amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 13 - Zoznámenie Nitra

Ste v Nitre a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaNitra

1Mia11 Ž 58 rokov
Žena 58 rokov Nitra
Som obyčajná žena, ktorá chce ešte s niekým prežiť pekné dni. Mám rada prírodu, hubárčenie, šport. Tiež rada cestujem a spoznávam nové krajiny. Hľadám muža, ktorý má podobné záľuby, alebo aspoň k niektorým inklinuje...:-)
Misinka1 Ž 33 rokov
Žena 33 rokov Nitra
Som rozvedená a mam jedno 9r. dieťa. Moje záľuby varenie, pečenie, prechádzky v prírode, výlety. Chcela by som nájsť muža ktorý by mal záujem o vzťah a rodinný život. Bývam v dome a rodicia bývajú v zadu prístavbe.
Pito2 M 41 rokov
Ahoj dievčatá. Rád by som spoznal sympaticke dievča ktoré by išli somnou životom. Mám rád prírodu , zvieratá ,a večere strávené spolu. Keď exitujes ,budem rád , keď sa ozveš,
Rica Ž 46 rokov
Žena 46 rokov Nitra
Ráda varím, hackujem, cvičím, čítam. Mam rada zvieratá, psov, mačky, a domáce zvieratá. Rada sa učím jazyky a cvičím, tancujem, upratujem a pozerám filmy, kvety rada osetrujem a okolo domu som šťastná i v záhrade a v prírode. Hlavne hľadám vážny vzťah a lásku na celý život, hľadám už rozumného a muža čo vie čo chce a muža, ktorý vie mat rád a má pochopenie pre človeka, muža ktorého budem ľúbiť a vážiť si jeho lásku. Nehľadám drahokamy a bohatstvo hľadám úprimnosť a vážny vzťah.
1Veronika7 Ž 55 rokov
Žena 55 rokov Nitra
Ahoj, hľadám si priateľa , nekonfliktného muža do koča aj do voza. Mam dvoch synov sú samostatní. Mám rada turistiku, bicyklovanie, som pokojnej povahy. Pracujem, počas týždňa veľ času nemám, no počas víkendov ma trápi samota. Mám nesmierne rada zvieratá. Bývam samostatne. Budem rada ak sa mi ozveš a strávime spolu príjemné chvíle
Lienka0808 Ž 67 rokov
Žena 67 rokov Nitra
Mám rada okrem mojich detí a rodiny jar, dobrých ľudí , zvieratká-aj mám bišonika, horkú čokoládu, posedenie pri sviečkach, more a množstvo iných vecí... zaujímam sa aj o dobrú knihu, divadlo, ezoteriku,rada pozriem hrady a zámky, mám svoje aktivity stále, nemám rada klamstvo , podvod, faloš a ak záujem, tak vážny...zopár kíl mám naviac, snažím sa,ale... čo už, keď tá čokoláda chutí. Som vo veku, kedy človek má iné hodnoty,ako kilo sem-tam, aj keď samozrejme to nie je zas úplne jedno. Ale na svoj vek sa necítim. Sympatie musia byť na oboch stranách. Prijala by som vzdelaného, rozumného a inteligentného pána, ktorý si vie vážiť dobro a vernosť, ktorý vie byť oporou a s ktorým sa dá smiať i plakať a ktorý môže byť aj primerane skôr mladší a vysoký...Naozaj primerane mladší. Nemusí mať VŠ, nie všetci, čo majú VŠ sú aj múdry a inteligentní. Ale ak áno, je to plus. Moja je 3x UTV. S cigaretami sa viem rozlúčiť čo by dup, ale priznám sa,že aj to patrí k mojej nedokonalosti. Spravidla len doma... Čo by ste radi ešte vedeli, treba sa opýtať ...odpoviem.
rossboss M 50 rokov
Muž 50 rokov Nitra
Hladam važny vztah som spoločensky mam rad bicyklovanie tulanie sa prirodov a svoje psy.Touto cestou snad najdem spriaznenu dušu.Budem rad ked sa ozve seriozna žena
Sabrininus Ž 46 rokov
Moje zaluby su sport, hudba, filmy, priroda . Rada travim dovolenku pri mori ako aj v horach. Mam rada zvierata , mam psa. Pracujem ako operatorka vyroby. Mam jednu dceru ktora zije s vlastnou rodinou. Rada by som sa zoznamila s muzom , ktory vie co chce, je sebestacny, uprimny a priamociary. Mal by byt vesely, vtipny a optimisticky. Do koca aj do voza.
INITRA Ž 35 rokov
Volám sa Iva a mám 33 rokov. Svoj voľný čas rada trávim cestovaním a spoznávaním nových ľudí.
Rada by som sa tu zoznámila so spriaznenou dušou lebo zivot je príliš krátky, tak je krajšie všetko zdieľať vo dvojici.
mir55 M 64 rokov
Moje zaluby sport plavanie , lyzovanie , pes , hudba, divadlo,. wellnes . Dovolenky CHorvatsko, Pracujem ako technik. Mam psa.Hladam vyrovnanu , uprimnu, zodpovednu, stiohlu-plnostihlu nefajciarku na vazny vztah. Mam 1 zaopatrenu dceru.
NinaSimon Ž 44 rokov
Zaľuby plavanie, tanec, badminton, cestovanie a sem tam aj źivot.. . Rada by som sa zoznamila s mužom, ktory vie po čom ženy túžia.. (ak to vie). Mam 2 deti.. 12r. chlapca a 19r. slečnu
tami10 Ž 28 rokov
Chcela by som prežiť pekný a zmysluplný život s rodinou, deťmi, nejakými zvieratkami a s milujúcim partnerom. V dnešnej dobe náročné želanie, ale určite je niekde spriaznená duša, ktorá chce to isté.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 viac

© 2020Kontakt · Blog · Podmienky používania