amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Zlaté Moravce ZM

Ste v Zlatých Moravciach a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaZlaté Moravce

EZzena Ž 52 rokov
Ahoj, hladam vaznu znamost, nemam zaujem o ulet a flirt. Mam vysporiadanu minulost. Zijem sama. Mam dospelu samostatnu dceru. Rada cestujem a rada travim cas v kruhu najblisej rodiny a priatelov.
Hladam muza so zmyslom pre rodinny zivot. Veseleho, zodpovedneho, domaceho kutila. Osobne stretnutie povie viac.
karol103 M 52 rokov
ahoj. hladam k sebe priatelku, zenu do domu aj dvora.
byvam sam na rodinnom dome.
chovam zvierata.
moje zaluby su hubarcenie, vinohrad, prechadzky v lese a prirode atd.
angels265 Ž 63 rokov
Nehĺadám flirt ani príležitostné stretnutia ale priateĺa na spoločné prežitie jesene života. Som spoločenská mám rada tanec hudbu .Chodím na prechádzky a rada si pozriem dobrý film. Som komunikatívna. Život si chcem ešte užiť so serioznym mužom so všetkým čo k spoločnému žitiu patrí.
Janod16 M 33 rokov
Muž 33 rokov Zlaté Moravce
Neviem čo hľadám. Čo má prísť príde. Napíš dozvieš sa mám rád zvierata najviac moje malé krpate 😂 mám rád autá a všetko čo je s nimi spojené. Príroda výlety
Raymonnet M 32 rokov
Muž 32 rokov Zlaté Moravce
Hľadám milú sympatickú a vernú ženu. Mam rád dobré filmy (komédie, marvel,...) hry na pc/mobile, výlety, varenie. Ak chceš vedieť viac o mne napíš :) ;)
Tonda1987 M 35 rokov
Muž 35 rokov Zlaté Moravce
Hľadám mladú babu alebo mamičku do 35 rokov, som rozvedený mam jedno dieťa, do vzťahu viem priniesť harmóniu, lásku cit, pracujem ako vedúci predajne, mám domáceho bieleho kocúrika, kukám filmy-kino, dobrá kniha, muzika, minulosť? Vysporiadana
Minko123456 M 32 rokov
Muž 32 rokov Zlaté Moravce
Hľadám si priateľku, ktorá má bude mať rada a chcem mať vážny vzťah, som troška postihnutý, ale to ani neni vidno, lebo som sa tak narodil, mam detsku mozgovú obrnu, viac si rozumiem s ženami než s chlapmi.
Vdova2021 Ž 64 rokov
Muža od 65 do70 rokov. Priateľa na voľné chvíle. Muža sebestačneho, uprimneho a spolahliveho. Bez záväzkov, milujuci prirodu, domaci kutil, čo sa vynajde v každej situácii a nehrá sa s citom druhého človeka
Bickos33 M 38 rokov
Muž 38 rokov Zlaté Moravce
Som happy, beriem co pride a to sa snazim riesit pozitivne a hlavne hned, tak podme skusit nieco vyriesit a uvidime, ci to ma nejaku buducnost, to by bolo vsetko
JB158 M 39 rokov
Muž 39 rokov Zlaté Moravce
Mam 39r a hľadám si priateľku na vzťah aj slobodnú mamičku ZM a okolie. Budem rád ak sa ozveš. Mam rád prírodu, šport. Od teba očakávam hlavné obyčajnú ženu a hlavné úprimnú.
Airbus320 M 35 rokov
Zdravím touto cestou by som sa rád spoznal zoznamil s dievčatom ženou na trávenie spoločných chvíľ a záujmov. Pracujem v zahraničí ale som aj doma. Kľudne sa ozvi a ak budeme mať spoločne sympatie rád ťa spoznám.
Ata1963 Ž 59 rokov
Rada spoznám príjemného a úprimného priateľa, približne veku primeraného. Mám rada prírodu, rada sa zabávam. Som komunikatívna,veselá. Skús ma spoznať.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania