amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 9 - Zoznámenie Nitra

Ste v Nitre a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa

ZoznamkaNitra

PutnikovNavrat M 58 rokov
Rád sa túlam formou trampingu, ak mi to dovolí práca, lebo pracujem v nepretržitej prevádzke formou dvanásť hodinového pracovného času. Rád chodím do kina -do filmového klubu, niekedy do divadla. Mám rád festivaly a podujatia s folkovou hudbou. Blízky mi je folklór rôznych národov. A knihy. Veľmi rád čítam, mám obľúbených pár autorov, ktorých knižky vyhľadávam(napríklad Salinger, Steinbeck, Saroyan, C.S.Lewis).
danci123 M 34 rokov
Muž 34 rokov Nitra
Žijem v Nitre cca 2 roky, pracujem ako robotický inžinier.

Baví ma šport, filmy, knihy, tanec.

Bývam vo vlastnom byte.

Dávam prednosť pozitívnemu naladeniu, zmyslu pre humor a otvorenej mysli.
vanek M 49 rokov
Muž 49 rokov Nitra
Mam rad turistyku prechacky v prirode,dobré jedlo,kávu.Mam jedno dieťa.Hlľadam si uprimnu a tolerantnu kamaratku časom aj viac.Mam rad aj zvierata ale žiadne nemam.
380dodo1 M 35 rokov
ahoj som uplne normalny chalan co ma zalubu v autach pracujem ako automechanik mam rad zvieratka a preto mam dvoch psikov rad sa prechdzam v prirode a restaurujem veterany
Lennkaspo Ž 37 rokov
Ahoj, hľadám si rodinne a športovo založeného muža, nefajčiara, abstinenta vo veku cca. 37-47 rokov na vážny vzťah.. Ak si rodinne založený, máš veľmi rád deti, a kľudne by si si do budúcna vedel predstaviť aj ďalšie, ozvi sa nám. S dcérkou sme obe veľmi športovo založené, akčné, chodievame do akvaparkov, na výlety, plávať, korčuľovať...Ak chceš vedieť viac, kľudne sa opýtaj, rada odpoviem. Ahoj :-)
Nirko M 39 rokov
Volný čas trávim, tým ze si zahrám footbal, hokej alebo vonku niekam si vyrazit😊. Mojpra práca spočíva, v logistike, export import... Mam psa vlčiaka, moja polovička bi mala byť sama sebou, jednoduchá baba, ktorá vie co chce, deti nemám.
Pista44 M 54 rokov
Žijem sám, hľadám slušnú pani na zoznámenie. Moje záujmy sú knihy a príroda
Pracujem ako nabytkar.Som pevnejsej postavy, komunikatívne, mám rád inteligentný humor a inteligentných ľudí
Nati118 Ž 39 rokov
Som temperamentna neobsedim na jednom mieste touto cestou hľadám partnera na vážny vzťah,ak si myslíš že si ten správny ozvi sa.Mam rada prírodu a zvieratá
Evelin77 Ž 40 rokov
Hľadám partnera na spoločné prežívanie každodenných okamžikov života. Mám rada tvorivosť, tanec, ticho prírody aj zábavu s priateľmi, kultúru i lenivé chvíľky. Páči sa mi keď je muž zručný, vie si poradiť okolo domu a záhrady, zabaviť sa s priateľmi ale aj vo dvojici, veselý i vážny, zodpovedný. Kto chce o mne vedieť viac nech sa opýta.
hgnza M 58 rokov
Muž 58 rokov Nitra
zaluby bicyklovanie hra na klaviry pracujem v automobilovom priemysle zvierata nemam rad by som spoznal veselu zenu mam 17 rocnu dceru ktora je při matke
Andrea1356 Ž 37 rokov
som slobodná žena, pracujem a popri práci chodím rada vo voľnom čase do kina, divadla a tak. Touto cestou by som si chcela nájsť svoju druhú polovičku.
1Dagmar1 Ž 55 rokov
Hľadám svoju polovičku v podobe slusneho, inteligentného pozorne ho pána. Ak existujes ozvy sa. Ja som moderná jednoducha žena, moje záľuby sú cestovanie, priroda. Mam psika

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 viac

© 2020Kontakt · Podmienky používania