amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Zlaté Moravce ZM

Ste v Zlatých Moravciach a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaZlaté Moravce

gotman M 51 rokov
Muž 51 rokov Zlaté Moravce
Vzťah pracujem zviera nemám minulosť mám vysporiadanu voľný čas trávim šport futbal starí páni fandím vion a ŠK Žitavany pozerám filmu pozerám F1 turistika podnikám 20 rokov momentálne som pracoval pre JLR Nitra 5 rokov teraz uvidíme čo bude ďalej a ženy nechoďte na zoznamky keď sa nechcete zoznamit
2good4u M 44 rokov
Muž 44 rokov Zlaté Moravce
Hladam uprimnu, blaznivu, veselu, aspon jemne dobrodruznu, aktivnu , kreativnu babu ktora nema rada stereotyp po vsetkych strankach. Co hladam to aj ponukam
Branoxy M 63 rokov
Muž 63 rokov Zlaté Moravce
Hladám zdravú sympatickú ženu na priatelstvo .. som na dôchodku a bývam sám v rodinnom dome s velkou záhradou... pracovný život som prežil v BA a teraz žijem medzi ludmi na dedine a navzájom si pomáhame... priatelstvo sympatickej a rozumnej ženy by ma potešilo... čas ukáže ako sa vztah vyvinie... moja predstava je že chvílu u mna, chvílu u Teba, chvílu volno:-) alebo tak podobne podla dohody... to čo tu všetci uvádzajú, že prechádzky, bicyklovanie, dovolenky, tanečky..... to už mám dávno za sebou... nechcem sa ku nikomu nastahovat ani k sebe si nikoho nasťahovat... som vytancovaný, vydovolenkovaný, vybicyklovaný a vyprechádzkovaný.. a aj vybláznený... :-))) ale samozrejme že po vzájomnej dohode a túžbe môžme tancovat, dovolenkovat, bicyklovat a prechádzat sa.. a s radostou aj milovat sa:-)
Bambus123 M 45 rokov
Hľadám možno práve Teba usmiatu milú pritulnu aj staršiu osamelú paničku ktorá chce pekný čas strávený vo dvojici tak neváhaj a ozvisa poteší aj správa
mackouskoZM283 M 56 rokov
Muž 56 rokov Zlaté Moravce
Hľadám pohodovú, úprimnú ženu do voza aj do koča na priateľstvo, vážny vzťah, prípadne aj nezáväzný vzťah - som otvorený všetkému. Mám rád prechádzky po prírode, výlety.
Arcanus34 M 44 rokov
Som vietor, voda, vzduch a tvoj strážny duch.
Hľadám partnerku ktorá dokáže byť šťastná aj sama zo sebou, má sebaúctu a váži si samú seba.
Nevstupuje do vzťahu zo zúfalstva, lebo za každú cenu potrebuje mať partnera.
Erik12344 M 21 rokov
Muž 21 rokov Zlaté Moravce
Všetky dievčatá sú krásne, len záleží na tom koho človek hľadá ♥️
Vo voľnom čase sledujem filmy a veľmi rád športujem
Šport si rád pozriem aj v televízii
Mám rád zábavu a akúkoľvek hudbu
mata5b99 Ž 47 rokov
Rada stretnem milého, sympatického muža, s ktorým môžeme tráviť príjemné, spoločné, bežné dni.
Mám rada svoju prácu, prírodu, more, ľahšiu turistiku …
Mito99 M 22 rokov
Hladam slusne mlade veriace dievca na vazny vztah 🙂. Mam rad prechadzky v lese, cestovanie, vylety, hory. Velmi rad pocuvam hudbu. Dakujem, ze sa mi ozves.
Mishell114 M 30 rokov
Muž 30 rokov Zlaté Moravce
Som za každú srandu, hľadám staršiu zenu, som slobodný bezdetný, môže byť aj kamarátstvo, výlety, prechádzky, najlepšie z môjho okolia keby si bola...
SVARC M 42 rokov
Muž 42 rokov Zlaté Moravce
Niekoho kto vie si vážit toho druhého v pohode a nepohode . Verím že ta nájdem alebo nájdeš ti mňa. Ver že život vo dvoch je krajší , podržat jeden druhého z úsmevom na tvári .
Lacimaci M 39 rokov
Muž 39 rokov Zlaté Moravce
Hľadám niekoho na vážny vzťah, kľudne aj s jedným dieťaťom. Som živnostník s vlastným domom, v ktorom bývam sám. Svoj voľný čas trávim rád turistikou.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 viac

© 2022Kontakt · Podmienky používania