amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Šaľa SA

Ste v Šali a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaŠaľa

Marceli8 Ž 52 rokov
Žena 52 rokov Šaľa
Touto cestou by som si chcela nájsť vážnu známosť, mám jednu dcéru s ktorou aj bývam, pracujem, vo voľnom čase rada chodím do prírody, mám rada prechádzky, bicykel, rada si pozriem dobrý film. Minulosť mám vysporiadanu.
Roberto408 M 45 rokov
Ahoj, hľadám príjemnú žienku na všetko pekne, bláznivé, rad cestujem, užívam si život. Budem rad, ak mi napíšeš. Určite si rad sadnem s tebou na dobrú kávičku, večeru, alebo u mňa na chate. Adrian
Norbika17 M 23 rokov
Hľadám vážny vzťah.
Pracujem. Rád chodím do prírody. A aj von do spoločnosti. Pracujem ako mzdár. Veľmi rád spoznávam nových ludi. Prvý krát som na tejto zoznamke.
Tiborett M 58 rokov
Muž 58 rokov Šaľa
Som sportovy typ. Mam rad hudbu. Milujem varit. Som pracovity. Mam rad psikov. Prirodu. Pri vode sa opalovat, kupat sa. Rad chodim do prirody. Hladam damu, moze byt aj baculka na krasny vztah. Najdeme sa?
Martin166 M 44 rokov
Hľadám slobodnú mamičku, co hľadá vzťah, bývanie... Mam vlastný byt, pracujem, nepijem, nefajčím, a bol by som rad keby sa našla nejaká... Co hľadá tiez
Matus16 M 30 rokov
Sám neviem. Nič nečakám, v nič nedúfam. Na začiatok mi bude stačiť aj konverzácia. Čo viac napísať?! Rád konverzujem na rôzne témy tak stačí len napísať:)
elen6745 Ž 55 rokov
Žena 55 rokov Šaľa
Muž s vysporiadanou minulosťou.
Lásku, smiech a porozumenie...
Pracujem celý týždeň, sobota a nedeľa voľná!!!
Voľný čas trávim v prírode mám rada turistiku, bicykel a doma je roboty okolo domu kvetinky... Ja mám vysporiadanu minulosť už dávno!!!
lajojanuar2023 M 67 rokov
hladam ženu 60 - 67 rokov na zoznamenie mam vysporiadanu minulost mam 3 dospele deti samostatne žijucich ja osobne mam 67 rokov volaju ma lajo-lali čize ludovit.
Mitinko M 51 rokov
Pohodová slečna so zmyslom pre humor. Pracujem, vo voľnom čase športujem. Mám rád turistiku, zvieracieho miláčika nemám, mám alergiu na mačky. Som bezúhonný.
Palci02 M 44 rokov
Muž 44 rokov Šaľa
Hľadám vážny vzťah. Nemám záujem o žiadne výstrelky. Chcem ľúbiť a byť lubeny. Keď ma chceš spoznať tak mi napiš. Môžes ma spoznať lepšie, stačí sa len spýtať
kimbo1234 M 27 rokov
Hľadám sympaticku ženu, ktorú budem milovať, ona mňa a buďeme si veriť, spolu žiť, po čase byvanie a všetko čo patri krásnemu páru zamilovaných ❤️💪👌
Rosszfiu72 M 50 rokov
Hľadám osobu nežného pohlavia na vážny vzťah. Niečo som už zažil v svojej minulosti. Mám aj svoje predstavy do budúceho života. Vzťah medzi ženou a mužom môže byť aj nádherný... . Malo by to fungovať obojstranne navzájom... .

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania