amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Zlaté Moravce ZM

Ste v Zlatých Moravciach a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaZlaté Moravce

Siklo M 39 rokov
Muž 39 rokov Zlaté Moravce
Mám túžbu si nájsť druhú polovičku lebo samota je zlá, do vzťahu chcem vložiť dôveru lásku, momentálne pracujem. Moje koníčky turistika zábava bicyklovanie plávanie a spoločné záujmy pri nájdení druhej polovičky♥️
Milos153 M 43 rokov
Muž 43 rokov Zlaté Moravce
Chcem znova ľúbiť. Hľadám si priateľku s ktorú budem môcť tráviť čo najviac času. Z mojou minulostou som vysporiadaný a pozerám sa už len do budúcnosti .
al6060 M 61 rokov
Hladam stihlu damu vo veku 50 - 60 rokov, osobne stretnutie napovie viac.
mam rad pracu okolo domu, zahradu, voda, lyzovanie a prilezitostne kulturu ak je cas ta aj TV.
Snezienka33 Ž 45 rokov
Hľadám kamaráta najskôr na pokec, kávičku, časom možno niečo viac. Pracujem, rada varím, pečiem, prechádzky. Minulosť vysporiadana. Ak chceš vedieť niečo viac, napíš, určite odpoviem.
Jaroslav0402 M 28 rokov
Muž 28 rokov Zlaté Moravce
Hľadám niekoho skym sa budem vedieť porozprávať, niekoho skym sa pochopíme vo všetkom. Mam dvoch krásnych chlapcov ktorý sú pre mňa všetko. ak máš záujem neváhaj a napíš.
Jarynko M 28 rokov
Muž 28 rokov Zlaté Moravce
Hľadám vazno známosť co ma pochopí vo všetkom. Do vzťahu viem priniesť kopec zábavy a lásky, spokojnosti. Pracujem. Voľný čas travim s deťmi po výletoch, keďže pracujem v zahraničí, tak moja ex mi ich vždy dá keď prídem domov. Minulosť mam vysporiadanu len niekedy ma to ešte zabolí preto hľadám známosť ktorá má pochopí aj v horších chvíľach a bude mi oporou.
momozm M 50 rokov
Som slobodný pracujem rád chodievam na turistiku. Baví ma práca v záhrade a okolo domu , práca v záhrade je zároveň mojou záľubou hľadám si priateľku s podobnými záľubami.
Motoman44 M 44 rokov
Muž 44 rokov Zlaté Moravce
Takú aby ma brala takého aký som. na nič sa nehrám co na srdci to na jazyku. Rád jazdím na motorke na aute ma nebaví lebo v robote sa najazdím veľa....
Kajo3 M 38 rokov
Hladam úprimnu veselú ženu ktorá ma bude mať rada takého aký som. Chýba mi láska a objatia. Mám rád prírodu a cestovanie hlavne po Slovensku,veď máme toľko nádherných miest tu doma,ale nepohrdnem ani dovolenkou pri mori. Napíš a určite sa stretneme🤗 Viac o mne sa dozvieš cez správy. Môžeš sa ma opýtať
wishgranter042 M 43 rokov
hladam svoju druhu polovičku....
do koča aj do voza, na krásne ale aj nepekné dni v živote....
pracujem občas kade tade po svete, ale niet nad rodnu hrudu a priatelov....
Michal3434 M 36 rokov
Muž 36 rokov Zlaté Moravce
Rád by som sa zoznámil s milou babou. Rád chodim na prechádzky do prírody. Pracujem ako traktorista. Ešte som zabudol napísať že rád chodievam na výlety.
235149hts M 70 rokov
Hľadám žienku do koča aj do voza na trávenie volného času. Mam rád divadlo, kino, bicykel, prechádzky, posedenia s priateľmi na záhrade. Bývam sám deti sú samostatné.

1 2 3 4 5 6 7 8 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania