amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 75 - Zoznámenie Nitra

Ste v Nitre a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaNitra

palo266 M 72 rokov
Svoj voľný čas rád trávim v prírode, na rybách, potulkami po horách. Od júla 2016 som na dôchodku. Samota je zlá. Rád by som sa zoznámil s niekym komu by moja prítomnosť bola príjemná, veď vo dvojici sa ľahšie kráča životom...
Stefan072 M 50 rokov
Muž 50 rokov Nitra
Ahojte : )
Hľadám si úprimne veriace, skromné, obyčajné dievča. Slobodné, alebo slobodnú mamičku. Nie rozvedené - neodcudzujem, sám neviem ako dopadnem. Len chcem mať sviatosné manželstvo.
Hoci mám vysokoškolské vzdelanie, už asi 10 r. robím v malej strojárskej firme v Nitre ako robotník.
Na fyzickej kráse mi až tak nezáleží - už som s toho dávno vyrástol, ale určitá sympatia musí byť. Sám nie som žiaden krásavec, dúfam však že ani príšera : )
Na vzdelaní, tobôž na majetkových pomeroch mi vôbec nezáleží. Uprednostňujem prirodzenú inteligenciu.
Bývam u rodičov, ale som vlastníkom 3 izbového bytu v Nitre - Chrenovej.
2nika Ž 47 rokov
Ahojte, som slobodná 39 ročá žena, hľadám si inteligentného muža :) slobodného.Rada sa zoznámim ale uprednostnujem osobné stretko... na živo je to iné :) Szeretnék megismerkedni Valakivel, aki inteligens, szabados, szereti a luxust és még optimista is :)
perecko Ž 69 rokov
Žena 69 rokov Nitra
leňošením, dôchodkyňa, zvieratká nemám, kamarát do koča aj do voza, deti nemám.
Hľadám vzdelaného, inteligentného kamaráta.
Vek do 65 rokov, výška nad 170cm.
dpalinska Ž 70 rokov
Žena 70 rokov Nitra
Ozve sa mi muž, ktorý nehľadá len zábavu? Vo dvojici je život krajší... Rada by som spoznala čestného muža, pevne stojacieho na zemi, ktorému chýba prítomnosť ženy v jeho živote.
evaevaeva Ž 47 rokov
Hladam vázny vztah,charizmatickeho s dobrým srdieckom,zodpovedneho a rod.zalozeneho.V dnesnej dobe su vnutorne hodnoty v pozadi...tak preto skúsim tu asi o nemožne:-),slobodný,bezdetný ,madarcina vitana 38-45,foto si vymeníme
jarmilka50 Ž 61 rokov
Čo vlastne hľadám? Hľadám lásku, milého, úprimného, spoľahlivého muža. Ja rada športujem, chodím na turistiku. Mám rada hudbu, tanec, cestovanie. Ak máš podobné záujmy tak napíš, lebo samota je zlá.
mike77182 M 37 rokov
Muž 37 rokov Nitra
Aroganciu a ego si vybijam v motorsporte a v hrani futbalu. Vdaka tomu som v ostatnom zivote nekonfliktny a k zenam viac mily. Vo vztahoch som skuseny a preto viem co mam dat a co chcem. Mozno si to ty, ktoru hladam:-)
rogi2 M 47 rokov
Vo volnom case mam rad prechadzky, vzdelavanie, cestovanie, sport. Zvieratka v domacnosti nemam ziadne okrem sezonnych mravcekov domovych, ktorych tolerujem, iny hmyz vyhadzujem do prirody :)
Hladam partnerku, ktora vie, co chce a s ktorou sa mozem o vsetkom porozpravat, spolu sa zasmiat, postarat sa o rodinu a precestovat trebars aj cely vesmir ;)
muchotravka62 Ž 71 rokov
Hľadám muža ,ktorý má rád divadlo, hudbu, knihy a prírodu.Rada varím pečiem a robím ručné práce. V dvojici je všetko krajšie a veselšie a mne ten druhý chýba.
Nalin M 65 rokov
Hľadám sympatickú, zaujímavú ženu s otvorenou dušou a s túžbou v očiach.
Som pokojný, rozvážny a aj hľadajúci ...
Ponúkam priateľstvo, vľúdne slovo a ...
tibusko M 65 rokov
Moje záľuby sú hudba, dobrý film, voľný čas niekde na chate a letná dovolenka hlavne pri mori. Doma chovám psov. Hľadám úprimnú a milú žienku. Som nefajčiar a bývam v RD.

1 20 40 60 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania