amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 18 - Zoznámenie Nitra

Ste v Nitre a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaNitra

PetraNedzova Ž 57 rokov
Žena 57 rokov Nitra
Hládam úprimného a dobrého staršieho pána osamelého s dobrým srdcom a charakterom. Som žena má úrovni rada varím upratujem a starám sa o domácnosť. Som úprimná verná a milujúca žena nemám rada faloš !
Beautiful22 Ž 44 rokov
Ahojky. Hladam uprimneho chalana, ktory sa vie bavit na rovinu o vsetkom. Ak je tvojou velkou laskou priroda a voda tak sa mi ozvi.. odpovedam iba chalanom z nitrianskeho kraja
FobbiaMkay M 19 rokov
Muž 19 rokov Nitra
Som úplne pohodový týpek.. rád sa dozviedam nové veci... mám otvorenú myseľ pre všetko. Nemám moc rád alkohol. Som zamestnaný v sushi bare ako Sushi majster.
vilo80 M 81 rokov
Som vdovec, hľadám milú, sympatickú ženu s ktorou by sme trávili voľné chvíle prechádzkami, výletmi po Slovensku
Minulosť mám vysporiadaný, zvieracieho miláčika nemám.
Alex91 M 32 rokov
Muž 32 rokov Nitra
Hľadám vážnu známosť a to dievča odo mňa pomerne mladšie, hoci aj dekádu. Slušné, vychované, ktoré pozná svoju hrdosť a hodnotu. Na pomery dnešnej doby možno ťažké nájsť. Nepijem, nefajčím, nedrogujem a zdravo sa stravujem. Som zabezpečený mladý muž, ktorý pracuje. Svoj voľný čas trávim zvyčajne pobytom v prírode alebo športovaním, aj to len na rekreačnej úrovni. Minulosť neriešim a jasné, že som so všetkým čo život dal aj zobral vysporiadaný.
Martin357 M 68 rokov
Hladam spriaznenu dusu, s ktorou by som si rozumel a mali dostatocny humor na prekonanie lepsich a menej lepsich okolnosti. Som dochodca, cas na spolocne prechadzky a ine zabavy pre spestrenie zivota. Minulost je uz za dverami, ohlas sa.
105 Ž 73 rokov
Hľadám kamaráta hríbara. Milujem zbieranie hríbov, no nemám s kým chodiť do lesa. Hľadám dobrého kamaráta - hríbara, ktorý by nol ochotný zdielať so mnou túto zberateľskú vášeň, voľné chvile a časom si možno nájdeme ďaľšie spoločné záujmy.
Iviki77 Ž 47 rokov
Hľadám svoju druhú polovičku, s ktorou sa budeme dopĺňať a tráviť spoločné chvíle napríklad pri varení, v záhradke, na turistike, pri bicyklovaní, na prechádzkach a tak.
Samop M 31 rokov
Muž 31 rokov Nitra
Hľadám životnú lásku. Moje srdce je ako oceán plný lásky a láskavosti! Chcem nájsť ženu , ktorá bude pripravená sa hojdať na vlnách mojej lásky a každý deň bude cítiť potrebu to robiť viac a viac. Verím, že vzťah by mal byť rovnaký. Obaja partneri by mali dať a prijímať. A mám toľko, čo dám! Mám pocit, že vo vnútri mám veľa lásky, ktorú chcem zdieľať so špeciálnou osobou. Chcem len žiť jednoduchý život. Ak ma budeš milovať, aj ja ťa budem milovať. Dúfam, že chcem ukázať svoje pocity, pretože milujem svoju lásku a vášeň
Stanislav1966 M 58 rokov
Muž 58 rokov Nitra
Hľadám ženu primeraného veku z Nitry alebo Trnavy. Som zamestnaný v Bratislave, byt mám v Nitre, mám 56 rokov, hľadám nezáväzne stretnutia alebo trvalý vzťah.
gulomet1 M 40 rokov
Muž 40 rokov Nitra
Hľadám ženu na spoločné trávenie voľného času, zo srdiečkom na správnom mieste zo spoločnymi záujmami šport, bicyklovanie, príroda atď. Hľadám touto cestou ihlu v kope sena...
Klifko1976 M 47 rokov
Muž 47 rokov Nitra
Hľadám to čo nestojí ani cent Lásku, Porozumenie, Nehu. Človeka ktorým má bude Ľúbiť. Mám rad prechadzky v prírode, zvieratá, Dobrých ľudí. Rád behám, Športujem.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania