amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Levice LV

Ste v Leviciach a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaLevice

Listonos M 61 rokov
Som na dôchodku a hľadám si známosť, úprimnú a čestnú ženu. Z ktorou by som si rozumel a bol by som s ňou šťastný. Rád chodím do prírody, na prechádzky, na hríby. Nefajčím pitie príležitostne . Minulosť mám vysporiadanu, mám dve dospelé dcéry 34 a 31 rocne. Rád robím v záhrade. Chcel by som prežiť zvyšok života s osobou, ktorú by som ľúbil.
MagdaMaria Ž 70 rokov
Uvítam priateľstvo so spriaznenou dušou, pána nad 70 rokov, na občasné besedy, potulky prírodou, posedenie pri kávičke, prosím okolie Dudiniec prípadne okr. Levice
Kika12202 Ž 21 rokov
Žena 21 rokov Levice
Som transrodova osoba, beriem 2 roky hormóny, na druhý rok to bude 3. Páčia sa mi ženy. A aj hľadám nejakú ženu. Som submisivna povaha a ak si dominatna, tak to bude len lepšie, ale nemusíš byť. Moje koníčky sú hudba, prechádzky, moje obľúbené zvierata sú: medvedík čistotny a macka. Hladam už celkom dlho vzťah, tak ak si myslíš, ze si ta pravá, neboj sa ozvať.
Erik19882310 M 36 rokov
Hladam priatelku na travenie volneho času a buducu manželku. Nevadí mi, ak budúca partnerka ma deti😊. Mám rad prírodu, zvieratá. Voľny čas vyplnam v prírode.
Fjalraven M 33 rokov
Muž 33 rokov Levice
Ahoj, hľadám normálnu, nenamyslenú ženu, ktorá má bude mať rada takého, aký som. Takú, ktorá vie čo od života chce. Pracujem ako zvárač. Ak sa tu taka nájde, kľudne sa ozvi.
Muz7 M 46 rokov
Muž 46 rokov Levice
Hľadám ženu na vzťah, pracujem szčo, voľný čas vinohrad, dovolenka, štvorkolka zvieratá nemám, nieje problém, výlety do hôr mám rád Tatry a Chorvátsko
teke1 M 48 rokov
Muž 48 rokov Levice
Hľadám ženu na voľné chvíle, možno časom viac... proste napíšte mi a rád odpoviem. Som kľudný človek .. som vodič kamióna, takže rád by som strávil všetok môj voľný čas s niekým, kto tiež je sam
Ivika9 Ž 56 rokov
Hladam priateľa, s ktorým sa môžem smiať, ísť na prechádzku, aby bol verný a uprimny. Pracujem. Minulosť mam vysporiadanú. Mam veselú povahu. Rada počúvam aj hudbu, rada varím.
CiKOleTA1991ni Ž 33 rokov
Žena 33 rokov Levice
Chlapa, ktorý bude mat rad moje deti, pracujem ako operátorka vo výrobe, čas trávim so svojimi deťmi, nemám žiadne zvieratká a chcela by som chlapa, ktorý by ma neklamal.
Hana35 Ž 35 rokov
Hľadám zatiaľ priateľa na voľné chvíľky, časom možno aj viac ... som na materskej dovolenke, tak nemám veľa času, ale rada by som občas vyšla na kávu s nejakým príjemným mužom.
Tomino8585 M 38 rokov
Hľadám príjemnú ženu na všetko pekne v živote. Len čas nám ukáže co budeme mat v budúcnosti, ale my môžme tomu len pomôcť.
Mam 38, pracujem ako živnostník
ludo53 M 70 rokov
Hladám vážnu známosť sympatickej ženy vo veku 40-65r, bývam sám v rodinnom dome v okolí Levíc. Partnerka by mala byť slušná, nealkoholička a nefajčiarka so záujmom o tanec, hlavne ľudovky ale nebránim sa ani modernému tancu, bolo by dobré keby mala vzťah k zahradníckym prácam, som dôchodca a koníčky mám včelárstvo, záhrada a potom z každého rožku trošku, je možnosť po spoznaní sa nasťahovať sa

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania