amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 29 - Zoznámenie Nitra

Ste v Nitre a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaNitra

chesearock M 28 rokov
oddych, výlety, hranie na hudobnom nástroji, Xbox video hry, mam rád rockovú hudbu, cez leto festivaly po Slovensku, momentálne pracujem, rád spoznám milú babu z Nitry alebo z blízkeho okolia. Kľudne napíš
Ivan188814 M 38 rokov
Muž 38 rokov Nitra
Hľadám ženu na vzťah som slobodný normálny chlap, zabezpečený. Pracujem na živnosť. Hľadám obyčajnú ženu do 45 rokov. Nemám žiadne prehnane nároky. Mám jednu dcéru. Rád čítam cestujem, zaujímam sa o počítače a motorizmus. Napíš mi
Kelgerneek M 38 rokov
Muž 38 rokov Nitra
Ahoj dámy, rád by som sa zoznámil s normálnou ženou, nie obyčajnou, lebo nikto nie je obyčajný. Ani ja, ani Ty. Som introvert, ale napriek tomu dosť komunikatívny a nielen medzi štyrmi očami, ale aj v spoločnosti. Nuž, rokmi som sa naučil. Milujem dlhé debaty o niečom, prechádzky v meste i prírode, výlety, koncerty vážnej hudby, kávičkovanie, len tak sedieť a užívať si prítomnosť a prítomnosť toho druhého. Ak chodíš do kostola, môžeme tam každú nedeľu zájsť. Ain't got no problem with it. Rád trávim čas na internete - vzdelávanie sa, informácie, zábava... Ale rád by som to tak "trochu" zmenil a dosť času venoval mojej priateľke, možno práve Tebe. Počas môjho života som spoznal dosť veľa žien, mnohé ma mali veľmi radi, len žiaľ, boli to "len" kamarátky a ani jedna z nich nebola mojou priateľkou/partnerkou. Celkovo ma zaujíma hlavne história, geopolitika, psychológia, lingvistka, vojenské záležitosti, šport,... ale dokážem debatovať viac-menej o hocičom. Flexibilný a adaptabilný. Čo sa týka môjho zamestnania a finančno-materiálnej situácie, o tom sa tu nebudem rozpisovať, je to tak trochu ponižujúce, trhové, biznisové... And I speak quite good English so if you would not mind we could practice it and getting better and having fun with it. And I can help out myself with a little bit of German, Portuguese and Russian. Tak zatiaľ. :-)
Vladissx M 52 rokov
Muž 52 rokov Nitra
Moje zaluby su prechadzky v prirode gurmanske varenie upratuvanie... Pracujem ako profesionalny vodic na slovensku...Najradsej by som sa zoznamil s milou sympatickou damou s ktorou si padne do oci..
Horc43 M 46 rokov
Hľadám ženu do voza aj do koča. Viem dobre variť, takže hladná nezostane.
Taktiež mám rád šport, aby mi bruško nenarástlo. Beh, korčule, bik, plávanie.
Najviac zo všetkého milujem pokoj a kľud...
Miroslava89 Ž 31 rokov
Žena 31 rokov Nitra
Volam sa mirka, mam 28 rokov a hladam prijemneho muza ktorý neriesi len vzhlad ale aj povahu a srdce.moje zaluby su príroda, knihy, zvierata, kino, filmy, hudba.
pernik321 M 38 rokov
Mám vyštudovanú univerzitu Cambridge, pracujem v bankovom sektore. Vo voľnom čase sa venujem posilňovaniu, bicyklovaniu, plávanie, miestami amatérsky fotografovaniu a čítaniu kníh. Rád pozerám filmy a seriály.
zoborcanka Ž 56 rokov
Si tu? Prečo si mi ešte nenapísal, keď poctivo na teba čakám už toľko rokov. Na nikoho iného, len a len na Teba,...Teba... Teba jediného. Tak šup do písania. Čakám a teším sa.
juro2486 M 34 rokov
Rád sa zoznámim s milou, rozumnou a veriacou ženou. Ak taká si, daj mi o sebe vedieť. Hľadám vzťah založený na láske, porozumení, tolerancii a vzájomnej úcte. Ženu s hodnotami, ktoré sa v tomto svete už ťažšie hľadajú.
hubacek M 55 rokov
moje zaluby... grilovacka vsade kde sa da--pracujem ako nocny vodic- mam psa jack rusella - majlo--rad by som sa zoznamil z normalnou zenou ktora uz necaka velke vyznanie lasky ale chce normalny vztah--mam dve dcery ktore su uz samostatne a tak byvam sam
Jarus65 Ž 71 rokov
Moje záľuby, prechádzky, výlety , varenie. Mám už dospelé samostatné deti, majú svoju rodinu. Rada by som spoznala spriaznenú dušu. Muža, nealkoholika, nefajčiara v mojom veku.
Natalyi Ž 24 rokov
Žena 24 rokov Nitra
volam sa Natalia, mam 21rokov, hladam si vztah s muzom okolo 24-29 rokov, pozadujem aby bol ako tak inteligentny, mily, usmievavy, nechcem aby pil, fajcenie len s mierom a len prilezitostne asi tak ako ja alebo vobec

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 viac

© 2020Kontakt · Blog · Podmienky používania