amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamky cez internet Nitra NR

Zoznamky na internete umožňujú zoznamovanie a hľadanie partnera. Zoznámte sa cez inzerát s niekým v Nitre.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaNitra

Volvo5000 M 42 rokov
Nejaku fajn babu na volne chvile... Jednoducho nechcem byt sam, rad varim, priroda, sport, budem si ta hyckat... vikendy volne, kedze som kamionista... uprednostnujem stretnutie, nemusime si sadnut ako sa vravi, tak nech nestracame cas... neriesim minulost, treba ist dalej.
santosko75 M 57 rokov
Hladám ženu, s ktorou by som trávil volné chvíle napríklad v prírode. Do podnikov nechodím. Povahu mám úprimnú. Rad robím radosť človeku, na ktorom mi záleží. Mám rad svoj pokoj.
Kaja55 Ž 55 rokov
Ahoj, hľadám priateľa s vysporiadanou minulosťou a prítomnosťou na spoločné chvíle v dobrom aj zlom, pre chvíle pohody,na spoločné dovolenky, výlety, prechádzky. Žijem šťastný život so svojimi deťmi, priateľmi, ale aj tak by som chcela mať vedľa seba človeka, na ktorého sa dá spoľahnúť. Človeka, ktorému nebudem opatrovateľkou ani vychovávateľkou, samostatného, pracujúceho, človeka, o ktorého sa budem môcť oprieť, na ktorého sa bude dať v každej situácii spoľahnúť, človeka, ktorý nesklame, nepodrazí a hlavne človeka, ktorý nepožíva alkohol. Ja Ti na oplátku ponúkam toto všetko. Pracujem, minulosť mám vysporiadanú. Najradšej trávim čas v prírode, mám rada hory a more. Nehľadám flirt, ani krátkodobú známosť. Hľadám vhodný proťajšok. Samota ubíja.
Lucike600 Ž 36 rokov
Mám rada úprimných, triezvo zmýšlajúcich ľudí s úsmevom na tvári. Rada spoznám spriaznenú dušu, ideálne so záujmom dvoch kolies či už na pokec prípadne na výlety a čas ukáže...
Janella Ž 54 rokov
Inteligentného, športovo založeného muža...
muža, ktorý ma vždy pochopí a nebude súdiť...
muža, ktorý ma vždy bude držať za ruku, keď všetci ostatní odídu....
muža, ktorý mi utrie slzy tým, že mi vyčarí úsmev na tvári...
muža, ktorý mi bude šepkať, že ma ľúbi, nie preto, že to chcem počuť,
ale preto , lebo to tak cíti...
Pali32 M 32 rokov
Muž 32 rokov Nitra
Hľadám niekoho kto ma bude ľúbiť srdcom nie očami
mam psa
voľny čas trávim prechádzkami
moju minulosť mam vypriadanú
Pracujem ako predavač
Grasielita Ž 41 rokov
Hľadám vážny vzťah voľný čas trávim turistika, fitness, behanie, divadlo, hľadám lásku, porozumenie, dôveru, samota nie je dobrá mám rada dobré jedlo dúfam že nájdem či hľadám,
Frantisek1987 M 34 rokov
Hladám niekoho kto by sa ku mne hodil... vekovo... mentálne... velmi dôležitý je humor...
Mám rád svoju prácu... Nemám rád faloš... pretvárku... atď
Borarora Ž 57 rokov
Žena 57 rokov Nitra
Ahoj. Som zamestnana a moja minulosť je vysporiadana. Hľadam niekoho komu môžem veriť, smiať sa s nim ale aj báť sa o neho. Ak chceš vedieť viac... pytaj sa.
Michael86 M 35 rokov
Snáď možno hádam že by? Môj život potrebuje ráznu zmenu. Chceš byť súčasťou tejto zmeny? Inak som inteligentný pohoďák. Prispôsobivý. Viac osobne. ;-)
LuLaNr Ž 35 rokov
Hľadám niekoho kto by ma vytrhol zo stereotypu. Niekoho, kto by ma bral takú aká som. Niekedy som bláznivá a spontánna. Inokedy váhavá. Dám sa nahovoriť na hocičo zábavné. Momentálne cítim, že svoj život iba prežívam. Chcem začať opäť žiť a mat pri sebe niekoho kto mi bude rozumieť. Mám 10 ročného syna, tak by si mal byt trpezlivý a chápavý.
Nasud5 M 35 rokov
Pracujem ale nechce sa mi.
Hľadám niekoho normálneho.
Co môžem do vztahu priniesť sám neviem uvidíme ako sa to tu vydarí
Ale na začiatku si chcem len pisat

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 20 40 60 67 viac

© 2022Kontakt · Podmienky používania