amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Šaľa SA

Ste v Šali a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaŠaľa

Nanca Ž 57 rokov
Žena 57 rokov Šaľa
Svoju minulosť mam na viac ako 100% vysporiadanu. Co hladam🙂. Proste človeka, s ktorým si sadnem po všetkých stránkach a hlavne bude single. Žiadne náhodné stretnutia a pod.
Shakti1 Ž 55 rokov
Žena 55 rokov Šaľa
Som žena plná energie a radosti zo života, s upratanou minulosťou a srdcom otvoreným novým možnostiam...
Hľadám fajn muža, parťáka na všetky pekné momenty, ktoré nám život ponúka. Milujem dobrodružstvá, cestovanie, dobré jedlá a spoločné večery pri pohári vína. Ak túžiš po niekom, s kým môžeš zdieľať smiech, viesť rozhovory do neskorých hodín a vytvárať nezabudnuteľné spomienky, ozvi sa...
Teším sa na nové zážitky a spoznávanie sveta s Tebou....
bedford Ž 46 rokov
Ahojte.
Hľadám milēho a komunikatívneho muža. Ktorý má svoje koníčky, ale občas cíti samotu v súkromí. Zároveň vie, čo je jeho cieľ.
Mám rada ,,staré,, hodnoty.
Poe12 M 55 rokov
Muž 55 rokov Šaľa
Hľadam prijemnu, vnimavu, stihlu žienku.
Som samostatny, pracujuci muž s vlastnym byvanim. Nehladam opateru, ale radosti zivota... Viac o sebe rad prezradim - napisem pri vzajomnom poznavani.
Pityuka1 M 28 rokov
Muž 28 rokov Šaľa
Hladam priatelku, zenu vo veku, ako som ja, plus minus, ktora ma rada deti, mam dve dcery a chce sa zoznamit, som kludny, uprimny, clovek a nemam rad klamstvo.
Viiktor22 M 24 rokov
Hľadám niekoho, s kym si budem rozumieť, s kym sa zabavím a s kym budem travit spoločne čas. Aktuálne študujem na vysokej škole. Volný čas trávim fyzickou aktivitou, mám rád šport.
Sakraf M 71 rokov
Muž 71 rokov Šaľa
Hľadám partnerku pre spoločné chvíle na turistiku, prechádzky, návštevy. Rád varím. Zvládam všetky domáce práce, nepijem a nefajčím. Hrám šachy s počítačom a lúštim sudoku. Zvieratá v byte nemám.
Patrik1789 M 21 rokov
Hládám milú ženu, s ktorou sa viem porozpravat, aj skočit na kavicku.
Zabavit sa a casom mozno aj vztah. Zatial sa len spoznavat a zabávat sa...
Zozo88 M 21 rokov
Pracujem v zahraničí
Rád cestujem s motorkou, to už je jedno že kam vždy len dopredu :)
Rád chodím do fitka alebo behám
Rozprávam po Anglicky, Maďarsky, Slovensky
Tibor2778 M 45 rokov
Muž 45 rokov Šaľa
Hľadám spriaznemu dušu na vážny vzťah. Nefajčím, nepijem, rad chodím na prechádzky. Som romantický typ chlapa a rád by som sa zoznámil s tiež romantickou, príjemnou babou.
Terezia1234 Ž 68 rokov
Som v dôchodkovom veku s primeranými aktivitami. Milujem cestovanie a spoznávanie nových miest, mám rada prírodu a dlhé prechádzky, welnes, nepohrdnem ani dobrou knihou, pravdaže milujem aj domácu pohodu. Hľadám touto cestou sympatického priateľa, ktorý nechce byť sám a chce žiť naplno. Minulosť mám vysporiadanú.
Uhi M 57 rokov
Hľadám známosť na trávenie voľného času, som na dôchodku, mám rád prechádzky prírodou, rád chodím na poľovačky, rád varím, športujem, občas namaľujem obraz, smiech a dobrá nálada je môj liek.

1 2 3 4 5 6 7 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania