amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Nitra NR

Ste v Nitre a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaNitra

Mario1978 M 43 rokov
Hľadám kamarátku na potulky prírodou časom viac.
Som zamestnaný v automobilovom priemysle.
Voľný čas trávim prácou okolo domu, záhrady a v prírode.
Som slobodný, úprimný
Neznamaznama Ž 43 rokov
Možno práve Teba..... Kamaráta, priateľa, partnera v jednom. Život ponúka veľa príležitostí, poďme si ich spolu vychutnať... Ak som ťa aspoň trochu zaujala, budem rada ak sa ozveš...
Peto6 M 50 rokov
Hladam si parnerku ktora uz ma vysporidanu minulost vie co chce zivote este dosiahnut. Nehladam priatelku ktora pouziva ruzove okuliare ale taku ktora vidi svet realne.
Ninka123OP Ž 41 rokov
Hladam dobrosrdečneho človeka zo zmyslom pre humor. Ktorý vie ľubit a vie byť milovany. Ktory si ma bude važit. Ktorý tiež tuzi po láske a objatí. Hadam najdem toho praveho.
xXxNR M 41 rokov
Muž 41 rokov Nitra
Výnimočný aj obyčajný, čo má skoro všetko.
Chcem mať ale všetko a už na vždy... lebo keď niečo veľmi chceš celý vesmír sa spojí aby si to dosiahol. SECRET psst
Vladooo2 M 39 rokov
Ahojte volám sa Vlado. Som slobodný mam 16 ročnú dcéru o ktorú sa starám sám a rad by som našiel svoju lásku už na celý život aby bola pri mne a aby sme žili šťastne najlepšie by bolo ak by som ta našiel sa spoznať.
Majk84 M 37 rokov
Muž 37 rokov Nitra
Láska je to najkrajsie v živote čo sa môže stat.😍 Je to krásny pocit ked vieš, že nekonečne veľmi ľúbiš, niektoŤa ľúbi, túži po tebe... a chce Ťa .... 👋😊
Saki12334 M 40 rokov
Muž 40 rokov Nitra
Som za každú blbosť.. Somnou neni nuda.. Rád sa zoznamim z nejakou skvelou holkov kľudne napíš ak si podobného typu.. Budem len rad... Tak píš ak si to ty
smart99 Ž 46 rokov
Hľadám veselého, úprimného muža s vysporiadanou minulosťou, na spoločne strávené chvíle, vzájomne si pomáhať a užívať radosti aj starosti. Pracujem, mám rada prechádzky prírodou, turistiku ….
Matr M 48 rokov
Hľadám úprimnú Ženu ktorá nemá už žiadne záväzky má vysporiadanú minulosť a aj chce začať da sa povedať nový život a aj zabaviť sa v tomto uponáhľanom živote
Stando987 M 53 rokov
Muž 53 rokov Nitra
Hľadám veselú ženu do koča aj do voza, do pohody aj nepohody, ktorá sa vie tešiť z maličkosti s pozitívnym myslením. Som pracujúci, aktívny. Voľný čas trávim športovaním, učením sa angličtiny a svojim trom dospelým dcéram. Domáceho miláčika nemám, nemal by som na neho čas. Minulosť mám vysporiadanú.
Mir3c3k M 20 rokov
Muž 20 rokov Nitra
Hľadám niekoho na trávenie dlhých zimných večer s kým sa budem cítiť dobre a uvolnene a samozrejme naopak. Do vstahu môžem priniesť hlavne lásku, pochopenie, nehu. Som pracujúci. Voľni čas trávim najčastejšie vonka alebo doma pozerám filmy, seriály poprípade počúvam hudbu a relaxujem. Vysporiadanu minulosť samozrejme mám.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 20 40 56 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania