amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 13 - Zoznámenie Nitra

Ste v Nitre a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaNitra

Radomir74 M 48 rokov
Muž 48 rokov Nitra
Hľadám ženu k spoločnému životu. Som romantik a želám si mať romantickú ženu, pohodovú cielavedomu a musí mať rada deti u mňa to je samozrejme rovnako.
Jazienka Ž 51 rokov
Žena 51 rokov Nitra
Som bežná Nitranka... hľadám bežného Nitrana do voza aj do koča.... Byt s niekym, báť sa o neho a mat ho rád je najlepší životný drink. Ps: Len seriozne
Bion666 M 36 rokov
Muž 36 rokov Nitra
Neviem čo presne hľadám a čo osud prinesie ale toho zlého už bolo dosť... hľadám spriaznenú dušu. V NR poriadne nikoho nepoznám a nemám sa s kým ani porozprávať. Zároveň si prechádzam ťažkým obdobím a niekto kto by ma priviedol na príjemnejšie myšlienky by ma potešil... samozrejme že to dokážem oceniť :-)
LindaNR Ž 41 rokov
Som veselá a rada športujem. Chodím do fitka, behám, bicyklujem. Mám rada turistiku a prechádzky v prírode. Hľadám chalana na vzťah ktorého baví tiež šport.
Bezdomovec0007 M 55 rokov
Dobrý den, zkouším touto formou si najít partnerku na život. Nehledám úlet ale ženskou která je normálně nenormalni a nechce být už sama Nejsem ani žádný atlet ani velký sportovec, rád se dívám na telku, jsem povětšinou doma a občas si zajdu na na procházku. Mám rád zvířata a život .
Azurmin M 56 rokov
Hľadám ženu do pohody... čo je to ?
To staré - do voza aj do koča. Je to všetko čo život obnáša aj donáša. Minulosť je za nami a tešme sa s prítomnosti a ešte viac na budúcnosť !
Život je niekedy krutý režisér ale je len na nás ako ním prejdeme. Je tu niekto /neaká/ čo si myslí to isté....
sasinek M 74 rokov
Som dôchodca, mám 74 rokov, fyzicky v priemernej kondícii, bývam zatiaľ s dcérou a zaťom v trojpodlažnom rodinnom dome, ale behom niekoľkých mesiacov sa odsťahujú do vlastného domu, ktorý majú takmer hotový.... mám rád prácu v záhrade a veľa čítam, hľadám ženu nad 65 rokov menšej štíhlej postavy, ktorá má tiež rada prácu v záhrade a podobne ako ja číta literatúru.... ja najradšej klasiku, ale v podstate čokoľvek.... zatiaľ sa sústreďujem na nezáväznú komunikáciu...
Dejvik M 28 rokov
Muž 28 rokov Nitra
Neoplatí sa tu toho vela vypisovat, kto bude chciet, dozvie sa.. som clovek spoločenský, rad spoznavam novych ludi a nadväzujem nové kontakty.. verim ze tu aj niekoho podobného najdem.
Patrik2310 M 21 rokov
Hľadám priateľku na trávenie spoločných chvíľ. Mám rád šport, cestovanie, hudbu, zvieratá a prírodu. Rád spoznávam nových ľudí, a rád pomôžem a poradím.
AnnaGrey Ž 46 rokov
Ahoj, hľadám pohodového a pozitívneho parťáka so zmyslom pre humor, s nadhľadom na život a s rozhľadom okolo seba. Rada by som spoznala príjemného muža, s ktorým by boli príjemné aj bežné dni. Mám rada hory, a radšej cestu do kopca ako z kopca. Teším sa na každý deň ... viac osobne ... a budem rada ak sa ozveš :)
KLibre M 31 rokov
Muž 31 rokov Nitra
Nezaveznu znamost pracujem nemam ziadne zvieratko rad sportujem hladam spolocnost knihy rad cestujem spoznavam nove miesta atd... ano mam vysporiadanu minulost
Dedo123 M 77 rokov
Muž 77 rokov Nitra
Spriaznenú dušu do koča aj do voza .....Nefajčiarku , nealkoholičku, skromnú, pracovitú, samostatnú, rozumnú ,mladistvo vyzerajúcu ,štíhlu ,ktorá vie oceniť spoločnosť dobrého chlapa....

1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 40 60 69 viac

© 2022Kontakt · Podmienky používania