amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 19 - Zoznámenie Nitra

Ste v Nitre a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaNitra

MiriB M 44 rokov
Muž 44 rokov Nitra
Som nekonfliktný, slušný chlap, som rád v pohybe, nemám rád nudu. Hľadám dobrú dušu do slnečných aj daždivých dní, na dlhé rozhovory, či hladenie si do očí. Takú, čo vie žiť, aj nechá žiť... Mám rád zvieratá, zaujíma ma duchovno, osobný rozvoj, aj rád uvarím, keď je komu..
Nr555 M 42 rokov
Muž 42 rokov Nitra
Hľadám si priateľku, som slobodný, mam rád prírodu, pracujem, bývam v Nitre, som nekonfliktný, ťažko písať o sebe, ani neviem čo, všetko sa aj tak vždy ukáže časom...
Slecna11 Ž 37 rokov
...ohúriť darmi vie kazdy...
Skúsme niečo ťažšie... uprimnost, otvorenost, lojalnost, dotyk, neha, láska...
...hladam vysporiadaneho zreleho muža, ktory vie co je zivot a co je v ňom dôlezite 😊
SteweOne M 25 rokov
Muž 25 rokov Nitra
zabavnu a vašnivu šelmu :)
pracujem na stavbe :)
...volny čas zabijam v meste alebo doma varim alebo ležim pred telkou oddychujem a popijam piuvečko :D :) mam na plane si kupit staforda :)
Dodino44 M 79 rokov
Hľadám trvalú známosť - vzťah. Do vzťahu by som rád vniesol pohodu, pokoj a empatiu. Som dôchodca, domáci majster, rád varím, mám rád hory a vodu. Voľný čas nemám, všetok mi zaberá napĺňanie dôchodku ako papučová kultúra - tv, turistika, mám rád záhradníčenie, hubárstvo / nemýliť si s papuľovaním/ vtipy a každý možný druh zábavy - slušnej! Zvieratá nemám aj keď by som chcel, ale zišiel by sa mi nejaký pes čo má blchy aby som videl ako ho štípu a vysávajú blchy, vysávajú mu krv ako naše vlády život z dôchodcov. Minulosť mám vysporiadanú - odkedy som ovdovel už ma nikto nechce. Domnievam sa že preto, lebo som len o málo krajší od čerta, nemám rožky, iba chvostík oveľa kratší od čerta a aj to na rozdiel od neho v predu. Som ako tá dievka, sedempalcov veľká, sám si varím, sám si periem, že sa na to nev....iem. Ámen.
ester04 Ž 69 rokov
Hľadám úprimného, veselého, všestranne vzdelaného partnera, s ktorým si môžem pokecať, zasmiať, zažartovať. Mám veselú, priamu povahu. Som aktívne pracujúca dôchodkyňa, VŠ, pôsobím v oblasti školstva. Som "jazyčnica". Rada čítam, občas napíšem aj nejakú knihu v cudzom jazyku, mám rada prechádzky v prírode, plávanie, more. Nemám žiadne zvieratko. Som vdova, mám ženatého syna a 2 vnúčence. Mám vysporiadanú minulosť.
Pyramid M 52 rokov
Hľadám trvalý úprimný vzťah založený na láske.
Už rok a pol pracujem z domu kvôli situácii, ktorá tu už rok a pol je.
Po práci sa rád hýbem. Chodím do lesa, alebo do parku, či popri rieke na prechádzky, byciklujem, korčulujem, chladím sa v bazéne. Začal som cvičiť jógu, Qigong, strečing. Občas si pozriem niečo veselé v telke. Často počúvam hudbu. Zaujímam sa aj stavebníctvo, autá, zdravú výživu, archeológiu, prírodu, počasie, sledujem hlavé dianie vo svete, ale správy v TV nepozerám, občas na TA3 si pozriem nejaký zaujímavý rozhovor. Nie som zaočkovaný nevakcínou a ani sa nemienim zúčastniť na tom šialenstve.
Mám vybudované zázemie, ale viem si predstaviť žiť kdekoľvek, kde bude život krásny a perspektívny.
Chcel by som milovať a byť milovaný. Chcel by som zažiť pravú lásku. Nájsť ženu, ktorá ma bude ľúbiť a ja ju. Obojstraný krásny cit a pocit šťastia, radosti, porozumenia, spoločného života.
Joesepherus M 26 rokov
Muž 26 rokov Nitra
Ahoj volam sa Jozef a hladam serioznu znamost, pracujem ako programator a zijem sam.
Vacsinou casu pracujem, ale ked nie tak rad citam knihy, idem na vylety do prirody, beham, pocuvam hudbu, pozeram filmy atd.
Rad by som spoznal mile ambiciozne dievca s podobnymi zalubami.
Miroslav1988 M 33 rokov
Muž 33 rokov Nitra
Hľadám ženu ktorá vie čo chce. Som veselí, úprimný, spoľahlivý. Rád si pozriem dobrý film. Vo voľnom čase bicyklujem, jazdím na motorke, prechádzka so psom. Keď chceš vedieť viac napíš. :)
Peterr1973 M 49 rokov
Muž 49 rokov Nitra
Ahoj som a volám sa Peter. Hľadám príjemnú, slušnú ženu pre život a rodinu. Som seriózny, pracovitý pohodak pre život a rodinu. 😊😊😊. Mam dvoch jazvečíkov
Patrik2012 M 41 rokov
Hľadám vážnu známosť.. Som zábavný, úprimný rád športujem hrávam basketbal, tenis atď. Rád chodím na túry .Som nefajčiar, pijem príležitostne. Bývam sám.
Banan7866 M 44 rokov
Muž 44 rokov Nitra
Hľadám nejakú spriaznenú dušu niečo nežné a úprimne z dobrým srdiečkom
Pracujem ako stolár živnostník baví ma moja práca
Byvam v rodinnom dome.

Mám psika

1 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 40 60 69 viac

© 2022Kontakt · Podmienky používania