amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Nové Zámky NZ

Ste v Nových Zámkoch a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaNové Zámky

mario17 M 53 rokov
som mierne zvedavý, sebestačný, na úrovni.. ostané sa ukáže, záľuby šport, kultúra, cestovanie, rozhovory a aj niečo viac, nikdy neľutujem čo som prežil
carry111 Ž 27 rokov
Žena 27 rokov Nové Zámky
Hľadám spriaznenú dušu z okolia okresu Nové Zámky, s ktorou sa môžem stretávať a budeme zažívať nádherné chvíle. Hľadám niečo dlhodobé a nie na úlet. Medzi moje záľuby patrí ezoterika, príroda, história, zvieratá, cestovanie, pc... Ak spoznáš mňa, uvidíš, že budeš veľmi rád ;)
Mikulas55 M 65 rokov
Som na dôchodku, nemám žiadny pracovný pomer, športujem,starostlivosť o telo a dušu, nefajčím, nepijem (veľa), zvieratá mám veľmi rád(všetky) a som domáci kutil atď.
vladi1234 M 30 rokov
Muž 30 rokov Nové Zámky
Hľadám vážny vzťah
Pracujem ako robotník
Jazdenie na stvorkolke
Hľadám mile pekne dievča aby nebola namyslena aby ma mala rada aby mala rada deti aby bola nefajciarka
ReyBen M 31 rokov
Muž 31 rokov Nové Zámky
Hľadám ženu alebo slečnu z okolia ktorá je predovšetkým sama sebou, príjemná, rozumná, zdravo drzá, zábavná a nebojí sa používať svoj jedinečný temperament. Potešila by ma spriaznená duša a kamarátka v jednom čo by zaplnila to prázdne miesto v mojom vnútri. Som taktiež temperamentný a jedinečný človek čo má silnú osobnosť na ktorú sa nedá len tak zabudnúť.
Jozsi85 M 35 rokov
Muž 35 rokov Nové Zámky
Hladam vaznu znamost. ziadne ulety byvam nz sam pracujem nemecku robim 2 tyzdne vonku dva doma. mam rad prirodu sport uprimnost. ked chces vediet viac napis
Sweetdream22 M 42 rokov
Hľadám pekný vzťah .. základy: dobrá nálada, nežnosť. hravost. uprimnost. zodpovednost. vasen. porozpravat ovsetkom.. veeelaa smiechu:))... zoznámime sa? ostatné?.. pýtaj.. odpoviem.:))
kapuca Ž 59 rokov
Najkrajšie v živote sú objatia, úsmevy, bozky, priatelia, rodina, smiech, odpočinok, láska, sny. Nie preto, že sú zadarmo, ale preto, že sú nenahraditeľné.
erika1812 Ž 52 rokov
Žena 52 rokov Nové Zámky
hľadám muža na ktorého sa dá spoľahnúť, sebestačného, ktorý si poradí z hocičím. Ja som zamestnaná z vlastným bývaním, mám rada zvieratká. Nehľadám chvíľkovú známosť ale muža ktorý už nechce byť sám a chce niečo zmeniť vo svojom živote.
Empi M 45 rokov
Ahojte všetci, je fajn byt s niekym kto chce žit naplno som tu a myslim že je správna volba prave stretnúť svoju polovičku. Mozme si napisat i pár riadkov či sa aj zoznámime spolu ukáže nám smerovanie!Ps:Mám záujem o nezáväzný pomer!Foto mám no prvý neposielam diskrétne som obozretný!
Fakyy M 45 rokov
Muž 45 rokov Nové Zámky
Hľadám si obyčajnú a hlavne úprimnú ženu. Prácu mám. som spokojný. som úprimný. moje záľuby biliard plávaníe a sem tam rybolov. minulost mám už dávno vysporiadanu. len tá pravá ešte neprišla. tak to skúšam aj takto. nemam rád klamstvo, faloš . dúfam v kútiku môjho srdca že ťa nájdem. samota je nepriateľ človeka. a ja už som dlho a dlhodobo sám.
721 Ž 61 rokov
Žena 61 rokov Nové Zámky
Som ešte pracujúca žena s vysporiadanie minulosťou, hľadám priateľa s podobnými vlastnosťami na vzájomné spríjemnenie si jesene života a voľných chvíľ

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania