amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Želiezovce

Ste v Želiezovciach a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaŽeliezovce

Zajo72 M 51 rokov
Muž 51 rokov Želiezovce
Som rozvedený. Mam 21 rovného syna, ktorý žije so svojou mamou. Som Živnostník. Momentalne pracujem v Nemecku. Hladam si známosť, s ktorou by som chodil po dovolenkách.
dabi125 M 65 rokov
Som rozvedený, ešte pracujúci dôchodca.
Samota je nie pre každého, rád by som našiel partnerku na spoločné potulky Slovenskom.
V lete kúpaliská, v zime welnes.
Dejve15 M 27 rokov
Ahoj. Skúsim šťastie 😀. Rád by som si tu našiel nejakú vtipnú úprimnú kamarátku, časom možno viac. Som milý, úprimný, dobrosrdečný 26 ročný chalan. Ak sa chceš zoznámiť tak napíš 🙂
Rebi Ž 53 rokov
Hľadám vážnu známosť.
Žijem sama.
Mám rada hudbu, tanec, prácu v záhrade a zvieratá. Rada chodím do prírody, do kina...
Ak si osamelý tak mi napíš.....
zdeno45 M 47 rokov
Muž 47 rokov Želiezovce
Ahoj hľadám vážnu známosť bývam sám v rodinnom dome mám jedno dieťa, ale žije s mamou zvlášť. Pracoval som v Taliansku ale už sa chcem usadiť na Slovensku. Minulosť mám vysporiadanu
Justin1985 M 39 rokov
Muž 39 rokov Želiezovce
Chcel by som sa zoznámiť s niekỳm, s kỳm sa citim dobre :) a pochopíme sa navzájom. rád cestujem a chodím do prirody velmi mám rád aj kino. veľa nechodím na túto stránku. keby som bol niekomu sympaticky tak kludne napíšte bol by som rád :)
zajacik1 Ž 76 rokov
Žena 76 rokov Želiezovce
Som vdova, mám 2 dcéry 2 vnukov, rada vyšívam, spievam. Hľadám seriózneho partnera na strávenie spoločných chvíľ. Som spoločenská a rada sa zabávam len teraz som sama, preto sa poteším niekomu kto vyplní moju samotu.
Dodo30 M 42 rokov
Slobodný, úprimný s chutou do zivota hladam partnerku s vysporiadanou minulost, ktorá vie čo chce. Medzi moje zalubi patria cestovanie, turistika, šport.
geza572 M 67 rokov
Hľadám milú osobu z blízkeho okolia (Farná, do 20 km) na spoločné aktivity (tanec, výlety, prípadne cyklistika, joga, záhrada, práce okolo domu). Som vážny, nekonfliktnej povahy. Maďarčina vítaná. G
jan43 M 46 rokov
Muž 46 rokov Želiezovce
Hladam ženu uvidi sa casom, pracujem volny cas ako kedy momentalne doma oddychujem najde sa tu nejaka pre mna nad 40 rokov na stretnutie podla sympatii.
Monika742 Ž 48 rokov
Žena 48 rokov Želiezovce
Elvált hölgy vagyok,aki keresi a boldogságot egy olyan pasi oldalán,aki még a mai világban tudja mit jelent az igazi szerelem és nem csak játszik a másik érzéseivel.Aki tudja szeretni,tisztelni és becsülni a párját.Vágyom egy szép komoly kapcsolatra!Szabadidőmben szeretek sütni,kirándulni,moziba járni,táncolni és imádom a sétákat kéz a kézben.Ha úgy érzed,hogy picit megérintettem a szivedet,akkor kérlek jelentkezz,mert szeretni és szeretve lenni a legszebb dolog a világon.
1954sugarzo Ž 69 rokov
Som podnikatelka. Rada chodím do divadla. Deti uz zijú vlastny zivot. Chcela by som si nájst úprimného, spolahlivého a milého cloveka s kym by som mohla najprv stretnút a potom mozno aj viac.

1 2 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania