amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Kolárovo

Ste v Kolárove a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaKolárovo

BFerenc M 56 rokov
Muž 56 rokov Kolárovo
Nem nagyon tudok mit írni. Tartós kapcsolatot szeretnék. Olyan őszinte hűséges társat keresek aki komolyan gondolja, és kitartana mellettem jóban rosszban.
Roland14 M 36 rokov
Muž 36 rokov Kolárovo
Hladam tu vážnu známosť ktorej tak isto chyba láska a aby mala rada mojho 4 ročného syna. Rád chodím do prírody na vylety varenie zboznujem napíš a viac sa dozvis
TibiT M 62 rokov
Ahojte hladám ženu vážny vzťah . Môj volný čas trávim s mojimi dcérami a s dvoma psami . Rád chodím do prírody . Ak chceš viac vedieť tak nevahaj a napíš.
Vadamo M 29 rokov
Hładám niekoho na s kým by som si rozumel neskôr aj vážny vstah, mám rád umenie, dobré knihy, cestovanie, históriu ale veľmi rád sa pobavím o všetkom.
Ivoovi M 35 rokov
Muž 35 rokov Kolárovo
Hladam kamosku co rada usmev na tvari ma, zvierata maj rada prirodu a bud hlavne uprimna. mam rad ukecane baby co vedia co chcu od zivota. rad pokecam spoznam
Stefan76 M 46 rokov
Dobrú dušu so zmyslom pre humor, väčšinou v práci ale najdem si čas i na seba ktorý trávim s rodinou alebo na koncerte, rád mám aj výlety do hôr a kochanie sa prírodou.
roman801980 M 42 rokov
Ahoj hladám ženu partnerku na vstah a založenie farmy .Mám 38r som rozvedený bezdetný s novým cielom do budúcnosti hladám k sebe partnerku na spoločný život všetko pekné čo k životu patrí.
blady M 58 rokov
Muž 58 rokov Kolárovo
Keresem eletem hatralevo reszere a paromat akivel megoszthatnam a jot es roszzsat amit hoz az elet .csaladi hazban lakom olyan holgyet keresek aki idovel hozzam koltozne hogy eggyutt birkozunk meg az eletel , szeretem a termeszetet hobbim a halaszat ,de mindenre kaphato vagyok uj dolgokra is ha van kiert.
Slavopassat M 43 rokov
pracujem vo švédsku ako zvárač. Tri týždne,dva doma. Hľadám si priateľku na všetko pekne... záľuby hudba,autá,lyžovanie..ak si tak odpis,dáme kávičku...
gyula111 M 68 rokov
Muž 68 rokov Kolárovo
Bývam v rodinnom dome . Som strojny inžinier . Rád pracujem s drevom a projektujem . Rád cestujem , mám rád prírodu, kvety . Hladam ženu s ktoruo by som , mohol podeliť všetko , čo patrí ku komplexnému životu. Nem jó egyedül élni . Fontos, hogy az ember megoszthassa örömeit, gondjait, sikereit . És főleg mindezt megadni annak a másik embernek , akit társául szeretne , vagy akár csak barátjának is .
omegajozsi2 M 66 rokov
Muž 66 rokov Kolárovo
Som vesely typ cloveka.mám rád dobru muziku rád cestujem mám rád dobré romatické a hlavne moderné filmy !! mám doma vela kvetov a éste mám rád psov !! Chcem vela cestovat a zit normálny zivot !! K tomu chcem nejakú serióznú peknú romantickú partnerku !!!

viac

© 2022Kontakt · Podmienky používania