amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Šurany

Ste v Šuranoch a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaŠurany

7612 M 47 rokov
Muž 47 rokov Šurany
Hľadám normálnu ženu, nie nervačku, skôr pohodačku, ktorá si rada užíva život, mám rád turistiku, bicyklovanie, plávanie, hubarčenie, som zamestnaný, bývam v dome na dedine.
MaxnaMax M 41 rokov
Muž 41 rokov Šurany
Hľadám si ženu, ktorá to v živote nemala vôbec ľahké, tak ako ja, ktorá má problém si nájsť partnera na dlhodobý vzťah za to, že je je obézna, alebo je na invalidnom dôchodku, mne to vôbec nevadí, mala by si mať od 28r. do 37r. Do vzťahu viem priniesť hlavne úprimnosť, vernosť a potom to ostatné. Som v ID už 18r. a to veľa ľuďom prekáža a preto som ešte stále sám, nehľadia na to, že mám dobré srdce. Voľný čas trávim bicyklovaním, ak to počasie dovolí, Floorball, venujem sa malým miništrantom v našom miestnom kostole, občas šípky, bouling, raz za rok Airsoft akcia. Moja minulosť je už vysporiadania, nebyť kamaráta a jeho presvedčenia, aby som sa pridal do cirkvi, aby som chodil do kostola a veril v boha, tak by som veľmi zle skončil i keď on toho nechal, ja ostal, spoznal som veľmi veľa dobrých ludí.
Srdcenos M 50 rokov
Muž 50 rokov Šurany
Pracujem v poľnohospodárstve. Mam vysporiadanu minulosť a som osamelý a preto hľadám priateľku, ktorá má bude milovať tak, ako ja ju a dúfam, že taká existuje.
chopperko M 74 rokov
Muž 74 rokov Šurany
Hľadám známosť na prechádzky do prírody a spoločné trávenie volného času.
Som na dôchodku. Rád sa zoznámim so ženou v blízkom okolí.
Mám rád úprimnosť a skromnosť.
Janko53 M 71 rokov
Hľadám obyčajnú ženu pre prežitie života vo dvojici. Žijem v rodinnom dome, starám sa o dvoch psov, mačku a sliepky. Som na dôchodku. Fajčím a nepijem alkohol. Na výlety chodím autom.
Papas123 M 47 rokov
Muž 47 rokov Šurany
Hľadám niečo vážne. Som veselej povahy a úprimne rád by som chcel stretnúť úprimnú veselú parťáčku na trávenie voľných chvíľ a časom určite viac. Najlepšie z okolia NZ, Lv, Nr
MatoSurany M 39 rokov
Muž 39 rokov Šurany
Hľadám príjemnú, inteligentnú, milú spoločnosť. Mám rád prírodu, hubárčenie, cestovanie .... Voľný čas trávim hlavné so svojou dcérkou, spoločné výlety, zábava, hranie ...
Nezabudkaaa1 Ž 36 rokov
Som milá, veselá, usmievavá mladá žena a hľadám príjemného, dobrého, rozumného a ku mne podobného človeka z blízkeho okolia zatiaľ na priateľstvo.....
Majkl77 M 47 rokov
Úprimnú a normálne mysliacu babu, ktorá má rada zábavu, oddych a všetko s tým spojené.
Som chlap čo rád športuje, chodenie do prírody aj zábavu. Takže baby neváhajte a píšte.
Michal94201 M 26 rokov
Muž 26 rokov Šurany
Hľadám dievča čo rada cestuje a navštevuje prírodu a ma rada srandu !
Rad chodím bicyklovať do lesa a na vychádzky so psom
Milujem hudbu !
Rad by som našiel niekoho kto ma chuť niečo vybudovať a dokázať a nevymení ma po prvej nezhode
Stefan1986 M 38 rokov
Ahoj :)

Hľadám ženu, s dušou a rozumom na spoločnú cestu životom. Niekoho kto túži po úplnej a pevnej rodine. Ženu, ktorá má rada tradičné hodnoty, je tvorivá, má rada kultúru, umenie, folklór, divadlo, knihy, históriu, prírodu... Ženu schopnú dialógu, citu, dôvery a priateľstva. Niekoho s kým sa dá čas tráviť zmysluplne a obohacujúco. Niekoho, s kým sa dá vybudovať rodina, domov, zázemie a spoločné ľudské istoty ku ktorým sa dá vracať. Ženu, ktorá má rada pravdu bez príkras a neváha ju vo vzťahu pestovať. Ženu, ktorá city a nehu vo vzťahu nepovažuje za slabosť.
Uvítam priateľskú, veselú, komunikatívnu osôbku, pozitívne naladenú a hlavne úprimnú. Podstatná je duša.
Vzhľad, vek a výzor nehrajú absolutne žiadnu úlohu,krása je subjektívna a v oku pozorovateľa. Dieťa nie je prekážkou.
Uvítam kontakty z okresu Nové Zámky, Levice, Nitra, nech sme si blízko a môžeme tráviť spolu pekné chvíle, ale keď sa chce, aj s diaľkou sa urobí poriadok... Ako sa to vyvinie prípadne ďalej, ukáže čas...

Ďakujem
zojka1 Ž 61 rokov
Bývam v rodinnom dome. Mám jedno uz dospelé dieťa. Rada by som spoznala niekoho, s kým možem ešte zažiť veľa pekných, veselých a príjemných alebo aj bežných dní.

1 2 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania