amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Želiezovce

Ste v Želiezovciach a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaŽeliezovce

evca265 Ž 66 rokov
Mám záujem o zoznámenie sa s mužom približne v mojom veku, ktorý to myslí vážne a nie len na písanie si. Mám rada prechádzky, výlety a všetku činnosť primeranú k môjmu veku. Nejaké špeciálne záľuby nemám, preto nehľadám muža, ktorý ich má veľa a nemal by čas pre mňa. Narodili sme sa preto, aby sme žili a ešte aj v tomto veku to ide ...keď máš zhodný názor, ozvi sa.
Zajo72 M 51 rokov
Muž 51 rokov Želiezovce
Som rozvedený. Mam 21 rovného syna, ktorý žije so svojou mamou. Som Živnostník. Momentalne pracujem v Nemecku. Hladam si známosť, s ktorou by som chodil po dovolenkách.
dabi125 M 65 rokov
Som rozvedený, ešte pracujúci dôchodca.
Samota je nie pre každého, rád by som našiel partnerku na spoločné potulky Slovenskom.
V lete kúpaliská, v zime welnes.
Dejve15 M 26 rokov
Ahoj. Skúsim šťastie 😀. Rád by som si tu našiel nejakú vtipnú úprimnú kamarátku, časom možno viac. Som milý, úprimný, dobrosrdečný 26 ročný chalan. Ak sa chceš zoznámiť tak napíš 🙂
Rebi Ž 52 rokov
Hľadám vážnu známosť.
Žijem sama.
Mám rada hudbu, tanec, prácu v záhrade a zvieratá. Rada chodím do prírody, do kina...
Ak si osamelý tak mi napíš.....
zdeno45 M 46 rokov
Muž 46 rokov Želiezovce
Ahoj hľadám vážnu známosť bývam sám v rodinnom dome mám jedno dieťa, ale žije s mamou zvlášť. Pracoval som v Taliansku ale už sa chcem usadiť na Slovensku. Minulosť mám vysporiadanu
Justin1985 M 38 rokov
Muž 38 rokov Želiezovce
Chcel by som sa zoznámiť s niekỳm, s kỳm sa citim dobre :) a pochopíme sa navzájom. rád cestujem a chodím do prirody velmi mám rád aj kino. veľa nechodím na túto stránku. keby som bol niekomu sympaticky tak kludne napíšte bol by som rád :)
zajacik1 Ž 75 rokov
Žena 75 rokov Želiezovce
Som vdova, mám 2 dcéry 2 vnukov, rada vyšívam, spievam. Hľadám seriózneho partnera na strávenie spoločných chvíľ. Som spoločenská a rada sa zabávam len teraz som sama, preto sa poteším niekomu kto vyplní moju samotu.
Jozefp42 M 44 rokov
Hladam priatelku na dlhodoby vztah, som zamestnaný.
Mam rad plavanie, relax, wellness po práci
Minulost mam vysporiadanu. Zvieracieho milacika nemam. Ale psik mi nevadi.
Dodo30 M 42 rokov
Slobodný, úprimný s chutou do zivota hladam partnerku s vysporiadanou minulost, ktorá vie čo chce. Medzi moje zalubi patria cestovanie, turistika, šport.
PeterMolnar1983 M 40 rokov
Muž 40 rokov Želiezovce
Hladam vazny vztah! Som madar ale viem aj po slovensky! Pracujem robim udrzbara sklenikov, kde pestujeme kvety! Zatial auto nemam, byvam sam v dome! Rad varim...
geza572 M 66 rokov
Hľadám milú osobu z blízkeho okolia (Farná, do 20 km) na spoločné aktivity (tanec, výlety, prípadne cyklistika, joga, záhrada, práce okolo domu). Som vážny, nekonfliktnej povahy. Maďarčina vítaná. G

1 2 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania