amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Levice LV

Ste v Leviciach a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaLevice

will1212 M 61 rokov
Rád by som sa zoznámil, s príjemnou, sympatickou ženou, s ktorou môžem tráviť svoj voľný čas. Mám rad prechádzky do prírody, dovolenku pri mori, lyžovanie, cestovanie, výlety. Pracujem ako opatrovateľ. Samota je zlá a bolí. Verím, že nájdem ženu, ktorá má podobné záujmy.
martin22221 M 26 rokov
Rád cestujem a športujem, hladam partnerku s ktorou si budeme navzajom rozumiet a budeme spolu travit cas a mat spolocne zaluby. Vek 18 az cca 30 rokov.
jungfrau Ž 62 rokov
Nechcem veĺa, len seriozneho muźa ,s ktorym by som strávila veĺa príjemných dní vo vzájomnej úcte. Mám rada prechádzky v prírode, šport uź nie.. Vo voĺnom čase rada čítam, cestujem keďźe som už na dôchodku a deti samostatné, vnúčatá skoro dospelé, zostala som sama. Minulosť je už dávno vymazaná.Dúfam že sa nájde muž v mojom veku ktorý ešte potrebuje spoločnosť ženy a nestačia mu len kamaráti a záĺuby.
MaminaM Ž 45 rokov
Hľadám partnera, ktorý sa vie postarať o ženu s 2 deťmi. Chlapa, ktorý je džentlmen. S ktorým si vieme zastať všetky roboty spoločne, ale vedieť aj zrelaxovať, nečakat len tak na starobu vyjsť si, do prírody, do wellness, pobicyklovat sa, alebo si sadnúť a pobaviť sa o všetkom, alebo len tak sedieť v blízkosti a cítiť sa dobre. Deti sú už väčšie, ale potrebuju maminu ale aj ten dobrý, pozitívny, pekný mužský vzor. Toho ochrancu. Som náročná a veľmi opatrná pri výbere partnera, ale ide tu nielen o mňa, ale aj o deti. Možno sa zmýlim a zostanem nakoniec s deťmi sama. Kto vie. Nie som manekynka. To nečakaj. Som len obyčajná, citlivá žena, ktorá hľadá obyčajného správneho chlapa. Ak sa takým cítiš, veľmi rada ťa spoznám. Pracujem a to isté očakávam aj od muža.
Ella111 Ž 46 rokov
Hľadám obyčajného, ľudského chlapa... ktorý nemyslí len na seba, ale aby bola spokojná a šťastná aj partnerka... nemusi byť žiadny krásavec, lebo chlapa nerobí chlapom vzhľad ale správanie...
720 M 48 rokov
Muž 48 rokov Levice
Hľadám obyčajnú, sympatickú, nenáročnú ženu, ktorá tiež nechce byť sama, ostatné čas ukáže. Dieťa nie je prekážkou. Najlepšie z okolia LV, ale nie je to podmienkou.
milovnikprirody M 62 rokov
Muž 62 rokov Levice
Hľadám ženu na trávenie voľného času, ktorá miluje prírodu a zvieratá. Chcem si užívať na dôchodku, venujem sa svojim koníčkom, záhrada, a chov zajacov.Som osamelý, chýba mi Tvoja spoločnosť, Tvoje dotyky.Mám psa.Ozveš sa?
Wanter M 52 rokov
Hľadám si partnerku na spoločný život. Vo voľnom čase chodím rád do prírody a na huby aj keď ho mám málo. Moja partnerka by mala byť žena ktorá má vysporiadanú minulosť..
Jajko123 M 48 rokov
Muž 48 rokov Levice
Hľadám vážnu známosť .
Som úprimný a nenávidím klamstvo.
Hľadám ženu, s ktorou si budeme rozumieť navzájom a časom možno aj niečo viac.
Záľuby príroda a chalupa.
mrMartin M 35 rokov
Muž 35 rokov Levice
Nuž mám asi takmer všetko len vlastnú rodinu nie.
Hľadám prívetivú, chápavú, vernú ženu, s citom pre krásu, rozhľad a všeobecný záujem.
..zvodnosť je vítaná :)

Mám rád inteligenciu, všestrannosť, duchaplnosť, láskavosť, lojálnosť
Nemám rád primitivitu, upätosť, nezrelosť
Imi65 M 56 rokov
Muž 56 rokov Levice
Hľadám ženu do koča aj do voza. Hľadám úprimnú a milú ženu ktorá nepozerá len na majetky.
Som vášnivý rybár. Hľadám ženu vo veku od 40 do 52r teším sa na vaše správy
vasulka1 Ž 72 rokov
Žena 72 rokov Levice
Samota je zlá. Vek je len číslo, duša zostala mladá. Rada by som našla čestného a úprimného muža pre dlhodobý vzťah.
Minulosť mam vysporiadanú.
Mam rada prechádzky, more, hudbu a svoju okrasnú záhradu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania