amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 36 - Zoznámenie Banská Bystrica

Ste v Banskej Bystrici a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBanská Bystrica

Rimobul2 M 71 rokov
Mam rad pohodu, komunikáciu, výlety, cvičenie, divadlo,operu, tanec, koncerty, chalupa, záhrada. Som na dôchodku a robil som vedúce funkcie v ekonomike. Hľadám milú, nežnú dušu. Pocit porozumenia a spolupatričnosti. Pocit ze niekto ta má rád a zároveň ten pocit dávať , vrátane toho ze tá duša je pre mňa priorita a princezná, lebo bez toho pocitu je život prázdny , aj keď inak máš všetko. Pretože keď si večer lahnes do postele a nikto ti nestisne ruku a nemáš pocit ze si s ním rad, tak život síce beží, ale je to len prežívanie.
Mathew0112 M 36 rokov
Muž 36 rokov Banská Bystrica
Mám rád umenie, fotografiu, cestovanie, turistiku.

Mám psíka z útulku menom Fox :)

Rád by som sa zoznámil s niekým s kým sa budem cítiť príjemne a niekým kto je ochotný investovať nie len do seba ale aj do vzťahu. Vie rozprávať o svojich problémoch, potrebách a je otvorený.

Mám dcérku.
momo7878 M 47 rokov
Muž 47 rokov Banská Bystrica
Ahoj volám sa Roman medzi moje záľuby patrí príroda rád chodím po horách ale aj k moru . Mám rád pohyb ale aj ničnerobenie . Rád pracujem v záhrade to je aj moje zamestnanie . Rád sa zoznámim so ženou ktorá má podobné koníčky ako ja .
robino57 M 65 rokov
Muž 65 rokov Banská Bystrica
Chcel by som konečne stretnúť žienku ktoré vie čo chce, ktorá nekladie zbytočné otázky, nehovorí do vetra a je schopná urobiť niečo konkrétne, ktorá si stojí za svojim slovom.
marienka108 M 50 rokov
Muž 50 rokov Banská Bystrica
hladam zenu na vstach nezalezi ci mate deti dobrim srcom a uprimnost jeto nadosetko rat sa zpoznam zo zenov comam na srci ato sami nato paci dakujem za pochopenie a budem rat ket sa najde zena dobrim srcom pracujem v zahranici a som v belgicku
David01 M 52 rokov
Muž 52 rokov Banská Bystrica
Som muz s pozitivnym pohladom na svet so zaujmami o sport a turistiku. Milujem psov. Mam 21 roc who syna ktory nezije si mnou. Som zamestnany a moju pracu mam rad. Rad by som sa zoznamil so sebavedomou , milou a ambicioznou sebou s podobnymi zaujmami.
Erika123456789 Ž 43 rokov
Žena 43 rokov Banská Bystrica
Rada chodím do prírody a na prechádzky so psom. Mám 18 ročného syna s ktorým byvam. Pracujem ako ošetrovateľka v sociálnych sluzbach. Hľadám niekoho vtipného s kým si budem rozumieť :)
Julka05 Ž 51 rokov
Som milá,priateľská a úprimná žena rada cestujem,varím a rada trávim čas vo svojej záhradke...Víkendy rady trávim zo svojimi priateľkami,rada nakupujem i rada sa prechádzam v prírode.
Bobo1992 M 30 rokov
Muž 30 rokov Banská Bystrica
Som energický a plný života mám rád prírodu vesmír a hudbu .
Chcem milovať a byť milovaný .
Chcel by som spoznat milú a láskavú ženu . Som.dost ukecany niekedy až príliš
delideli M 59 rokov
Som jednoduchý človiečik z domom záhradou psom a kocurom ktorých móžem a majú svoj vek tak sa mi treba o nich aj postarať.. Lebo mi boli oporou
Som na voľnej nohe... Žijem ako chcem
Môžem Chorvátsko. kde som aj 3 krat v roku
Slnko teplo môžem.. V zime si teplo robím v krbe
Deti sú moje zvieratá
kboris11 M 51 rokov
Muž 51 rokov Banská Bystrica
Momentálne žijem v zahraničí... a hľadám dobrý dôvod vrátiť sa domov... som motorkár, rád spoznávam nové miesta... oddych skôr v horách ako pri mori... ale so správnou spoločnosťou sa to môže rýchlo zmeniť...
BedoBedo1 M 60 rokov
Muž 60 rokov Banská Bystrica
Zaluby,sport Som zivnostnik,pracujem v stavebnictve.V domacnosti mam psika a macku.Volny cas travim na ihricku,hranim nohejbalu.Rad chodim do prirody s partiou.V zime chodievam na prechadzky na bezkach.

1 20 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 55 viac

© 2022Kontakt · Podmienky používania