amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Kolárovo

Ste v Kolárove a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaKolárovo

sucu M 46 rokov
Hľadám partnera na dlhodobý vzťah alebo len kamarátstvo. Momentálne som slobodný. Nemám deti. Rád chodím na výlety, chodím do kina, dobre sa najem, alebo len tak po okolí svet. Poznajme sa a o ostatnom rozhodne cas.
Kamelia404 Ž 67 rokov
Žena 67 rokov Kolárovo
Som na dôchodku a hľadám priateľa, na dlhé večery. Voľný čas trávim prevažne v záhradke ,a občas s vnučkou chodíme na jednodenne vylety. Som sama, a pozerám do budúcnosti. Nevracia sa do minulosti, ta nás zbytočne ťahá naspäť.
fantop M 66 rokov
Hladám zenu v mojom veku s dobrym srdieckom. Som na dochodku, byvam na dedine v rodinnom dome. Mám rád leto pri vode, prácu okolo domu a na záhrade. Som nefajciar a nealkoholik. Fotku mozem poslat na mailovú adresu.
Robert1994 M 29 rokov
Hľadám vážnu známosť, babu, s ktorou sa dá porozprávať a ktorá chce vážny vzťah.
Pracujem ako projektant pozemných stavieb. Vo voľnom čase chodievam na prechádzky do fitka, prírody.
Cickos1 M 45 rokov
Muž 45 rokov Kolárovo
Baba Kolarovo okolie na vazny vztah, mam rad prechádzky, rybolov, rád jazdím na bicykli, som rozvedený, napíš dozvieš sa viac, mam psa, rád chodím do hôr
Tibi1978 M 45 rokov
Pozdravujem hľadám normálnu kamarátku na voľné chvíle, prechádzky a casom aj na vzťah. Pracujem ako elektrikár voľný čas trávim s prechádzkou v prírode, varenie. Mám vysporiadanú minulosť hľadám aj takú istú ďakujem
osziat M 43 rokov
Muž 43 rokov Kolárovo
Hľadám moje šťastie... ženu na hoci čo potom sa to uvidí.. pracujem SZČO.. autopriemysel.. minulosť mám vysporiadanú.. voľný čas by som trávil zoznámenim sa.
Mazelka M 60 rokov
Mam vysporiadanu minulost som mensim hospodarom takze kazda zena to nezvladne treba obcas pridat ruku k dielu a nie paradit sa a zabavat lenosit som uprimny
gyula111 M 70 rokov
Muž 70 rokov Kolárovo
Bývam v rodinnom dome . Som strojny inžinier . Rád pracujem s drevom a projektujem . Rád cestujem , mám rád prírodu, kvety . Hladam ženu s ktoruo by som , mohol podeliť všetko , čo patrí ku komplexnému životu. Nem jó egyedül élni . Fontos, hogy az ember megoszthassa örömeit, gondjait, sikereit . És főleg mindezt megadni annak a másik embernek , akit társául szeretne , vagy akár csak barátjának is .

viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania