amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznámenie Nitra NR

Máte záujem o zoznámenie v Nitre? Ak sa chcete zoznámiť a hľadáte si partnera na vážny vzťah, vytvorte si inzerát a nájdite si cez Amor.sk známosť.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaNitra

Arny1994 M 28 rokov
Hľadám nejaký známosť nakoľko žijem momentálne sám a samota je niekedy zlá.. hľadám nejakú milú babu na začiatku kamošku a potom časom sa uvidí...
lolko530 M 39 rokov
Hladam ženu na priateľský vzťah, časom dúfam viac, rád počúvam hudbu pozriem dobrý film a záľuby jazda na motorke ... Pochádzam z dediny a miláčika mám papagája
PierPet M 41 rokov
Muž 41 rokov Nitra
Hľadám rodinne založenú ženu s ktorou vytvoríme harmonickú dvojicu, ktorá by vedela vyplniť moje voľné chvíle. Som slobodný, veselej a kľudnej povahy. Mám rada túry, hudbu, relax a ak chceš vedieť viac napíš.
SNAJPERNR M 37 rokov
Muž 37 rokov Nitra
Mam rad všetko čo k životu patrí len musia byť dvaja aby ten život bol krajší záľuby šport fitness príroda hudbu.
Hladam niekoho s podobnymi zalubami na volne chvile a do buducnosti mozno aj vztah som veselý úprimný muž vysoký, ale len troška 😊😉.
Savanna Ž 50 rokov
Žena 50 rokov Nitra
Hľadám kamaráta, priateľa, partnera na slnečné aj daždivé dni, na pohodu, radosť a smiech. Źivot vo dvojici s úprimnou, pokojnou a milujúcou osobou je krajší a veselší. Rada chodím na prechádzky vychutnávam si krásu prírody, pamätihodnosti.
Mám rada knihy, turistiku, welnes, rada si pozriem dobrý film aj relax v záhrade je super. Ozvi sa 🙂
Ondrik007 M 47 rokov
Hladam si priatelku na spolocne chvile a casom mozno aj viac. Som zamestnany, praca je trochu casovo narocnejsia, byvam sam vo vlastnom byte. Pravidelne sa stretavam s dcerou o ktoru samozrejme staram. Zvieratko nemam s casovych dovodov... Minulost mam v poriadku.
Lukisno93 M 29 rokov
Muž 29 rokov Nitra
Hľadám ženu medzi 40-60 rokov, ktorá by dala šancu mladšiemu mužovi a nebála sa ísť do niečoho iného. Som pracovitý, slobodný a bezdetný. Deti mat nechcem.
2700EB6297 Ž 63 rokov
Som pracujúca dôchodkyňa, som milá, úprimná, rada relaxujem pri vode alebo v prírode. Hladám si priateľa s ktorým by som si rozumela a prežila pekné chvíle.
Phoenixx M 42 rokov
Muž 42 rokov Nitra
Fajn chalan hľadá príjemnú ženu...
Niečo dlhodobé, až večne )
Dôležité je to mať usporiadané, vedieť čo chcem aj čo nechcem..
Štipka kompromisov a môže to byť dokonalé...
Drak1968 Ž 54 rokov
Žena 54 rokov Nitra
Hľadám kamaráta, priateľa, partnera, v tomto poradí 🤣 Pracujem v administratíve. Voľný čas: knihy, bike, príroda, psy. Občas kino alebo divadlo. Ozvi sa.
Yanka73 Ž 49 rokov
Žena 49 rokov Nitra
Rada by som spoznala inteligentneho muza s vysporiadanou minulostou vo veku 48-53rokov na priatelstvo, neskor sa uvidi. Najlepsie Nr a blizke okolie. Mam rada prirodu, prechadzky, divadlo, vylety, wellnes... Som zamestnana.
nuvi M 46 rokov
Hladam milu prijemnu zenu, kamaratku na pismenkovanie, mozno casom viac. Milujem prirodu, cestovanie, turistiku, ale aj relax pri svieckach, rad si pozriem dobry film

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 20 40 60 67 viac

© 2022Kontakt · Podmienky používania