amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Nitra NR

Ste v Nitre a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaNitra

Kamilo99 M 58 rokov
Hladam sportovo zalozenu zenu na spolocne potulky zivotom. Mat spolocne záujmy ci myslienky je celkom dobra cesta aj k spokojnemu zivotu. A nesmie k tomu chybat aj trosku stastia..
Henrich1111 M 43 rokov
Muž 43 rokov Nitra
Hľadám ženskú známosť. Som pozitívne naladený človek, ktorý má optimistické vyhliadky do budúcna. Pracujem ako zvárač a umelecký kováč. Rád sa prechádzam rád športujem, obľubujem staré filmy.
suzuki1050 M 64 rokov
Hladám ženu, ktorá je sama sebou, ktorá hladá seriozny a trvalý vzťah. Príjemný vzhľad a inteligencia, určite poteší. Určite nehladám princeznú, ale ženu, ktoréj vzhľad je primeraný k jej veku.
2023 Ž 55 rokov
Žena 55 rokov Nitra
Hľadám spoločníka na všetko. Nekonfliktného, so zmyslom pre humor. Som veselá žena bez záväzkov, športovo založená. Zaujíma ma varenie, kulinária, cestovanie, umenie...
Tedea222 Ž 49 rokov
Žena 49 rokov Nitra
Hľadám niekoho, kto má svoju minulosť vyriešenú, niekoho, kto chce a túži po láske. Niekoho, kto vie, že dokonosť neexistuje, že v živote aj v láske občas treba robiť kompromisy. Niekoho, kto vie čo je úcta a tolerantnosť, ktoré sú tak potrebné, aby vzťah vydržal a sa rozvíjal. To isté viem aj ja priniesť do vzťahu. Pracujem, mám doma mačku, tak by bolo fajn, aby si mal rád zvieratá. Ak máš deti, tak budem veľmi rada, ja deti nemám.
ocet8 M 47 rokov
vzťah nehľadám, ale chcem si len popísať.
nič viac nehľadám.
pracujem.
mam malo času na zábavu, to tá moja práca.
mam psa.
minulosť nežijem ale súčasnosť áno.
66ski Ž 66 rokov
Hladam partaka pre vesely a akcny zivot plny pohybu, sportu a priatelstva. Riadim sa heslom-vek je len cislo a uzivam si zivot kazdy den. Milujem more, ale aj hory a predovsetkym svoju rodinu.
farebnaduha123 Ž 60 rokov
Som single, deti mám dospelé. Hľadám muža na stretávanie vo voľných chvíľach, muža komunikatívneho, s ktorým sa dá zasmiať, túlať prírodou i posedieť pri dobrej káve, kamaráta s vysporiadanou minulosťou. Čas ukáže čo sa stane...
DRIX M 55 rokov
Hľadám príjemnú a pohodovù ženu. Urcite preferujem úprimnosť a vzájomnú úctu. Asi sa to v tejto dobe hľadá ťažšie ale verím že sa to dá nájsť. Samozrejme ak hľadajú a ponúkajú dvaja rovnako.
Martinko43 M 43 rokov
Muž 43 rokov Nitra
Hľadám nezavezne stretnutie, a páčia sa mi starsie zeny, ale vek nieje podmienka. Ale starsie sú super, vedia čo chcú, a sú veľmi sexi. Tak budem rad ak takú spoznam
PetraNedzova Ž 55 rokov
Žena 55 rokov Nitra
Hládam úprimného a dobrého staršieho pána osamelého s dobrým srdcom a charakterom. Som žena má úrovni rada varím upratujem a starám sa o domácnosť. Som úprimná verná a milujúca žena nemám rada faloš !
Neznavila Ž 54 rokov
Objatie az do konca zivota s cielom zit a nie prezivat .... ostatne je iba na nas a na kazdodennych malickostiach...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 20 40 60 73 viac

© 2022Kontakt · Podmienky používania