amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

On hľadá ju a Ona hľada jeho Nitra NR

Ak ona hľadá jeho v Nitre alebo on hľadá ju, môžu sa zoznamiť spolu na Amor.sk. Vytvorte si zoznamovací inzerát ak si chcete nájsť vážnu známosť.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaNitra

Camily Ž 46 rokov
Mam 47 rokov a 2 deti, no napriek tomu sa citim sama. Tuzim po laske a priatelstve v jednom. Najdem muza s vysporiadanou minulostou, ktory sa citi osamely a bude nas mat rad?
KarolM2 M 43 rokov
Hľadám kamarátku, priateľku s veľkým srdcom a dobrou dušou na volný čas, ktorá možno dobre varí, s ktorou si budem rozumieť, mám rád šport tenis plávanie.
K4dx M 46 rokov
Muž 46 rokov Nitra
Hĺadám kamarátku na príjemné chvíle spojené s relaxom, ako v horskej prírode na turistike, tak pri športovom vyžití v horskej cyklistike, lyžovaní, aquaparku a taktiež ako partnerku na tancovanie a do postielky.
ViloC M 68 rokov
Muž 68 rokov Nitra
Hladám priatelku ktorá sa má ešte chut milovat.
Som starší chlap ktorý ma ešte rad milovanie a pohladenie priatelky a porozumenie, priatelka by mohla byt z nitranského kraja.
Lesana12 Ž 47 rokov
Hladam prijemneho a pozitivne naladeneho cloveka. Pracujem ako zdravotnicky asistent. Minulost mam vysporiadanu. Domaceho milacika nemam. Som pozitivny clovek.
abcxx M 21 rokov
Veľmi rád spoznávam nových ľudí a milujem spontánne nápady. Rád by som sa tu zoznámil s novými ľudmi a nadobudol nových zážitkov. Nemám predsudky, mám rád spoločnosť a zábavu. Rád sa smejem, aj rozosmievam ľudí.
Evelint001 Ž 21 rokov
Žena 21 rokov Nitra
Hľadám povedzme princa na bielom koni ktorý si ma potom raz vezme, budeme mať spolu nádherné deti. Pracujem ako praktická sestra na detskom oddelení. Mám psa takže je dôležité aby si ho mal rád aj keď je otravný. Mám 21 rokov a som bacuľka. Ideálne hľadám muža vo veku 25-30 max 35 ročného.
QuintusDias M 23 rokov
Rád trávim voľný čas aktívne a rád by som touto formou spoznal ženu s ktorou by som mohol zdieľať svoj čas. Budem rád ak touto formou spoznám príjemnú ženu s ktorou nájdem spoločnú reč.
milflover94 M 29 rokov
Ahoj volam sa Mario mam 29 rokov a hladam si milú, uprimnu, pôvabnu, mudru a hlavne spolocensku Ženu. Ja som sám Ty si sama, čo keby sme boli spolu sami.
zvedavec1 M 45 rokov
Hľadám ženu. Uvidíme ako si budeme rozumieť. Každý máme svoje predstavy a túžby. Pokúsme sa spoznávať a hľadať navzájom spoločné záujmové a názorové prepojenia
Majcendo M 27 rokov
Muž 27 rokov Nitra
Hľadám ženu s dobrým srdiečkom. Nakoľko som sa v láske sklamal, tak som opatrný, no stále verím láske na prvý pohľad. Ak si tu, budem rád, keď sa mi ozveš čo najskor.
suzuki1050 M 64 rokov
Hladám ženu, ktorá je sama sebou, ktorá hladá seriozny a trvalý vzťah. Príjemný vzhľad a inteligencia, určite poteší. Určite nehladám princeznú, ale ženu, ktoréj vzhľad je primeraný k jej veku.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 20 40 60 75 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania