amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 13 - Zoznámenie Nitra

Ste v Nitre a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaNitra

Jeffstrongman M 31 rokov
Muž 31 rokov Nitra
Hľadám vážnu známosť, deti nie sú problém, som zamestnaný vo výrobe, čistý trestný register, nemám žiadneho zvieracieho miláčika, voľný čas trávim sledovaním filmov, športu, seriálov.
Rados66 M 57 rokov
Muž 57 rokov Nitra
Stálosť, úprimnosť, empatiu. Pracujem. Volny čas prechádzky. Ak by bola záhradka, tak práca na záhradke, mám rád kvety a hudbu 80-te roky. Vsporiadana minulosť som rozvedeny.
Diego5935 M 47 rokov
Muž 47 rokov Nitra
Hľadám ženu, ktorá je v pohode, zábavná, nekonfliktna, úprimná. Som úprimný, milujúci, verný a rodine založený. Pracujem v zahraničí vo Švédsku. Vo voľnom čase rád chodím na prechádzku, výlety, kino, kúpalisko, nakúpy, zábava.
pabloemadar69 M 34 rokov
Muž 34 rokov Nitra
Hladam vaznu znamost
Mam vysporiadanu minulost
Sportujem
Pracujem
Chcem najst super babu na zoznamenie
Kludne napis neboj sa nehram sa na niekoho
Chcem uprimnost
Arex M 43 rokov
Hladam uprimne dievca, som pracujuci clovek, svoj volny cas venujem sport, turistika a pod. Minulost mam vysporiadanu. Touto cestou hladam prave teba, vo dvojici sa lahsie zije.
Santyel M 34 rokov
Muž 34 rokov Nitra
Ahojte 🙂
Hľadám pekné prítulné podporujúce bláznivé a inteligentné dievča alebo ženu.
Do vzťahu môžem priniesť nejaké peniaze otvorenosť spontánnosť humor vášeň komunikáciu a moje telo a moju dušu
Reálne poslednú dobu po rozchode mám nejaký zásek a hľadám naozaj niekoho s kým si budem rozumieť ne len na to jedno.
Pracujem online ako Trader forexu a iných aktív.
Rad chodím do fitka von do spoločnosti milujem pláž a more. Mám to asi v krvi keďže môj pradedko bol Španiel a po ňom som zdedil aj meno.
Moja minulosť je vysporiadaná
Lubko555 M 49 rokov
Muž 49 rokov Nitra
Volam sa lubomir, mam 48 rokov, byvam v luziankach, okres nitra, som slobodny, hladam vztah, som zamestnany, rad cestujem. Rad citam knihy, mam rad muziku
Mischell92 Ž 32 rokov
Žena 32 rokov Nitra
Som úprimný človek, ktorý hľadá k sebe druhú polovičku ❤️
Medzi moje záľuby patrí turistika, lyže, prechádzky, bicyklovanie, varenie.
Pracujem ako učiteľka na základnej škole.
Kvetinka0022 Ž 43 rokov
Ahojte, rada by som tu stretla príjemného, milého muža, ktorý vie čo chce.,pracujem, mám rada šport, prírodu, záhradu, .. zvieratá mám rada.. minulosť mám vysporiadanu
Tamarka3173 Ž 50 rokov
Hľadám úprimne priateľstvo, mám rada prírodu, zvieratá a domacnost, rada by som chodila niekam von, nemusí byť dovolenka na ostrovoch, ale v prírode s opekackou a dobrou spolocnostou
Sedliacikj M 56 rokov
Muž 56 rokov Nitra
Hladám milú inteligentnuú partnerku. Stále pracujem, ale už úmerne tomu, že chcem i žiť. Volný čas asi užívám na sport, lenošenie a dohánanie toho čo som si nemohol dovolit, keď som makal jak černoch. Miláčka mam teraz dvojmesacneho labladora. Minulost je uz za mnou.
Debi161 Ž 51 rokov
Nehľadám vonkajšiu krásu, ale tú vnútornú. Stačia sympatie. Si muž, ktorý sa nebráni niečomu viac? Vieš sa porozprávať o všetkom, rad počúvaš ale i rozprávaš? Vieš byť nežný , chápavý, nekonfliktný? Práve teba hľadám. To sú vlastnosti, ktoré ponúkam. Rada pomáham, vypočujem, poradím.
Pracujem a svoj voľný čas trávim svojimi koníčkami, s rodinou, mám rada more, slnko, prírodu, spoznávanie nepoznaného, som spoločenská. Ale to mozes zistiť i ty sám Mám 2 psíkov, ktorí mi spríjemnia neúspešný deň.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania