amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Nové Zámky NZ

Ste v Nových Zámkoch a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaNové Zámky

Tomino1312 M 25 rokov
Muž 25 rokov Nové Zámky
Nehrám sa na niečo čo nie som a hľadám ženu, s ktorou budem šťastný a bude ma skutočne lúbiť. Študujem na vysokej škole, popri tom pracujem. Medzi moje najväčšie hobby patrí turistika, varenie, rád si pozriem dobrý film a zrelaxujem.
Magnet55 M 42 rokov
Muž 42 rokov Nové Zámky
Hľadám touto cestou ženu na trávenie spoločného času .. Najprv sa spoznať a všetko ostatné prinesie čas.. Dúfam že nájdem žienku na spoločnú cestu životom.
Ivcoco M 51 rokov
Muž 51 rokov Nové Zámky
Čo by som už takého písal...., treba sa spoznávať. Jeden druhému vyhovovať na prvý pohľad, napr. Popísať, ľudia sa trocha pritom spoznajú a možno potom sa stretnúť a ešte snáď preskočí nejaká iskra.....😏
Jurk M 43 rokov
Hľadám ženu, úprimnú s dobrou povahou, mám rád šport, hudbu, film, zvieratá mám rád, ale nemám, pracujem minulosť mám vysporiadanú, diaľka nevadí, hlavne aby sme sa našli .
Tereza62 Ž 62 rokov
Žena 62 rokov Nové Zámky
Hladám priatela vdovca ktorý nechce byť sám a chce si spríjemniť chvíle samoty, som vdova na dochodku, mám rada potulky prírodou po historických pamiatkach, rada robím v záhrade okolo kvetov, vo volnom čase rada háčkujem a šijem, žijem sama
IvanTrnka M 39 rokov
Muž 39 rokov Nové Zámky
Hľadám fajn babu zo Šurian či Nových Zámkov, s ktorou by som sa zoznámil a podľa vzájomných sympatií časom viac. Nič si od tejto zoznamky nesľubujem a ani ty by si si nemala.
esselte Ž 59 rokov
Som spoločenská, veselá, usilovná, ponúkam stabilitu, vzájomnú dôveru. Som zamestnaná. Rada trávim čas, ak zostane v prírode, pri kultúre, cestovaním a bežnými prácami doma.
Anetka65 Ž 56 rokov
Žena 56 rokov Nové Zámky
Verím, že nikdy nie je neskoro spoznať spriaznenú dušu napriek nepriazni osudu. Rada spoznám muža s charizmou, ktorý vie o čom je život a má rebríček životných hodnôt blízky tomu môjmu. Nič nie je podmienkou, len alkohol a cigarety sa vylučujú. Nie som za virtuálne vzťahy, chcem žiť reálny život so všetkým, čo prináša. Poteší ma stretnúť tu svoj mužský vtipný protipól, ktorý bude nabitý optimizmom a chuťou do života.
Zeratulo M 37 rokov
Muž 37 rokov Nové Zámky
Hľadám na písanie a pokec,
Mám rád hudbu, filmy a varenie. Pracujem v IT a mám rád zvieratá. Mám 4 roch psov. Vo voľnom čase rád pozriem Netflix alebo YouTube
Erika1963 Ž 58 rokov
Hľadám vážny vzťah. Som samostatná pracujúca žena. Voľný čas trávim s vnúčkami. Mám rada zvieratá. Chcela by som si ešte užiť pekné chvile s partnerom ktorý opätuje moje city! Dohovorim sa po maďarsky.
Pakanik M 50 rokov
Muž 50 rokov Nové Zámky
Hľadám vzťah založený na ucte, rešpekte a tolerancii. Na začiatok by stačilo aby sme sa k sebe hodili názormi na život a v prioritách.. neviem či je to ešte možné aby som miloval a bol milovaný
Slnko0002 Ž 42 rokov
Žena 42 rokov Nové Zámky
Ahoj volám sa Ingrid pracujem v Seredi mám 42 rokov a hľadám si priateľstvo veľa voľného času nemám ráda pozerám seriály dokumenty hudba záhrada zvieratá kone psy mačky mám vysporiadanu minulosť

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 viac

© 2022Kontakt · Podmienky používania