amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Nové Zámky NZ

Ste v Nových Zámkoch a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaNové Zámky

Kattyy Ž 47 rokov
Žena 47 rokov Nové Zámky
Rada by som sa zoznámila s mužom, najprv na písanie, čas ukáže čo ďalej... som samostatná, zodpovedná žena, ktorá vie, čo chce a aj vie, čo nechce....
vlnka1 Ž 43 rokov
Hľadám rozkošného sympaťáka a silného muža, ktorý stojí nohami pevne na zemi, vie čo chce, rád sa smeje, je vášnivý a zároveň túlivý. Ľudské teplo a malý zázrak :-)
Som temperamentná, zdravo drzá, s chuťou do života a môj bonus "chutne varím" :-)
Vraj som sympatická a na svoj vek vyzerám mladšie - posúdiš sám ;-)
Nie je to vzdialenosť, ktorá rozdeľuje ľudí. To, čo ľudí vzďaľuje od seba, je ich ticho... Ak som ťa zaujala a už nechceš byť ticho, ozvy sa, môžeme skúsiť spolu kričať :-)
jozefII1 M 37 rokov
Muž 37 rokov Nové Zámky
Som to najlepšie pre ženské pohlavie. ;) A hladám celoživotnú patnerku, na ktorú sa môžem vždy a všade spoľahnúť. Mám rád lásku, úprimnosť a porozumenie :) Nemám rád faloš, klamstvo a zradu :(
Joze55 M 46 rokov
Hladam vaznu znomost pracujem volny cas travim s pri hudbe nemam ziadne zvieratko mam vysporiadanu minulost uvidim co mi prinesie osud mozno si to ty 🙂
jozo800 M 26 rokov
Muž 26 rokov Nové Zámky
Rád by som spoznal babu ktorá vie čo chce hľadám vážny vztah :) Moje hobby babranie s pc oprava mobilou pc. hranie šachu basketbalu. Ak som zaujal tak sa ozvi :)
andinom1981 M 39 rokov
Muž 39 rokov Nové Zámky
Hľadám najskôr priateľstvo a neskôr viac. Cenim si úprimnosť a vernosť. Mám vysporiadanú minulosť a rád by som sa s niekým zoznámil. Mám dcérku a dieťa vo vzťahu mi nevadí.
Jokerrr M 45 rokov
Hľadám ženu 35-48r. na priateľstvo, neskôr aj viac. Som pracujúci. Rád sa zdržiavam v záhrade.Mám psa. Rád plávam, bicyklujem a mám rád prírodu. Som slobodný.
shovell M 49 rokov
hladam peknu kamaradku, znamost na spolocne vylety, mam vela prace, velky dom, velku zahradu, vela psov, vela maciek a malo casu, varim, periem, upratujem a ci sa ja na to ne.....iem
turban123 M 39 rokov
Muž 39 rokov Nové Zámky
Nič nesilím, ničomu sa nebránim ... Vekom sa neriadim, všetko príde spontánne. Preto sme dvaja, aby sme sa dopĺňali. Na toto som zatiaľ sám. Hľadám práve TEBA
Macicka125 Ž 46 rokov
Hľadám si partnera s vysporiadanou minulosťou. Nie úlet ani flirt. Mal by byť zodpovedný, usmievavý s dobrým srdiečkom a realnym myslenim. Voľný čas mám trošku pomenej ale sa viem prispôsobiť. Páčia sa mi autá rada šoférujem, príroda.
Bety1021 Ž 53 rokov
Žena 53 rokov Nové Zámky
Keď stratíš to, čo si mal a máš to, čo si chcel, pochopíš, že to, čo si mal, si miloval viac, než to, čo si
chcel. Hľadám úprimného muža, ktorý má jasno v tom, co chce...
Pamkutya M 39 rokov
Robím chladam vážny známosť čo robím voľnom čase chodím na ryby a žijem sam v novych zamkoch veľmi rád knihu a idem do kina mám jedného psa. Veľmi rád chodím aj bicyklovať a veľa času strávim v prírode.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania