amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Nové Zámky NZ

Ste v Nových Zámkoch a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaNové Zámky

Pacifista M 64 rokov
Muž 64 rokov Nové Zámky
Hľadám milú, skromnú, inteligentnú, usmievavú, pozitívnu, zdravo komunikatívnu dámu s dostatkom času sa venovať partnerovi na spoločné záľuby a aktivity. Svoj voľný čas venujem, knihe, hudbe, športu-bicykel, turistika.
Akreta Ž 64 rokov
Niekoho na chat, priateľstvo. Minulosť je vysporiadaná, som domácky typ, so zmyslom pre humor. Samota je zlá a niekedy stačí pokecať a nájsť pochopenie.
TUZEX1 M 56 rokov
Hľadám pohodovú,férovú ženu. Určite by som preferoval možnosť stretnúť ženu s výhľadom na krásny,dlhodobý vzťah samozrejme po vzájomných sympatiach a podobných predstavách o zdieľaní života.
Norbert81 M 40 rokov
Hladam moju partnerku do zivota! Zo zaciatku volne, potom pri vzajomnej sympatii sa nebranim vazneho vztahu. Mam stabilny zivot, mam vela vlastnych predstav, ale nie su do kamena tesane, rad sa necham ovplyvnit dobrymi napadmi, prioritu hra u mna hlavne zdravy zivot, priroda, cestovnie, vyvazenost.
Dandy951 Ž 21 rokov
Hľadám vážnu známosť.
Mam mačku. Chyba mi Žbirka a potrebujem si s niekým zaspievať biely kvet.
Hrám futbal. Aj keď možno nestretnem pravého, tak aspoň chcem ľavého.
JESENNAJA Ž 62 rokov
Žena 62 rokov Nové Zámky
Hľadám muža do dažďa aj na jasné dní a tak normálneho, veselého a dobrého ak si taký ? Chcem pokoj, radosť zo života, príjemný pocit aby vždy bolo poznať a toleranciu ..
Emberez M 43 rokov
Muž 43 rokov Nové Zámky
Som rozvedený. Žijeme v Nových Zámkoch, kde aj pracujem. Bývam zo synom, a mame psíka….🐶😊Rad chodím do prírody, na túry, sem-tam šport, motorka, cestovanie a spoznávanie nových krajín….
Stevino1234 M 33 rokov
Muž 33 rokov Nové Zámky
Hladam nejake normalne dievca na popisanie stretnutie a casom nieco viac mal som sedem rokov vztah a zrazu som ostal sam uz nechcem smutit chcem zazit znova radost zo zivota
jazzfire M 51 rokov
Rád by som sa zoznámil so štíhlou inteligentnou ženou od 45 do 55 rokov. Som čerstvo rozvedený, mám 50 rokov. Vo voľnom čase počúvam hudbu ( jazz ),rád cestujem ,športujem ( beh,bicykel ) a chodím do prírody.
MenoNetreba M 35 rokov
Ahojte..
Medzi môje zaľúby patrí moja práca, príroda, huby, rybačka domáce zvieratá a stroje..
Rád by som spoznal niekoho úprimného kto vie mať rád a s kým by som si rozumel..
Kriszti1986 Ž 35 rokov
Som slobodná, mám rada prírodu, zvieratá a zmysluplnú komunikáciu. Viem v živote čo chcem, a hľadám podobne naladenú osobu, s ktorou budeme zdieľať podobné životné hodnoty.
Domingos333 M 32 rokov
Muž 32 rokov Nové Zámky
Hľadám tu pravú dúfam že ju nájdem môže byť aj slobodná mamina 😊 mám psa a mám rád svoju prácu prerabam domy a byty 😊 chcem aby sme si verili vo vzťahu a hlavne si boli verní navzájom.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania