amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 57 - Zoznámenie Nitra

Ste v Nitre a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaNitra

Ala0712 Ž 60 rokov
Žena 60 rokov Nitra
Som matka 3 dospelých detí,ktoré už majú svoje vlastné rodiny.mám rada hudbu,čítanie,prechadzky.rada sa bavím z ľuďmi ktorých mam rada.touto cestou by som sa rada zoznámila z milým,tolerantnym pánom bez záväzkov
LUBKO77 M 38 rokov
Hladám štíhlu žienku,výhradne na trvalý vzťah do 45rokov,do 170cm + - :-). Pokiaľ si aspoň trošku sympatická, empatická, nežná, mladá duchom a výzorom,prosím nie zbytočne prehnane podozrievavá,rada otvorene a bez problémov komunikuješ,túžiš po láske, nežnostiach, citoch, máš vysporiadanú minulosť a nemáš čas na hladanie partnera štandardným spôsobom tak ako ja, určite budem rád ked dáš o sebe vedieť a prípadne niečo aj o sebe napíšeš :-) Poteší ma ak bývaš na vidieku západného alebo stredneho slovenska v malom domčeku, som totiž malý kutil a práce okolo domčeka sú mojim koníčkom.
Triumf M 54 rokov
Ahoj,som tak trochu pohoďák zo zmyslom pre humor) zodpovedný,zamestnaný v doprave,moje záľuby sú všestranné. Bývam z deťmi v r.dome) takže relaxujem občas v záhradke aj dovolenka je a tak...
Klimcik1234 M 51 rokov
Muž 51 rokov Nitra
Som vesely blaznivy mám rád prírodu.Som sám sebou a to ma robí vynimočnym.Ked ma chceš spoznať napíš.Mám rád hudbu 90rokovfilmy akčné,komedie a niekedy scifi.Hlaadam milú uprimnú Lasku.
Patrik8787 M 35 rokov
Muž 35 rokov Nitra
Hľadám si milé a úprimne dievča na zoznámenie... ,mala by mať rada šport a cestovanie, zvieratá..
Neviem či je toto najlepší spôsob ale skúsiť treba všetko..
Petko2903 M 48 rokov
Som slobodny muž,bez záväzkov, ktorý má rad prírodu a zvieratá. Mám jedného psa.
Rád by som sa zoznámil s milou, prijemnou ženou, ktorá by so mnou rada travila volný čas.
Beethoven M 46 rokov
Muž 46 rokov Nitra
Milujem hudbu. Venujem sa aktívne hre na klasickej i elektrickej gitare, hre na bicie a base. Klasickú gitaru i študujem. Rád čítam, najmä literatúra faktu, ale i klasika. Moderná beletria nie. Zaoberám sa aktívne politikou. Rád pozerám dokumentárne vojny - psychológia, história, najmä II. sv. vojna. Som žurnalista. Žurnalistiku som vyštudoval na UKF v Nitre. Tieš som študoval XDPŠ na UKF v Nitre. Ako som už spomenul, študujem klasickú gitaru na Konzervatóriu Heleny Madariovej v Nitre. Mám psa. Rád by som sa zoznámil s osobou, s ktorou sa dá porozprávať, je úprimná, čestná, má isté morálne zásady, netýka sa náboženstva. K tomu mám rezervovaný postoj. Chcel by som poznať človeka, zaoberajúceho sa hudbou, psychológiou, históriou, filozofiou. Mala by byť skôr introvertného rázu, so sklonmi k romantizmu. Nepreferujem ľudí sebestredných, afektovaných, prehnane extrovertných. Avšak vítam osobnosť kreatívnu, ochotnú vyjadriť svoje postoje otvorene i pred ľuďmi. Nemám deti, no neznamená to, že ich nemám rád. Vidím v nich možnosť vyvíjania osobnosti, jeho záujmov, etiky.
Dune9791 M 44 rokov
Aj ja chceeeem Ženu.Moje podmienky dve ruky, dve nohy na koncoch rozstrapkané. Hlava? Može byť aj hlava. Vek, od-do. Výška asi tolkoto, Váha menej než ja. Vlasy, na hlave ked už bude aj s hlavou. Uši na lavej a pravej strane. Nos prosím dodať s očami.A to najdôležitejšie úsmev na perách a srdce na mieste :)
mikinko70 M 52 rokov
Muž 52 rokov Nitra
Hladam milu a uprimnu zenu na priatelstvo a po case na budovanie trvaleho vztahu.Budem rad ked mi napises co ta zaujima a s radostou ti odpisem na vsetky otazky...
Karol1970 M 53 rokov
Pracujem ako vodič autobusu, rád chodím na ryby na huby celkovo som rád v prírode. Som slobodný bezdetny i keď mám rád deti. Šport pri televízii, hudbu, dobrý film, dovolenku na horách alebo pri mori. Hľadám milú a úprimnú ženu na vážny vzťah ak si taká a voľná ozvi sa
karolzieger M 53 rokov
Som aký som. Hľadám úprimnú a nežnú zienku. Mám rád šport pasívne, rybolov, cestovanie, hudbu, prechádzky prírodou, hubarcenie. Som slobodný bezdetny, pokojnej povahy, ak sa nájde milá a úprimná žena a ozve sa budem rád.
miso32 M 37 rokov
Muž 37 rokov Nitra
Medzi moje záľuby patrí fotografovanie, turistika, kreslenie,
Pracujem ako zdravotník a šofér zdravotného vozidla
Zvieratá mám doma a je to 6 ročný kocúr
Rád by som sa zoznámil osobou ženského pohlavia s príjemným vystupovaním a dobrým srdcom

1 20 40 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 75 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania