amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Vráble

Ste vo Vrábloch a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaVráble

Janka1171 Ž 59 rokov
Žena 59 rokov Vráble
Život sa zvláda lepšie vo dvojici a tak ak si tiež nemáš s kým vypiť šálku rannej kávy, večer si sadnúť k večeri či dobrému filmu, nemáš parťaka na dovolenku, budem rada keď napíšeš. Nie som síce modelka, nemám sladkých dvadsať, ale mám rada zivot a svoju "jesen zivota" by som chcela prežiť opretá o raneno, ktoré by držalo mňa a ja zas jeho. Ešte pracujem, mám rada zvieratá a tiež rada cestujem. Keď treba, viem sa zvŕtať aj v kuchyni.
telemaque M 68 rokov
Muž 68 rokov Vráble
Som francusz a byvam na slovensku. Co mozem povedat viac? Hladam sympaticku zenu, ktora nie je uz stara baba. Myslim ze som dobra prilezitost ... a uvidime potom
Ondrejjj M 56 rokov
Som nepodplatiteľny a za sex tiež neplatím. Buď to chceš alebo nie! Nič medzi tým neexistuje, hľadám ženu 45+, som vášnivý motorkar tak ak je tu tiež vášnivá bikerka kľudne sa ozvi 😋
Ivanuska111 M 43 rokov
Muž 43 rokov Vráble
hladam uprimnu ženu na vzťah mam rad bicykel, prirodu, cestovanie a časom aj svoju rodinu a deti som na dochodku doma vo volnom čase malujem kreslim a chovam doma mačičky a vonku psika čau čau a svoju minulosť mam vysporiadanu
40715Albert M 52 rokov
Muž 52 rokov Vráble
Som rozvedený minulosť mám vysporiadaný žijem sám Som zamestnaný. Hľadám lásku úprimnosť, nie klamstvo. Porozumenie, vedieť sa porozprávať o všetkom. Tráviť spolu voľný čas, výlety, grilovanie. Prechádzky ísť do kina do divadla. Proste všetko.
Martina1982 Ž 41 rokov
Hľadám partnera, s vysporiadanou minulosťou. Mám rada zvieratá prírodu a poprípade turistiku. Žijem kvalitný život, viem sa prispôsobiť človeku a situácii ak chcem.
Jojo1407 M 49 rokov
Muž 49 rokov Vráble
Hľadám partnerku na trvalý, vážny vzťah. Hľadám súzvuk duší, pochopenie a porozumenie... niekoho, kto si váži život, niekoho, kto sa dokáže tešiť z maličkostí všedných dní...
Nr73 M 49 rokov
Hľadám pohodovú, inteligentnú ženu hlavne taku čo už vie čo chce, lebo takych je tu ako vidim malo, bez urážky 🙈🙄

Pracujem, som sebestačný, bývam sám v rodinnom dome. Rád chodím na hory, k moru v lete alebo v zime, grilovačky, ...
Nepijem, nefajčím
Ak budeš chcieť niečo o mne vedieť, spýtaj sa, odpoviem.
Margotka1972 Ž 51 rokov
Hľadám človeka s podobným osudom. Som sklamaná. No napriek všetkému som nezanevrela na chlapov. Chcem mať kamaráta zasmiať sa, užiť výlet, žiaden vzťah.
Edidi M 59 rokov
Kto hľadá, možno nájde! Turistika, pes, záhrada, práca okolo domu, všestranne zalozeny.
Dôvera a čistá hlava, hystéria nepochodí, podobné záujmy vítané, nehľadám flirt!
orientex M 50 rokov
Zaluby: bicyklovanie, plavanie, turistika, hudba rock, metal, klasika, literatura, divadlo.
Hladam spolahlivu ambicioznu romanticky založenu osobu, idealne blondinu ale nie je nutnosť.
eliod M 60 rokov
Pracujem každý deň, odchádzam z bytu ráno a vraciam sa večer, určite by som bol doma viac keby som v ňom nebol sám. Víkendy by bolo fajn relaxovať dať si pohodu.

1 2 3 4 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania