amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 34 - Zoznámenie Banská Bystrica

Ste v Banskej Bystrici a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBanská Bystrica

AndrejKanka M 29 rokov
Muž 29 rokov Banská Bystrica
Moje záluby sú autá, polovníctvo, príroda, oddych. Pracujem ako automechanik na autovrakovisku. Zvieratká mám len včely a psa. A chcel by som spoznať niekoho mne podobného ktorý bude hlavne verný, spolahlivý a ostatné sa už spraví samo :)
daniela112 Ž 40 rokov
Žena 40 rokov Banská Bystrica
Rada sa zoznámim so slobodným mužom. Mám rada cestovanie, turistiku, plávanie, korčuľovanie... Rada by som spoznala niekoho s podobnými záujmami :) Ďakujem
20061976 Ž 46 rokov
Všetko sa má opýtaj osobné moje záľuby sú štvorkolka pracujem v obchode mám psa mačku a rybycky rada by som spoznala milujúceho muža ktorý vie oceniť lásku
Jogi22 M 66 rokov
Muž 66 rokov Banská Bystrica
Som veselej povahy, rád športujem, baví ma turistika, bicyklovanie, domáce práce a všeličo iné čo je
potrebné pre život. Voľný čas trávim v prírode a ak rastú huby tak na hubách, mám rád more a rád si pozriem dobrý film
Pepus M 29 rokov
Muž 29 rokov Banská Bystrica
Mám 27 rokov,hĺadám ženu ktorá bude chápať to aký som pracujem v kuchyni vo volnom case rád poćúvam hudbu prechádzam sa momentálne hĺadám ženu s ktorou by som ostal
Sukulent M 36 rokov
Muž 36 rokov Banská Bystrica
Dobrý film, hudba, kniha. Práca tak rôzne väčšinou sklad, výroba a pod. Niekedy na voľnej nohe. Zviera nemám ale chcem psa. Deti nemám. S kým by som sa chcel zoznámiť.. Hmm nejaká milá, hodná holka ktorá netravi všetok voľný čas v obchodakoch.
teraz123456 Ž 51 rokov
ahoj, si vysporiadany normalny chlap, bez exekucii a mozno trochu realista? tak sa ozvi mne:) som takmer 50 rocna normalna baba byvajuca rada v pohode, lubim rekreacne sport, kulturu a pohodu:)
Damilos1 M 72 rokov
Záľuby príroda práce pri dome na chate emeritný lesník na dôchodku deti dospelé samostatne bývajúce ,priateľstvo a možno viac so ženou primeraného veku do voza aj do koča normálnu slovenku.
milanmilan1 M 33 rokov
Muž 33 rokov Banská Bystrica
Moje záľuby : varenie,cestovanie,výlety. Mám rád šport plávanie tenis bicykel..voľný čas tiež rad strávim pri aperitíve dobrom koktaili a v poho sa rád zabavim na disco ked je fAjn akcia. Pracujem v advokátskej kancelárii administratívu robím. Mám rad aj psíkov. Rodičia majú psa. Rád by som sa zoznámil so ženou ktorá ma podobne záľuby ako ja.ma pozitívny pristup k životu a je pozitívna aj keď život není vždy ľahký.. JE úprimná férová rodinné založená a mala by ma rada takého aký som. Budem sa tešiť ak ta nájdem..:)
Richael M 31 rokov
Ahoj som mladý chalan ktorí zbožňuje svoje záľuby

Mám rad všetko pekne a dobre, úprimnosť, rodinu, priateľov, šport, pohyb, beh, bike, fitness, prírodu, hory, túry, lyžovanie, slnko, more, cestovanie, výlety, kultúru, zábavu, hudbu, tanec.

Voľný čas rad trávim pri športe, pohybom, v prírode, spoznávaním nových miest, či aj
oddychom vo wellness, alebo v divadle či kine.

Mam záujem iba o vážny vzťah, ktorý vychádza z priateľstva a buduje sa vzajomnym spoznávaním, sa.Ahoj.
OrdMan M 51 rokov
športovo založený, zmysel pre humor, dá sa baviť skoro o všetkom, chuť s niekým zdieľať radosť a smiech...v kľude a v pohode plávať životom...rád by som spoznal niekoho s podobným prístupom k životu.
Tina75 Ž 47 rokov
Hľadám niekoho s kým by som prežila taký "normálny život", zdieľala bežné radosti a starosti, niekoho s kým by sme si boli vzájomne oporou. Rada by som našla rodinne založeného muža, ktorý rád trávi čas s rodinou, napríklad výletmi, cestovaním, grilovačkou, čiže s podobnými záľubami ako mám ja.
Zodpovedného, pracovitého, úprimného s veľkým dobrým srdcom, ktorý má rád deti a má zmysle pre humor... a to isté ponúkam aj ja. Hľadám vážny vzťah, žiadny flirt ani vypisovanie...

1 20 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 55 viac

© 2022Kontakt · Podmienky používania