amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Topoľčany TO

Ste v Topoľčanoch a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaTopoľčany

Loo11 Ž 46 rokov
Som rozvedená a rada by som spoznala milého muža, ktorý má vysporiadanu minulosť a vie byť milý, trpezlivý atď....(◔‿◔). Hľadám vážny vzťah, na dobré i zlé časy.
Barkos M 45 rokov
Som rozvedený ale určite nechcem zostať sám. Chcem ešte zažiť aké je to byť milovaný a milovať. Zažívať všetko krásne vo dvojici. Ak si tu podobne zmýšľajúca budem rád ak sa ozveš.
Corafo M 51 rokov
Hľadám ženu rozvedenú slobodnú mamičku vdovu ztp zenu s dobrým srdiečkom. ja som na invalidnom dôchodku príležitostné pracujem. vo voľnom čase televízia dobrá kniha prechádzka.
Zelis55 M 44 rokov
Hľadám ženu do koča aj do voza chcem zase ľúbiť a byť milovaný nechcem sa zase sklamať som za každú srandu. Čo sľúbim to dodržím. Som pracovitý človek rad chodím do kina na dovolenky objavovať nové veci.
vazko M 48 rokov
hladam priatelku od 40 do 50 aj mierne baculku hlavne nech je normalna nehladam modelky ani supermanky na všetko čo k vztahu patri zaujmy priroda historia retro
Tatramelka Ž 62 rokov
Hľadám vážnu známosť, s ktorou by sme si rozumeli vdobrom aj zlom. A hlavne mali sa radi, dôverovali si a komunikovali medzi sebou. Pretože komunikácia partnerov je základom vzťahu.
Dissensio M 30 rokov
Som tu na dobré časy, nie na večné. Jednoduché pravidlo. Som podnikateľ, pravidelne cvičím a starám sa o seba. Mám rád pekné ženy, ktoré vedia ako sa majú správať v spoločnosti a vedia ako sa postarať o chlapa. Na oplátku sa pri mne nebudeš nudiť a dostaneš moju pozornosť.
Zero3210 M 36 rokov
Hľadám vážnu známosť, s ktorou by sme si rozumeli vdobrom aj zlom. A hlavne mali sa radi, dôverovali si a komunikovali medzi sebou. Pretože komunikácia partnerov je základom vzťahu.
Jordok M 47 rokov
Hľadám priateľku ,športovo založenú zostal som sám a samota je zlá.
Rad športujem bycikel, turistika. lyzovanie. práca okolo domu.
Minulosť mám vysporiadanu.
Vinchenzo M 45 rokov
Rád by som spoznal človeka, torý vráti môjmu svetu farby. Veľa času trávim v práci ale ak sa nájde dôvod, veľmi rád to zmením. Mám psika, milujem zvieratká a ľudí, ktorím nie je cudzia ľudskosť a inteligencia...
Holubica12 Ž 44 rokov
Hľadám, úprimného...muža na pokec pri kave, a časom možno aj niečo viac, som zamestnaná, voľný čas trávim v prírode s mojimi dvomi deťmi, mám rada zvieratká., a dobrých ľudí...
Lovec77 M 44 rokov
Hľadám príjemnú ženu, na vážny vzťah, kludnej povahy.
Venujem sa deťom a práci.
Pracovne som dosť vyťažený, ak je voľný čas rád ho trávim v prírode, prípadne s priateľmi pod hviezdnou oblohou pri ohni.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania