amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamovacie inzeráty a agentúry Nitra NR

Zoznamovacie stránky ako napríklad Amor.sk združujú ľudí, ktorí sa chcú zoznámiť. Ak hľadáte zoznamovaciu agentúru v Nitre vytvorte si profil na Amor.sk kde nájdete zoznamovacie inzeráty z tohoto mesta.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaNitra

Twister15 M 49 rokov
Hľadám vážnu známosť. Je krásne, keď máš koho milovať. Mam vyspriadanu minulosť. Mam rad prechádzky do prírody, výlety, kultúrne pamiatky, návštevy kina, divadla.
Hahiah Ž 45 rokov
Žena nie je tá, čo hľadá, ale tá, čo je nájdená…
Som anjel…, ale keď mi niekto zlomí krídla, letím ďalej na metle…
Som taká aká som..., ale som dobrá... som originál. kópia neexistuje...
dragan74 M 49 rokov
Hľadám priateľstvo a k tomu môže byť aj ...
Nekonfliktnú, milujúcu, pohodovú. Ktorá vie čo chce. Pracujem v zahraničí, tak že mám málo času, ale chcem ho využiť naplno.
Mari1320 Ž 68 rokov
Žena 68 rokov Nitra
Stretnúť v našom veku človeka, s ktorým by sme si rozumeli, veď už nič nemusíme a veľa vecí môžeme, je určite náročné. Toho pravého, ktorého by som si mohla vážiť, čerpať z jeho vedomostí a skúseností. Aby bol život stále zaujímavý a plný inšpirácie. Aby nám spolu bolo príjemne. Ja stále verím, že sa to dá. Verím, že sa stretneme
Janci2069 M 33 rokov
Muž 33 rokov Nitra
Ahoj, hľadám si tu dievča na vážne zoznámenie, na kračanie spoločným životom, milé, úprimne, s dobrým srdiečkom, ktoré nepozerá na vonkajšiu krásu, ale tu vnútornú
Mato0333 M 30 rokov
Hľadám niekoho príjemného na spoločné chvile. Voľný čas trávim športom, turistikou, mám rad hudbu, dobre jedlo a cestovanie. Ak nemáš rada šport kludne môžme len popísať.
Maio1 M 43 rokov
Normálnu úprimnú a milujúcu ženu, ktorá vie, čo chce a je mužovi verná, nakoľko viem byť aj ja a ak ju milujem, iné ženy má nezaujímajú. Milujem svoje deti a chcem milovať aj nejakú sympatickú a dobrú ženu
dovesei M 64 rokov
Myslím, že čokoľvek sa uvedie v profile, čo máme a nemáme radi,
záľuby, aktivity... vždy ide len o to, či sa dvaja nájdu, alebo nie... všetko
ostatné už príde akosi samé...
mirdo66 M 58 rokov
Muž 58 rokov Nitra
Ahoj, hľadám si parťáčku na cesty aj necesty, do voza do koča. Som zamestnaný, moje záľuby, šport, turistika, príroda, pamiatky, more. Nefajčiar, alkohol príležitostne. Ak chceš vedieť viac, napíš.
Branislav21 M 32 rokov
Muž 32 rokov Nitra
Pracujem v Nitre ako projektový inžinier. Mám rád umenie, chodievam občas do divadla. Rád počúvam živú hudbu a zbožňujem keď môžem robiť radosť ostatným hrou na gitaru alebo spevom. Rád pomáham ľuďom na ktorých mi záleží. Milujem prírodu a pohyb, takže mojou záľubou je aj horská cyklistika a túry. Baví ma aj história a rád navštevujem historické festivaly. Najradšej mám spontánne a neplánované výlety, ale som rád aj keď mi veci vyjdú podľa plánu.

Som dosť priamy človek, ktorý hovorí veci na rovinu a snažím sa byť s každým kamarát. Viem sa prispôsobiť a som zvyknutý riešiť veci s chladnou hlavou. To by bolo v skratke o mne a teraz by som sa rád dozvedel niečo aj o Tebe :)
grivoiss M 52 rokov
Muž 52 rokov Nitra
√2500+ \ 182 \ (•◡•) /
🛼⛸🏃🏻‍♂️⛷🏊🏼‍♀️🚴🏻‍♀️🏓🎱🏐🏸🎳🍓🧀🍷🍗🌶🍫🥜🎬🎭✈️🏖🛁 🧠C8H11N a čo ja viem ešte čo?
Iné fotky nemám, pretože prerábame kúpeľňu!!!
A jedna informácia zadarno, nemám v sebe ten bordel!
Ďakujem decká za záujem, už sem nepatrím!
Dovidenia😅
Miraykaaa Ž 20 rokov
Ahoj, hľadám chlapa, ktorý by ma mal rád takú, akú som a mal podobné záujmy 😄... ešte stále študujem😅... svoj voľný čas odovzdávam zvieratám, hudbe a športu...😁😂 Ak si to práve ty, neváhaj sa ozvať😀

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania