amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 17 - Zoznámenie Nitra

Ste v Nitre a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaNitra

Kaptan M 42 rokov
Muž 42 rokov Nitra
Hľadám priateľku na strávenie krásnych spoločných chvíľ a časom sa uvidí, ako sa to celé vyvinie necháme to na osud. Mám rád zvieratá, prácu s drevom som zamestnaný .
martinv12 M 43 rokov
Hľadám lásku na celý život, láska je ten najkrajší dar čo človek môže dať, ešte krajší dostať. romanticky vasnivy scitany hladajuci harmoniu tiez vasnivu uprimnu otvorenu romanticku bez predsudkov.
Matko77 M 31 rokov
Hľadám vzťah pracujem mám rád šport hudbu prechádzku chcem mať s kým sa podeliť o zážitky mať s kým tráviť čas stát jeden vedľa druhého mám rád momantiku
ASTERIXFOX2404 M 57 rokov
Hľadám pohodovú ženu do koča i do voza, primerane inteligentnu, so zmyslom pre pestovanie kvietkov, zahrady, rybarcim, rad grilujem.. venujem sa pestovaniu ovocných stromov
Santyago M 26 rokov
Muž 26 rokov Nitra
Hľadám dievča. Najlepšie z okolia Nitry. Ale keď nie nevadí mi to. Som otvorený zhovorčivý a sám sebou. Piśem sem po nezdarenom 2 ročnom vzťahu . Hľadám pekné najlepšie chudé dievča . Ktoré vie čo chce a vie kto je.
Tomas220 M 29 rokov
Hľadám niekoho na priateľstvo a časom možno aj viac. Som pracujúci človek mám psa a vo voľnom čase rád chodím na prechádzky alebo do kina a mám vysporiadanú minulosť
SOMLenJA Ž 53 rokov
Hľadám spriaznenú dušu na vzájomnú komunikáciu, niekoho, s kým sa môžem porozprávať, napísať. Niekoho do pohody.
Mám rada knihy, prechádzky, výlety. Samozrejme zvieratá.
Martinnnnnn M 42 rokov
Muž 42 rokov Nitra
Dobrý deň. Hľadám príjemnú ženu na pokec časom možno viac. Som slobodný, bezdetný. Pracujem, som zamestnanec finančne nezávislý. Dámy hľadajúce zámožného podnikateľa by som asi sklamal.
Mám rád prírodu, hory, šport v zime lyže, v lete bicykel...
Juraajko M 38 rokov
Muž 38 rokov Nitra
Preferujem dlhodobý vzťah, založený na vzájomnej tolerancii a rešpekte a samozrejme na tom najdôležitejšom LÁSKE 🙂

Nemám rad nudu a stereotyp, zlých a falošných ľudí .
Rad sa zoznámim s niekým zábavným, kreatívnym s pozitívne naladenou mysľou .
Laci23 M 23 rokov
Muž 23 rokov Nitra
Volám sa Laci som dobrosrdečný pomáham keď teba ako len viem, nemám rd klamstvá a faloš mam rad hory, hudbu, cestovanie atd. Prispôsobujem sa keď sa niekto nevie rozhodnúť 🙂 napis a zistíš viac pýtaj sa 😉😁
Icko321 M 46 rokov
slobodný muž hľadá serióznu veselu a úprimnú zenu za účelom, pekného, vážneho a dlhodobeho vzťahu. mala by mať vysporianu minulosť s plánmi do budúcnosti. ja mám rád prehadzky v prírode, plávanie dobrú kávu a dobre filmy.
O9071971 M 51 rokov
Hľadám kamarátku na priateľstvo a budúcnosť Nitra 50r travenie voľného času v prírode welnes huby. Samota je zlá. Nehľadám krásu ani bohatstvo ale úprimnosť. Kilá navyše neprekážajú tie mám aj ja. Foto.

1 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 40 60 74 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania