amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Nové Zámky NZ

Ste v Nových Zámkoch a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaNové Zámky

Lena1225 Ž 25 rokov
Mám psíka, vlčiak. Milujem prírodu. Rada sa dívam na oblohu. Rada pozerám filmy. Chcem sa zoznámiť s novými ľuďmi, získať priateľov s podobným pohľadom na svet.
Lungii M 47 rokov
Muž 47 rokov Nové Zámky
Hľadám normálnu v pohode ženu, ktorá ma záujmy ako je šport príroda a v pohode život. Ja normálny v pohode človek co lubi šport prevažne bojove športy a fitness.
automodre M 60 rokov
Muž 60 rokov Nové Zámky
Hladám vážnu známosť pre krásny dlhodobý vzťah milou milujúcou ženou ktorá ma bude milovať celého srdiečka ktorú aj ja budem milovať tak ako ona mňa a navzájom si pomáhať v živote
Rolko94 M 27 rokov
Hľadám vážnu známosť. Som slobodný s vlastným bývaním. Som pracovitý a dá sa namňa spolahnúť. rád zvieratá, dobrú hudbu, filmy. Chcel by som milú a ústretovú partnerku.
tomino45r M 45 rokov
Ahoj som rozvedeny 45r muz,touto cestou hladam serioznu zrelu zenu aj moletku baculku vo veku 40-55 ktora je tiez sama tuzi po nehe objati dotykoch hladkani a bozkoch po celom tele, nehladam ulet stoho som vyrastol, budem rad ak sa ozves
Janos7970 M 42 rokov
Muž 42 rokov Nové Zámky
Hladam damu na vazny vstah nehladam ulety ale dlhodoby vstah som obicajny muz ktorý žije sam a potrebujem ženskú spolocnost skym budem vychadzat a bude ma ľúbiť
George25 M 45 rokov
Touto cestou hľadám pohodovú ženu s dobrým srdiečkom s ktorou budem tráviť voľný čas ktorá mi bude oporov a jej tiež.Rád chodím na turistyku ale aj na prechádzky po okolí zo svojim psíkom.
Nehľadám žiadny úlet ale partnera na celý život. Uprednostňujem osobne stretnutie ako virtuálny život na soc. sieťach.
Husein M 40 rokov
Muž 40 rokov Nové Zámky
Som aky som.. najviac ma bavi tepovanie aut, varenie, spanie, sex. pracujem v jednej kamionovej doprave, ale ked mam cas sa venujem tepovaniu aut, domacnosti atd...
muky12 M 45 rokov
Muž 45 rokov Nové Zámky
hladam si partnerku, ktora vie co chce od zivota a dokazala by somnou zdielat spolocny zivot, som uprimny, otvoreny a viem vo vsetkom respektovat partnerku, nepijem a nefajcim....mam rad prirodu a zvieratka.
Bublatino M 38 rokov
- Akú známosť hľadáte? - lojalnu babu, ktora kraca po zemi
- Čo môžete do vzťahu priniesť? - stastie
- Študujete, pracujete, ste na materskej alebo na dôchodku? - nic z toho
- Ako trávite voľný čas? Máte zvieracieho miláčika? -nemam
- Máte vysporiadanú minulosť? - jasne vec
19Cristal73 M 47 rokov
Muž 47 rokov Nové Zámky
Hľadám priateľstvo, porozumenie a čas prezradí možno aj viac Som úprimný, sympatický muž. Pracujem ako obchodný riaditeľ. Nemám rád faloš a klamstvo.
jojinko48 M 48 rokov
Volám sa Jozef a hľadám lásku a oporu, mám 6 ročného syna a preto tu hľadám lásku pre seba a malého. Milujem prechádzky rád si zabeham mám rád spoločnosť ísť na kávu kino a tak.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania