amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Topoľčany TO

Ste v Topoľčanoch a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaTopoľčany

JAIRO12 M 46 rokov
Muž 46 rokov Topoľčany
VRAJ SOM EŠTE 🤔 SYMPATICKY CHLAP TMAVEJ PLETI (NIE RÓM) ŽIJÚCI SÁM V DOME S MOJOU FENKOU AMSTAFFKOU LILY. 🙃 ALE SAMOTA JE ZLÁ, TAK PREČO BYŤ SÁM.!? 😔VRAJ SOM AJ VEĽMI ÚPRIMNÝ, ČO DNES SA UŽ MOC NENOSÍ, TAK AJ PRETO HĽADÁM ŽIENKU DO VOZA I DO KOČA A KTORÁ AJ ZÁROVEŇ VIE, ČO OD ŽIVOTA CHCE.
Nygas M 40 rokov
Muž 40 rokov Topoľčany
Hľadám tu pravú. Tak dúfam že sa nájde už konečne aby som jej mohol variť a ľúbiť ju do konca života a milujem sex, tak len s tebou chcem všetko.
Chodec47 M 47 rokov
Muž 47 rokov Topoľčany
Hľadám si priateľku pre život. Pracujem, voľný čas trávim v prírode pri zvieratách. Bike, priatelia, dobrý film. Vo dvojici je veselšie. Ak chceš ozvi sa 🙂
Stevko1969 M 52 rokov
Hľadám si priateľku, partnerku do ďalšieho života a na všetko krásne, čo život prináša.
Zaujímam sa o šport všeobecne. Najradšej však turistiku, plávanie, príležitostne si chodím zabehať, prírodu a všetko čo je s ňou spojené. Ahoj.
Usmev2 M 73 rokov
Hladam priatelku ktora by sa mi pacila a rozumeli by sme si. Mam rad vesely a kludny zivot. Rad jazdim na elektrickej kolobezke.
Rad pocuvam aj dobru hudbu.
3ceresne Ž 69 rokov
Hladam alebo by som rada nasla spriaznenu dusu na volne chvile s urcitym stupnom inteligencie. Samota boli.
Do vztahu s vhodnym muzom je ovela veselsie.
Som na dochodku a mam roznorode zaujmy, nuda u mna nehrozi. Rada poznavam nove miesta to znamena ze cestujem a obdivujem drahe Slovensko.
Minulost je definitivne vysporiadana.
lolo253 M 29 rokov
rád spoznám niekoho s kým sa dá normálne porozprávať :) som komunikatívny a rád spoznávam nových ľudí. Rád by som spoznal muža, ktorý vie čo chce. rád trávim čas v prírode alebo doma majstrovaním.
TERMIT81 M 41 rokov
Muž 41 rokov Topoľčany
Hľadám ženu na dlhodobý vzťah s ktorou stravim zbytok života. Do vzťahu viem priniesť veľa nových veci, zážitkou a mnoho iného s partnerkou. Pracujem zahraničí ale chcem sa usadiť už konečne doma a stráviť zbytok života zo ženou tie peniaze co som zarobil mam dosť nato aby sme vydržali do konca života. Svoj voľný čas travim zo sliepkami ktoré mi znašaju vajíčka sú velmy dobre. A moja minulost je vysporiadania Stop alkoholu hlavne vodke. Dakujem žienky píšte čakám na tu pravú alebo ľavu
Idulik Ž 55 rokov
Žena 55 rokov Topoľčany
Hľadám muža vo veku od 55 do 60 rokov, kľudnej povahy, priateľsky, tolerantný s dobrým srdiečkom. Rada sa chodím prechádzať a pozriem si dobrý film .
XY12 M 47 rokov
Dobrý deň. Som obyčajný muž a hladam si tu kamarátku na písanie vo svojom okolí a neskoršie môžme sadnúť aj na kávičku, mám rád prírodu, zvieratká, kone, psov, pracujem. Ďakujem.
123spokojnost M 59 rokov
Hľadám žienku na vzťah a užívanie si života v spokojnosti a láske, výlety spoločne aktivity, príroda, more atď. Tak sa teším na odpoveď a pri vzájomnej sympatii aj krásne chvíle spolu ahoj
Eva4 Ž 56 rokov
Medzi moje záľuby patrí záhradkárčenie, prechádzky v prírode a so psíkom, plávanie, turistika alebo si rada pozriem dobrý film. Pracujem v školstve ako administratívny pracovník.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 viac

© 2022Kontakt · Podmienky používania