amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 69 - Zoznámenie Nitra

Ste v Nitre a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaNitra

mato6764 M 45 rokov
Muž 45 rokov Nitra
Prepáč, nerád sa miešam do svojich súkromných záležitostí :-)))) ale ak mam spomenut nieco o sebe tak asi tolko ze pracujem v oblasti reklamy ako zivnostnik, rad sportujem, pasivne hokej a aktivne badminton, snowboard, bicykel.
heno22 M 43 rokov
Muž 43 rokov Nitra
Rád by som spoznal sympatické dievča(ženu) so srdcom na správnom mieste, ženu plnú citov, nehy a vášne a taktiež osôbku na ktorú sa dá aj kedykoľvek spoľahnúť.
Mám rád more, lyže, hory ...
Som človek ako každý na tejto zemi, nič viac a nič menej, myslím, že úprimný, normálny a čestný, možno veľmi skúšaný osudom, no nehrám sa na niečo čo nie som a rád by som možno aj touto cestou spoznal sympatické dievča s dobrým srdiečkom a úsmevom na tvári, aj keď viem, že v dnešnej dobe je to ako hľadať ihlu v kope sena. PS: nájdem ťa? Verím, že niekde si, možno treba k tomu len kúsok náhody a kvapku šťastia. Náhoda je blbec ako ma každý deň život o tom presviedča a na lásku treba vždy dvoch. Tak prečo to neskúsiť, možno budeme kamaráti a možno to prerastie v niečo oveľa krajšie. Verím v silu prírody a v jej kúzla ako i v lásku na pohľad.
Máš rada prírodu, návštevu pamiatok, výstup na kopec, prechádzky v parku, návštevy jaskýň, turistiku a podobné ? Rád ťa spoznám :))
PS:
:o) Úsmev pristane všetkým...aj tebe! Kto dáva tvojim perám úsmev ,dáva tvojmu srdcu život... :)) ... ak dokážeš obohatiť človeka čo i len o myšlienku, nebolo to len tak.
zijana Ž 56 rokov
Žena 56 rokov Nitra
Hladam si priatela s dobrym srdieckom a hlavne nech je veselej povahy. Mam rada hudbu, sport, prirodu, prechadzky a rada varim. Ak si tu,tak sa ozvi budem sa tesit:)
kirgat M 58 rokov
Medzi moje záľuby patrí šport, príroda, história, knihy, kultúrne akcie,poznávacie zájazdy a i.
Pracujem ako súkr. hospodáriaci roľník.
Zvieratá na byte nemám ani nechcem,na dome by som ich chcel.
Rád by som sa zoznámil s peknou štíhlou ženou od cca 40 r. do cca 49 r.,ktorá by sa vedela prispôsobiť ,či už životu v meste ale aj na dedine.
roni1 M 58 rokov
Mám rad sport a hlavne turistiku chodenie po horách a lesoch na hríby.
Taktiež som domaci kutil kde mam rad domácu pracu okolo domu a taktiež domáce zvierata, taktiez aj varenie je mojim konickom a omnoho viac. Tymto hladam spriazdnenu dusu s ktorou si budem rozumiet.
laby Ž 52 rokov
42 r. Slobodná, bezdetná, hľadá partnera primeraného veku. Mojimi záľubami sú: cestovanie, literatúra ,kultúra.
Hľadám človeka s podobnými záľubami. Pracujem v zdravotníctve.
ina22 Ž 55 rokov
Žena 55 rokov Nitra
Mám rada romantické knihy, filmy. prechádzky prírodou ,kone . Som rodinne založená , zodpovedná, verná. To isté očakávam, od partnera. Vychovávam 17.r. syna. Hľadám trvalý vzťah. .
k12 M 65 rokov
Hľadám veselé pohodové žieňa s iskrou v oku a zmyslom pre zásady.
Vítaný je rekreačný šport a radosť z pobytu v prírode.
Výrazný zmysel pre humor nesmie chýbať.
madga Ž 63 rokov
Mám všestranné záľuby, voľného času mám neúrekom, keďže som na ID. Ale väčšinou ho trávim prácou na záhrade a okolo domu. Rada by som spoznala čestného muža s dobrým srdcom, ktorý túži po úprimnom vzťahu a porozumení.
dada58 Ž 64 rokov
Pracujem v zdravotníctve. Svoj volný čas najradšej trávim v prírode.Som rozvedená mám dvoch dospelých synov.Jedno viem iste,nechcem byť sama.Verím,že niekde si...
seflera11 Ž 53 rokov
Hladam spriaznenu dusu s ktorou by som chcela prezit to, co som doposial neprezila. Mam rada prirodu , zvierata, turistiku, hubarcenie, bicyklovanie, hudbu.
1VANDA Ž 65 rokov
Som pohodová, komunikatívna žena. Rada by som tu stretla muža, pre ktorého sú dôležité hodnoty ako tolerancia, úprimnosť, inteligencia, porozumenie. Spriaznenú dušu, lásku, porozumenie, spoločné šťastie.

1 20 40 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 viac

© 2022Kontakt · Podmienky používania