amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 66 - Zoznámenie Nitra

Ste v Nitre a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaNitra

kamen123 M 54 rokov
Som rozvedený,mám dve deti,dvojičky dievča a chlapca vo veku 10 rokov.Pracujem ako elektrikár. Rád športujem a mám rád hudbu.Hľadám sympatickú ženu.
werita55 M 59 rokov
mam rad sport hory veselých ludi a zabavu
hladam niekoho kto sa bude so mnou obcas tulat po vrcholoch tatier,komu nebude vadit moj zmysel pre poriadok a s kym sa budem citit fajn
janooH M 35 rokov
Muž 35 rokov Nitra
Som slobodný a hladám si partnerku na vzťah s ktorou by sme prežili mnoho spoločných chvíl. Vo volnom čase rád cestujem, športujem a travim večeri pri telke alebo s priateľmi. Kludne mi napiš a poviem ti o sebe viac.
Mato182 M 40 rokov
Muž 40 rokov Nitra
Ahoj volam sa Mato.Mam 35 rokov a vystudovanu SPU v Nitre.Som komunikativny uprimny pracovity so zmyslom pre humor.Medzi moje zaluby patria motorky, motorizmus, turistika ,zvieratá, priatelia. Pracujem ako technolog vo vyrobe, mam psa . Samota je zla a preto touto formou by som rad spoznal zenu ktorá vie co chce od zivota do koca aj do voza a bola mi oporou aj v tazsich zivotnych situacia a vzájomne sa doplnaliZijem sam so psom Rexom. Preto ak mas rada zvierata taje to lem plus. Nemám rád falos a pokritectvo. Ak ta oslovili moje riadky tak mi napis a budeme sa blizsie spoznávať .Tesim sa na skoru komunikaciu .pa
chesearock M 31 rokov
oddych, výlety, hranie na hudobnom nástroji, Xbox video hry, mam rád rockovú hudbu, cez leto festivaly po Slovensku, momentálne pracujem, rád spoznám milú babu z Nitry alebo z blízkeho okolia. Kľudne napíš
Ivan188814 M 41 rokov
Muž 41 rokov Nitra
Hľadám ženu na vzťah som slobodný normálny chlap, zabezpečený. Pracujem na živnosť. Hľadám obyčajnú ženu do 45 rokov. Nemám žiadne prehnane nároky. Mám jednu dcéru. Rád čítam cestujem, zaujímam sa o počítače a motorizmus. Napíš mi
Kelgerneek M 40 rokov
Muž 40 rokov Nitra
Ahoj dámy, rád by som sa zoznámil s normálnou ženou, nie obyčajnou, lebo nikto nie je obyčajný. Ani ja, ani Ty. Som introvert, ale napriek tomu dosť komunikatívny a nielen medzi štyrmi očami, ale aj v spoločnosti. Nuž, rokmi som sa naučil. Milujem dlhé debaty o niečom, prechádzky v meste i prírode, výlety, koncerty vážnej hudby, kávičkovanie, len tak sedieť a užívať si prítomnosť a prítomnosť toho druhého. Ak chodíš do kostola, môžeme tam každú nedeľu zájsť. Ain't got no problem with it. Rád trávim čas na internete - vzdelávanie sa, informácie, zábava... Ale rád by som to tak "trochu" zmenil a dosť času venoval mojej priateľke, možno práve Tebe. Počas môjho života som spoznal dosť veľa žien, mnohé ma mali veľmi radi, len žiaľ, boli to "len" kamarátky a ani jedna z nich nebola mojou priateľkou/partnerkou. Celkovo ma zaujíma hlavne história, geopolitika, psychológia, lingvistka, vojenské záležitosti, šport,... ale dokážem debatovať viac-menej o hocičom. Flexibilný a adaptabilný. Čo sa týka môjho zamestnania a finančno-materiálnej situácie, o tom sa tu nebudem rozpisovať, je to tak trochu ponižujúce, trhové, biznisové... And I speak quite good English so if you would not mind we could practice it and getting better and having fun with it. And I can help out myself with a little bit of German, Portuguese and Russian. Tak zatiaľ. :-)
Vladissx M 54 rokov
Muž 54 rokov Nitra
Moje zaluby su prechadzky v prirode gurmanske varenie upratuvanie... Pracujem ako profesionalny vodic na slovensku...Najradsej by som sa zoznamil s milou sympatickou damou s ktorou si padne do oci..
Horc43 M 49 rokov
Hľadám ženu do voza aj do koča. Viem dobre variť, takže hladná nezostane.
Taktiež mám rád šport, aby mi bruško nenarástlo. Beh, korčule, bik, plávanie.
Najviac zo všetkého milujem pokoj a kľud...
Miroslava89 Ž 33 rokov
Žena 33 rokov Nitra
Volam sa mirka, mam 31 rokov a hladam prijemneho muza ktorý neriesi len vzhlad ale aj povahu a srdce.moje zaluby su príroda, knihy, zvierata, kino, filmy, hudba.
pernik321 M 41 rokov
Mám vyštudovanú univerzitu Cambridge, pracujem v bankovom sektore. Vo voľnom čase sa venujem posilňovaniu, bicyklovaniu, plávanie, miestami amatérsky fotografovaniu a čítaniu kníh. Rád pozerám filmy a seriály.
juro2486 M 36 rokov
Rád sa zoznámim s milou, rozumnou a veriacou ženou. Ak taká si, daj mi o sebe vedieť. Hľadám vzťah založený na láske, porozumení, tolerancii a vzájomnej úcte. Ženu s hodnotami, ktoré sa v tomto svete už ťažšie hľadajú.

1 20 40 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania