amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 9 - Zoznámenie Nitra

Ste v Nitre a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaNitra

Alex355 M 22 rokov
Muž 22 rokov Nitra
Hľadám ženu na príjemnú zábavu. Chcem, aby to s ňou bolo zaujímavé a ľahké.
Vo voľnom čase rada študujem exaktné vedy, literatúru a starám sa o domáce zvieratá.
Artem35 M 35 rokov
Muž 35 rokov Nitra
Ahoj! Chcem sa stretnúť s dievčaťom, na komunikáciu, cestovanie, ísť do kina ... A potom, ako to ide! Sám som z Ukrajiny, na Slovensku pôsobím už rok!
matulo90 M 31 rokov
Hľadám milé dievča na vážne zoznámenie od 25-35. Najlepšie západné Slovensko. Verím, že Ťa tu nájdem a životom budeme kráčať dvaja. Budem rád, ak mi napíšeš.
kristinaa5 Ž 62 rokov
Chcem stretnúť muža, úplne normálneho, s nadhľadom, so zmyslom pre humor , zodpovedného a čestného. Mám rada potulky prírodou, kino, divadlo, počúvanie hudby, posedenie pri dobrej káve.
Ak si sám a nájdeš sa v mojich riadkoch, ozvi sa.
Foto na výmenu.
Miki66666 M 48 rokov
Hladam sympaticku a usmievavu zenu, ktora chce este zazit lasku a prezit pekny zivot . Som pohodovy a zabezpeceny . Ked sa chces dozvediet viac, staci napisat
Volvo5000 M 42 rokov
Nejaku fajn babu na volne chvile... Jednoducho nechcem byt sam, rad varim, priroda, sport, budem si ta hyckat... vikendy volne, kedze som kamionista... uprednostnujem stretnutie, nemusime si sadnut ako sa vravi, tak nech nestracame cas... neriesim minulost, treba ist dalej.
santosko75 M 57 rokov
Hladám ženu, s ktorou by som trávil volné chvíle napríklad v prírode. Do podnikov nechodím. Povahu mám úprimnú. Rad robím radosť človeku, na ktorom mi záleží. Mám rad svoj pokoj.
Kaja55 Ž 55 rokov
Ahoj, hľadám priateľa s vysporiadanou minulosťou a prítomnosťou na spoločné chvíle v dobrom aj zlom, pre chvíle pohody,na spoločné dovolenky, výlety, prechádzky. Žijem šťastný život so svojimi deťmi, priateľmi, ale aj tak by som chcela mať vedľa seba človeka, na ktorého sa dá spoľahnúť. Človeka, ktorému nebudem opatrovateľkou ani vychovávateľkou, samostatného, pracujúceho, človeka, o ktorého sa budem môcť oprieť, na ktorého sa bude dať v každej situácii spoľahnúť, človeka, ktorý nesklame, nepodrazí a hlavne človeka, ktorý nepožíva alkohol. Ja Ti na oplátku ponúkam toto všetko. Pracujem, minulosť mám vysporiadanú. Najradšej trávim čas v prírode, mám rada hory a more. Nehľadám flirt, ani krátkodobú známosť. Hľadám vhodný proťajšok.
Lucike600 Ž 36 rokov
Mám rada úprimných, triezvo zmýšlajúcich ľudí s úsmevom na tvári. Rada spoznám spriaznenú dušu, ideálne so záujmom dvoch kolies či už na pokec prípadne na výlety a čas ukáže...
Pali32 M 32 rokov
Muž 32 rokov Nitra
Hľadám niekoho kto ma bude ľúbiť srdcom nie očami
mam psa
voľny čas trávim prechádzkami
moju minulosť mam vypriadanú
Pracujem ako predavač
Grasielita Ž 41 rokov
Hľadám vážny vzťah voľný čas trávim turistika, fitness, behanie, divadlo, hľadám lásku, porozumenie, dôveru, samota nie je dobrá mám rada dobré jedlo dúfam že nájdem či hľadám,
Frantisek1987 M 34 rokov
Hladám niekoho kto by sa ku mne hodil... vekovo... mentálne... velmi dôležitý je humor...
Mám rád svoju prácu... Nemám rád faloš... pretvárku... atď

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 40 60 69 viac

© 2022Kontakt · Podmienky používania