amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 13 - Zoznámenie Nitra

Ste v Nitre a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaNitra

bado4 M 46 rokov
Ak dokazes zlomit moje vnutro som tvoj.... som fesak, mam peniaze, skratka ideal, dokonalost sama. Ty nemusis byt dokonala, pre mna pekna, nezna, ochotna zit pre mna.
matulo0711 M 32 rokov
Muž 32 rokov Nitra
Hľadám si milé dievča, ktoré túži rovnako ako ja po serióznom vážnom vzťahu. Dúfam, že ťa tu nájdem:) Ak ťa zaujal môj profil, budem rád, ak mi napíšeš.
Daktary M 60 rokov
Rád tancujem chodím na hríby som kľudnej povahy som dobrosrdecny kamarátsky tolerantný hľadám úplne normálnu kamarátku aby bola milá úprimná rada chodila do prirody
Dominoso2 M 20 rokov
Hľadám mladú babu od 18 až do 25 rokov okolie Nitra.Rád športujem, pozerám filmy a seriály, chodím do kina, hrám videohry, čítam knihy a počúvam pesničky.
7171 M 50 rokov
Tak som tu aj ja, hľadám osôbku do času i nečasu, trochu bajkerku, lyžiarku a pod. Rád cestujem, ale momentálne nemám s kým. Pracujem, a teším sa na prvé rande 🌞 viacej osobne, resp. foto info súkromne.
Marian1963 M 60 rokov
Hladam seriozny vzťah
Vzájomná sypmpatia.
Som rozvedený
Mám 59 rokov
Deti mám už dospelé,
Som znamenie kozorožec
Hladám serioznu žienku približňe mojom veku.
Ivan306 M 33 rokov
Muž 33 rokov Nitra
Všetko sa dozviete na všetko treba čas ale rad by som spoznal ženu na vážny vzťah nakoľko mám dieťa a už ma nebavia chvíľkové známosti pracujem a mam rad zabavu
Marian355 M 45 rokov
Muž 45 rokov Nitra
športovo založený chalan veselej povahy, žiadny nafúkanec... 🙈😀 mám rád šport, zvieratá, hory, prírodu, vtipy, smiech... a kopec ďalších vecí ale to si snáď zistíš aj sama 🤩 raz sa vidieť je viac ako si vymeniť tisíce správ 😉 po počiatočnom oťukaní sa preto radšej zájdem na kus reči na coffee to go, či varené víno v termoske (to ak nám zas všetko indoor zavrú, inak som normálny chalan, čo si rád posedí dnu) 😁
andulinka1 Ž 51 rokov
Žena 51 rokov Nitra
Hľadám si priateľa, ktorý tiež nechce byť sám od 45 do 55 rokov. Mam rada prirodu a prace okolo domu v záhrade. Byvam u dcéry na dedine domace zvierata = dvaja kocúry.
iginno323 M 44 rokov
Slob. 40 tnik hlada uprimnu serioznu partnerku za ucelom nadviazaniu pekneho harmonickeho vztahu rad si pozriem dobry film. Chodím do prírody, kina a na dobru kávu.. odpoved potěší.. D.
lacike1954 M 68 rokov
Muž 68 rokov Nitra
Mám vysporiadanú minulosť a hladám úprimnú ženu na jeseň života... Mojím koníčkom sú psy lebo dokážu dať najväčšiu lásku.. Dokážem rozveseliť spoločnosť aj keď nepijem a nefajčim.. momentálne som dôchodca amasér a liečím východnou metodov... a to je záriveň môj koníček pomáhať luďom v ich trápení !
Aktivita Ž 66 rokov
Hovorí sa, že láska kvitne v každom veku. Snáď mi amor pomôže nájsť pána, primeraného vekom, záujmami, vzdelaním, ktorý nechce len sedieť doma, má rád pobyt vonku, občas malé výlety, má rád dobré jedlo, aj si zamaškrtí pri káve, posedí pri západe slnka, pri ohníku. Ozvi sa, priateĺ z Nitry, alebo blizkeho okolia. Teším sa na Teba
Momentálne varím, pečiem, čítam, pletiem,stretávam sa s priateľmi, chodím na prechádzky. O chvíĺu sa prebudí moja okrasná záhradka, bude na čo pozerať.

1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 40 60 74 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania