amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 12 - Zoznámenie Nitra

Ste v Nitre a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaNitra

SNAJPERNR M 37 rokov
Muž 37 rokov Nitra
Mam rad všetko čo k životu patrí len musia byť dvaja aby ten život bol krajší záľuby šport fitness príroda hudbu.
Hladam niekoho s podobnymi zalubami na volne chvile a do buducnosti mozno aj vztah som veselý úprimný muž vysoký, ale len troška 😊😉.
Lukisno93 M 29 rokov
Muž 29 rokov Nitra
Hľadám ženu medzi 40-60 rokov, ktorá by dala šancu mladšiemu mužovi a nebála sa ísť do niečoho iného. Som pracovitý, slobodný a bezdetný. Deti mat nechcem.
2700EB6297 Ž 63 rokov
Som pracujúca dôchodkyňa, som milá, úprimná, rada relaxujem pri vode alebo v prírode. Hladám si priateľa s ktorým by som si rozumela a prežila pekné chvíle.
Phoenixx M 42 rokov
Muž 42 rokov Nitra
Fajn chalan hľadá príjemnú ženu...
Niečo dlhodobé, až večne )
Dôležité je to mať usporiadané, vedieť čo chcem aj čo nechcem..
Štipka kompromisov a môže to byť dokonalé...
nuvi M 46 rokov
Hladam milu prijemnu zenu, kamaratku na pismenkovanie, mozno casom viac. Milujem prirodu, cestovanie, turistiku, ale aj relax pri svieckach, rad si pozriem dobry film
stanka21 Ž 43 rokov
Tiež hľadáš? Možno práve mňa 😉
Hľadám kamarátku, nie vzťah
Som veselá, pozitívna, som nekonečná študentka
Mám rada prechádzky, bicyklovanie, čítanie.
Dartagnan6 M 39 rokov
Hľadám rodinne založenú ženu, s ktorou vytvoríme harmonickú dvojicu a budeme si vzájomnou oporou na spoločnej ceste životom v dobrom i zlom. Záľuby, záujmové aktivity a spoločných priateľov spolu doladíme 😊
Filip27 M 28 rokov
Rád sa tu zoznámim s príjemnou milou ženou. Hľadám skôr kamarátstvo, prípadne časom možno aj viac, ak si budeme rozumieť. Nechcem tu moc písať o sebe, tak ak ma chceš spoznať, napíš.
Markoadko Ž 42 rokov
Ahoj, hľadám kamaráta časom možno aj viac, pracujem, voľný čas travim prechádzka so psom... Co chvíľa budem babička, takze si budem užívať vnúčatko... Minulosť vysporiadana.
Sofiane M 44 rokov
Hľadám priateľku a neskôr partnerku na spoločné chvíle. Venujem sa rekreačné plávanie, tenisu, behu a biku. Mám rád turistiku a spoznávanie nových miest a vecí.
Bombuj M 44 rokov
Rád spoznám príjemnú ženu na turistiku voľný čas a časom možno viac.. Voľný čas trávim pri dobrom filme trochu bicykel no a najradšej by som ho chcel tráviť v spoločnosti práve teba.... 😉
BigDan M 37 rokov
Muž 37 rokov Nitra
Hladám ženu chytrú, milú, milujúcu, pečujúcu a poctivú so smyslom pre humor.. 😁🙋 toto garantujem aj u seba👍 pracujem teraz v Rakusku mám sa tu super mám všetko okrem teba👉😉

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 40 60 74 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania