amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 10 - Zoznámenie Nitra

Ste v Nitre a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaNitra

Alex91 M 31 rokov
Muž 31 rokov Nitra
Hľadám vážnu známosť a to dievča odo mňa pomerne mladšie, hoci aj dekádu. Slušné, vychované, ktoré pozná svoju hrdosť a hodnotu. Na pomery dnešnej doby možno ťažké nájsť. Nepijem, nefajčím, nedrogujem a zdravo sa stravujem. Som zabezpečený mladý muž, ktorý pracuje. Svoj voľný čas trávim zvyčajne pobytom v prírode alebo športovaním, aj to len na rekreačnej úrovni. Minulosť neriešim a jasné, že som so všetkým čo život dal aj zobral vysporiadaný.
Martin357 M 67 rokov
Hladam spriaznenu dusu, s ktorou by som si rozumel a mali dostatocny humor na prekonanie lepsich a menej lepsich okolnosti. Som dochodca, cas na spolocne prechadzky a ine zabavy pre spestrenie zivota. Minulost je uz za dverami, ohlas sa.
105 Ž 72 rokov
Hľadám kamaráta hríbara. Milujem zbieranie hríbov, no nemám s kým chodiť do lesa. Hľadám dobrého kamaráta - hríbara, ktorý by nol ochotný zdielať so mnou túto zberateľskú vášeň, voľné chvile a časom si možno nájdeme ďaľšie spoločné záujmy.
Iviki77 Ž 46 rokov
Hľadám svoju druhú polovičku, s ktorou sa budeme dopĺňať a tráviť spoločné chvíle napríklad pri varení, v záhradke, na turistike, pri bicyklovaní, na prechádzkach a tak.
Samop M 30 rokov
Muž 30 rokov Nitra
Hľadám životnú lásku. Moje srdce je ako oceán plný lásky a láskavosti! Chcem nájsť ženu , ktorá bude pripravená sa hojdať na vlnách mojej lásky a každý deň bude cítiť potrebu to robiť viac a viac. Verím, že vzťah by mal byť rovnaký. Obaja partneri by mali dať a prijímať. A mám toľko, čo dám! Mám pocit, že vo vnútri mám veľa lásky, ktorú chcem zdieľať so špeciálnou osobou. Chcem len žiť jednoduchý život. Ak ma budeš milovať, aj ja ťa budem milovať. Dúfam, že chcem ukázať svoje pocity, pretože milujem svoju lásku a vášeň
Stanislav1966 M 57 rokov
Muž 57 rokov Nitra
Hľadám ženu primeraného veku z Nitry alebo Trnavy. Som zamestnaný v Bratislave, byt mám v Nitre, mám 56 rokov, hľadám nezáväzne stretnutia alebo trvalý vzťah.
gulomet1 M 39 rokov
Muž 39 rokov Nitra
Hľadám ženu na spoločné trávenie voľného času, zo srdiečkom na správnom mieste zo spoločnymi záujmami šport, bicyklovanie, príroda atď. Hľadám touto cestou ihlu v kope sena...
Klifko1976 M 46 rokov
Muž 46 rokov Nitra
Hľadám to čo nestojí ani cent Lásku, Porozumenie, Nehu. Človeka ktorým má bude Ľúbiť. Mám rad prechadzky v prírode, zvieratá, Dobrých ľudí. Rád behám, Športujem.
smage M 52 rokov
Muž 52 rokov Nitra
Hladam si partnerku do voza aj do kocka viem sa prisposobit a partnerku pocuvat pracujem vo volnom case pozriem film pocuvam hudbu mam vysporiadanu minulost vyhovovala by mi partnerka tak okolo 60 rokou plus minus
Volodka111 M 56 rokov
Pracujem, a som rád ak prídem sprace a môžem oddychovať, travim voľný čas pri telke, rad si pozriem dobrý film, zvieratká nemám, a som toho názoru ze nepatria do bytu ale do záhrady.
Independens Ž 62 rokov
Som už na dôchodku a chcela by som sa zoznámiť s inteligentným muzom, ktorý je sám ako ja. Samota boli už nechcem byť sama. Moje záľuby sú hudba príroda zvieratká
Nika455 Ž 34 rokov
Hľadám človeka ktorý nieje hlavne výbušný je kľudnej povahy. Nevadia mu deti, budem rada aj sám ak máš deti a prešiel si zlým vzťahom. Verim, že sa budeme mať o čom porozprávať .

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 40 60 78 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania