amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Šaľa SA

Ste v Šali a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaŠaľa

Syrah M 47 rokov
Hľadám milú ženu, 35-43r., na začiatok na priateľstvo, nakoľko láska začína priateľstvom...ak by si sa chcela podeliť...mám tri dôležité veci v tomto modernom svete: Reálne veľa lásky, reálne materiálne bezpečie a pozitívne myslenie, už mi k tomu chýbaš možno práve ty :) pozn. hory, príroda, šport, more, nové miesta, história, každodenný úsmev.
Habiby12 Ž 52 rokov
Žena 52 rokov Šaľa
Som rozvedena s vysporiadanou minulostou a buducnost planujem vo dvojici. Mam dospeleho syna a svoj zivot by som rada chcela prezit s clovekom, ktory ma bude milovat taku, aka som, spriaznenu dusu pre zivot. Rada cestujem, sportujem, mam rada tiez kulturu a hudbu zvlast, tiez mam rada zdravy zivotny styl. Svoj zivot chcem zit a nie prezivat. Muz, ktory je mi oporou a spolahl. clovekom pre mna ... to mi chyba a preto som tu 🙂
Pavol478 M 45 rokov
Rad spoznam zenu na spolocnu cestu zivotom, vzajomnu oporu do dni vsednych aj sviatocnych, s ktorou aj ked nebudeme rovnaki, budeme sa vediet navzajom doplnat :)
Poe2222 M 54 rokov
Muž 54 rokov Šaľa
Hľadam prijemnu, vnimavu, veselu, štíhlu žienku.
Som obycajny, samostatny, pracujuci muž s vlastnym byvanim. Viac o sebe rad napisem pri vzajomnom poznavani. Som viac za osobne stretnutie, ako zdlhave vypisovanie.
fishmm M 49 rokov
Muž 49 rokov Šaľa
Hľadám kamarátku, prípadne ženu na vážny vzťah. Deti nie sú prekážkou, nakoľko aj ja mám 9 ročného syna ktorého sám vychovávam. Som samostatný, zručný domáci kutil, bývalý profi športovec s veľkým rozhľadom a skúsenosťami, spoločenský, príležitostný fajčiar. Som emotívny typ s dobrým srdcom.. Bývame v staršom zrekonštruovsanom dome na vidieku neďaleko Váhu kde trávime veľa času kempovaním, rybolovom, člnkovaním.. Som vo všeobecnosti športovo založený, a dúfam že nájdem priateľku s podobným profilom.
tinoooo M 41 rokov
Hľadám si vážnu známosť! žiadny úlet nehľadám ani jednorazové stretnuti.. okolie SA SC Nr GA . Záľuby cestovanie prechádzky zábavy festivali nepijem nefajčím
robko561 M 29 rokov
Muž 29 rokov Šaľa
Babu, mám rád aj bacuľky
Hľadám vážny vzťah
Pracujem ako automechanik
Mám rád prechádzky, rád chodím do prírody
Nemám žiadneho miláčika
Mám vysporiadanu minulosť
Carlos79 M 44 rokov
Muž 44 rokov Šaľa
Hľadám niekoho, v kom by som našiel, čo som ešte nenašiel... Môj predchádzajúci vzťah stroskotal nie mojou vinou... Tak hľadám aj tu a neprestávam veriť, že nájdem...
Merienka10 Ž 38 rokov
Žena 38 rokov Šaľa
Hľadám dlhodobu známosť, muža romantika, pracovníka, nie alkoholika, nemám rada klamstvo, ale úprimnosť, najprv len kamaráta, priateľa, ísť niekedy na kávu v mojom bydlisku.
Lukis1995 M 28 rokov
Som jednoduchý chlap. Pracujem tvrdo, mám rád aj relax, prírodu, športy. Pravidlo, ktorého sa nikdy nevzdám je, ako ty ku mne, ja k tebe. Viem veľa komunikovať, ale aj počúvať, som baran, no nie ten tvrdohlavý. Maznáčika nemám, no mával som. Viem, čo v živote chcem a čo určite nechcem. Fotku nedávam sem, po čase určite pošlem.
Ital3 M 50 rokov
Hľadám dobré dievča ,ktoré by ma znovu urobilo šťastným ostatné všetko zaleží od sympatií . Chcem zabudnúť na minulosť a žiť prítomnosťou. Venujem sa svojej práci a som myslím úplne obyčajný seriozny chlap.
Gabriel78 M 45 rokov
Muž 45 rokov Šaľa
Som rozvedený, hľadám novú známosť. Som úprimný, nemám rád falošných ľudí. Rád chodím na túry, bicyklovanie. Mám 3 deti ktorých mám veľmi rád. 2 sú už dospelí. Žijú mojou ex.

1 2 3 4 5 6 7 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania