amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Topoľčany TO

Ste v Topoľčanoch a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaTopoľčany

Majuska195 Ž 42 rokov
Žena 42 rokov Topoľčany
Pohodová žena s 2 už dospelými deťmi, ktorá má rada prírodu, kultúru, hudbu, filmy, knihy. Ak máš podobné záľuby a viac ako 182 cm, neváhaj a ozvi sa 😉
Palino9368 M 52 rokov
Muž 52 rokov Topoľčany
Som slobodný bez záväzkov a touto cestou by som si chcel nájsť partnerku na spoločný život. Hľadám ženu do pohody, samota je zlý spoločník. Dieťa nie je prekážka. Som abstinent. Som zamestnaný a vo voľnom čase sa pasívne venujem športu a mám rád prírodu.
MatoOpath M 39 rokov
Muž 39 rokov Topoľčany
Hľadám vážnu známosť. Žijem sám mám doma psa, rasa maltezak. Pracujem v jednej firme ktorá robí plastové výrobky. Mam rad smiech, srandu a dobrých ľudí.
Minkes M 34 rokov
Muž 34 rokov Topoľčany
Ahoj hladam lasku na cely zivot s ktorou prezijem po zvysok svojho zivota. Som pracovity a pohodovy chalan ktory caka na tu pravu dufam ze tu taku najdem.
11Mio11 M 47 rokov
Hľadám tú obyčajnú a zároveň výnimočnú , ktorá je sama sebou. S rovnakými vlastnosťami, vysporiadanou minulosťou, s kým sa dá porozprávať na akúkoľvek tému a vie sa smiať. Spriaznenú dušu na spoločne strávené chvíľe. Niekoho kto ma bude mať rád taký aký som . Osôbku pre našu budúcnosť. To po čom mi srdiečko túži - lásku. Vo dvojici ide všetko ľahšie.
jednoduchy22 M 45 rokov
Muž 45 rokov Topoľčany
Hľadám blízku osôbku na vážny vzťah. S blízkym záujmom k zvieratám a prírode . Som z dediny vo voľnom čase rád chodím do prírody na prechádzky vo dvojici bude veselšie .
Koluna M 55 rokov
Muž 55 rokov Topoľčany
Pracujem v poľnohospodárstve ako vodič . Voľný čas trávim v záhradke. Hľadám ženu ktorá by bola ochotná sa presťahovať . Mám rodinný dom, kde žijem sám.
Robinko282 M 39 rokov
Muž 39 rokov Topoľčany
Iba ak si, trpezlivá, veselá a chcela by si ešte od života viac radosti ako aj ja, chcel by som mať niekoho veľmi blízko seba, len trochu trpezlivosť, pracujem v Nemecku, nie na dlho a vždy sa vrátim k svojím milovaným 😉😘.
Inak mám rád filmy komédie, akčné, vlastne všetko čo je dobré ako aj hudba a čo sa týka športu, milujem plávanie a fotbal ale aj iné, ale najviac ľúbim svoje deti aj keď žijú u matky, viem byť tolerantný a trpezlivý a takú spriaznenú osobu hľadám 🙂🙂🙂😉😉😉vieš ma nájsť.?...
majoxys007 M 50 rokov
Muž 50 rokov Topoľčany
Hladam spriaznenu dusu nejaku milu osobku ktora mi vycari usmev na tvari.ak nahodou si tu budem rad ked sa ozves.zijem sam. mam dve samostatne dospele deti.
Misulik2612 Ž 32 rokov
Žena 32 rokov Topoľčany
Ahojte, rada by som spoznala nové tváre, úprimné a bláznivé priateľstva bez pretvarok z ktoreho časom bude možno viac. Mam rada smiech a ľudí čo vedia čo chcú a sú vyrovnaný so životom.
Ivan56 M 56 rokov
Hľadám tolerantnú a citovo-láskavú obyčajnú slobodnú ženu, nefajčiarku, od 30 do 50 rokov.
Moje záujmy sú: šport, čítanie o kresťanskej literatúre, o športe a politiku, rád si zahrám šachy a veľmi rád spím.
Anulka1817 Ž 64 rokov
Hľadám priateľa na voľné chvíle, prípadne spoločenské udalosti. Mám rada chatarčenie, zbieranie húb, more aj zvieratka! Som pracujúca, veselá a spoločenská.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 viac

© 2020Kontakt · Podmienky používania