Proste písať, stretnúť, svadba, nikdy nezomrieť. Ale keďže som zistil že má nazaregistruje bez písania o sebe tak mám rád prírodu hh.
ankahalajova Ž 57 rokov
Som slobodná a milujem slobodu to znamená prírodu, tam si viem odychnuť, načerpať sily a energiu ale niekedy samota je zlý spoločnik. Svoju robotu milujem som jej oddaná skoro celý život a tak isto milujem aj svoje deti aj keď už maju svoje rodiny su mojim životom.
Adka000 Ž 33 rokov
Žena 33 rokov Banská Bystrica
- rada trávim čas v prírode či pri vode, milujem hubárčenie, rada fotím, baví ma aj záhradka
Rada by som sa zoznámila s mužom a čas ukáže
- deti sú vítané,ja mám 10r dcérku
Myslím že ide najmä o sympatie...ale mal by si byt poriadny kus chlapa...bo aj mňa je celkom dosť
Ja UŽ nefajčím...takže by si mal byt nefajčiar ...myslím že ak si raz za čas dáš cigaretu tak to prežijem no ak fajčíš viac tak ani nepíš.
Žijem v BB... a ty by si mohol byť max hodinu ďaleko odomňa.
Neviem čo viac napísať...kludne sa pýtaj
Vladox71 M 51 rokov
Rád sa zoznámim s osobou, ktorá má zmysel pre humor, nie je zaťažená starými vzťahmi a vecami, ktoré aj tak nemôže zmeniť a pozerá do budúcnosti s optimizmom. Niečo podobné môžem povedať aj o sebe. Viac o sebe prezradím počas ďalšej komunikácie
ADOV M 62 rokov
Ahoj hľadám si kamarátku s ktorou by som znovu zažil... Ozvi sa, uvidime.Samozrejme diskretnosť bez narušenia súkromia.Ak mas chut sa občas, stretnut,priestor mám resp.prídem.BR,ZV,ZH,PD,RK,
123456711 M 45 rokov
ahojte,moje zaluby,hlavne turistika,bezky,tak celkovo sport.pracujem mimo Slovenska,deti nemam.mam rad zvierata,to je asi vsetko.chcem spoznat nejake rozumne divca ktora ma rada sport.
1046 M 76 rokov
Samota je zlá. Som na dôchodku. Deti sú zaopatrené a nebývajú so mnou. Nefajčím a nie som závislý na alkohole. Finančne zabezpečený. Vyzerám mladšie ako mám vek. Chcem sa zoznámiť so ženou štíhlejšej, alebo strednej postavy tiež finančne zabezpečenou, Mám vzťah k prechádzkam, turistike, cestovaniu, dovolenke pri mori, plávaniu, návšteve kultúrnych podujatí. Som technický založený. Mám záhradku s ovocnými stromami, možnosťou pestovania zeleniny kde sa dá oddychovať a prežívať príjemné chvíle. Na záhradke mam zariadenú chatku v ktorej sa dá prespávať. V byte nemám žiadne zvieratko z osobných dôvodov.

1 20 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 57 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania