amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Vráble

Ste vo Vrábloch a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaVráble

Dano72 M 51 rokov
Muž 51 rokov Vráble
Som chlap, ktorý hľadá babu na rozhovor a spoločné chvíle v obojstrannom náručí. Nebránim sa ničomu. Som seriózny chalan a hľadám serioznu babu, ktorá by vedela, čo chlap potrebuje.
Mko99 M 25 rokov
Ahoj, mám 24, mám rád turistiku a cestovanie, hľadám tu babu s ktorou si budeme rozumieť a spoločne vedieť nejaký čas tráviť spolu, ak ti pozeranie filmov, víno a masáž znejú dobre, tak sa ozvi.
Lubos123kekso M 53 rokov
Muž 53 rokov Vráble
Hladam si kamaratku na pokec pri kávičke, ktorá je veselá, úprimná, ktora neklame a sem tam si niekam so mnou zájde na obed, alebo večeru. Potom samozrejme, ak budu sympatie, tak aj viac...😉 Ak som ťa zaujal, tak napiš.
Mand M 41 rokov
Nezáväznosť vzťahu je priorita. Pracujúci, samostatný a nezávislý. Mám psa, ktorý je aj mojim koníčkom. Domáce práce mám rád, hlavne milujem záhradu a domáce zvieratá.
Gabenka Ž 66 rokov
Hľadám vzťah, som na dôchodku, čas trávim rôzne, zvieracieho milačika nemám, ale mám rada zvieratá, minulosť mám vyriešenu, do vzťahu môžem priniesť úprimnosť a vernosť.
Olifilip Ž 49 rokov
Žena 49 rokov Vráble
Hľadám vážnu známosť.. nič povrchné .. do vzťahu prinesiem oddanosť, vernosť, čestnosť, to isté si prosím naspäť ... som zamestnaná a voľný čas hlavne čítanie, príroda
Oneself M 46 rokov
Muž 46 rokov Vráble
Slobodný, bezdetný, 170 cm výška, VŠ vzdelanie, nefajčiar, alkohol nepijem, rád sa
zoznámim s príjemnou nezadanou sympatickou ženou, ktorá už nechce byt sama.
Hladam ženu pre lásku, stretávanie sa a budovanie vzťahu.
Janka1171 Ž 60 rokov
Žena 60 rokov Vráble
Život sa zvláda lepšie vo dvojici a tak ak si tiež nemáš s kým občas vypiť šálku rannej kávy, večer si sadnúť k večeri či dobrému filmu, nemáš parťaka na dovolenku, budem rada keď napíšeš. Nie som síce modelka, nemám sladkých dvadsať, ale mám rada zivot a svoju "jeseň zivota" by som chcela prežiť opretá o raneno, ktoré by držalo mňa a ja zas jeho. Ešte pracujem, mám rada zvieratá a tiež rada cestujem. Keď treba, viem sa zvŕtať aj v kuchyni. Som úplne obyčajná žena, občas smutná, občas veselá. 😉
telemaque M 69 rokov
Muž 69 rokov Vráble
Som francusz a byvam na slovensku. Co mozem povedat viac? Hladam sympaticku zenu, ktora nie je uz stara baba. Myslim ze som dobra prilezitost ... a uvidime potom
Po par mesiacoch skusenosti budem konkretnejsi. Nehladam priatelku na hranie kariet alebo pozeranie Derricka v domove dochodcov inak si najdem aj muza. Rad by som nasiel aj humor, ktory sa mi zda ako zriedkavy komodita ale je pravda ze francuzi maju galsky humor "sous la ceinture) ako sa hovori.... dobre ak hladas niekoho na bicykel alebo si ist ponorit nohy do mora je ich ovela viac ako ja...
Hej áno moje dámy, vyzerá to tak, že tri štvrtiny vašich inzerátov ste kúpili z Lidla a chýba už len tá "supercena"
Je to deprimujúce
Hľadám vtipnú a bláznivú bosorku !!!! na na et na!!!! (LOL)
Ondrejjj M 57 rokov
Som nepodplatiteľny a za sex tiež neplatím. Buď to chceš alebo nie! Nič medzi tým neexistuje, hľadám ženu 45+, som vášnivý motorkar tak ak je tu tiež vášnivá bikerka kľudne sa ozvi 😋
40715Albert M 53 rokov
Muž 53 rokov Vráble
Som rozvedený minulosť mám vysporiadaný žijem sám Som zamestnaný. Hľadám lásku úprimnosť, nie klamstvo. Porozumenie, vedieť sa porozprávať o všetkom. Tráviť spolu voľný čas, výlety, grilovanie. Prechádzky ísť do kina do divadla. Proste všetko.
Martina1982 Ž 42 rokov
Hľadám partnera, s vysporiadanou minulosťou. Mám rada zvieratá prírodu a poprípade turistiku. Žijem kvalitný život, viem sa prispôsobiť človeku a situácii ak chcem.

1 2 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania