amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Hurbanovo

Ste v Hurbanove a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaHurbanovo

rudino112 M 28 rokov
Muž 28 rokov Hurbanovo
hladam zenu od 20 do 28 mam syna a som slobodny, sice lasku necitil som uz davno ale vsetko je mozne. ozvi sa. treba byt spontanny, sice sas nie vela
Robo1999 M 50 rokov
Muž 50 rokov Hurbanovo
Hľadám niekoho na trávenie voľných chvíľ a pokecanie o všetkom možnom, aj nemožnom. Mám veľmi rád turistiku a pohyb v prírode. Čas potom ukáže, čo z nás bude, alebo nebude.
KatkaMurg Ž 35 rokov
Žena 35 rokov Hurbanovo
Ahoj,

žijem s rodičmi, za ktorých som vďačná deň čo deň.
Hľadám vážny vzťah, s kým budem môcť zdieľať radosť zo života, pre každý deň, ktorý mi život podaroval.

Ďakujem
Kosinka M 57 rokov
Hľadám úprimnú milú ženu v mojom veku. Som vdovec už rok, deti mám samostatne, majú svoje rodiny a ostal som sám. Som zdravý pracujúci chlap ktorý má rád všetko pekné na okolí, rád cestujem, mám rád spoločnosť a mám rád dobrú starú rockovú hudbu. Mám peknú záhradu, ktorú som premenil na relax. Ovocné stromčeky, kríky a zelená travicku plus platené hojdačky zavesené na veľkej marhuli a pod ňou kávička čakajú len na teba.
Dedo57 M 67 rokov
Muž 67 rokov Hurbanovo
Hľadám obyčajnú slobodnú ženu nad 64 rokov na vztah. Kn Nz Nr. Som slobodný, pracujúci dôchodca bez záväzkov, z visporiadanov minulosťou žijúci sám v Hurbanove v podnájme zatiaľ v málom 3 izbovom byte. Mám rád plávanie saunu hory cestovanie,hudbu tanec cestovanie varenie a všetko, čo má zmysel
VoDoChiLD M 35 rokov
Muž 35 rokov Hurbanovo
Na stretávanie sa. Príjemné chvíle. Som mobilný tak problém nemám prísť si ťa vziať. Rád som v prírode, korčuľujem v zime sa snažím nech je už jar. Inak čakám na teba
Patryk010 M 33 rokov
Muž 33 rokov Hurbanovo
No mám rad zvieratá. Vozenie sa v aute a svoju pracu a hľadám partnerku na spríjemnenie večerov, keď prídem z dlhého turnusu zo zahranicia.
DonPatrik M 31 rokov
Muž 31 rokov Hurbanovo
Cieľavedomý, sympatický a milý chlap, ktorý sa nebojí nových vecí a je otvorený všetkému hľadá svoju milú stratenú a sympatickú polovičku. Ak si myslíš, že si to práve ty, neboj sa odpísať, nehryziem.
TominoD M 33 rokov
Muž 33 rokov Hurbanovo
Hľadám všeličo možné.. 😊😅
Kamarátku na zoznámenie, písanie, stretávanie, atď.. 😊
Rád športujem..
Mám jedného syna, ktorého za nič na svete nedám. ❤️
Budem rád, ak sa ozvete, pokecáme, stretneme, zabavíme sa.
Ďakujem 🥲😅😊
cicor14 M 57 rokov
Muž 57 rokov Hurbanovo
Som dedinčan a zostal som sám, žijem tíško kľudný život a takú aj hľadám, aby som mal koho počúvať Najlepšia je dedinčanka, jednoduchá, ale môže byt aj z mesta, ako nemá veľké plány, že chce vidieť koniec sveta.
nikolaskom M 36 rokov
Muž 36 rokov Hurbanovo
Volam sa Nikolas. Hladam milenku - priateľku, po case aj vztah. Som hudobny producer. uz davno citil lasku. Chyba my láska. Cakam zeny od 18 do 40 rokov. ozvi sa mi. neolutujes.
Viktorj M 23 rokov
Muž 23 rokov Hurbanovo
Som maďarský a neviem velmi dobre po slovensky. Volám sa Viktor mám 22 rokov. Mám rád šport a anime. Kľudne napíš, ak ti to príde sympatické, ak môžem, odpíšem.

1 2 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania