amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 14 - Zoznámenie Nitra

Ste v Nitre a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaNitra

serpentinak1 M 21 rokov
hľadám známosť, najlepšie z Nitry, Nových Zámkov alebo z Štúrova, som študent strednej školy, ktorý začína s podnikaním, hľadám si láskyplnú ženu, na zatiaľ anonymné stretká
SofiaRaspberry Ž 43 rokov
Hľadám spriaznenú dušu. Niekoho fajn, normálneho s vysporiadanou minulosťou a predstavou o budúcnosti. Muža, ktorý vie čo chce a nepotrebuje hrať hry.
Vladik1234 M 50 rokov
Muž 50 rokov Nitra
Hladám sympatickú, veselú a hlavne, ktorá má rada deti. Som samostatne zárobkovo činný a svoj volný čas trávim s deťmi pri vode. Svojú minulosť mám vysporiadanú.
Ares666 M 45 rokov
Jednoduchá, milá, skromná žena na vážny vzťah a nekonečné prechádzky po najkrajších miestach, aké si videla. Budem na teba čakať. Mozno som ten, koho hľadáš. Mozno si to, čo mne chýba.
sakaljatu M 45 rokov
Muž 45 rokov Nitra
V živote mám všetko okrem ženy preto hladám žienku, aby som nebol sám. Ked sú dvaja šťastní, nechýba im tretí. Pracujem ako kontrolór kvality. Zvieratko nemám, ale mám ich rád hlavne pečené na pekáči. Som s okolia Nitry ,ale nemám problém sa zoznámiť aj od Košíc keď budeš.
O mne nepijem nefajčím som v pohode aj takú hľadám ktorá nerieši čo bolo ale čo bude a vie čo v živote chce.
Fialocenka Ž 44 rokov
Buď somnou v dobrom, aj v zlom, nech nás nič nerozdelí, kamarát na písanie, časom i viac, nefajciar, niekto, s kým si budem rozumieť, muž do 46 rokov, katolík,nemám žiadne domáce zvieratá.
becko777 M 34 rokov
Muž 34 rokov Nitra
hladám možno niečo viac 💣😎
áno, pracujem v autodoprave...
nepozerám do minulosti bo na nej nič nezmením, žijem prítomnosť a čo má byť, bude...
napíš, dozvieš sa viac🙂
Alinoali M 33 rokov
Muž 33 rokov Nitra
Hľadám slobodné mamičky, iba vážny záujem, ja som slobodný, mladý, ak sa nato cítiš, tak mi daj vedieť, iba seriózne, nebudeš to ľutovať, cakam.
niecoine M 41 rokov
Hladan niekoho, s kým si budem rozumieť... mam rad turistiku, cykloturistika, plávanie, behanie a za žiadnych okolností sa nechcem nudiť... ak sa nájdeš v pismenach, ozvi sa.
Martiin20 M 21 rokov
Dnes je to tazke ludia len klamu su zli ... cize hladam babu, ktora je mila, verna, neoklame, neopusti a da sa na nu spolahnut, to je dnes uz celkom vzacne no
Kornelko M 43 rokov
Muž 43 rokov Nitra
Hľadám priateľku. Mám 40 rokov, ale cítim sa na 30. Milujem prírodu, cestovanie, rozumných ľudí, neznášam alkohol áno môže byť, ale aby bol človek normálny, kľudný, srandovny, pekne oblečenie, nove výzvy.
pomocnik M 55 rokov
Obycajne neobycajny muz, ktory hlada asi sa to ani neda najst, ale stara skola, stare zvyky a hlada aj z ohladom na svoj vek prakticku zenu tzv na trvalo. Staci ked bude normalna nekonfliktna nefajciarka.

1 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 40 41 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania