amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 60 - Zoznámenie Nitra

Ste v Nitre a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaNitra

Dune9791 M 44 rokov
Aj ja chceeeem Ženu.Moje podmienky dve ruky, dve nohy na koncoch rozstrapkané. Hlava? Može byť aj hlava. Vek, od-do. Výška asi tolkoto, Váha menej než ja. Vlasy, na hlave ked už bude aj s hlavou. Uši na lavej a pravej strane. Nos prosím dodať s očami.A to najdôležitejšie úsmev na perách a srdce na mieste :)
mikinko70 M 53 rokov
Muž 53 rokov Nitra
Hladam milu a uprimnu zenu na priatelstvo a po case na budovanie trvaleho vztahu.Budem rad ked mi napises co ta zaujima a s radostou ti odpisem na vsetky otazky...
Karol1970 M 53 rokov
Pracujem ako vodič autobusu, rád chodím na ryby na huby celkovo som rád v prírode. Som slobodný bezdetny i keď mám rád deti. Šport pri televízii, hudbu, dobrý film, dovolenku na horách alebo pri mori. Hľadám milú a úprimnú ženu na vážny vzťah ak si taká a voľná ozvi sa
karolzieger M 53 rokov
Som aký som. Hľadám úprimnú a nežnú zienku. Mám rád šport pasívne, rybolov, cestovanie, hudbu, prechádzky prírodou, hubarcenie. Som slobodný bezdetny, pokojnej povahy, ak sa nájde milá a úprimná žena a ozve sa budem rád.
miso32 M 37 rokov
Muž 37 rokov Nitra
Medzi moje záľuby patrí fotografovanie, turistika, kreslenie,
Pracujem ako zdravotník a šofér zdravotného vozidla
Zvieratá mám doma a je to 6 ročný kocúr
Rád by som sa zoznámil osobou ženského pohlavia s príjemným vystupovaním a dobrým srdcom
alamanda Ž 37 rokov
Aj takýmto spôsobom by som sa rada zoznámila s mužom, ktorý je spoľahlivý, zodpovedný, starostlivý, zo zmyslom pre humor a ktorý by so mnou zostal aj v ťažkých časoch, nie len v tých dobrých. Sama ponúkam to isté. Mám rada kultúru a športové aktivity.
mikisk M 54 rokov
Muž 54 rokov Nitra
Som veselá povaha, mám rád prírodu,.,potulky po horach, objavovať neobjavené.
Nájdem tu ženu ktorá chce žiť reálny život, nie len písať?
Všetko ostatne pri stretnutí, rád odpoviem na všetky otázky.
lubas173 M 45 rokov
Muž 45 rokov Nitra
Mam rad prirodu,vylety po okolii. Citam odbornu literaturu. Mam rad deti a sport. Rad si posedim s priatelmi. Som zamestnany. Rad by som spoznal milu zenu primeraneho veku z mojho okolia.
lulaby Ž 46 rokov
Nehladam nic, ale predsa... clovek nikdy nevie,kde ho stretne stastie...tak preco mu nepomoct? Stojim o spolocnost normalneho,inteligentneho a zodpovedneho muza. Na spolocne zdielanie zivotov a pokojneho zivota bez burok.
111milan M 62 rokov
Som nekonfliktný, rodinne založený muž, ktorý sa po práci rád venuje aktívnemu oddychu, zaujíma ma turistika, cestovanie a spoznávanie nových zaujímavostí. Rád by som spoznal romantickú, veselú ženu s podobnými záľubami, ktorá sa rada rozpráva, smeje a má pozitívny prístup k životu.
dusan335 M 37 rokov
Hladam normalnu zenu nie na nejaky ulet ale na priatelstvo a casom dufam ze aj viac. Rad chodim do prrody, divadlo, kino, ale aj prijemny vecer pri filme, knihe.
Rozinko M 36 rokov
Muž 36 rokov Nitra
Ahoj som mladý chalan ktorý hľadá priateľku na vážny vzťah nie hneď ovšem , mám rád fitness, korčuľovanie, dobrú zábavu,svoj voľný čas trávim podľa možnosti a čo je hlavné som slobodný a chcel by som spoznať fajn dievča čo je normálne

1 20 40 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 78 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania