amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 10 - Zoznámenie Nitra

Ste v Nitre a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa

ZoznamkaNitra

vidamlali M 67 rokov
Muž 67 rokov Nitra
Szia
Magyarországon egyedül élek . Szeretnék megismerkedni egy kedves megbizható hölgyel . Legyél független és bármi megtörténhet kölcsönös szimpátia esetén magammal ragadlak és kiszinezzük egymás életét egy szebb biztonságos kölcsönös bizalmon kedvességen szereteten alapuló kapcsolatban.Legyél bátor és merj álmodni mert az idő tovaszáll A balatonnál élek de ez nem akadály, nem beszélek Szlovákul sajnos , de remélem magyarul is megértjük egymást. Szeretettel várlak egy életre.
24kristi M 40 rokov
Muž 40 rokov Nitra
Egyedülálló vagyok es szeretnék valakit magam mellé akivel nevezhetünk bulizhatunk es jól éreznénk magunkat ha van ilyen jelentkezz.Megkapsz mindent amire vágysz cserébe én is ezt kerem
Tibi2560 M 31 rokov
Muž 31 rokov Nitra
Mladý, kreatívny muž ktorý hľadá slečnu alebo ženu na príjemné zoznámenie. Rád sa venujem svojmu hobby a ešte radšej trávim čas s ľudmi okolo.V prípade záujmu rád odpoviem na otázky.
Katala27 Ž 35 rokov
Žena 35 rokov Nitra
V každom dobrom človeku je niečo zle a v každom zlom človeku je niečo dobre...som obyčajný človek a mäm rada obyčajnych jednoduchých ľudí,som životom veľmi sklamaná a hľadám lásku na celý život...
JankoNR M 27 rokov
Muž 27 rokov Nitra
Moje záľuby sú cvičenie a rád travim voľný čas v meste prechádzka alebo v kaviarni na dovolenky chodím pri more, domáce zvieratká mam mačky. A rád by som sa zoznámil s normalnou ženou uprimnou milou vtipnou a taaak :)
Dodes6 M 28 rokov
Som pracujúci chalan. Mám rád prechádzky, výlety doma i do neznáma, hudbu, umenie, fotografovanie...
Venujem sa umeniu, prácu mám tiež tak zameranú.
Rád spoznám niekoho, kto má rád život a veci sním súvisiace ;)
ElizaSilna Ž 49 rokov
Rada sa zoznámim s mužom ,ktorý veri v Boha, v seba vo svoje sily a schopnosti ,ochotne a rád pomôže druhým ,má rád úprimnosť,neznáša pretvárku a klamstvo, Mám rada prírodu ,knihy, hudbu ,cestovanie,
Tulka7 Ž 47 rokov
Mám rada knihy, históriu a spoznávanie pekných miest
Hľadám milého, sympatického a hlavne úprimného priateľa na milé stretnutia a zaujímavé rozhovory, prechádzky, posedenia .
spolocnyusmev M 47 rokov
Hladam zenu na vztah na spolocny zivot vo dvojici a spolocne zaluby
Mam rad prechadzky,plavanie,bicyklovanie a ine spolocne zaluby
Hladam nefajciarku
Mam 3 dospele deti
martingt M 43 rokov
Občas svieti slnko ,občas padá dážď ,občas mi je smutno na duši ,občas spriaznená duša chýba mi . Rozvedený ,starám sa o dvoch synov . Rád by som stretol dušu spriaznenú , čo má rada prírodu . Priatelku a čas ukáže čo život prinesie .už zažíl som sklamanie ,som trochu opatrný .,tolko asi o mne .Budem rád ak duša citlivá sa ozve .
111ja111 M 29 rokov
Hľadám ženu ktorá by bola mojim životom. Rad chodím do prírody a pracujem okolo domu. Taktiež mám rad športy vseho druhu. Zvieratká nemám žiadne ale možno casom nie preto ,že ich nemám rad ale momentálne by som ich nemal kam dať.
Tomisladky M 20 rokov
Keď mám chuť tak si rád po cvičím a tiež rád varím. Častokrát ak mám čas si taktiež chodím zabojovať do ringu. Teraz práve som študentom gymnázia (4. ročník). Chcel by som sa zoznámiť s proste pekným, múdrym dievčaťom, ktoré by samozrejme bola verné, očarujúce, zvládala moju povahu a taktiež by bola ešte čistá.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 viac

© 2020Kontakt · Podmienky používania