amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Nitra NR

Ste v Nitre a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaNitra

Srdcezkamena Ž 46 rokov
Túžim spoznať niekoho kto je stará škola, váži si hodnoty ako : porozumenie, vernosť, láska. Minulosť bola, treba pozerať čo všetko sa dá zažiť v budúcnosti.
stif2 M 49 rokov
Muž 49 rokov Nitra
Hľadám si kamošku priateľku v jednom, ak budú sympatie tak aj niečo viac, samota je zlá. Rád tancujem na ľudovú nôtu ale zakrepčim aj na niečo moderné
Lea212 Ž 50 rokov
Hľadám si priateľa na trávenie pekných spoločných chvíľ, prechádzky, výlety, kino, káva.😉...
Som veselá, spoločenská, mám rada život a nové výzvy.... a neskôr uvidíme 😃
Roman960 M 45 rokov
Muž 45 rokov Nitra
Som vesely, priatelsky a hladam si priatelku na travenie spolocnych chvil. Rad cestujem, pozriem si dobry film a sem tam PC. Mam vysporiadanu minulost a jedneho dospeleho syna. Ak mas chut tak sa ozvy.
Fun444 Ž 61 rokov
.. hľadáme sa navzájom, príležitosti stretnúť sa je stále menej..
žeby nastala tá správna chvíľa, spoznať sa cez zoznamku?
ŽIŤ! a nechať ŽIŤ
(čo tak spolu chodiť... do prírody, welnes, robiť čokoľvek čo spríjemňuje život)
Podhoranka Ž 45 rokov
Žena 45 rokov Nitra
Hľadám vážnu známosť. Som sympatická a veselá žena plná energie a optimizmu. Mám rada hudbu, cestovanie a cudzie jazyky. Rada trávim čas s rodinou a priateľmi.
carmen2222 Ž 68 rokov
Hľadám spriaznenú dušu, priateľa na začiatok, časom sa uvidí, s ktorým by som chcela prežiť ešte pár pekných chvíľ a ktorý by stál pri mne v dobrom aj zlom a ja pri ňom. Medzi moje záľuby patrí dobrá kniha a hudba, prechádzky a turistika a tiež rada bicyklujem.
argentinotango Ž 66 rokov
Inteligentného, vzdelaného, slušného, katolíka , zabezpečeného, rodinné zázemie poskytnem ja. Viac si povieme ak sa nájdeme ,od 60 do 70 rokov. nefajčiara ktorý má rád posedenie na káve a navštevovanie historických objektov, zámky, hrady a pod.
ManPerson M 47 rokov
Hladam si vaznu znamost, sympaticku,milu zenu do voza i do koca. Som sympaticky, inteligentny chlap, ktory vie co je charakter, kompromis a dovera. Som zamestnany a vo volnom case chodim rad do prirody, bicyklujem a pozriem si skvely film, ci vypocujem fajn hudbu. Mam vysporiadanu minulost.
Adamko2212 M 22 rokov
Muž 22 rokov Nitra
Ahoj mam 22 rokov a hladam si nejaku babu na vazny vztah nechcem byt sam a nevadi mi ani ked bude mat deti som tučny ale ja chcem babu čo nebude pozerat na to ako vyzeram
PeterPet M 40 rokov
Muž 40 rokov Nitra
Hladam vzťah ktorý by mal byt založený na dôvere, úcte, laske, vzájomnej podpore a porozumení. Svoj volny voľný čas trávim s priateľmi a rodinou. ....
Ghoosti M 23 rokov
Muž 23 rokov Nitra
Hľadám ženu peknú vo svojom veu može mať aj viac v Nitre a okolí slušnú ktorá ma rada prechádzky v prírode zábavu , srandu , a nezanedbáva svojho muža .

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 20 40 53 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania