amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Levice LV

Ste v Leviciach a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaLevice

fraky M 47 rokov
Pekný deň,
Mám 47 rokov, som slobodný, bývam neďaleko Levíc, hľadám kamarátku, časom možno viac, budem rád za každu správu, tak sa nehanbi a kludne napíš
sonenschein1 Ž 57 rokov
Žena 57 rokov Levice
..šport..💓..z každého rožka troška 🤣.. lyže.. online korčule.. bicykel.. /s ním spavam😛/ H2O - som žubrienka🤪.. "a díté léta" - kĺudne vypadnúť "navždy" žiť a pracovať v tepĺúčku🏝 .. bez fotečky TSCHUUUUS👎.. vážení "krásavci" a "adepti na lásku".. už RAZ NAPÍSANÉ!!! - BEZ FOTKY CHOĎTE DO ... a skúste písať reálne veci / všetci športujete.. milujete prírodu.. ste abstinenti a nefajčiari - ÚŽAS🙄/.. ja PIVO MILUJEM .. a chcem aj Teba.. 🍀M🌻I🥀L🍓O🍒V🌸A🍨Ť🍀/ a keď budem chcieť LEN sexovať, tak budem na INEJ STRÁNKE🤣/tak 90% mužov poprosím sa presunúť " O DŮM DÁL".. že vďaka🤪.. chcem žiť.. byť.. milovať .. a byť milovaná 💓
Muzlv2 M 39 rokov
Ahoj som obycajny muz a rad by som spoznal a zoznamil sa s fajn zenou na pisanie a kamaratstvo. na veku a vyzore nezalezi len bud prosim ta sama sebou.
Daxxikkkk M 35 rokov
Muž 35 rokov Levice
ahoj, som Martin. Pochadzam z Levic. Som slobodny. Mam 35 rokov. Deti nemam. Hladam fajn dievca.
Volvoxc600 M 41 rokov
Hľadám ženu ktorá vie čo chce od života s vysporiadanou minulosťou. deti nie sú prekážkou. Rad chodim do prírody turistika bicyklovanie plávanie. Minulosť mam vysporiadanu.
Lorenzo77 M 44 rokov
Muž 44 rokov Levice
Rád spoznám milú úprimnú, pozitívnu ženu zmyslom pre humor... :)s om veselej a pozitívnej povahy ktorý má velké srdce a rád si užíva život... ked si podobná tak sa mi ozvi ... budem rád... :)
Martina1982 Ž 40 rokov
Hľadám partnera, s vysporiadanou minulosťou. Mám rada zvieratá prírodu a poprípade turistiku. Žijem kvalitný život, viem sa prispôsobiť človeku a situácii ak chcem.
Makovicka111 Ž 50 rokov
Hľadám milého a usmievavého muža, ktorý si vždy na mňa nájde čas v dobrom, ale aj v tom zlom, s ktorým mi bude dobre. Všetko ostatné sa dozvieš keď si ma nájdeš.
majko147 M 58 rokov
Muž 58 rokov Levice
Som obyčajný vidiečan Elektrotechnik žijúci v meste a pritom vášnivý zahradkár, vinohradník, chalupár, aj milenec, hladám priatelku na spoločne strávené chvíle na chalupe hned za mestom.
pabloman78 M 44 rokov
Hľadám milú žienku. Som obyčajný chlap. Mam rád turistiku, prírodu. Pracujem ako každý normálny človek. Som nefajčiar a ani nepijem alkohol. Na ostatné sa ma musíš opýtať sama.
Fabijenna Ž 58 rokov
Hladám spriaznenú dušu. Serióznu známosť. presne pre mňa... Cit, vyrovnanosť, vernosť, slušnosť, opora, láska, sebadôvera, zmysel pre humor, zodpovednosť... ešte som ťa neodradila?
Romanzabijak M 53 rokov
Muž 53 rokov Levice
Hľadám ženu na písanie čas ukáže pracujem mám rád psíkov prírodu rybolov úprimná žena môže byť aj matkou nemám dáke vyhrady musí ma zaujať mám písať a neviem čo

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 viac

© 2022Kontakt · Podmienky používania