amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Zlaté Moravce ZM

Ste v Zlatých Moravciach a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaZlaté Moravce

StanislavaH Ž 46 rokov
Žena 46 rokov Zlaté Moravce
Rada spoznám prijemného, milého, inteligentného muža, ktorý má rád zvieratá. Dieťa nie je vôbec prekážkou - je vítané.
Pracujem, mám psa, keď je inšpirácia maľujem. Ak som nespomenula čo Ťa zaujíma, napíš a spýtaj sa:)
Allan99 M 41 rokov
Muž 41 rokov Zlaté Moravce
Hladám ženu do voza aj do koča.
Ponúkam úprimnu lásku, porozumenie.
Som zamestnany.
Volný čas trávim bicykel rozne športy fitnes, kino, wellnes.
Som rád v pohybe.
Dejvidoo M 32 rokov
Rád som v prírode, turistika. Občas aj nejaky šport, korčule, plávanie, volejbal, tenis. Rád spoznám milú povahu, mladšiu či staršiu, na veku vôbec nezáleží.
AnjelikPetrik M 36 rokov
Čo hľadám ?
Hlavne človeka, ktorému môžem dôverovať, nebude mi klamať a bude verný a vedieť čo chce... a budem si s ním rozumieť a budem sa v jeho spoločnosti cítiť príjemne.
majatothova Ž 67 rokov
Žena 67 rokov Zlaté Moravce
Hľadám muža veselej povahya čo má rád prírodu a prechádzky. Som vdova na dôchodku. Deti sú už dospelé. Každý ma svoju rodinu
Mám rada záhradu, kvety a zvieratá.
smutnatanicka Ž 34 rokov
Ahojte, som Táňa 33r Slovensko, Nitriansky Kraj, hľadám ženu, priateľku, partnerku, moju druhú polovicu, spriaznenú dušu, na vážny vzťah, spoločné chvíle, budúcnosť, život. Na všetko úžasné a krásne, čo nám život ponúka. Som na invalidnom vozíku od malinka, ale verím, že to nebude brániť tomu, aby sme sa spoznali lepšie a začali spolu, niečo úžasné. Ak aj Ty hľadáš partnerku, na vážny vzťah, budem veľmi rada ak napíšeš a budem len Tvoja🌹
Ri2212 Ž 50 rokov
Žena 50 rokov Zlaté Moravce
Mám veľa aktivít, ale aj napriek tomu, mi niekto chýba. Život je krátky, aby sme ním prechádzali sami. Láska, je vzácna. Stále verím, že existuje. Tak skúšam.
Evev Ž 34 rokov
Ahojte ZM a blizke okolie, neviem presne ci hladam, ale ak si charizmaticky, vyssi ako 175cm, slusny, sikovny, vzdelany, pracujuci, zabezpeceny, sympaticky, so zmyslom pre humor, mas rad zvierata, prirodu, vies byt verny a vazit si zivot - seba aj druhych, mas zdrave ego a normalnu davku pokory, tak mas moje sympatie uz teraz.
PS: odpisat -> nemam zaujem, alebo neodpisat nic "na zoznamke niekomu" neznamena byt drzy ci neslusny, jednoducho nie je zaujem vypisovat si s kazdym, kto sa prihovori.. zdravy, inteligentny rozum to pochopi, dovtipi sa a bude to respektovat. a tí ostatni.. snad im to docvakne casom. :)
Ahoj0000 M 24 rokov
Muž 24 rokov Zlaté Moravce
Vazny vztah žena ktorá má bude milovať takého aký som budem jej verný budem sú ju vážiť a ľúbiť nadovšetko slečnu rad vám odpíšem od 18 do 40 rokov
martinus202 M 48 rokov
Hľadám mladú, štíhlu, rozumnú ženu. Nefajčiarku. Takú, ktorá vie variť, má rada turistiku, prírodu, život na dedine. Hlavne by mala byť verná, nechcem zase zažiť sklamanie.
Julia123457 Ž 36 rokov
Žena 36 rokov Zlaté Moravce
Sklamala som sa hľadám kamaráta po čase aj viac život ide ďalej hľadám niekoho milého úprimného kto bude rešpektovať moju práca robím opatrovanie seniorov v Nemecku
FrenkP1 M 43 rokov
Muž 43 rokov Zlaté Moravce
Sem po 5tih letih se vedno sam. Iscem žensko s katero se bom zopet počutil kot jaz. Prihajam iz Slovenije. Ne maram varanja in vlaganja. Zato ne varam in ne lazem. Spostujem zenske. Jaz sem preprosto jaz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 viac

© 2022Kontakt · Podmienky používania