amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Šaľa SA

Ste v Šali a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaŠaľa

Lali41 Ž 69 rokov
Som žena vo veku 69 rokov vdova, rada by som sa zoznámila z mužom podobnom veku s ktorým by som mohla tráviť voľný čas, porozprávať sa, chodiť do prírody na prechádzky pešo alebo na bicykli, Bývam v menšom meste ale mám rada vidiek práce na záhradke a pod. Prosím len nefajčiari alkohol iba príležitostne
Pali1999 M 21 rokov
Muž 21 rokov Šaľa
Hľadám si vážny vzťah mám 21rokov som zo šale. Som srandovny, vtipný. Rád upratujem a občas varím. Mám rád šport, turistika fotografovanie cestovanie, objavovanie atd. Voľný čas trávim buď doma alebo byciklovanim alebo prechádzkou lese.
Petroceli M 42 rokov
Hladam priatelstvo po zoznameni neskor aj ine. Pracujem a popri zamestnani sportujem! Mam rad prirodu a zvierata! Mam rad takych ludi, ktory maju radi sport!
norik14 Ž 50 rokov
Žena 50 rokov Šaľa
Som rozvedená, hľadám pohodového, úprimného muža na priateľstvo a časom možno viac. Mám rada prírodu, prechádzky, rada varím, pečiem ..., napíš a dozvieš sa viac: " AHOJ - Szia "
Pepoopeter M 52 rokov
Muž 52 rokov Šaľa
Hľadám si priateľku na vážny vzťah minulosť mam vysporidanu mam rad prírodu rad športujem pracujem ako živnostník inak bývam sám hľadám spriaznenú žienku s ktorou by som si rozumel a trávil veľa času
erziana021 Ž 44 rokov
Hľadám úprimného, veselého muža,zo zmyslom pre humor. Rada trávim čas s priateľmi a mojimi deťmi, rada čítam a varím pre druhých. Pracujem v Bratislave.
Playboy1996 M 25 rokov
Hľadám partnerku ktorá vie čo chce ,rada sa prechádzam ,zvieratká mám rád rád sa biciklujem, rád pozerám komédie , a môj vstach k hudbe je takí že milujem hudbu
Henika78 Ž 42 rokov
Žena 42 rokov Šaľa
Hladam si priatela zatial na pisanie. A neskor na vazny vztah. Po sklamaniach si zasluzim trochu lasky. Mam rada sport, turistiku, prirodu, cestovanie, knihy. Som rozvedena.
pityu110854 M 66 rokov
Muž 66 rokov Šaľa
Som z dediny neded mám 66 rokov som vdovec hladám vážnu známost na spoločný život. Som dochodca byvám rodinnom dome. Som optimista aj taku hadám. Mám madarsky národnost.
audy333 M 63 rokov
Hľadám ženu na spoločné chvíle. Som na dôchodku. Mám rád prírodu , zvieratá a milujem život. Mám rád hudbu tanec, welnes, čítanie, prechádzky atd. Mám vysporiadanú minulosť.
Ivco1350 M 28 rokov
Muž 28 rokov Šaľa
Hľadám vážnu známosť, Som jednoduchý človek čo má rád spoločenský život a dobrú hudbu.
Voľný čas trávim momentálne doma keďže je covid ale niekedy vybehnem aj k starým rodičom na výkend kde chovám troch psíkov a dve mačky
Momentálne nepracujem ale s kamarátmi riešime prácu
Rianka77 Ž 44 rokov
Elvált, független nő vagyok, fiammal élek. Keresem a társam, akivel kiegészítenénk egymást. Nem dohányzom, alkoholt sem fogyasztok. Szeretem a humort, természetet, állatokat.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania