amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Levice LV

Ste v Leviciach a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaLevice

29041973 M 47 rokov
Hľadám ženu, ktorej by som opätoval náklonnosť. V prípade, že si, som pripravený ponúknuť do vzťahu oporu a radosť zo spoločných chvíľ. Pracujem v masérskych službách ako SZČO. Voľný čas trávim zväčša v záhrade a cyklistikou. Z minulosťou som zmierený a zaujímam sa viac o budúcnosť.
SmutnaSklamana Ž 38 rokov
Hladam nieco mile v podobe fajn, pohodoveho muza...nebudem pisat, aka som.. treba ma spoznat..😄nebudem pisat, akeho hladam, aj tak taky neexistuje..😄 ale ak si fajn nezadany muz, rada s tebou popisem... a ktovie!?.. nejako zacat treba😄
Julo99 M 44 rokov
Ahoj hladam vážnu známosť a lásku mamm 44 rokov žijem sam chem byt len trosku stastny
Vo voľnom čase rad chodím do prirody
A mám rád zvierata
A rad sa zabávam
Bib3 Ž 63 rokov
Hľadám niekoho na písanie a neskôr sa uvidí. Hľadám príjemného muža veselsej povahy ktorý má rád hudbu, prírodu, kúpalisko, výlety. Zvieratá mám rada ale nie v byte.
Igigrip M 41 rokov
Muž 41 rokov Levice
Hľadám si ženu do 45 rokov, na pekný vzťah. Pracujem vo filmovom priemysle takže som dosť rozcestovany po svete. Hľadám ženu, ktorej by sa cestovanie po svete páčilo. Vo voľnom čase rád chodím do prírody a na ryby.
Devicany M 45 rokov
Muž 45 rokov Levice
Hľadám partnerku na spoločný vzťah. Som rozvedený... Pracujem ako kuchár... Mam rad prírodu a turistiku... Žijem na sever západnom Slovensku v malebnej dedinke.
123attila68 M 49 rokov
Som rozvedený deti dospelé hľadám ženu príjemnú na vážny vzťah. pracujem a bývam lv. moje koníčky sú príroda rád rybárčim a struham všeličo možné z dreva. som bývalý vojak z povolania. mam za sebou 2 misie
maco491 M 62 rokov
známosť hľadám trvalú
som domáci majster, pracujem ešte nie som na dôchodku
voľný čas - rád cestujem , opravujem a záhradku obhospodarujem
minulosť mám vysporiadanú
Bobynko188 M 32 rokov
Muž 32 rokov Levice
Som pokorný milujúci a už ma nebaví všetko robiť sám a čakať že má niekto bude čakať. Odhodlal som sa hľadať ta. Rád pomáham upratujem chodím do práce vychádzky a tiež mám rád všetko
zabiatko315 Ž 51 rokov
Hľadám priemerne inteligentného muža na kamarátsky možno aj na vážny vzťah. Chlap ktorý vie niečo porobiť a nehanbí sa, dá sa s tebou posrandovať ale aj potešiť moju krehkú dušu tak neváhaj a píš.
FilipGy M 24 rokov
Ahoj volám sa Filip a hľadám si svoju lásku do života v dvojici to ide lepšie ako samému max do 35 rokov môj partner by mal byť rozumný srandovný normálnej postavy s humorom ktorý má rád pivo
Martinxj M 46 rokov
Ahoj, rád spoznám ženu s ktorou by som si rozumel po všetkých stránkach, milú inteligentnú, sympatickú. Život je krásny, no lepšie sa ním kráča keď sú na to dvaja.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania