amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 32 - Zoznámenie Banská Bystrica

Ste v Banskej Bystrici a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBanská Bystrica

frantisek3 M 72 rokov
moje zaliby turistika plavanie byciklovanie prace dom kutila prechadzky prirodou hubarcenie zvieratka mam rad ale v bytovke to nejde deti uz vyleteli z hniezda maju svoje rodinky
altanok M 65 rokov
Volny cas najradsej travim v prirode,rad mam slnko,leto,more,rekreacne sporty. Pracujem v oblasti verejnej spravy. Zvieratka v domacnosti nemam, ale mam ich rad. Rad by som sa zoznamil s inteligentnou a uprimnou zenou.
Bike2 Ž 52 rokov
záľuby: bike,turistika,lyžovanie,bežky,, príroda...,varenie,pečenie..záhrada, dobrý film...
zvieratá: pes /u našich/

Hľadám kamaráta a ak by som mala to šťastie,neskôr urcite viac..... Niekoho,kto má rád prírodu,prechádzky,šport /rekreačný/ a možno aj dobrú kuchyňu. Niekoho,s kým sa dá o čomkoľvek rozprávať... s kým si môžem niekam vyraziť,...držať sa len tak za ruky a túlať sa... Niekoho, kto dokáže úprimne milovať... a tuzi po pokojnom rodinnom živote..
Turista63 M 61 rokov
Muž 61 rokov Banská Bystrica
Hľadám sympatickú partnerku na úrovni na trvalé spolužitie, môže byť i s dieťaťom z okolia Banskej Bystrice, resp. Zvolena.
Som rodinne a športovo orientovaný, zamestnaný, nefajčiar.
misiak111 M 45 rokov
Muž 45 rokov Banská Bystrica
Športujem, chodím do prírody, ale viem si vychutnať aj leňošenie, posedenia s priateľmi pri kávičke, dobrom jedle... tak zo všetkého trošku.
Rád by som stretol sympatickú a inteligentnú ženu.
dudo7163 M 61 rokov
Muž 61 rokov Banská Bystrica
Som zamestnaný v strojárstve ako robotník moje záľuby futbal, plávanie. Mám dcéru vo veku 21 rokov. Rád by som sa zoznámil so ženou od 40 do 48 štíhlej postavy.
dzefo M 56 rokov
...hladam veselu povahu , ktora sa v zivote nenudi a ma o vsetko zaujem... som optimista,ktory hlada rovnaky protajsok...sex a milovanie mam rad a dufam ,ze sa mi ozve adekvatny protiklad...
jaco M 69 rokov
Muž 69 rokov Banská Bystrica
Pred 7,5rokmi som stratil niekoho, koho som miloval viac než som si sám pripúšťal.Bola krásna o 8r mladšia, aj preto hľadám niekoho v takom veku.Zostali mi dve krásne deti, dnes už je dc štud.VŠ a syn stredoškolák.Máme skoro všetko len mi chýba niekto na prechádzky prírodou a za kultúrou.Od detí sa nevzďaľujem preto by to mal byť niekto z okolia BB.Mám rád prírodu,humor, hudbu-folk aj rock.Pracujem ako elektrotechnik na VŠ,bývame v paneláku ,ale pochádzam od Rim.Soboty kde mám po rodičoch starší RD.Nehľadám miss, len sympatickú, príjemnú a veselú ženu, pár kíl navyše nie sú prekážkou.Mám rád veselých a úprimných ľudí,neznášam faloš , povýšenectvo a aroganciu.Priateľka môže byť aj s vidieka.
pier333 M 62 rokov
Muž 62 rokov Banská Bystrica
Som všestranný typ, tolerantný, rád spoznávam nové krajiny a ľudí... mám rád hory aj more... tiež bryndzové halušky a hľadám sympatickú pohodovú ženu pre život
pietr19 M 59 rokov
Muž 59 rokov Banská Bystrica
Hľadám úsmev, nežný pohľad, niekoho na lyžovačku v zime, v lete na prechádzku v lese, niekto s kým si posedím pokecám a čas nebude hrať rolu. Aby som niekoho neuviedol do omylu, hľadám ženu. Ženu , ktorá vidí svet veselý a nevadí mi , ak bude mať aj dieťa. Popísané slová sú pekné, ale krajšie sú tie, čo si povieme..

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania