amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 68 - Zoznámenie Nitra

Ste v Nitre a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaNitra

Tomi555 M 30 rokov
Muž 30 rokov Nitra
Moje záľuby sú sportovanie.prechadzkyv prírode koncerty a dovolenky. Voľný čas trávim s rodinou či kamarátmi pracujem mám dvoch malých psíkovHľadám babu s ktorou bysme si rozumeli a sktorou bysme chodili naprechádzky nastevovanie rôznych kultúrnych akcií chodili na chatu.
andrea669 Ž 50 rokov
Ahoj,rada sa zoznamim s niekým kto má rád prírodu a hlavne zvieratá,mám sš , momentálne som PN,inak SZČO,deti mám dve ,z toho jedno nezaopatrené ale samostatne.Ak máš podobné záujmy,ozvi sa.
Dominika945307 Ž 29 rokov
Žena 29 rokov Nitra
Ahoj, volám sa Dominika, mám 2 ročnú dcéru. Pracujem ako zdravotná sestra a popri práci si robím VŠ. Mám rada prírodu, zvieratá a varenie. Rada by som sa zoznámila s niekym kto nehľadá už len flirt ale vážne zoznámenie - dúfam že na celý život.
cago13 M 53 rokov
Muž 53 rokov Nitra
Hladam žienku na spoločny život, nie naročnu najlepšie samu žijucu ktora ma rada prirodu, som pracujuci rozvedeny muž pohodak fajčiar, moje záluby priroda stanovanie hubarčenie, najlepšie z okolia
NR hladam skutočnu priatelku, nie úlet.
Fialka3342 Ž 69 rokov
Hľadám pohodu a spriaznenú dušu, s ktorou bude deň príjemný a slnečný, som kreatívna,priateľska,mám rada šport,umenie,veselých ľudí,milujem kvety,prírodu a všetko čo s ňou súvisí.
kamen123 M 54 rokov
Som rozvedený,mám dve deti,dvojičky dievča a chlapca vo veku 10 rokov.Pracujem ako elektrikár. Rád športujem a mám rád hudbu.Hľadám sympatickú ženu.
werita55 M 59 rokov
mam rad sport hory veselých ludi a zabavu
hladam niekoho kto sa bude so mnou obcas tulat po vrcholoch tatier,komu nebude vadit moj zmysel pre poriadok a s kym sa budem citit fajn
janooH M 35 rokov
Muž 35 rokov Nitra
Som slobodný a hladám si partnerku na vzťah s ktorou by sme prežili mnoho spoločných chvíl. Vo volnom čase rád cestujem, športujem a travim večeri pri telke alebo s priateľmi. Kludne mi napiš a poviem ti o sebe viac.
Mato182 M 41 rokov
Muž 41 rokov Nitra
Ahoj volam sa Mato.Mam 35 rokov a vystudovanu SPU v Nitre.Som komunikativny uprimny pracovity so zmyslom pre humor.Medzi moje zaluby patria motorky, motorizmus, turistika ,zvieratá, priatelia. Pracujem ako technolog vo vyrobe, mam psa . Samota je zla a preto touto formou by som rad spoznal zenu ktorá vie co chce od zivota do koca aj do voza a bola mi oporou aj v tazsich zivotnych situacia a vzájomne sa doplnaliZijem sam so psom Rexom. Preto ak mas rada zvierata taje to lem plus. Nemám rád falos a pokritectvo. Ak ta oslovili moje riadky tak mi napis a budeme sa blizsie spoznávať .Tesim sa na skoru komunikaciu .pa
chesearock M 31 rokov
oddych, výlety, hranie na hudobnom nástroji, Xbox video hry, mam rád rockovú hudbu, cez leto festivaly po Slovensku, momentálne pracujem, rád spoznám milú babu z Nitry alebo z blízkeho okolia. Kľudne napíš
Ivan188814 M 41 rokov
Muž 41 rokov Nitra
Hľadám ženu na vzťah som slobodný normálny chlap, zabezpečený. Pracujem na živnosť. Hľadám obyčajnú ženu do 45 rokov. Nemám žiadne prehnane nároky. Mám jednu dcéru. Rád čítam cestujem, zaujímam sa o počítače a motorizmus. Napíš mi
Kelgerneek M 41 rokov
Muž 41 rokov Nitra
Ahoj dámy, rád by som sa zoznámil s normálnou ženou, nie obyčajnou, lebo nikto nie je obyčajný. Ani ja, ani Ty. Som introvert, ale napriek tomu dosť komunikatívny a nielen medzi štyrmi očami, ale aj v spoločnosti. Nuž, rokmi som sa naučil. Milujem dlhé debaty o niečom, prechádzky v meste i prírode, výlety, koncerty vážnej hudby, kávičkovanie, len tak sedieť a užívať si prítomnosť a prítomnosť toho druhého. Ak chodíš do kostola, môžeme tam každú nedeľu zájsť. Ain't got no problem with it. Rád trávim čas na internete - vzdelávanie sa, informácie, zábava... Ale rád by som to tak "trochu" zmenil a dosť času venoval mojej priateľke, možno práve Tebe. Počas môjho života som spoznal dosť veľa žien, mnohé ma mali veľmi radi, len žiaľ, boli to "len" kamarátky a ani jedna z nich nebola mojou priateľkou/partnerkou. Celkovo ma zaujíma hlavne história, geopolitika, psychológia, lingvistka, vojenské záležitosti, šport,... ale dokážem debatovať viac-menej o hocičom. Flexibilný a adaptabilný. Čo sa týka môjho zamestnania a finančno-materiálnej situácie, o tom sa tu nebudem rozpisovať, je to tak trochu ponižujúce, trhové, biznisové... And I speak quite good English so if you would not mind we could practice it and getting better and having fun with it. And I can help out myself with a little bit of German, Portuguese and Russian. Tak zatiaľ. :-)

1 20 40 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania