amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Štúrovo

Ste v Štúrove a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaŠtúrovo

megy280883 Ž 40 rokov
Žena 40 rokov Štúrovo
Ahoj, ak pravdu poviem... akosi na lasku velmi neverím, aspon nie úprimnú, na vztah bez ale... mozno..., ale predsa aj zázraky sa dejú... nejaky by sa mi zišiel
2370 M 54 rokov
Muž 54 rokov Štúrovo
Hľadám úprimnosť...
Hľadám pravdovravnosť...
Hľadám nový zmysel života...
Najprv si o tom popíšme...
A ostatné nech čas ukáže...
Tak napíš...

A som medzinárodný kamionista... (platený turista)😂
Vik540 M 33 rokov
Ahoj.
Hľadám ženu na trvalý, vážny vzťah.
Hľadám spoľahlivú a úprimnú spoločníčku, s ktorou si môžeme navzájom skrášliť dni. Mám rád prírodu, zvieratá a rád jazdím na motorke.
Willisens M 53 rokov
Muž 53 rokov Štúrovo
Po 30 rokoch manželstva som ostal sám ako vdovec. Hľadám trvalú partnerku na spoločné prechádzky, držanie sa za ruky pred zaspávaním, dlhé rozhovory pri zimných večeroch, ukončené vášnivým objímaním.

Partnerku na výlety po okolí alebo do sveta, do kaviarne, alebo len tak večer sa prejsť na Dunajskej promenáde. Nehľadám slúžku, pestúnku, cukrárku, vorkoholikov, alebo inak permanentne zaneprázdnené duše, život je na to príliš krátky, aby sme ho riešili, treba ho žiť. Upratané mám vždy. Navariť piecť vyprať alebo kúpiť šaty, si viem, staral som sa roky dozadu nie len o seba. Robil som to aj minulosti a robím to aj teraz, považujem to za úplne normálne.

Nakoľko nikto nie je v mojich rokoch nepopísaný list pár vecí by polo fajn. Nemaj strach z lietania, dobe by bolo ak máš vodičský preukaz, nefajči, pitie len príležitostne, nebuď veľmi obézna. Dieťa už po 45+ nie. Ak niečo chceš povedz to hneď a priamo, ak niečo nechceš povedz to tiež. Neskôr môžeš bývať aj u mňa ak chceš, miesta je dosť, to je už všetko vec dohody. Samozrejme očakávam len to čo aj sám dávam.
amamta M 20 rokov
Cauko, som mladý a slobodný
Hľadať nehľadám nič, vraví sa všetko nastane v pravý čas. Ak ti chyba zábava alebo spoločnosť, neváhaj ma kontaktovať, budem na tvoju správu čakať 😈
skala2205 M 33 rokov
Muž 33 rokov Štúrovo
Ahoj, možno si to ty, koho hľadám, som seriózny chlapík, ktorý hľadá vážnu známosť, deti ani fajčiarka nie je prekážkou, prekážkou je samota, ktorá nás obklopuje, tak to zmeňme spolu a budeme šťastní, jeden o druhého sa postaráme, lásku, vernosť, dôveru navzájom si dáme
Karics M 40 rokov
Muž 40 rokov Štúrovo
Ahojte. Hladám ženu na zoznámenie. Som zo Štúrova... napis mi kludne. Mám rád šport a cestovanie.
Zuzi76 Ž 48 rokov
Žena 48 rokov Štúrovo
Hľadám serióznu známosť, spoĺahlivého a úprimného partnera, s ktorým by sme boli jeden pre druhého oporou a bezpečným prístavom. Vzájomné porozumenie, rešpekt a láska by mali byť základými piliermi vzťahu.
DENDIN Ž 59 rokov
Žena 59 rokov Štúrovo
Hľadám sympatického muža na trvalý vzťah. Mám 58 rokov, 169/69, VŠ, rozvedená. Mám rada prírodu, prechádzky, ale aj more. Hľadám muža podobných záujmov.
gabriel235 M 34 rokov
Muž 34 rokov Štúrovo
sziasztok engem gabornak hívnak. 33 éves vagyok. komoly kapcsolat céljából ismerkednek. fontos nekem az őszinteség a megbecsülés és a hűség. olyan lányt keresek akit egy életen tudnak szeretni.
janos61 M 61 rokov
Muž 61 rokov Štúrovo
Som dôchodca fajčiar, s vysporiadanou minulosťou , žijem sám. Hľadám priateľku na spoločné chvíle, výlety, wellnes a možno časom aj na viac. Mojou najväčšou záľubov je moja rodina, mám dcéru a dve nádherné vnučky.
Nika2255 Ž 52 rokov
Žena 52 rokov Štúrovo
Každy by chcel predpokladám do vzťahu priniesť asi to maximum, kde problem nevidím, ale natrafí na osobu, ktorá je úplne povahovo iná... a zase rozchod.. Takto sa to opakuje.. Do velkej dialky NEODPISUJEM. Ďakujem

1 2 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania