amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

On hľadá ju a Ona hľada jeho Nitra NR

Ak ona hľadá jeho v Nitre alebo on hľadá ju, môžu sa zoznamiť spolu na Amor.sk. Vytvorte si zoznamovací inzerát ak si chcete nájsť vážnu známosť.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaNitra

Shelby45 M 22 rokov
Vysoká škola Nitra
Hľadám babu na pokec
Zaujímam sa o auta
Som technicky typ
Rad sa venujem športom
Občas treba pozerať Netflix a chillovať
Rad sa zoznamim kľudne káva
Lukynooo M 34 rokov
Ahoj. Hľadám ženu do voza aj do koča. Nemusíš byť modelka len maj dobré srdiečko. Som pracovitý rád chodím na výlety. Minulost mám vysporiadanu. Teším sa na teba...🥰 kľudne napíš rád sa zoznamim. Toto je moja prvá registrácia. Som si povedal že to skúsim takto. Už mi je dlho samému.
Vegetarian85 M 37 rokov
Hldám príjemnu babu od 30 rokov ktora je vesela vtipna a dokaze sa odviazat a zaroven aj zodpovedna. Ja do vztahu chcem priniest usmev a lasku. Momentalne podnikam a najcastejsie travim volny cas v prirode. Moje jedine zvieratko je holub na balkone.
Happygirlsmile Ž 32 rokov
Žena 32 rokov Nitra
Hladam prijemneho mileho muza. Najskor na popisanie ... cas vsetko ukaze. Pracujem. Volneho casu je malo. Ja si cas zadelujem podla priorit 😊 minulost je vysporiadana.
Jason84 M 37 rokov
Muž 37 rokov Nitra
Hľadám na zoznámenie príjemnú, komunikatívnu ženu, s ktorou sa dá porozprávať o všetkom možnom.
Mám zdravotné problémy pohybového charakteru, rád by som spoznal ženu, pre ktorú to nie je prekážka a rada sa so mnou zoznámi
Hogo123456 M 54 rokov
Hľadám známosť v mojom veku na všetko pekné ženu veselej povahy ktorá bude chcieť si užívať život plnými skúškami. Chapavu vtipnú úprimnú... ktorej budem spĺňať jej túžby
Lolinka90 Ž 32 rokov
Hladam kamarata/kamaratku na pisanie. Vo volnom case rada oddychujem, citam, chodim do prirody s mojim psom, ale taktiez sportujem, chodim na turistiku.
21monika Ž 39 rokov
Žena 39 rokov Nitra
Hľadám partnera... Moje záľuby sú turistika, prechádzky v prírode, cvičenie, varenie, čítanie motiv. kníh. Pracujem ako opatrovateľka v domove dôchodcov a moju prácu mám rada.
Peter03352 M 53 rokov
Hladam tu milu priatelku s ktorou si budeme rozumiet. Neznasam klamstva a pretvarku. Dufam ze si tu najdem milu zena s ktorou budem stastny a ona bude stastna so mnou.
Donattela Ž 49 rokov
Hľadám novych priateľov na spoločne trávenie voľného času, stretnutia pri káve.
Mam rada dlhé prechádzky, turistiku....
Rada čítam, tancujem, plávam....
Solim15 M 52 rokov
Muž 52 rokov Nitra
Hladam si vaznu znamost... zit jeden pre druheho. Istota, harmonia a laska.. .neha a dotyky a objatia. Nechcem flirt. Mam vysporiadanu minulost a viem co chcem...
chalannn M 41 rokov
Muž 41 rokov Nitra
Hladám k sebe životnú partačku ktorá chce žit pokojný naplnený život vo dvoch, viem sa prispôsobit aj tebe určite áno. Môžeš byt aj vzdialenejšia som tu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 20 40 60 73 viac

© 2022Kontakt · Podmienky používania