amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznámenie Nitra NR

Máte záujem o zoznámenie v Nitre? Ak sa chcete zoznámiť a hľadáte si partnera na vážny vzťah, vytvorte si inzerát a nájdite si cez Amor.sk známosť.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaNitra

Hummer123 M 27 rokov
Muž 27 rokov Nitra
Môj život je plný aktivity, mám rád pohyb šport, hudbu, výlety, sebarozvoj... Ako extrovert si vážim úprimnosť, oddanosť a rešpekt. Milujem vášeň pre život a hľadám ženu, ktorá tiež ocení tieto hodnoty. Ak máš ráda dobrodružstvo a hľadáš niekoho s otvoreným srdcom, môžeme spolu objaviť to čo obaja hľadáme.
Kubajzik M 45 rokov
Hľadám kamarátku, neskôr sa ukáže ako sa to vyvinie, niekoho kto mi nebude klamať, bude úprimný, chápavý, milujucí a príjme ma aj s mojimi chybami lebo nikto nie je dokonaly. Niekoho kto mi ukáže čo je to láska, bývam s dcérou sám v našom domčeku, preto väčšinu času trávim prácou okolo čo ma baví, nemal som čas na žiadne koníčky, takže dúfam že si nejaké spoločné najdeme.
Enel M 71 rokov
Rád by som sa zoznámil s dámou v seniornom veku, s aktívnym prístupom k životu, so záľubou v cestovaní, turistike a bicyklovaní. Najlepšie s vyššou a štíhlejšou postavou, nefajčiarkou v dobrom zdravotnom stave.
Som dôchodca, rozvedený, bývam sám na vidieku. Čas najradšej trávim cestovaním a cyklistikou, doma potom vymýšľaním rôznych projektov na spríjemnenie bývania a skrášlenie okolia. Denne chodievam na kratšie, či dlhšie prechádzky, zaujíma ma výtvarné umenie a história, rád čítam a sledujem v televízii futbal, hokej a lyžovanie.
Domácich miláčikov nemám, obmedzovali by ma v pohybe.
Diakl Ž 54 rokov
Ahoj, hľadám priateľstvo, porozumenie, úprimnosť, nehu, pohladenie a lásku. Mám rada zvieratá, hudbu, prechádzky prírodou. Pracujem, mám rada svoju prácu.
SeanPenn1981 M 42 rokov
Muž 42 rokov Nitra
Ahoj.. Rád by som sa zoznámil s milou, slušnou, inteligentnou ženou..
Pracujem na sanitke, ako vodič zdravotnej služby..

Bývanie mám vlastné, vo svojom domčeku..

Voľný čas trávim turistikou, hre na gitare, spevu, občasnému športu, korčuľovanie a mnoho iných príjemných činností..

Ak si aj ty, tu kvôli zoznámeniu sa a myslíš to skutočne, ozvi sa, budem sa tešiť na tvoju správu ;)
Mary1961 Ž 62 rokov
Žena 62 rokov Nitra
Hľadám milého muža na trávenie spoločných chvíľ, výletov a prípadne nájdenie spoločných záujmov. Mám rada úprimnosť, samostatnosť a humor.
Vek iba 50+
Najlepšie lokalita NR
Apinka M 47 rokov
Muž 47 rokov Nitra
Hľadám vážny vztah
Pracujem na stavbe
Rad chodím na prechádzky do prírody, bicyklovanie, wellnes
Zvieratá nemám
Minulost mám vyporiadanu
Peterkovo M 45 rokov
Muž 45 rokov Nitra
Chcem niekoho, s kym môžem zabiť samotu a užiť si voľné chvíle 😉a prežiť s nou len to najlepšie, čo nám život ponúka a preto si myslím, že tu nájdem tú správnu osobu.
100959 Ž 64 rokov
Hľadám partnera na trávenie spoločných chvíľ, ktorý neholduje alkoholu a nevadí mu domáci miláčik (malý psík) nemám rada ľudí, ktorí sú falošní a klamú ...
Palax73 M 50 rokov
Muž 50 rokov Nitra
Ženu, s ktorou by som si rozumel a navzájom sa tolerovali a mali radi i napriek tomu, že určite nie som ten dokonalý muž. Mne partnerka a matka dieťaťa zomrela, tak nie som tu z dakeho rozmaru. Syn má už 18r, tak už žiadne malé dieťa to neni, v chode domácnosti sme samostatní, občas v zime lyže, občas i dáke huby a v lete dáke more a už keď sme tam, tak ešte potápanie a keďže bývame v dome, tak je ešte vlčiak tak aby nebolo smutno
Pista125 M 28 rokov
Hľadám dlhodobú/krátkodobú známosť. Pracujem ako živnostník. Voľný čas trávim jazdenim a hľadaním nových miest. Nemám žiadne domáce zvieratá. Ano, mam vysporiadanu minulosť.
Ritchie12 M 29 rokov
Muž 29 rokov Nitra
Zdravím vás, hľadám nejakú ženu, s ktorou by som mohol plánovať budúcnosť. Môj voľný čas, trávim nakupovanie, turistika, cestovanie, športovanie. Pracujem (podnikam v stavebníctve) čiže je toho dosť.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 20 40 41 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania