amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 32 - Zoznámenie Nitra

Ste v Nitre a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaNitra

deam M 33 rokov
Muž 33 rokov Nitra
Hľadám si priatelku kamarádku... Ak to hľadáš aj ty budem rad ak napíšeš... Fotku poslem... Moc sem nechodím... Som zamestnaný podnikám v strojárstve...
MxxxA Ž 57 rokov
Hľadám kamaráta na príjemné trávenie voľného času. Zatiaľ nič záväzné, časom možno niečo viac.... Preferujem vyššieho zábavného muža pokojnej povahy....
Michal70 M 72 rokov
Muž 72 rokov Nitra
Milujem život, prírodu, more, úsmev v duši aj na tvári, objatie, nežné pohladenie... Som dlho sám a chcem to konečne zmeniť. Takže hľadám priateľku, pohodovú osôbku, ktorej chýba niekto, s kým by bola šťastná, s kým by chcela prežívať ešte spolu všetko pekné a milé.. Milovať a byť milovaná. Život si predsa treba užívať a nie iba prežívať.
Mám teda obyčajné a úprimné želanie - chcem ešte s niekým, normálne komunikovať, normálne sa stretávať, aby som ja mohol prísť k Tebe, Ty ku mne, spoločne si niekam vyraziť na hory, k vode, na dovolenku, tešiť sa spoločne zo života, byť k sebe milí, ústretoví a rešpektovať sa navzájom.
Feri6 M 62 rokov
Muž 62 rokov Nitra
Čerstvý dôchodca rodinný dom s malým psomdeti sú samostatné, zijem aktívne hĺadám priateĺku na spoločné chvíle záluby záhrada pasivny sport sudoku, vedomostné súťaže
Lubinkosos M 47 rokov
Muž 47 rokov Nitra
Zatial nemám vysporiadanú minulost ale pracujem na tom. pracujem. do vzťahu môžem priniest pohodu. známosť hĺadám navždy.
Zvieratko nemám lebo bývam v byte voĺný čas rád trávim turistikou.
omegaalfa Ž 63 rokov
Hľadám priateľa na sviatočné aj všedné dni úprimného a sebestačné ho ktorý má rád prírodu kultúru a cestovanie.Mal by mať vysporiadaní minulosť a bol pozitívne naladený.
Certik2222 M 45 rokov
Hladam zenu ktora je osamela a hlada blizkeho kamarata na pekne stretnutia plne porozumenie nehy vasne dlhodobo. som Peter mam 43r. mozu aj starsie zeny.
carmen2222 Ž 70 rokov
Hľadám spriaznenú dušu, priateľa na začiatok, časom sa uvidí, s ktorým by som chcela prežiť ešte pár pekných chvíľ a ktorý by stál pri mne v dobrom aj zlom a ja pri ňom. Medzi moje záľuby patrí dobrá kniha a hudba, prechádzky a turistika a tiež rada bicyklujem.
Adamko2212 M 24 rokov
Muž 24 rokov Nitra
Ahoj mam 22 rokov a hladam si nejaku babu na vazny vztah nechcem byt sam a nevadi mi ani ked bude mat deti som tučny ale ja chcem babu čo nebude pozerat na to ako vyzeram
Ghoosti M 25 rokov
Muž 25 rokov Nitra
Hľadám ženu peknú vo svojom veu može mať aj viac v Nitre a okolí slušnú ktorá ma rada prechádzky v prírode zábavu , srandu , a nezanedbáva svojho muža .
thomson1 M 41 rokov
Vysporiadana minulosť, hľadieť vždy dopredu, ísť cestou necestou a stretnúť štíhlu sympatickú ženu , ktorá vie co od života chce a túži po zmene. Úsmev, úprimnosť a cieľ k šťastiu. Odvážna deva, ktorá sa nebojí novej výzvy?
tomi1234 M 55 rokov
hladam kamaratku alebo priatelku mam psa a byvam v dome. som na invalidnom dochodku a pracoval som ako vychovavatel na stredoskolskom internate. Minulost mam vysporiadanu.

1 20 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 60 78 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania