amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Topoľčany TO

Ste v Topoľčanoch a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaTopoľčany

JurajMatrix M 40 rokov
Skoro rozvedeny, zodpovedny, pracovity, nefajciar, abstinent, otec jednej dcery hlada niekoho s kym by mohol zacat konecne stastny partnersky zivot nanovo.
Liuk2908 M 32 rokov
Muž 32 rokov Topoľčany
Blaznivu ako ja CO SI RADA UZIVA ZIVOT A NERIESI HADKY A MALICKOSTI Rad sa bavim cestujem prechadzky vo vecernych hodinach su naj nemam rad kontrolovanie a neveru
N0204 Ž 20 rokov
Hľadám milého mladého chalana.
Príjemné spoločné trávenie voľného času.
Študujem aj pracujem.
Vo voľnom čase sa venujem rodine, učeniu, rada sa prechádzam.
Minulosť mám vysporiadanú
Evka1980 Ž 41 rokov
Žena 41 rokov Topoľčany
Hľadám niekoho seriózneho, s kým budem môcť zdieľať radosti aj starosti života. Mal by to byť muž, ktorý je vysporiadaný so svojou minulosťou. A ochotný žiť nový život.
Juraj1032 M 26 rokov
Muž 26 rokov Topoľčany
Hľadám milú rozumnú úprimnú Ženu, lásku na celý život. Ktorej môžem splniť všetko čo jej budem vidieť na očiach. Ak si sa v tomto našla neváhaj má kontaktovať budem veľmi rád.
Majus1995 Ž 25 rokov
Hľadám seriózneho chlapa, ktoremu by nevadila partnerka s dcérkou
Som zamestnaná
Môj voľný čas trávim s dcérkou a keď ju nemám tak turistika, dobrý ľudia,opekanie, stanovanie, proste využitie voľného času akýmkoľvek spôsobom
Marek13 M 47 rokov
Muž 47 rokov Topoľčany
Hľadám priateľku a časom možno aj viac.
Som priateľský komunikatívny mam rad varenie hudbu prírodu relax.
Byvam sam hladam niehoho na travenie spoločného času.
AramisVP M 68 rokov
Muž 68 rokov Topoľčany
Hľadám partnerku s ktorou by som chcel byť šťastný a ktorú by som chcel urobiť šťastnou. Mám výborný zdravotný stav. Moje koníčky sú prechádzky, plávanie, korčuľovanie, bicyklovanie, práca v záhrade, opravy domu, počítače.
Blatnican M 53 rokov
Som pracujúci polovičný invalid po úraze oka ktorý má rád prírodu, bicykel,kolieskové korčule či potulky v lese spojené s hubárčenim. Touto cestou hľadám štíhlu žienku do voza či koča, ktorá chce ešte zažiť lásku a pekný vztah. Ak máš od 40 do 50 a nevadí ti dedina, ozvi sa, ja ťa stále hľadám a dúfam že ťa nájdem, Nitriansky kraj.
Mario2412 M 39 rokov
Muž 39 rokov Topoľčany
Hádam vážnu známosť,sklamania bolo dosť. Pracujem, mám dve deti dcéru a syna, vo voľnom čase chodím s deťmi do prírody, na detské ihriská a v lete na kúpaliská.
mato7777777 M 38 rokov
Muž 38 rokov Topoľčany
Rád spoznám sympatickú a inteligentnú ženu na seriózne zoznámenie.
Pracujem, voľný čas využijem rád na relax, oddych, výlet a podobne.
Mám rád zvieratá.
Duro70 M 50 rokov
Hľadám milú, príjemnú ženu od 43 do 52 rokov, na zoznámenie, pripadne spoločný život. Som pracujúci, vitálny. Bývam sám v byte, tak by som prijal niekoho, s kým by som si rozumel v živote

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania