amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Komárno KN

Ste v Komárne a chcete sa zoznámiť? U nás nájdete ľudí, ktorí hľadajú nových partnerov. Vytvorte si profil a začnite sa zoznamovať.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa

ZoznamkaSlovenskoKomárno

Stefan1234598 M 35 rokov
Hladam konecne uprimnu zenu ktora vie co chce
Pocuvam hudbu rad sportujem ked je cas a rad travim cas s milovanou osobou
kasza M 33 rokov
Muž 33 rokov Komárno
Ahojte! Hladam zenu na vztah! Mam 33rokov,som z Komárna! Hladam zenu z Komárna alebo okolia! Chcem vztah a casom by sme mohli spoluzit! Mam sportovu postavu, pracujem ako osetrovatel! Som mily a uprimny clovek!
Ave73 Ž 47 rokov
Som tu aby som tu nemusela byť :) Som rada v prírode, v záhrade s kamarátmi. Som živnostník. Žijem so synom. Ma 15. Rada by som sa zoznámila s milým a láskavým človekom.
ozvegypasi M 67 rokov
Muž 67 rokov Komárno
Itt most olyat kellene irnom, ami kellokeppen figyelemfelkelto lenne ram nezve.Pedig igazan nem vagyom masra, mint szeretni es szeretve lenni. Tul vagyok mar azokon a dolgokon amikor meg fontosak voltak a nagy szavak. Sokszor tobbet jelent a csend, mint az ures beszed. Minden szép és jó kétszeresen az, ha van társad, aki veled örül, s minden baj, szomorúság csak feleannyira fáj, ha van valaki, akinek elhiszed, hogy minden jóra fordul. Szeretem az őszinteséget, a nyugalmat és az egyenességet.Becsületes vagyok. A szólás - mondás szerint ezzel nem megy sokra az ember, de ennek ellenére megmaradtam őszintének és becsületesnek. Szeretni és szeretve lenni a legszebb dolog a világon! Hát szeressük egymást amíg lehet!Mosolyogj a világra és a világ visszamosolyog rád.)))A személyes megismerkedés híve vagyok.ha felhivsz tobbet megtudsz nulakilencnegyvennégynulanulahatkilenchuszonegy:Köszönöm hogy meglátogattad az adatlapomat .
Haluza M 41 rokov
Možno to už vyšlo z módy, ale hladám niekoho normálneho. Kto nehladá úlet, ale niekoho na spoločné chvíľe. Kto má uctu k druhému a neklame mu. A keď už tak, tak aby bola aj sranda. Môj otec zvykol hovoriť, sranda musí byť, aj keby na chleba nebolo😁
mirec891 M 33 rokov
Muž 33 rokov Komárno
Ahojte, som tu nový, takže chvíľu strpenia, než sa zorientujem. Som priateľský, obyčajný chalan, ktorý nemá rád faloš a hranie sa na niečo, čo nie som. Rád sa usmievam, milujem cestovanie, prírodu, pozeranie filmov a najlepšie to je s blízkou osobou. Som komunikatívny a spoločenský, no nemusím mať okolo seba veľa ľudí. Napriek tomu, že žijem v KN, neovládam maďarčinu, aj keď niečo málo rozumiem :) Nehľadám tu nič konkrétne, skôr niekoho na vypadnutie von po okolí, na korčule, bicykel atď. Mám rád úprimnosť a priamosť a prirodzenosť a hlavne vernosť a vytrvalosť, nech sa človek nevzdáva pri prvých problémoch.
667711 Ž 65 rokov
Žena 65 rokov Komárno
Jó kedvú ,őszinte egyben inteligens hölgynek tartom magam .Szabadidőmet unokáimmal
töltöm , azonkívül szeretek természetbe járni
sétálni, biciklizni.
Hozzám hasonló társat szeretnék ,aki komolyan gondolja az ismerkedést .
AnthonyEscobar M 41 rokov
Muž 41 rokov Komárno
co Vám sem tak napisat??? faktycky hladám partnera na zivot Zenu ktoru by som mohol lilovat ktorá si vie cenit snahu cloveka, dbá o seba, má rada sex, milovanie, a vie milovat rovnako dusu ako telo!
... Ja... som 41 rocny vysportovany dobre vyzerajuci, chalan, muz kto jedná na rovinu, nemá rád klamstvá, mám skusenosti neurekom!, na prvy pohlad sa cloveku zdám byt asi namysleny, no opak je pravdou! mám az moc dobré srdce, som ustretovy a pomozem aj ked ma o to nezjadaju!, milujem hudbu, tancujem, spievam vsetko, hrám na gitare, kreslim, malujem aj tetujem, mám rád adrenalin rychle autá a neustáli pohyb!
9490 Ž 65 rokov
Žena 65 rokov Komárno
Fiatalos ,vidám egyben komoly gondolkozású hölgy személyében .
Szabadidőmet szeretet unkáimmal töltöm.
Imádom a természetet,állatvilágot RETRO
zenét .
Lea44 Ž 43 rokov
Rada spoznám milého úprimného a sympatického muža na trávanie spoločného voľného času. Mám rada aktívny život - šport a tiež prechádzky v prírode. Ak si tiež nezadaný a hľadáš spoločnosť lebo si sám, môžme sa spoznať.
Bigyo1 Ž 66 rokov
Milovat a bit milovany !Szeretni és szeretve lenni! Egy vidám óvónéni Esztergomból, 66 éves, egyedülálló, szeretne megismerni. Ha létezel,rád találok!
Gilike1952sanyi Ž 67 rokov
pečiem, varím, chodím do divadla,cvičim každy týžden/fitnes/,
som dochodkyna
zvieratko nemám
štíhlou postavou
deti nemám
Chcela by som zoznámit s jedným mužom, od koho možem dostat lásku a radost do života

1 2 3 4 5 6 7 viac

© 2020Kontakt · Podmienky používania