amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 73 - Zoznámenie Nitra

Ste v Nitre a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaNitra

laby Ž 53 rokov
42 r. Slobodná, bezdetná, hľadá partnera primeraného veku. Mojimi záľubami sú: cestovanie, literatúra ,kultúra.
Hľadám človeka s podobnými záľubami. Pracujem v zdravotníctve.
ina22 Ž 55 rokov
Žena 55 rokov Nitra
Mám rada romantické knihy, filmy. prechádzky prírodou ,kone . Som rodinne založená , zodpovedná, verná. To isté očakávam, od partnera. Vychovávam 17.r. syna. Hľadám trvalý vzťah. .
k12 M 66 rokov
Hľadám veselé pohodové žieňa s iskrou v oku a zmyslom pre zásady.
Vítaný je rekreačný šport a radosť z pobytu v prírode.
Výrazný zmysel pre humor nesmie chýbať.
madga Ž 63 rokov
Mám všestranné záľuby, voľného času mám neúrekom, keďže som na ID. Ale väčšinou ho trávim prácou na záhrade a okolo domu. Rada by som spoznala čestného muža s dobrým srdcom, ktorý túži po úprimnom vzťahu a porozumení.
dada58 Ž 64 rokov
Pracujem v zdravotníctve. Svoj volný čas najradšej trávim v prírode.Som rozvedená mám dvoch dospelých synov.Jedno viem iste,nechcem byť sama.Verím,že niekde si...
seflera11 Ž 53 rokov
Hladam spriaznenu dusu s ktorou by som chcela prezit to, co som doposial neprezila. Mam rada prirodu , zvierata, turistiku, hubarcenie, bicyklovanie, hudbu.
1VANDA Ž 65 rokov
Som pohodová, komunikatívna žena. Rada by som tu stretla muža, pre ktorého sú dôležité hodnoty ako tolerancia, úprimnosť, inteligencia, porozumenie. Spriaznenú dušu, lásku, porozumenie, spoločné šťastie.
lupidus M 71 rokov
Muž 71 rokov Nitra
rád by som spoznal niekoho kto rozumie humoru a vie sa aj od srdca zasmiať,
dokáže pochopiť toho druhého a brať toľko koľko sám dáva.
ja som tiež taký obyčajný, normálny chlap so svojimi starosťami a
radosťami, ktoré život zo sebou prináša...rád sa dobre zabávam na vtipných veciach
a nemám rád v domácnosti "dusno". Dialóg je pre mňa veľmi dôležitou vecou.
pôvodne som elektrotechnikom, rád chodím do prírody (ak by sa dalo vo dvojici) a
obyčajne zbieram hríby, rád sa tiež "motám" v kuchyni, čím chcem povedať, že rád varím. A dovolenky.? Áno, ale najkrajšia je doma na Slovensku.
superchlapik M 44 rokov
Hladam ženu,ktorej by som bol oporou,ktoru by som lubil cely život. Som technicky typ so zmyslom pre zodpovednosť,najdoližetijšie je aby si mala srdce,mať rad to je ta najdoležitejšia hodnota,ktora sa neda vyčisliť...Verím ,že Ťa najdem,ak si z Nitry napíš...
cyriljofre M 46 rokov
Rád by som spoznal úprimné dievča ,ktoré vie čo chce od života,ktoré sa vie tešit z maličkostí .Som veselá povaha ,niekedy až moc,ked chceš vediet viac stačí sa len opýtat.
nezavisla Ž 63 rokov
Žena 63 rokov Nitra
Rada spoznám uprimného, milého partnera, ktorý má pochopenie a trošku lásky pre osamelú ženu. Som plnoštíhla veselej a milej povahy a ochotná zúčastniť sa každej zábavy a využitia voľného času. Môj voľný čas trávim okolo domu v záhrade poprípade rada strávim čas v prírode niekde pri vode.
Moja predstava ideálnej dovolenky niekde pri mori alebo oddýchnuť si niekde v kúpeľnom zariadení ale aj v našej krajine sú krásne miesta, ktoré by som rada navštívila. Plány do budúcnosti v dnešnej dobe sa veľmi ťažko stanovujú treba si užiť asi každý pekný deň, ktorý prežijeme a najlepšie s nejakým dobrým partnerom, ktorý by vedel pochopiť.
Tanya2 Ž 68 rokov
Hľadám touto cestou inteligentneho muža, ktorý má ešte voľné miesto v srdci a rád by spoznal mladistvu a pohodovu partnerku pre plnohodnotný život. Záľuby turistika, bike, príroda, aj zahrádka, knihy, domácnosť.

1 20 40 60 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania