amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Topoľčany TO

Ste v Topoľčanoch a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaTopoľčany

Peto1349 M 32 rokov
Muž 32 rokov Topoľčany
Ahoj, hľadám normálnu ženu, kamošku na trávenie voľných chvíľ a časom možno viac. Som seriózny človek a to isté vyžadujem. Mala by si byť milá a úprimná a podľa možnosti nefajčiarka. Milujem motorky a metalovú muziku takže ak máš k tomu blízko bude to len spoločné plus. Mám rád zvieratá a kadejaké výlety hocikam no najviac ma lákajú hrady alebo tak všeobecne vychádzky do prírody napríklad a celkovo turistika. Nemám rád ľudí ktorí klamú a takisto falošných ľudí. Takých "kamarátov" som mal v minulosti až dosť takže o takých nestojím. Ak si v pohode napíš poteším sa :)
Wisteria345 Ž 41 rokov
Žena 41 rokov Topoľčany
Hľadám spriaznenú dušu najlepšie z blízkeho okolia. Pracujem, som rozvedená a mám jedného syna. Vo voľnom čase rada bicyklujem, korčulujem. Baví ma práca s kvetmi, výroba aranžmánov.
Mám veľmi rada psíkov, najviac labradorov a dlhé prechádzky v prírode.
Ibaja24 M 44 rokov
Hľadám nezadanú ženu prípadne slobodnú mamičku na spoločné trávenie volného času spoznávanie sa a čas ukáže kam sa dostaneme.
Žijem sám v dome na dedine som zamestnaný a nehladám si tu opatrovateľku ale človeka s ktorým sa budeme dopĺňať a podporovať.
Volný čas trávim v záhrade alebo na turistike hrady zrúcaniny občas bicykel. Minulosť mám vysporiadanú a hľadám niekoho na nový lepší život.
Monley M 28 rokov
Ahojte,
Som slobodný chalan ktorý momentálne študuje na VŠ (interný doktorand) a rád by som spoznal dievča ktoré má rado prírodu, motorky, šport (tenis, squash) prípadne cvičenie alebo plávanie a prechádzky a užívanie si krás života.
Som otvorený chalan ktorý má radšej osobný kontakt ako písanie. Ak si sa našla v niektorých zo záľub kľudne sa ozvi :)
mikky1969 M 51 rokov
Muž 51 rokov Topoľčany
Hladam ženu. Ktora by ma dokazala milovat takeho aky som. V zivote som zazil vela sklamani a uz sa nechcem sklamat. Laska je pekna, ale niekedy aj boli. Uz nechcem sklamanie.
dusan248 M 47 rokov
Muž 47 rokov Topoľčany
popise niekdo kdo by sa chcel ties zoznamit. rad popisem z clovekom co je podobneho osudu a z vysporiadanou minulostou. zivot vo dvojici je ovela krajsi
Gula12 M 21 rokov
Hľadám si známosť do života . Som pracujuci mladý muž ktorý má rad prechádzky výlety a šport . Budem rad keď sa nájde žena ktorú zaujmem a napíše mi .
Martinko000 M 23 rokov
Muž 23 rokov Topoľčany
Nebránim sa vzťahu a ani niečomu príležitostnemu.
Pracujem.
Vo voľnom čase rád chodím na bike a tiež mám rád aj prechádzky.
Som otvorený novým veciam.
Kľudne mi píšte
Radix67 M 54 rokov
Som slobodný veselý muž, ktorý najradšej trávi voĺný čas v prírode. Bývam na dedine v rodinnom dome a uvítal by som príjemnú a veselú partnerku s láskou k prírode a zvieratám, ktorá tiež uprednostňuje šum lesa pred mestskou džungĺou.
stuka2305 M 47 rokov
Muž 47 rokov Topoľčany
Ahojte som obycajny chlap ktory hlada spriaznenu dusu ... mam rad sport, grilovanie prechadzky v prirode prace okolo domu rad by som spoznal ženu podobnych zaujmov...
Vladimir81 M 39 rokov
Muž 39 rokov Topoľčany
Rád spoznám príjemnú, milú, inteligentnú, sympatickú ženu na kamarátstvo, výlety, chatovačky, wellness a všetko krásne. Ak si taká, veľmi rád ťa spoznám.
Juraj3001 M 39 rokov
Muž 39 rokov Topoľčany
Neviem čo napísať, myslím si, ze ľudí treba najprv spoznať.....
Nemám rad klamstvá, teda úprimnosť a dôvera by mali byť prioritou, či už v priateľstve alebo vo vzťahu.....

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania