amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Levice LV

Ste v Leviciach a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaLevice

Bavaria9 M 41 rokov
Hľadám ženu, ktorá ešte uznáva tradičné hodnoty vo vzťahu. Je komunikatívna, má rada romantické prejavy, romantické gestá. V prípade nedorozumení, nerieši veci výčitkami, ale snaží sa ich vyriešiť komuniáciou.
Mám rád šport, cestovanie, kino, čítanie.
Rolex7878 M 46 rokov
Muž 46 rokov Levice
Hladam normalnu zenu.. Na vazny vztah a nie ulet. Som inteligentny muz. Nepijem a nefajcim, mam rad humor... Milujem cestovanie.. Rad si pozriem super film, je to pre mna relax
Balazmutypeto M 50 rokov
Muž 50 rokov Levice
Hľadám vážnu známosť, priateľku, lásku na spoločný život, samota je zlá, som živnostník, pracujem ako zvárač, mám psa lolua, bývam sám v dome a mám rád prírodu, hubarcenie.
Mesiac75123 M 48 rokov
Ahój, hladám vážnu známosť, mam prácu, volný čas trávim priroda, plávanie, zvieracieho miláčika nemám, rád spoznávam nové miesta, som zábavnej, nekonfliktnej povahy, minulosť mám vysporiadanú, až sa ozveš, budem rád
morusa4 Ž 52 rokov
Je potrebné trochu sa podobať, aby sme si rozumeli, ale trochu sa aj líšiť, aby sme sa milovali. Ak si niekde tu napíš mi. Mám rada turistiku, plávanie, bike.
roberto420 M 21 rokov
Hľadám niekoho na trávenie spoločných chvíľ, nerád sa viažem. Mám vyšportovanú postavu a dobrý zmysel pre humor. Na veku mi vôbec nezáleží. Som z okolia Levíc.
Peto214 M 35 rokov
Muž 35 rokov Levice
Ahojte, hľadám ženu na dlhodobý vzťah, s ktorou si budem rozumieť a navzájom sa podporovať, mám rád cestovanie, turistiku, šport a práce okolo domu, mám rád zvieratá
Pate69 M 36 rokov
Muž 36 rokov Levice
Vzťah ma vôbec nezaujima.
Po 11 rokoch som ostal sám a potrebujem zrelu zenu, ktora ma budu mojkat atd...
Chcem mať stálu zrelú Dámu pri sebe.
Pepo1975 M 48 rokov
Muž 48 rokov Levice
Som v pohode úplne, hľadám priateľku a niečo viac, mám rád psov a ďalej sa uvidí, keď sa dohodneme, asi tak všetko, uvidíme, ako to bude pokračovať ďalej 🙂🙂🙂
Jan151 M 47 rokov
Muž 47 rokov Levice
Časom sa uvidí, čo prinesie čas, porozumenie, sympatie, vzájomne stretnutie, spoločne záujmy, chcem stretnúť príjemnú ženu na spoločne chvíle, zrelú príjemnú ženu.
laco48 M 39 rokov
Ahoj, som slobodny a bez deti, 39r a byvam sam.
Aj touto cestou hladam kamosku, priatelku, mozno partacku na bajk, turistiku alebo motorku.
Budem rad ak ma kontaktujes, vsetko ostatne cas ukaze :)
Kas9 M 42 rokov
Hľadám niekoho na voľnej chvíle. A čo som sa uvidí. Mám rád šport, kino, varenie, cestovanie. Hľadám niekoho s podobnými záujmami. Budem rád, keď sa niekto taký nájde.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania