amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Komárno KN

Ste v Komárne a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaKomárno

vdovec1965 M 56 rokov
Muž 56 rokov Komárno
Som vdovec. Mám 56r. Hľadám tu priateľku. 48 - 58r. Som Maďar z Komárna. Samote je zlá. Nájdem ťa? z okr. Komárno, Dun. Streda, Nové Zámky. Ozvi sa. Ďakujem.
Jokelque M 33 rokov
Muž 33 rokov Komárno
Hladam niekoho na svoje volne chvile. Nevahaj a ozvi sa mi, ked si ta, ktoru hladam. Ozvi sa, odpoviem. Cakam na teba. Nevahaj a neboj sa, za pokus to stoji.
Martin454 M 21 rokov
Muž 21 rokov Komárno
Normal osobnosť.. Viac v sprave 😁 ak chceš a ak sa ti páčim tak napíš.. Ak nie tak ma nehladaj. Ps: mam rad výzvy, nové skusenosti prijímam. S pozdravom Martin.
ToZu Ž 59 rokov
Žena 59 rokov Komárno
Mám rada prírodu, túry, rada sa hýbem, plávanie, bicykel a aj lyžovanie. Mám rada aj kultúrny život, divadlo, koncerty, kino. Rada čítam, detektívky, hist.romány. Rada by som spoznala muža aktívneho, primeraného veku, mne nevadí ak by si bol o pár rokov mladší.
Nastya223 Ž 22 rokov
Žena 22 rokov Komárno
Ahojťe hladam si priateĺa na volnè chvile komu sa mozem venováť užit si zivot. zijeme len raz
Minulost mam za sebou.
Uz len do predu pozeram. Dufam najdem svojho polovicku
Pracujem ako upratovacka v hoteli.
pufi76 M 45 rokov
Nikdy nehovor nikdy. svet je plný vecí, ktoré ešte nepoznáme a prečo ich nespoznať. Tak poďme žiť. Prebádať všetko čo tu je aby sme keď budeme starý len tak nesedeli a spomínali na nič
Monik77 Ž 44 rokov
Žena 44 rokov Komárno
Som celkom sympatická, s minulosťou vysporiadaná, pracujúca žena, ktorá počas voľného času obľubuje pohyb v prírode, ale aj v kine, či v divadle, či na koncerte, ale aj práca v záhrade je pre mňa relax.....Mám jedného syna. Hľadám si chápajúceho, slušného chlapa (môže byť aj vtipný) na vážny vzťah.
Roli777 M 46 rokov
Muž 46 rokov Komárno
Priateľstvo, cet uvidíme
Nové známosti,
Podnikám, stavebníctvo, gastro
Šport, relax, hory, sauna
Pes, mačka, vtáky, morcata atd
Mám vysporiadanu minulosť
Vladoo333 M 49 rokov
Muž 49 rokov Komárno
Rád spoznám budúcu partnerku, ktorá vie byť sama sebou, dobre cíti aj sama a vie čo od vzťahu chce. Je oslobodená od mocenských bojov a chce tvoriť spolu s partnerom príjemné chvíle a prostredie pre oboch. Takéto hodnoty ponúkam aj ja. Mám rád hory v lete aj v zime, more, kino, divadlo, motorku, bicykel....
Lala22 M 41 rokov
Keresek egy barátnőt aki megértő és jókedvű és barátságos és jó szívű mert én is ilyen vagyok a lényeg hogy megértsük egymást a haj színe mindegy csinos elegáns legyen
Stendl M 51 rokov
Pracujem a citim sa ok a rad sa zoznamim so sympatickou zenou v strednych rokoch, ked si za.... ozvy sa mi... som stihly strednom veku s pochopenim, pre romantiku
65564 M 56 rokov
Szeretnék korban hozzám illő hölgyel ismerkedni , hogy a hátralévő időt szebbé és boldogabbá tudnánk tenni . Imádom az állatokat , szeretem a ház körüli munkát , a nyárral járó kirándulást , wellnesst , és mindent amit együtt tudnánk csinálni . Nem dohányzom , nem iszom alkoholt... tovább is folytatom , ha van érdeklődő !

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania