Som domáci kutil. Medzi moje záľuby patrí plávanie, lyžovanie , návšteva sauny, turistika. pracujem v oblasti stavebníctva. Patrím medzi pozitívne mysliacich ľudí.
Hľadám, chcem normálneho, nekonfliktného partnera, s ktorým mi bude dobre a ktorý ma bude brať takú aká som. Hľadám, chcem pevné a čo najdlhšie partnerstvo, ktoré je veľmi vzácne a ťažko sa dá ...
Medzi moje zaluby patri cyklistika, turistika, pocuvanie hudby , cestovanie, internet ... Rad by som si touto cestou nasiel milu, sympaticku osobku, s ktorou budem travit spolocne chvile :-)
Nech sa spýta každá žena osobne. Moje záľuby moja práca víkendy dovolenky zvieratká tak to jej všetko rád prezradím. Každá ktorá sa to opýta tak jej to rád prezradím A to isté budem požadovať ...
Niekedy má človek depky a potrebuje s niekym porozprávať. Hľadám niekoho, s kým sa dá rozobrať trebárs aj, aký je deň. Mám rada veselých ľudí , ktorí aj v upršanom počasí vedia nájsť slnko.
Hľadám jednoduché a pritom veľmi zložité... nesebeckú lásku, muža, s ktorým budeme tvoriť dokonalosť v láskeho porozumení harmónii, muža, ktorý ma nebude chceť meniť, ktorý ma prijme so všetkými ...
Medzi moje zaluby patri hudba, tanec, knihy, turustika, cestovanie . Pracujem ako zdravotna sestra. Mam domace zvieratko, psik, labrador. Rada by som sa zoznamila s milym sebavedomim muzom.
Som normlany,slusny,verny,citlivy a romanticky muz.Rad by som si nasiel partnerku na vazny vztah.Fotku mozem poslat.Poprad a blizke okolie.Nemam domace zvierata.Pracujem.
Moje zaluby su zbieranie hribov .rad si pozriem dobry film aj v kine .SOM VYUCENY MALIAR MOMENTALNE PRACUJEM ako lesny robotnik.volny cas travim doma v zahradke alebo nieco majstrujem.mam dvoch ...
Žijem sama, deti sú dospelé a samostatné.Rada by som stretla muža primeraného veku, min.stredoškolsky vzdelaného, nefajčiara s ktorým by som ešte dokázala život žiť, nie ho iba sama prežívať.