amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka pre starších a pre seniorov Nitra NR

Máte záujem o seriózne zoznámenie so seniormi a staršími ľudmi v Nitre? Vytvorte si inzerát a spoznajte nových ľudí.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaNitra

Lesana12 Ž 46 rokov
Hladam prijemneho a pozitivne naladeneho cloveka. Pracujem ako zdravotnicky asistent. Minulost mam vysporiadanu. Domaceho milacika nemam. Som pozitivny clovek.
abcxx M 21 rokov
Veľmi rád spoznávam nových ľudí a milujem spontánne nápady. Rád by som sa tu zoznámil s novými ľudmi a nadobudol nových zážitkov. Nemám predsudky, mám rád spoločnosť a zábavu. Rád sa smejem, aj rozosmievam ľudí.
Evelint001 Ž 21 rokov
Žena 21 rokov Nitra
Hľadám povedzme princa na bielom koni ktorý si ma potom raz vezme, budeme mať spolu nádherné deti. Pracujem ako praktická sestra na detskom oddelení. Mám psa takže je dôležité aby si ho mal rád aj keď je otravný. Mám 21 rokov a som bacuľka. Ideálne hľadám muža vo veku 25-30 max 35 ročného.
QuintusDias M 23 rokov
Rád trávim voľný čas aktívne a rád by som touto formou spoznal ženu s ktorou by som mohol zdieľať svoj čas. Budem rád ak touto formou spoznám príjemnú ženu s ktorou nájdem spoločnú reč.
milflover94 M 29 rokov
Ahoj volam sa Mario mam 29 rokov a hladam si milú, uprimnu, pôvabnu, mudru a hlavne spolocensku Ženu. Ja som sám Ty si sama, čo keby sme boli spolu sami.
zvedavec1 M 45 rokov
Hľadám ženu. Uvidíme ako si budeme rozumieť. Každý máme svoje predstavy a túžby. Pokúsme sa spoznávať a hľadať navzájom spoločné záujmové a názorové prepojenia
Majcendo M 27 rokov
Muž 27 rokov Nitra
Hľadám ženu s dobrým srdiečkom. Nakoľko som sa v láske sklamal, tak som opatrný, no stále verím láske na prvý pohľad. Ak si tu, budem rád, keď sa mi ozveš čo najskor.
Henrich1111 M 44 rokov
Muž 44 rokov Nitra
Hľadám ženskú známosť. Som pozitívne naladený človek, ktorý má optimistické vyhliadky do budúcna. Pracujem ako zvárač a umelecký kováč. Rád sa prechádzam rád športujem, obľubujem staré filmy.
suzuki1050 M 64 rokov
Hladám ženu, ktorá je sama sebou, ktorá hladá seriozny a trvalý vzťah. Príjemný vzhľad a inteligencia, určite poteší. Určite nehladám princeznú, ale ženu, ktoréj vzhľad je primeraný k jej veku.
Tedea222 Ž 49 rokov
Žena 49 rokov Nitra
Hľadám niekoho, kto má svoju minulosť vyriešenú, niekoho, kto chce a túži po láske. Niekoho, kto vie, že dokonosť neexistuje, že v živote aj v láske občas treba robiť kompromisy. Niekoho, kto vie čo je úcta a tolerantnosť, ktoré sú tak potrebné, aby vzťah vydržal a sa rozvíjal. To isté viem aj ja priniesť do vzťahu. Pracujem, mám doma mačku, tak by bolo fajn, aby si mal rád zvieratá. Ak máš deti, tak budem veľmi rada, ja deti nemám.
ocet8 M 47 rokov
vzťah nehľadám, ale chcem si len popísať.
nič viac nehľadám.
pracujem.
mam malo času na zábavu, to tá moja práca.
mam psa.
minulosť nežijem ale súčasnosť áno.
66ski Ž 66 rokov
Hladam partaka pre vesely a akcny zivot plny pohybu, sportu a priatelstva. Riadim sa heslom-vek je len cislo a uzivam si zivot kazdy den. Milujem more, ale aj hory a predovsetkym svoju rodinu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 20 40 60 74 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania