amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Topoľčany TO

Ste v Topoľčanoch a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaTopoľčany

1Anetka1 Ž 48 rokov
Priala by som si stretnúť normálneho chlapa s vyrovnanou minulosťou. Mať normálny vzťah bez klamstiev. Žiť normálny život s bežnými problémami. A aj keď vždy nesvieti slnko, mať z neho svetlo a teplo v sebe.
Jozef2525 M 38 rokov
Muž 38 rokov Topoľčany
Ahoj, hladam ženu, alebo slečnu vo veku od 32 do 40 rokov, na spoločne travevie volneho času a časom aj nieco viac, rad chodim na prechadzky, bicykel, vylety a dobru kavu, mam dceru v striedavej starostlivosti, ak som ta zaujal kludne napis, rad popisem.
Favricio M 38 rokov
Muž 38 rokov Topoľčany
usmiaty, ukecany, vždy dobre naladeny hlada na spoločný čas, či už prechádzky, kino, spoločne výlety, milú žienku, s ktorou si bude mat čo povedať. Môžeš mat deti.. mam ich rád. ostatne si povieme medzi 4 očami. teda dúfam, že medzi 4mi 😀. Teším sa na teba.
Johanson0902 M 37 rokov
Muž 37 rokov Topoľčany
Som obyčajný muž, 37 rokov a hľadám úprimnú ženu... Mám rád hudbu hlavne 90 roky, turistiku, hory, spoznávanie Slovenská a nemám rád ohovaračných ludi ...
Joey1103 M 47 rokov
Muž 47 rokov Topoľčany
Som taký aký som. Som zamestnaný. Som rozvedený. A hľadám spriaznenú dušu. Ako sa vraví do koca i do voza. Rád mám prírodu, more, slnko. Teda aj prechádzky a výlety.
Maxclas M 66 rokov
Spojme svoje pocity osamelosti, aby vznikol súzvuk spolupatričnosti.
Som podnikateľ, muž aktívny, športovo založený, zodpovedný, nefajčiar so zabezpečenou budúcnosťou...
Kapriik M 39 rokov
Muž 39 rokov Topoľčany
Som chlap s dobrým srdcom
Rád sa usmievam
Som zamestnaný
Minulosť mám vysporiadanú
Hľadám vážnu známosť s úsmevom, lebo ak sú dvaja ľudia šťastní, hneď je svet krajší
Olinkasuhajdova Ž 60 rokov
Hľadám priateľa na zoznámenie samota je zlá 😁 rada varím, pečiem prechádzky v lese a zbierane húb, výlet, záhradka. Som rozvedená, mám 2 deti, ktoré majú svoje vlastné rodiny.
Lukasko226 M 33 rokov
Muž 33 rokov Topoľčany
Hľadám vážnu známosť s ktorou môžem tráviť všetok voľný čas
Som zamestnaný ako picker pracujem na 3 zmeny
Voľný čas rad trávim v prírode na výletoch alebo pri telke rad chodím na športové podujatia
DaraPufi Ž 57 rokov
Žena 57 rokov Topoľčany
Hľadám sebe rovnomerne veku. Tetovanie vítané. Pracujem ako upratovačka. A som aj ŽIŤ. Domace práce, prechádzky prírode, bicyklovanie, výlety, Tancovanie. Mam vysporiadanú minulosť.
punk666 M 41 rokov
Hladam zenu na vazny vztah. Ktora je verna. Mohla by byt tak prijemne blazniva. Bolo by super, keby bola rockerka a milovala by tetovanie. Dokazem ti, ako ta budem milovat a vazit si ta.
Alena1962 Ž 61 rokov
Žena 61 rokov Topoľčany
Hľadám si partnera pre spoločné aktivity. Spoločné nenáročné prechádzky. Mám rada hudbu a tanec. Pracujem . Minulosť mám vysporiadanú. Bývam na dedine.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania