amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Šaľa SA

Ste v Šali a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaŠaľa

Sakraf M 71 rokov
Muž 71 rokov Šaľa
Hľadám partnerku pre spoločné chvíle na turistiku, prechádzky, návštevy. Rád varím. Zvládam všetky domáce práce, nepijem a nefajčím. Hrám šachy s počítačom a lúštim sudoku. Zvieratá v byte nemám.
Patrik1789 M 21 rokov
Hládám milú ženu, s ktorou sa viem porozpravat, aj skočit na kavicku.
Zabavit sa a casom mozno aj vztah. Zatial sa len spoznavat a zabávat sa...
Zozo88 M 21 rokov
Pracujem v zahraničí
Rád cestujem s motorkou, to už je jedno že kam vždy len dopredu :)
Rád chodím do fitka alebo behám
Rozprávam po Anglicky, Maďarsky, Slovensky
Tibor2778 M 45 rokov
Muž 45 rokov Šaľa
Hľadám spriaznemu dušu na vážny vzťah. Nefajčím, nepijem, rad chodím na prechádzky. Som romantický typ chlapa a rád by som sa zoznámil s tiež romantickou, príjemnou babou.
Terezia1234 Ž 68 rokov
Som v dôchodkovom veku s primeranými aktivitami. Milujem cestovanie a spoznávanie nových miest, mám rada prírodu a dlhé prechádzky, welnes, nepohrdnem ani dobrou knihou, pravdaže milujem aj domácu pohodu. Hľadám touto cestou sympatického priateľa, ktorý nechce byť sám a chce žiť naplno. Minulosť mám vysporiadanú.
Uhi M 57 rokov
Hľadám známosť na trávenie voľného času, som na dôchodku, mám rád prechádzky prírodou, rád chodím na poľovačky, rád varím, športujem, občas namaľujem obraz, smiech a dobrá nálada je môj liek.
Pavol478 M 46 rokov
Rad spoznam zenu na spolocnu cestu zivotom, vzajomnu oporu do dni vsednych aj sviatocnych, s ktorou aj ked nebudeme rovnaki, budeme sa vediet navzajom doplnat :)
fishmm M 50 rokov
Muž 50 rokov Šaľa
Hľadám kamarátku, prípadne ženu na vážny vzťah. Deti nie sú prekážkou, nakoľko aj ja mám 9 ročného syna ktorého sám vychovávam. Som samostatný, zručný domáci kutil, bývalý profi športovec s veľkým rozhľadom a skúsenosťami, spoločenský, príležitostný fajčiar. Som emotívny typ s dobrým srdcom.. Bývame v staršom zrekonštruovsanom dome na vidieku neďaleko Váhu kde trávime veľa času kempovaním, rybolovom, člnkovaním.. Som vo všeobecnosti športovo založený, a dúfam že nájdem priateľku s podobným profilom.
tinoooo M 41 rokov
Hľadám si vážnu známosť! žiadny úlet nehľadám ani jednorazové stretnuti.. okolie SA SC Nr GA . Záľuby cestovanie prechádzky zábavy festivali nepijem nefajčím
robko561 M 29 rokov
Muž 29 rokov Šaľa
Babu, mám rád aj bacuľky
Hľadám vážny vzťah
Pracujem ako automechanik
Mám rád prechádzky, rád chodím do prírody
Nemám žiadneho miláčika
Mám vysporiadanu minulosť
Carlos79 M 44 rokov
Muž 44 rokov Šaľa
Hľadám niekoho, v kom by som našiel, čo som ešte nenašiel... Môj predchádzajúci vzťah stroskotal nie mojou vinou... Tak hľadám aj tu a neprestávam veriť, že nájdem...
Merienka10 Ž 39 rokov
Žena 39 rokov Šaľa
Hľadám dlhodobu známosť, muža romantika, pracovníka, nie alkoholika, nemám rada klamstvo, ale úprimnosť, najprv len kamaráta, priateľa, ísť niekedy na kávu v mojom bydlisku.

1 2 3 4 5 6 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania