amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Nitra NR

Ste v Nitre a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaNitra

Rajto1970 M 51 rokov
Muž 51 rokov Nitra
Hľadám vážnu známosť. Milú, inteligentnú, komunikatívnu priateľku, ktorá má svoje názory a je spoľahlivá...
Mion88 M 45 rokov
Skúšam, uvidím, ak sa podarí spoznať fajn ženu a budem rád za všetko čo ma postretne, možno najkamošku, alebo komunikatívnu priateľku a ešte radšej životodejku, nakoľko fitšport, prírodu obľubujem a iné užitočné aktivujem.
Monica2 Ž 30 rokov
Žena 30 rokov Nitra
Hľadám ženu na priateľstvo a časom vážny vzťah. Som usmievavá a večne veselá baba so zmyslom pre humor. Rada chodím do prírody, prechádzam sa, ale dokážem aj leňošiť pri filme či dobrej knihe. Zbožňujem sa starať o domáce zvieratá. špeciálne o mačky a psy. Nemám žiadne špeciálne podmienky ohľadne svojej budúcej polovičky. Úplne mi bude stačiť, ak sa bude usmievať a bude ma brať takú aká som.
J2512 M 21 rokov
Muž 21 rokov Nitra
Pracujem .. hľadám mladú peknú babu.
Mám rád zvieratá mám veľa zvierat ... som slobodný hľadám vztah na trvalo .. rád chodím na turistiku voľný čas venujem sebe a rodine
Mercedes0000 Ž 52 rokov
Mám záujem sa zoznámiť s úprimným, milým pánom, s ktorým budeme spolu tráviť volný čas. Tešiť sa na seba. Užívať si čo nám život ponúka. Časom spolu zaspávať a ráno sa spolu zobúdzať. Nehľadám flirt ani úlet.
MNR Ž 63 rokov
Hľadám prijemného a pozitívne naladeného priateľa, môjmu veku primeraného. Niekoho fajn s vysporiadanou minulosťou, kto vie čo chce a aj čo nechce. Som pracujúca dôchodkyňa.
chloe31 Ž 31 rokov
Žena 31 rokov Nitra
Ahoj☺️, rada sa zoznámim s normálnym mužom, s ktorým si budem mať čo povedať, som komunikatívna s príjemným vystupovaním. Hľadám si tu pre seba druhú polovičku, budeš to práve ty? 😉
Mám rada humor a aktívne alebo pasívne trávenie voľného času, ale predsa v dobrej spoločnosti je to príjemnejšie.
Vzťah na diaľku nehľadám 👍
Tristan95 M 28 rokov
Muž 28 rokov Nitra
Hľadám peknú ženu ukrajinku na vztah pracujem na stavbe ako viazac zeleza rad hrám fotbal voľný cas trávim porezanim telky som zábavný a aj pravdovravny.
Kolora Ž 43 rokov
Touto cestou by som sa chcela zoznámiť s parťákom na život, spriaznenou dušou, v rámci voľného času sa venovať aktivitám a kultúrnym podujatiam, ktoré by obohatili a zároveň spríjemnili spoločný život, relax na pobytoch, dovolenkách. Čo sa minulosti týka je vysporiadana, domáceho miláčika už nemám, momentálne študentka.
Rada by som podotkla, zaujíma ma duchovno a rast ... to neznamená že navštevujem kostoly, modlím sa od rána do večera, je to úplne iný pojem. Dakujem
Jurij541 M 24 rokov
Muž 24 rokov Nitra
hladam mudru peknu vyspelu zenu, s ktorou si budeme rozumiet...
nestudujem, pracujem
cas travim v prirode rád, vonku s priatelmi, sám...
minulosť mam vysporiadanú..
Fokker100 M 42 rokov
Hľadám kamarátku na priateľstvo
Príjemnú ženu vek okolo 40r
Vysporiadaný život
Nefajčiar, nekonzumujem alkohol
Záľuby, príroda, šport, dom, auto
PeterVaN M 50 rokov
Som muž, ktorý má svoj cieľ, túžby a vášne. Nie som za polovičné riešenia, alebo úlety a preto záujem, energiu a čas sa snažím investovať nielen citom, ale aj rozumom. Ak máš vzťah k aktívnemu životu, baví ťa turistika, príroda, možno záhrada, hudba, "hlboké" témy, zviera nemám ak nerátam seba, ale úprimne, prijal by som nejaké ... na konci dňa film, kniha, alebo len tak poleňošiť pod dekou, ... potom sa zhodneme. Pre vzťah sú dôležité na začiatok iskra a dôvera. Neskôr spoločný čas, zhoda intelektu, podobné záujmy a stála inšpirácia (chémia). Na začiatok až moc slov :) teším sa, že sa spoznáme.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 20 40 60 75 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania