amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 20 - Zoznámenie Nitra

Ste v Nitre a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaNitra

Patrik55528 M 21 rokov
Muž 21 rokov Nitra
Hladam slušnú milu zlatu babu s ktorou budem tráviť všetok moj voľný čas študoval som na hotelovej akadémii ako čašník barman voľný čas trávim s chalanmi ale už si myslim že neni zle rozmýšľať rozumne a nájsť si svoju lásku
Pubo77 M 42 rokov
Muž 42 rokov Nitra
Som úplne normálny muž a hľadám podobnú ženu pre spoločnú budúcnosť. Mám vysporiadanú minulosť a som sebestačný vo všetkých smeroch. Mám rád prírodu a prechádzky zo psom.
Michal8413 M 68 rokov
Hladam inteligentnu a prijemnu dama pre pekny vztah, naplneny laskou, spolupatricnostou a porozumenim. Som byvali VS ucitel. Zijem v rodinnom domceku, minulost mam vysporiadanu.
profiles M 56 rokov
Hladam si partnerku na travenie volneho času, zatial nezávezne... čas ukáže... cením si uprimnost... nie som príliš ukecaný, takže usta riadne rozviazané mi neprekážaju... som pokojnej povahy, ale viem sa aj odviazat... mám rád prírodu a rád si niekedy po práci polenoším.
Fiorenna Ž 48 rokov
“Kto hladá, ten nájde.” Motto alebo príslovie? Čo hladáš vo svojom živote ty?
Rada by som spoznala človeka, ktory si váži všetko okolo seba, ktory sa teší zo života, ktory má rád prírodu a je úprimny.
Nitrancanko M 45 rokov
Zamestnany, sportovo zalozeny, nefajciar, Vysporiadana minulost, vlastne byvanie. Niekolkokrat sklamany zivotom. Hladam zenu na spolocne chvile a spolocnu buducnost.
Belo41 M 42 rokov
Rad spoznam milu a uprimnu zenu.
Svoj volny cas rad travim sportom a turistikou. Ak si tu ozvy sa. Budem na teba cakat.
Som sam a citim sa smutne. Potrebujem objatie, porozumenie a lasku.
milenec01 M 66 rokov
Muž 66 rokov Nitra
Milé dámy, budem úprimný, hľadám ženu 50+ nie moletku, hravú a pohodovú, veselú, ktorá by sa chcela, tak ako ja, pravidelne k niekomu opäť pritúliť a prežívať ešte niečo príjemné a krásne, čo chýba duši aj telu. Samozrejme, vzájomné sympatie sú nevyhnutné. A keď budú spoločné aj iné záujmy, ako spoločné voľnočasové aktivity, záujmy, spoločné dovolenky v ktoromkoľvek ročnom období, tak super. Takže hľadám 3v jednom - priateľku, partnerku aj milenku a aj z hľadiska dôležitosti v uvedenom poradí.
Myslím, že som pohodový, veselý, tak trocha športovo založený muž, milujem vodu, more, aj hory, aj práce v záhrade, som aj remeselne zručný, len trocha lenivý :-) Proste muž, ktorý sa necíti na svoj vek a ktorý chce ešte nielen dostávať, ale aj dávať. Nitra a okolie je určite výhodou.
Marss M 30 rokov
Muž 30 rokov Nitra
Ahojte, rád prehodím pár viet s milou ženou z Nitry ))) určite dokážem prekvapiť a držat s tebou krok :) mam 29 a jedno z mojich najväčších + je práve úsmev a šírenie dobrej nálady ;)
Maximo97 M 25 rokov
Hľadám ženu ktorá je už vyspelá, som dobrodružný typ ktorý neobsedí na mieste a musí stále niečo robiť, mám rád akékoľvek zvieratá, voľný čas trávím zabávaním sa s priateľmi a cestovaním
An1111 M 52 rokov
Hľadám úprimnú veselú ženu ktorá ma bude mať rada takého aký som. Chýba mi láska a objatia. Mám rád prírodu, more, prechádzky, bicyklovanie, lyžovanie.
Som slobodný.
Laco6 M 59 rokov
Muž 59 rokov Nitra
Hľadám ženu do koča aj do voza.Moje záľuby rybárčenie, príroda, hubarcenie. Mám rád ľudovú hudbu, heligonky a moravské ľudové piesne. Najlepšie je niekoho osobne stretnúť a potom si urobiť úsudok

1 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 40 60 69 viac

© 2022Kontakt · Podmienky používania