amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznámenie Nitra NR

Máte záujem o zoznámenie v Nitre? Ak sa chcete zoznámiť a hľadáte si partnera na vážny vzťah, vytvorte si inzerát a nájdite si cez Amor.sk známosť.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaNitra

Beautiful22 Ž 42 rokov
Ahojky. Hladam uprimneho chalana, ktory sa vie bavit na rovinu o vsetkom. Ak je tvojou velkou laskou priroda a voda tak sa mi ozvi.. odpovedam iba chalanom z nitrianskeho kraja
FobbiaMkay M 18 rokov
Muž 18 rokov Nitra
Som úplne pohodový týpek.. rád sa dozviedam nové veci... mám otvorenú myseľ pre všetko. Nemám moc rád alkohol. Som zamestnaný v sushi bare ako Sushi majster.
ALKORPLAN M 51 rokov
Ahoj, hľadám priateľku, ktorá chce ešte zažiť plnohodnotný vzťah, postavený na vzájomnej dôvere, harmónii, tolerancii, spojením srdca a súzvuku dvoch duší, ktoré hľadajú k sebe cestu, aby si vzájomne vyčarili krajší začiatok a úsmev na perách. Nájdem ťa ?
osamela049 Ž 49 rokov
Žena 49 rokov Nitra
Ahoj, som 49 ročná mama 7 ročného syna. Som rozvedená, nefajčiarka, nealkoholička. Hladám muža ktorý vie lásku dať i opetovať. Nefajčiar aj nealkoholik. Pre svojho syna dobrého kamaráta. Pracujem a som spokojná, spolu zo synom len nám chýba kamarát pre začiatok. Blížia sa vianoce a možno i preto som napísala tento inzerát. Bývame kúsok od Nitry. Máme radi prechádzky v prírode, počúvam hudbu hlavne pri varení, dobrý film. Občas prečítam knihu. Minulosť mám vysporiadanú.
vilo80 M 80 rokov
Muž 80 rokov Nitra
Som vdovec, hľadám milú, sympatickú ženu s ktorou by sme trávili voľné chvíle prechádzkami, výletmi po Slovensku
Minulosť mám vysporiadaný, zvieracieho miláčika nemám.
Alex91 M 31 rokov
Muž 31 rokov Nitra
Hľadám vážnu známosť a to dievča odo mňa pomerne mladšie, hoci aj dekádu. Slušné, vychované, ktoré pozná svoju hrdosť a hodnotu. Na pomery dnešnej doby možno ťažké nájsť. Nepijem, nefajčím, nedrogujem a zdravo sa stravujem. Som zabezpečený mladý muž, ktorý pracuje. Svoj voľný čas trávim zvyčajne pobytom v prírode alebo športovaním, aj to len na rekreačnej úrovni. Minulosť neriešim a jasné, že som so všetkým čo život dal aj zobral vysporiadaný.
Zdenik80 Ž 42 rokov
Hľadám partnera, ktorý mi bude druhou polovicou. Áno som romantická duša, ktorá v dnešnej dobe vie dať lásku ponúka dôveru. Mám prechádzky v prírode, šport a záhradu.
105 Ž 71 rokov
Hľadám kamaráta hríbara. Milujem zbieranie hríbov, no nemám s kým chodiť do lesa. Hľadám dobrého kamaráta - hríbara, ktorý by nol ochotný zdielať so mnou túto zberateľskú vášeň, voľné chvile a časom si možno nájdeme ďaľšie spoločné záujmy.
Wiana Ž 64 rokov
Rada spoznám príjemného muža primeraného vekom, vyššej postavy, ktorý je ochotný so mnou zdieľať svoj voľný čas. Som sympatická, na svoj vek dobre vyzerajúca žena. Mám rada všetko pekné čo život prináša, prírodu, hudbu, ale mám rada aj kľud a domácu pohodu.
Iviki77 Ž 45 rokov
Hľadám svoju druhú polovičku, s ktorou sa budeme dopĺňať a tráviť spoločné chvíle napríklad pri varení, v záhradke, na turistike, pri bicyklovaní, na prechádzkach a tak.
Samop M 29 rokov
Muž 29 rokov Nitra
Hľadám životnú lásku. Moje srdce je ako oceán plný lásky a láskavosti! Chcem nájsť ženu , ktorá bude pripravená sa hojdať na vlnách mojej lásky a každý deň bude cítiť potrebu to robiť viac a viac. Verím, že vzťah by mal byť rovnaký. Obaja partneri by mali dať a prijímať. A mám toľko, čo dám! Mám pocit, že vo vnútri mám veľa lásky, ktorú chcem zdieľať so špeciálnou osobou. Chcem len žiť jednoduchý život. Ak ma budeš milovať, aj ja ťa budem milovať. Dúfam, že chcem ukázať svoje pocity, pretože milujem svoju lásku a vášeň
Stanislav1966 M 56 rokov
Muž 56 rokov Nitra
Hľadám ženu primeraného veku z Nitry alebo Trnavy. Som zamestnaný v Bratislave, byt mám v Nitre, mám 56 rokov, hľadám nezáväzne stretnutia alebo trvalý vzťah.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 20 40 60 73 viac

© 2022Kontakt · Podmienky používania