amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 21 - Zoznámenie Nitra

Ste v Nitre a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaNitra

micho7 M 45 rokov
Bezdetný muž, hľadajúci vzťah s osobitou ženou, vzájomne sa priťahujúci, rešpektujúci, telerujúci, so schopnosťou z času vymaniť jeden druhého zo stereotypu.
Jankohozik M 40 rokov
Muž 40 rokov Nitra
Volám sa Janko mám rád prechadzky dobré jedlo welnes ľudovú hudbu prechádzky po prírode nefajcim som slobodný hľadám vážnu známosť som hasič profesionál
kengi11 M 25 rokov
Hľadám ženu s ktorou by som mohol zdielať svoje pocity a myšlienky. Momentálne pracujem v zahraničí. Volný čas trávím čítaním, počuvaním podcastov a hraním hier.
Radomir74 M 49 rokov
Muž 49 rokov Nitra
Hľadám ženu k spoločnému životu. Som romantik a želám si mať romantickú ženu, pohodovú cielavedomu a musí mať rada deti u mňa to je samozrejme rovnako.
Jazienka Ž 52 rokov
Žena 52 rokov Nitra
Som bežná Nitranka... hľadám bežného Nitrana do voza aj do koča.... Byt s niekym, báť sa o neho a mat ho rád je najlepší životný drink. Ps: Len seriozne
Bion666 M 36 rokov
Muž 36 rokov Nitra
Neviem čo presne hľadám a čo osud prinesie ale toho zlého už bolo dosť... hľadám spriaznenú dušu. V NR poriadne nikoho nepoznám a nemám sa s kým ani porozprávať. Zároveň si prechádzam ťažkým obdobím a niekto kto by ma priviedol na príjemnejšie myšlienky by ma potešil... samozrejme že to dokážem oceniť :-)
LindaNR Ž 42 rokov
Som veselá a rada športujem. Chodím do fitka, behám, bicyklujem. Mám rada turistiku a prechádzky v prírode. Hľadám chalana na vzťah ktorého baví tiež šport.
Bezdomovec0007 M 56 rokov
Je zajímavé: jak je samota deprimujici. Clovek žije svůj život: svíčka mu krásně hoři: a v samém denodenim spěchu přestane všímat sám sebe:: a najednou přijde šok kter člověka donutí se přestat se honit za chimerou:. Teď když už mi zbývá jen par let: doufám že najdu milou ženu přimeřeneho veku: která to cítí taky rak. Dekuji vsem: že si dali tu práci a přečetli si mých pár slov: které mi jdou od srdce: Prosí. Ozvy se miat už se netrápí...
Azurmin M 56 rokov
Hľadám ženu do pohody... čo je to ?
To staré - do voza aj do koča. Je to všetko čo život obnáša aj donáša. Minulosť je za nami a tešme sa s prítomnosti a ešte viac na budúcnosť !
Život je niekedy krutý režisér ale je len na nás ako ním prejdeme. Je tu niekto /neaká/ čo si myslí to isté....
sasinek M 75 rokov
Som dôchodca, mám 74 rokov, fyzicky v priemernej kondícii, bývam zatiaľ s dcérou a zaťom v trojpodlažnom rodinnom dome, ale behom niekoľkých mesiacov sa odsťahujú do vlastného domu, ktorý majú takmer hotový.... mám rád prácu v záhrade a veľa čítam, hľadám ženu nad 65 rokov menšej štíhlej postavy, ktorá má tiež rada prácu v záhrade a podobne ako ja číta literatúru.... ja najradšej klasiku, ale v podstate čokoľvek.... zatiaľ sa sústreďujem na nezáväznú komunikáciu...
Dejvik M 28 rokov
Muž 28 rokov Nitra
Neoplatí sa tu toho vela vypisovat, kto bude chciet, dozvie sa.. som clovek spoločenský, rad spoznavam novych ludi a nadväzujem nové kontakty.. verim ze tu aj niekoho podobného najdem.
Patrik2310 M 21 rokov
Hľadám priateľku na trávenie spoločných chvíľ. Mám rád šport, cestovanie, hudbu, zvieratá a prírodu. Rád spoznávam nových ľudí, a rád pomôžem a poradím.

1 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 40 60 75 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania