amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Kolárovo

Ste v Kolárove a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaKolárovo

Spachtos7788 M 44 rokov
Hľadám ženu z okolia, ktorá je do voza aj do koča 🤩. Ak má dieťa nie je problém, ja mám tiež jednu dcérku. Mám rád wellness, niekedy aj športujem, ale nie je to pravidlo.
Spachtos78 M 44 rokov
Muž 44 rokov Kolárovo
Ahojte.
Hľadám ženu, ktorá bude mojím najlepším priateľom, bude sa snažiť mi rozumieť a možno časom ma bude aj milovať, nevadí aj keď bude mať detičky, ale ja už v budúcnosti vlastné by som nechcel, aj keď sa hovorí 😀 nikdy nehovor nikdy ☺️.
Volám sa Janči a bývam v Kolárove. Presťahoval som sa sem pred 2-mi rokmi. Mám tu starší dom, ktorý pomaly prerabam sám, popri práci.
Mám jednu dcérku, ktorá má 9 a žije s maminou v Seredi. Som rozvedený. Keď sa chceš dozvedieť viac, tak kľudne napíš, som otvorený všetkému 😀
Glow M 48 rokov
Trávenie voľného času, časom, ak bude vzájomná sympatia, tak možno aj viac. Otvorená komunikácia, dôvera, úprimnosť. Čas ukáže...
sucu M 46 rokov
Hľadám partnera na dlhodobý vzťah alebo len kamarátstvo. Momentálne som slobodný. Nemám deti. Rád chodím na výlety, chodím do kina, dobre sa najem, alebo len tak po okolí svet. Poznajme sa a o ostatnom rozhodne cas.
Kamelia404 Ž 67 rokov
Žena 67 rokov Kolárovo
Som na dôchodku a hľadám priateľa, na dlhé večery. Voľný čas trávim prevažne v záhradke ,a občas s vnučkou chodíme na jednodenne vylety. Som sama, a pozerám do budúcnosti. Nevracia sa do minulosti, ta nás zbytočne ťahá naspäť.
Robert1994 M 30 rokov
Hľadám vážnu známosť, babu, s ktorou sa dá porozprávať a ktorá chce vážny vzťah.
Pracujem ako projektant pozemných stavieb. Vo voľnom čase chodievam na prechádzky do fitka, prírody.
Cickos1 M 45 rokov
Muž 45 rokov Kolárovo
Baba Kolarovo okolie na vazny vztah, mam rad prechádzky, rybolov, rád jazdím na bicykli, som rozvedený, napíš dozvieš sa viac, mam psa, rád chodím do hôr
Tibi1978 M 45 rokov
Pozdravujem hľadám normálnu kamarátku na voľné chvíle, prechádzky a casom aj na vzťah. Pracujem ako elektrikár voľný čas trávim s prechádzkou v prírode, varenie. Mám vysporiadanú minulosť hľadám aj takú istú ďakujem
osziat M 43 rokov
Muž 43 rokov Kolárovo
Hľadám moje šťastie... ženu na hoci čo potom sa to uvidí.. pracujem SZČO.. autopriemysel.. minulosť mám vysporiadanú.. voľný čas by som trávil zoznámenim sa.
gyula111 M 71 rokov
Muž 71 rokov Kolárovo
Bývam v rodinnom dome . Som strojny inžinier . Rád pracujem s drevom a projektujem . Rád cestujem , mám rád prírodu, kvety . Hladam ženu s ktoruo by som , mohol podeliť všetko , čo patrí ku komplexnému životu. Nem jó egyedül élni . Fontos, hogy az ember megoszthassa örömeit, gondjait, sikereit . És főleg mindezt megadni annak a másik embernek , akit társául szeretne , vagy akár csak barátjának is .

viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania