amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Levice LV

Ste v Leviciach a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaLevice

laky3966 M 46 rokov
Hľadám záujem cit no spoločný život
Život prináša všetko no vášeň musí
Spoločne zdieľanie zážitkov problémov životných udalosti
Viem to pomenovať len život a vášeň
Spoločne všetko spoločne
ErikV M 34 rokov
Muž 34 rokov Levice
Hľadám vážnu známosť, niesom veľmi aktívny, no rád sa bicyklujem a chodievam na prechádzky krátke, niesom moc výrečny typ, ale počúvam, keď mi niekto niečo rozpráva
besyka253 Ž 50 rokov
Žena 50 rokov Levice
Hladám važnu známosť, uprimnosť, čestnosť, inteligencia vítane. Neznašam klamstvo, faloš, pretvárku. Som sebestačna, pracujuca. Volny čas trávim prechádzkou, relax, wellnes, cez leto more. Minulosť vysporiadaná.
Simonnn M 22 rokov
Muž 22 rokov Levice
Hľadám si dievča, s ktorou si budem rozumieť a dôverovať si navzájom... som normálny človek. Pracujem v dopravnej spoločnosti. Kľudne napíš a dozvieš sa viac. Ahoj
Josopu M 47 rokov
Muž 47 rokov Levice
Hľadám štíhlu ženu do 49 rokov na spoločnú cestu životom. Mám vysporiadanú minulosť. Som normálny chlap a aj touto cestou hľadám vzťah. Odpoviem na prípadnú odozvu. Dakujem.
Majki555 M 67 rokov
Muž 67 rokov Levice
Hľadám vážnu známosť, som slobodný, sympaticky chlap, pripravený obšťastňovať novú partnerku, ktorá mi opetuje lásku, mám rad, keď sa pár dopĺňa a verím, že práve tu si nájdem moju vysnívanú dráhu, s pozdravom. Miki
Jardo333 M 29 rokov
Ženu mladú, peknú, najlepšie bez deti, môžem priniesť oporu, srandu a mnoho ďalšieho, pracujem už 3roky v istom podniku, ano, minulost mam vysporiadanu.
Joker6962evil M 30 rokov
Muž 30 rokov Levice
Hladam si zenu na zoznamenie, casom mozno viac. Vo svojom zivote som nemal stastie na lasku. No chcem to zmenit a skusit stastie tu. S pozdravom... T.
Stefanosis M 57 rokov
Muž 57 rokov Levice
Som rozvedený, bývam sám a mám veľké vnúčence, mám rád prírodu, som rybár a milujem život, napíš, ak máš rada život a nie čakanie, som pre všetko krásne, Levice a bližšie okolie
Pohodak9 M 36 rokov
Muž 36 rokov Levice
Vyššiu, štíhlu, starostlivú.
Bezkonfliktný vzťah, vášeň.
Flexibilný pracovný čas.
Wellnes, cestovanie, nakupovanie, reštaurácie, bicyklovanie, jazda autom a motocyklom..
Sthepan M 34 rokov
Muž 34 rokov Levice
Ahoj, rád by som spoznal kamarátku, priateľku a časom snáď aj partnerku. Mám 34, slobodný, bezdetný a k mojim vlastnostiam patrí inteligencia, úprimnosť, zručnosť, ešte som aj fajčiar. Čo sa týka hľadania, nemám kritériá, teda v prípade, ak nerátame, že očakávam rovnaký prístup, aký dávam.
Eddy1970 M 53 rokov
Muž 53 rokov Levice
Žijem sam so synom 12. Priroda, pohoda, relax, hladam ženu ktorej nevadi si zašpiniť tenisky. Nemusi mat na tvari kilo make upu, stačí ked ma dobre srdce. Co ponúkam to vyžadujem: vernosť, férovosť, pravdovravnosť, neznášam faloš a pretvárku. Jednám vzdy na rovinu a nezijem minulostou. Minulosť ma nezaujíma ani tvoja ani moja, zijem teraz, nie v minulosti.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania