amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Topoľčany TO

Ste v Topoľčanoch a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaTopoľčany

Mmatusss M 41 rokov
Muž 41 rokov Topoľčany
Hľadám ženu, aby vedela, čo vlastne chce, úprimnú, milú, nežnú, pracovitú, laskyplnú, oddanú len pre mňa. Som priemerný chlap, žiadny krásavec, ale úprimný, keď sa zamilujem, som verný.
brnkabrnka1 Ž 59 rokov
Rada si popísmenkujem s fajn ľuďmi... porozprávam o živote, radostiach starostiach, mám rada humor a veci beriem s nadhľadom .. S úsmevom to ide ľahšie :)
Marius007 M 46 rokov
Muž 46 rokov Topoľčany
som aky som, hlavne hladam uprimnost, klamstvo nenavidim, mam rad turistiku, dovolenky, bicyklovanie, plavanie, zabavu, rybolov, proste som otvoreny k vyzvam, tak sa pridaj, bude sa nam lepsie kracat😉🫠🫠😊
MysticWoman Ž 48 rokov
Žena 48 rokov Topoľčany
Hľadám spriaznenú dušu so spoločnými záujmami, pozitívne naladenu, nekonfliktnu, so zmyslom pre humor, cestovanie, ale aj relax.. A hlavne nefajčiar ... a prosim vas, bez fotky mi ani nepiste, dakujem ...
boco11 M 60 rokov
Muž 60 rokov Topoľčany
Rád by som spoznal ženu do voza aj koča. Spriaznenú dušu. Momentálne pracujem, svoj volný čas trávim na chate. Rad si prečítam dobrú knihu, pozriem film. Mám rád saunu, wellnes.
Brian24 M 40 rokov
Som slobodný a nezadaný, zamestnaný, slušný, športovo založený. Nehľadám vážny vzťah, hľadám ženu na občasné stretnutia za účelom zábavy, na veku nezáleží.
Slnkosenojahody Ž 51 rokov
Hľadám ihlu v kope sena. Seriózneho muža rodinného typu, ktorý uznáva pravé hodnoty života a uprednostňuje život na dedine.
Romantik ako bič, ktorý sa rád smeje, vie plakať, ale hlavne úprimne milovať. Uprednostňujem znamenia Býk, Váhy, príp. Rak, Ryby.
Mal by mať rád ,,ľudovejšiu hudbu,, ( Kašubovci a pod.) tanec, obyčajnú zábavu, bez alkoholu a fajčenia.
Túžim nájsť človeka, ktorý má cit, je tak trochu snílek a vie si predstaviť napr. spoločné letné ráno vo vlastnej záhrade, zbierať sladké maliny a počúvať spev vtákov.
A keď chmáry zakryjú slnko, vie s láskou objať a byť prístavom istoty a pokoja.
Ja mám minulosť vysporiadanú, momentálne nepracujem, domáceho miláčika nemám. Rada pečiem, tancujem a pestujem kvety. Viac v osobných správach.
Zocharecka Ž 49 rokov
Verím na šťastné konce. Určite aj Ty.... Preto sme tu, aby sme sa našli a v prípade sympatií, porozumenia a opory možno spoločne "pretancovali životom". Mám rada cestovanie, prírodu, pohyb, kultúru, pocit domova. Minulosť vysporiadaná.
Iginoo M 57 rokov
Muž 57 rokov Topoľčany
Som pohodovy, rovedeny, pracujem, mam rad kupanie relax a hladam si priatelku na dlhodoby važny vztah, byvam sam v byte bez zvierat, nefajčiar s vysporiadanou minulostou,
Bielykvet222 M 74 rokov
Muž 74 rokov Topoľčany
Som na dôchodku, záľuba záhrada. Príroda. Sledovaní šport, obľubujem termálne kúpaliská. Som kludnejšiej povahy a rád počuvam staršie melódie. Rád by sa zoznámil so ženou s podobnými záujmi na trávenie voľného času. Vo dvojici sa to ťahá lip
Metrix777 M 32 rokov
Hľadám možno kamošku a neskôr aj vážnu známosť, s ktorou sa posmejeme a vyskúšame aj iné divoké veci. Momentálne nepracujem, lebo som na maródke, ale hádam sa to napraví.
adam007 M 24 rokov
Hľadám človeka, s ktorým sa dokážem hodiny rozprávať o hocičom.
Vo voľnom čase rád čítam, hľadám úplne randomné fakty zo sveta, učím sa hrať na klavír a robím hudbu.
Momentálne študujem jazyk a pracujem ako učiteľ.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania