amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 31 - Zoznámenie Nitra

Ste v Nitre a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaNitra

Belo41 M 43 rokov
Rad spoznam milu a uprimnu zenu.
Svoj volny cas rad travim sportom a turistikou. Ak si tu ozvy sa. Budem na teba cakat.
Som sam a citim sa smutne. Potrebujem objatie, porozumenie a lasku.
milenec01 M 66 rokov
Muž 66 rokov Nitra
Milé dámy, budem úprimný, hľadám ženu 50+ nie moletku, hravú a pohodovú, veselú, ktorá by sa chcela, tak ako ja, pravidelne k niekomu opäť pritúliť a prežívať ešte niečo príjemné a krásne, čo chýba duši aj telu. Samozrejme, vzájomné sympatie sú nevyhnutné. A keď budú spoločné aj iné záujmy, ako spoločné voľnočasové aktivity, záujmy, spoločné dovolenky v ktoromkoľvek ročnom období, tak super. Takže hľadám 3v jednom - priateľku, partnerku aj milenku a aj z hľadiska dôležitosti v uvedenom poradí.
Myslím, že som pohodový, veselý, tak trocha športovo založený muž, milujem vodu, more, aj hory, aj práce v záhrade, som aj remeselne zručný, len trocha lenivý :-) Proste muž, ktorý sa necíti na svoj vek a ktorý chce ešte nielen dostávať, ale aj dávať. Nitra a okolie je určite výhodou.
Marss M 31 rokov
Muž 31 rokov Nitra
Ahojte, rád prehodím pár viet s milou ženou z Nitry ))) určite dokážem prekvapiť a držat s tebou krok :) mam 29 a jedno z mojich najväčších + je práve úsmev a šírenie dobrej nálady ;)
Maximo97 M 26 rokov
Hľadám ženu ktorá je už vyspelá, som dobrodružný typ ktorý neobsedí na mieste a musí stále niečo robiť, mám rád akékoľvek zvieratá, voľný čas trávím zabávaním sa s priateľmi a cestovaním
An1111 M 53 rokov
Hľadám úprimnú veselú ženu ktorá ma bude mať rada takého aký som. Chýba mi láska a objatia. Mám rád prírodu, more, prechádzky, bicyklovanie, lyžovanie.
Som slobodný.
Laco6 M 60 rokov
Muž 60 rokov Nitra
Hľadám ženu do koča aj do voza.Moje záľuby rybárčenie, príroda, hubarcenie. Mám rád ľudovú hudbu, heligonky a moravské ľudové piesne. Najlepšie je niekoho osobne stretnúť a potom si urobiť úsudok
olivocka111 Ž 63 rokov
Som obyčajná žena na dôchodku, zostala som sama a je mi smutno. Verím že tu nájdem spriaznenú dušu podobnú mne. Mám rada prechádzky prírodou, rada varím a pečiem.
karlos49 M 51 rokov
Rád mám dobrých ludí nemám rád faloš. Chcem si nájsť dobrú a sexy sympatickú žienku ktorá rada varí a rada chodí do spoločnosti. Mám rád psov rád ich chovám .
Stiwi4321 M 20 rokov
Muž 20 rokov Nitra
Ahoj volám sa Stiw a rad by som spoznal niekoho príjemného...🥰🥰 Ak by nejaká baba mala vážny záujem nech neváha ma kontaktovať alebo napísať budem rad a som otvorený všetkým možnostiam 😊😊
SimonaSimona1 Ž 51 rokov
Hľadám si partnera na spoločné chvile. Do vzťahu prinesiem uprimnost dôveru .To isté očakavam. Som veselá do voza a do koča rada mám prechadzky v prirode, bicyklujem, aj si rada poleňošim. Pracujem., minulosť vyrovnaná...
jansimon89 M 30 rokov
Muž 30 rokov Nitra
Volam sa Jano som slobodny a hladam si babu na važny vztah neznasam klamstvo falos inak moje zaluby su hubarcenie priroda praca okolo domu tesim sa na teba na spravy
Miska1111 Ž 43 rokov
Hľadám priateľa s ktorým by som prežila niečo pekné. Časom je možný vážny vzťah. Mám rada prírodu, zvieratká. Rada chodím na plaváreň, do kina a do prírody.

1 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 60 78 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania