amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 14 - Zoznámenie Nitra

Ste v Nitre a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaNitra

Johanko1488 M 38 rokov
Muž 38 rokov Nitra
Hladam vazny dlhodoby vztah samota je zla. Som uprimny a milujuci chlap ktory vie co chce. Rad sa zoznamim s uprimnou milujucou zenou, ktora tiez vie co od zivota chce.
Alan61 M 61 rokov
Hľadám seriózne zoznámenie. Žijem sám v rodinnom dome, som zabezpečený a mám psíka. Som nefajčiar, nealkoholik. Som spoločenský, kľudnej povahy, športovo založený.
renault19 M 47 rokov
hladám kočku do koča aj do voza kočku ktorá nemá problém rozdávať svoj úsmev od rána do noci kočku pre ktorú budem modla a to čo dá ona mne to dostane zase o do mna naspäť teda ženu čo vie komunikovať a poslúchať
Ambro M 48 rokov
Ja si hľadám partnerku na dlhodobé kamarátstvo. Úprimnosť a dôvera je u mňa na prvom mieste. Ja pracujem a som športovec. Nepijem a nefajčím. Bol by som rád, keby partnerka bola športovo založená.
Ps71 M 50 rokov
Muž 50 rokov Nitra
Hladam priatelku, spriazdnenu dusu. Obycajnu zenu, ktora ma rada prirodu a cerstvy vzduch....vie sa porozpravat o vsetkom, usmievat sa a tesit z malickosti... Som obycajny chlap, zamestnany ako technik.
Neda sa naplanovat vztah dopredu....
Ok123 M 36 rokov
Muž 36 rokov Nitra
Odpovede na otázky : Známosť akú hľadám netuším , Neviem čo môžem priniesť do vzťahu 🙉 Podnikám , Čítanie kníh sledovanie Jána krausa , dva aj pól chlapa Simpsonovci a podobne , Neviem čo mám mat vysporiadane
Vandoren18 M 53 rokov
Hľadám ženu do voza aj koca príjemnú odvážnu proste si len tak pokecať o všeličom som tak trocha osamely a tak hľadám ženu čo má vypocuje a podebatovať o všeličom
Reali M 45 rokov
Hladam ženu ktorá chce mať dieťa ako ja. Je vzdelaná, mila má rada prirodu a rôzne športy zvieratá dobré vínko no či ráda čita alebo sa vzdeláva. S pozdavom 🙂
Mar9k M 47 rokov
Muž 47 rokov Nitra
Ahoj, hladam pohodovú, usmiatu, pozitívnu parťáčku do každého počasia, s nadhladom na život . Mam rad svoju prácu, prírodu , záhradu . Minulosť je minulosťou , co ma prísť to pride 😊.
Zoe585 Ž 41 rokov
Hľadám skôr priateľstvo, časom sa uvidí. Som velmi tvrdohlavá.Voľný čas trávim oddychom, čítaním, prechádzkami. Minulosť mám vysporiadanú. Mám rada pohodu a pokoj. Mám rada zvieratká. Nemám rada žiarlivcov 😊
Dominic11010101 M 21 rokov
Som normálny chlapec čo má rád život a jeho maličkosti. Rád trávim čas s ľudmi s ktorými sa dobre cítim. Hľadám normálne dievča ktoré vie čo chce a nieje falošná.
krasnyden7 M 39 rokov
Hľadám milú, komunikatívnu, priateľskú a športovo založenú ženu, ktorá má veľa energie a hľadá svoju spriaznenú dušu, niekoho na vážny vzťah po celý život. Ja som človek, ktorý je romantický, spontánny, milý, pozorný, optimistický, finančne zabezpečený a tak trošku milo bláznivý - som za každú srandu. Chcel by som mať po svojom boku niekoho, s kým by som sa tešil zo života a komu by som spravil zo života rozprávku. Som obchodný zástupca, mám veľa voľného času a nemám problém byť kedykoľvek s niekym, na kom mi záleží. Rád oddychujem doma pri hudbe, som s rodinou, priateľmi, chodím na turistiku, plávam, bicyklujem a občas si zacvičím.

1 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 40 60 69 viac

© 2022Kontakt · Podmienky používania