amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Šurany

Ste v Šuranoch a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaŠurany

Olivierik Ž 59 rokov
Som vdova hladam priatela na spolocne zaujmy Samota je zla Rada citam chodim na prechadzky zahrada kupanie Šach si rada zahram cestovanie Povahu ? Som skor poslucháč Znamenie Vahy
Dorotka99 Ž 45 rokov
Ak máš rád bláznivú ženskú, ktorá oplýva životným optimizmom, tak neváhaj a kontaktuj ma. Rada si spríjemním voľné chvíle s tebou či už pri káve alebo pri pohári vínka.
1220 M 45 rokov
Hladam zenu na spolocne co zivot prinasa a prinesie Zenu ktora bude pre mna vsetko. Pracujem a som pracovity. Mam rad prirodu, turistiku, knihy prace v zahrade a vela ineho,ostatne v pisomnej komunikacii. Mam 2 psikov ktorym sa rad venujem. Budem rad ak sa ozves.Nemam potrebu mat foto v sade ale po dohode poslem.
KarolMrazik096 M 46 rokov
Hladám štíhlu ženu ktorá má rada turistiku, bicyklovanie, zdravý životný štýl, prírodu...
Som nefajčiar, abstinent.
Hladám nefajčiarku.
Foto poslem emailom
Blondaci M 42 rokov
Muž 42 rokov Šurany
Ahoj som úprimný a veselý muž ak chceš vedieť viac tak sa ozvy, samota je zla. Som zamestnaný a pracovitý, rad bicyklujem a všetko sa dozvieš keď sa mi ozveš.
Palo253 M 51 rokov
Ahoj, hľadám spriazdnenú dušu partnerku priatelku ktorá sa na nič nehrá a vie byť verná. Bolo by skvelé, zdiaľať život vo dvojici.😀 Som v pohode alkohol nepijem.
lzsy M 35 rokov
Muž 35 rokov Šurany
V dnešnej hektickej dobe nájst spriaznenu dušu je asi zložité ... Alebo sa mylim ? Nečakám zázrak ale možno sa nájde nejaká fajn baba ktorá vie čo chce ...
imo11 M 54 rokov
Hľadám úprimnú ženu na pekný, vážny vzťah, založený na vzájomnej dôvere.
Hľadám spriaznenú dušu,ktorej niečo hovoria hodnoty láska,úprimnosť a dôvera.
Medzi moje záľuby patrí turistika, plávanie, bicyklovanie, príroda, zvieratá, dobrý film a kniha.
Lukas1234567890 M 40 rokov
Muž 40 rokov Šurany
Hľadám osobu ktorej by som dal to čo vo mne je a zdieľal život, objatia, pohladenie a úctu a hlavne dôveru inak to nemá zmysel. Odvážne prianie ale kto nehľadá nenájde.
PeterreteP8 M 40 rokov
Hľadám si ženu na zoznámenie, najlepšie bude sa osobne stretnuť, porozprávať sa.
Keď si budeme vzájomne sympatický, môžeme sa skamarátiť. Mám rád prírodu, výlety do hôr, turistiku, hrady, múzeá. zo športov lyžovanie, plávanie, horská cyklistika ...
Stefan1986 M 36 rokov
Ahoj :)

Hľadám ženu, s dušou a rozumom na spoločnú cestu životom. Niekoho kto túži po úplnej a pevnej rodine. Ženu, ktorá má rada tradičné hodnoty, je tvorivá, má rada kultúru, umenie, folklór, divadlo, knihy, históriu, prírodu... Ženu schopnú dialógu, citu, dôvery a priateľstva. Niekoho s kým sa dá čas tráviť zmysluplne a obohacujúco. Niekoho, s kým sa dá vybudovať rodina, domov, zázemie a spoločné ľudské istoty ku ktorým sa dá vracať. Ženu, ktorá má rada pravdu bez príkras a neváha ju vo vzťahu pestovať. Ženu, ktorá city a nehu vo vzťahu nepovažuje za slabosť.
Uvítam priateľskú, veselú, komunikatívnu osôbku, pozitívne naladenú a hlavne úprimnú. Podstatná je duša.
Vzhľad, vek a výzor nehrajú absolutne žiadnu úlohu,krása je subjektívna a v oku pozorovateľa. Dieťa nie je prekážkou.
Uvítam kontakty z okresu Nové Zámky, Levice, Nitra, nech sme si blízko a môžeme tráviť spolu pekné chvíle, ale keď sa chce, aj s diaľkou sa urobí poriadok... Ako sa to vyvinie prípadne ďalej, ukáže čas...

Ďakujem
Vilciii M 30 rokov
Muž 30 rokov Šurany
Mám rád šport, hudbu, tanec, výlety, koncerty, čítanie kníh, sledovanie filmov/seriálov. Vyštudoval som technickú školu. Hľadám sympatickú slečnu, s ktorou by sme zdieľali spoločné záujmy. Píšte na instagrame : vilciii :)

1 2 viac

© 2022Kontakt · Podmienky používania