amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Nové Zámky NZ

Ste v Nových Zámkoch a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaNové Zámky

Andrey99 M 30 rokov
Muž 30 rokov Nové Zámky
Ani neviem, čo mám napísať, môžeš písať a pýtať sa! Hľadám niekoho blízkeho mojej duši. Nemám rád, keď ľudia klamú, mám rád pravdu. Som obyčajný chlap...
Ernest2321972 M 52 rokov
Muž 52 rokov Nové Zámky
Som obyčajný človiečik. Mám aj chyby, veď sme ľudia... Mám rád prírodu... Kto sa spýta, rád odpoviem... Nie som náročný, čo sa týka života... Rád pracujem...
Johhny61 M 61 rokov
Zdravím vás. Rád sa zoznámim so ženou, ktorá nemá prehnané požiadavky na partnera, nesníva o vzdušných zámkoch , ale sa drží drsnej reality dnešnej doby. Som skromný, jednoduchý chlapík, nemám vilu, auto ani tučné konto. Ešte stále mám však zdravý rozum a srdce na správnom mieste. Ak Ťa ešte zaujíma niečo viac a neodradili Ťa moje slová, tak sa rád s tebou zoznámim. Budeme úžasný párik, bude o dve osamelé duše a srdcia v tejto krajine menej.

p.s.niečo som napísať musel. ,,som tu len kvôli jednej a pre jednu moju lásku,,
Level42 M 57 rokov
Muž 57 rokov Nové Zámky
Zdravím!
Chcel by som priateľku, ktorá nemá vysoké nároky. Rozhodne chcem osobné stretnutia, nie písomný kontakt. Nemala by fajčiť a konzumovať alkohol. Mala by byť empatická, flexibilná a tolerantná. Nemusím veľmi psíčkarky a mačičkárky. Mám rád prírodu, prechádzky a hudbu. Ostatné si povieme osobne.
Skus1 M 31 rokov
Hľadám milé dievča na spoločné chvíle, trávenie spoločného času
Voľný čas trávim rád v prírode
Som otvorený novým veciam a zážitkom
Som za každú srandu
Zsuzsa01 Ž 49 rokov
Žena 49 rokov Nové Zámky
Hladám svoju polovicku. Touto cestou hladám vázny vztah. Pracujem, zijem sama. Mám rada prechádzky v prírode a zvieratá. Milujem pekné kvety, mám ich vela.
33Mirec M 35 rokov
Muž 35 rokov Nové Zámky
Hladám iba vážnu známosť, pretože chcem len tú pravú 😏 Prečo kráčať po zemi keď môžeme lietat. Rád korčulujem, spievam a hrám na gitare od malička. Foto som dal asi dvadsaťpeťke. pohoda😀
Surupiku M 33 rokov
Muž 33 rokov Nové Zámky
Ahoj.
Hladam prijemnu osobu na zoznamenie sa a travenie volnych chvil.
Rad travim volny cas vo fitku ale aj s knihou v posteli.

Budem rad ak sa mi ozves :)
TT2377 M 20 rokov
Hľadám vážny vztah. Nerobí mi problém, ak si samotná mamička. Po 2 rokoch v zahraničí som sa rozhodol, že sa vrátim na Slovensko a pomaly začať usadiť sa. Vo voľnom čase rád sa učím nové veci a rád si zväčšujem svoje vedomosti.
ViliemR M 50 rokov
Muž 50 rokov Nové Zámky
Hľadám vážnu známosť, priateľstvo, niečo vzrušujúce, niekoho na voľný čas, wellness ... Takže možno hľadám práve Teba😉... Taaak neváhaj a skúsme to...
Charliesnowman M 25 rokov
Hladam, dufam, že niečo najdem. Zatial som nenašiel to, po čom tužim. Som otvorený všetkému a som za každú srandu. Zijeme len raz, tak si to treba poriadne užiť.
Dddddffffffffff M 58 rokov
Muž 58 rokov Nové Zámky
Hľadám kamarátku na občasné stretká. Dôchodca, fitko, psík, ryby. Minulosť mám ok. Nehľadám vážny vzťah. Môže byť aj okolie NZ do 30-40 km.
P. S. : prezývku nemám.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania