amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Vráble

Ste vo Vrábloch a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaVráble

Ondrejjj M 56 rokov
Som nepodplatiteľny a za sex tiež neplatím. Buď to chceš alebo nie! Nič medzi tým neexistuje, hľadám ženu 45+, som vášnivý motorkar tak ak je tu tiež vášnivá bikerka kľudne sa ozvi 😋
Ivanuska111 M 43 rokov
Muž 43 rokov Vráble
hladam uprimnu ženu na vzťah mam rad bicykel, prirodu, cestovanie a časom aj svoju rodinu a deti som na dochodku doma vo volnom čase malujem kreslim a chovam doma mačičky a vonku psika čau čau a svoju minulosť mam vysporiadanu
40715Albert M 51 rokov
Muž 51 rokov Vráble
Som rozvedený minulosť mám vysporiadaný žijem sám Som zamestnaný. Hľadám lásku úprimnosť, nie klamstvo. Porozumenie, vedieť sa porozprávať o všetkom. Tráviť spolu voľný čas, výlety, grilovanie. Prechádzky ísť do kina do divadla. Proste všetko.
Martina1982 Ž 40 rokov
Hľadám partnera, s vysporiadanou minulosťou. Mám rada zvieratá prírodu a poprípade turistiku. Žijem kvalitný život, viem sa prispôsobiť človeku a situácii ak chcem.
Jojo1407 M 49 rokov
Hľadám partnerku na trvalý, vážny vzťah. Hľadám súzvuk duší, pochopenie a porozumenie... niekoho, kto si váži život, niekoho, kto sa dokáže tešiť z maličkostí všedných dní...
Margotka1972 Ž 50 rokov
Hľadám človeka s podobným osudom. Som sklamaná. No napriek všetkému som nezanevrela na chlapov. Chcem mať kamaráta zasmiať sa, užiť výlet, žiaden vzťah.
Edidi M 58 rokov
Kto hľadá, možno nájde! Turistika, pes, záhrada, práca okolo domu, všestranne zalozeny.
Dôvera a čistá hlava, hystéria nepochodí, podobné záujmy vítané, nehľadám flirt!
orientex M 50 rokov
Zaluby: bicyklovanie, plavanie, turistika, hudba rock, metal, klasika, literatura, divadlo.
Hladam spolahlivu ambicioznu romanticky založenu osobu, idealne blondinu ale nie je nutnosť.
eliod M 60 rokov
Pracujem každý deň, odchádzam z bytu ráno a vraciam sa večer, určite by som bol doma viac keby som v ňom nebol sám. Víkendy by bolo fajn relaxovať dať si pohodu.
opravyNR M 55 rokov
Hľadám priateľku, priamu, tvorivú, srdečnú, spôsobilú sa dohodnúť, veselú, rozhľadenú, skúsenú, diskrétnu, z okolia, ja som technik, som rozvedený, mám psa.
dunc M 71 rokov
samota je zla. Potrebujem partnerku. Som starodochodca mam vinice. Tam travim vecsinu casu, lebo tam mam par sliepok. Nechodim po krcmach. Vinohrad ma bavi. Byvam v 3-izbovom byte na sidisku a sam.
leuska16 Ž 64 rokov
Hľadám priateľa na spríjemnenie samoty. /Nealkoholika/ Rada varim, pečiem, prechádzky vo dvojici. Byvam v rodinnom dome. Som veselej povahy a mám rada veselých ľudí. Samota je zlá.

1 2 3 4 viac

© 2022Kontakt · Podmienky používania