amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Levice LV

Ste v Leviciach a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaLevice

IvetaIva Ž 39 rokov
Žena 39 rokov Levice
Hľadám priateľa v dobrom aj zlom. Uprednostňujem nefajčiara, alkohol len príležitostne, dieťa nie je prekážka, pokojnej povahy, na spoločné prechádzky, výlety do prírody.
Icusks Ž 63 rokov
Hľadám inteligentného srandovného spoľahlivého ktorý má rád hudbu tanec ja môžem do vzťahu priniesť život ja nepracujem už som na dôchodku voľný čas trávim s bicyklovanim rada počúvam hudbu mam vysporiadanu minulosť
arola Ž 52 rokov
hladam si priatela, s ktorym by som travila volny cas. som pracujuca zena s vysporiadanou minulostou.. volny cas travim väcsinou s rodinou a vnucatom, ktore nadovsetko milujem...
Ivetregin Ž 57 rokov
Žena 57 rokov Levice
Hľadám partnera úprimného a spoľahlivého ktorý ma nesklame. To isté chcem ponúknuť aj ja. Pracujem ako predavačka v supermarkete. Voľný čas trávim vonku, Prechádzky v prírode, trochu cvičím, a pozeranie televízie na večer. Minulosť mam vysporiadanu..
martinoso M 32 rokov
Hľadám serióznu známosť na trávenie spoločných aktivít ako je turistika, cestovanie, fitness. Malo by sa jednať o človeka aktívneho a pozitívneho typu myslenia.
JasminzHn Ž 51 rokov
Hľadám sympatického, uprimného, inteligentného a nezadaného muža od 40-55r na priateľstvo a trávenie voľného času.... Časom možno vážny vzťah... 😇Som zamestnaná, samostatná žena a variť viem😉. Mám rada prírodu, zvieratká, wellnes, cestovanie a dobré jedlo 🤭Ak máš rovnaké záujmy, vieš čo chceš a nechceš byť sám tak mi napíš a dozvieš viac...Čo hľadám aj ponúkam.
Levice a okolie... Len seriózne a vážne...
Patrik6617 M 31 rokov
Muž 31 rokov Levice
Ahoj hľadám Ženu ktorá mi bude oporou ktorá ma bude chápať do vzťahu môžem priniesť moju úprimnosť nemám rád klamstvo takže úprimnosť na prvom mieste pracujem ako údržbár jedno podniku voľný čas trávim športom rád šoférujem mám psa
ClovekMilion M 49 rokov
Hladam stihlu, inteligentnu priatelku, s ktorou sa da pozhovarat na akukolvek temu. Pracujem, som zabezpeceny, minulost mam vysporiadanu a v hlave mam poriadok.
besyka Ž 48 rokov
Žena 48 rokov Levice
Hladám kamarata, spriaznenú dušu časom vzťah. Pracujem, mam rada zvieratá, smiech, dobrú spoločnosť. Vo voĺnom čase čitam, prechádzam sa. Nevadi mi partner ktorý ma deti. Partner by mal byť rozumny, chapavý, pozorny a vedel by si važiť ženu.
Lovec8 M 53 rokov
Hľadám babu do voza aj do koča. Podrobnosti osobne. Samoty bolo dosť. Nerád veľa píšem i keď napísať sa dá všeličo. Bývam v dome milujem prírodu a hudbu.
Janko133 M 33 rokov
Muž 33 rokov Levice
Normálna žena sa nenájde !?!? Dajte mi dôvod tešiť sa domou s práce to je všetko co chcem. Deti mi nevadia a le chcem. uprimnost a oddanosť to. iste ponukam a veľa ineho
Robbysk M 19 rokov
Muž 19 rokov Levice
Volám sa Robo. Mám 19rokov. Pochádzam z okolia Levíc. Študujem na Vš. Mám rád šport, cestovanie a hudbu. Rád by som si tu našiel milé a priateľské dievča.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania