amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Komárno KN

Ste v Komárne a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaKomárno

19Alex78 M 45 rokov
Muž 45 rokov Komárno
hladam vaznu znamost mam 45 rokov
pracujem ako zvarac
mam madarsku narodnost
byvam sam
pista790216both M 44 rokov
Vážnu známosť. Aby bola ochotná apceptovat že fajčím. Ja pracujem a mám rád zvieratá. Psa nemám ale chcel by som. A budem rád keď nájdem normálnu babu okolo 40 - 45
Morzsika Ž 77 rokov
Žena 77 rokov Komárno
Som cestna zena, zn.Ryby. Hladam nealkoholika, nefajciara. Byvam v rod.dome, deti mam, uz su dospeli.Som babicka-prababicka. Zijem sama, mam jedneho jazvecika, ktory ma rozvesely. Som madarka, ale rada rozpravam aj ine jazyky. Pracovala som na Osvete, ako kult.referentka. Asi tolko teraz.... Marta
Kaja456 Ž 48 rokov
Žena 48 rokov Komárno
Vaznu znamost, hladam lasku, porozumenie a uprimnost! Chcem milovat a byt milovana❤️ deti nie su prekazkou. Najradsej hladam partnera okr. komarno, po madarsky hovorim.
7026 M 53 rokov
Hladám partnerku, s ktorou sa môžem spolu chodiť na výlety, na predstavenia, kino, divadlo. A tancovať vela. Rad tancujem. Bývam v Komárne. Mám ukončenu vysoku školu UK v Bratislave na prírodovedeckej fakullte Ochranu životného prostredia. Pacujem ako manažér.
Gabiboy M 37 rokov
Hladám známost na volné chvíle, do vztahu prinesiem optimizmus, kreativitu, pracujem, volny cas s fotením, domáce zvierata nemám, mám vysporiadanu minulost.
Just4fun M 31 rokov
Ani ja neviem presne 🙂 Keď chceš niečo vedieť, kľudne sa pýtaj 😉 Som mladý, silný a slobodný... milujem život, chcel by som aj využívať.😁😉👋
claudibaby Ž 40 rokov
Som pracujuca, osamela mamina a tymto hladam svoju druhu polovicku na cestu zivotom. Nehladam vztah na rok, dva... proste chcem najst lasku a stastie a najlepsie uz navzdy!
650122 M 58 rokov
Muž 58 rokov Komárno
Ezen az úton keresek hölgyet komoly kapcsolat céljából. Szeretem a házi állatokat! Hobbim sakk, zene, mozi és romantikus séták. Többet a kérdéseidre. Tibor
Simonetta777 Ž 46 rokov
Hľadám niekoho milého, rozumného, inteligentného. Pracujem, mám syna. Mám rada literatúru, kvety, záhradu, hudbu a ešte kopu vecí. Minulosť mám vysporiadanú.
Hofi89 M 34 rokov
Muž 34 rokov Komárno
Hladam vazny vztah, ak niekoho si najdem, chcem byt pri nej cely moj zivot, pracujem a som pracovity, vo volnom čase mam rád dlhe prechadzky, relaxovat, tv pozerat atd, nemam ani psika, ani macku, ale mam ich rad. Minulost je minulostou a buducnost je buducnost.
Azeg1 M 62 rokov
Hladam vaznu znamost, zenu v mojom veku.
Jednoduchu, s ktorou by sme mohli zit v dobrom a v zlom.
Madarcina vitana.
Mam rad zvierata a zivot na dedine.
Verim, ze sa najdeme.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania