amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Poprad PP

Ste v Poprade a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaPoprad

Frank466 M 47 rokov
Som obycajny chlap, hladam si pre seba normalnu obycajnu babu, ktora bude mojou kamaratkou priatelkou a spriaznenou dušou,. Pracujem ako sa patrí. Mam rad prechadzky v prirode, nepijem nefajcim.
Biill M 57 rokov
Hľadám spriaznenú dušu na zbytok života štyri roky vdovec bývam vo svojom domčeku na dedine ale celý život som žil na sídlisku v meste tak možno i nejakú šikovnu gazdinku keby chcela..
Madmax4cx M 50 rokov
Uvidím čo nájdem. A či niečo nájdem.... Ale hľadám radosť, šťastie, pohodu, s niekym do konca života... Asi je to ťažké, ale myslím že nie nereálne...
Stefanius2 M 55 rokov
Muž 55 rokov Poprad
Kutil domáci.. rád robim z drevom, aj drobne rekonstrukcie a opravy.... občas menši vylet na bicykli. Najde sa žena, ktorá tiež rada niečo tvori, alebo má zaľubu v ručnych prácach, alebo záhrade??..)nie je podmienka. len neviem preco tu nikto nechce komunikovat..(
Azaghtoth M 45 rokov
Usmev, radost, respekt, sympatie, priatelstvo, laska... to je asi to dolezite a podstatne v zivote cloveka a samozrejme na 1.mieste je zdravie a rodina.
Robko6987 M 21 rokov
Muž 21 rokov Poprad
Hľadám známosť na spoločný život.
Lasku dôvernosť a vernosť.
Pracujem.
Športujem posilka, a áno mám psíka a bývam sam.
Áno mám vysporiadanú minulosť.
Tomik69 M 25 rokov
Hľadám ženu z okolia, s ktorou by som sa mohol nezáväzné stretávať, podľa vzájomných sympatií. Vek neriešim. Nehľadám iba jednorazovu záležitosť. :) :)
PritomnostPP M 51 rokov
Ahoj,
nie som svalnáč, brucho nemám... asi budem atletický typ 😊.
Neviem čo mi napadlo, aby som sa tu registroval, ucítime...
Záľuby? Zamestnanie? Budúcnosť? Minulosť?
Žijeme v prítomnosti, v láske...
Diabol1967 M 54 rokov
Muž 54 rokov Poprad
Hľadám ženu ktorá by ma viedla životom! Ženu ktorá vie čo je humor čo je šťastie ktorá vie v živote byť ženou a chce chlapa ktorý v živote aj Zakopane!! Nie som ideálny chlap!!
Sypos M 44 rokov
Hľadám ženu ktorá vie čo chce prechádzky v prírode šport cestovanie porozumenie. Mam stavebnú firmu, rad by som sa stretol po vzájomných sympatiach možno viac.
Miky1317 M 26 rokov
Ahoj
Hľadám dievča/ženu na písanie si časom aj stretávanie
Pracujem ale mám aj firmu
Moje zaľúby sú šport turistika hudba
Som slobodný ale deti mi nevadia.
Fajfric M 37 rokov
Muž 37 rokov Poprad
Hľadám takú známosť, že kľudne môžem dať calu svoju lásku... A konečne ju dostať spat... Bez podvadzania... A te dá konečne budem dakomu vysvetliť, ako to vyzerá naozaj byť milovaný a ľúbiť naozaj niekoho... Do vzťahu prinesiem všetko najlepšie čo môže byť... Aj 3 krát viace... Pracujem v Poprade... Voľno použijem ná Motorku, varenie, upratovanie, cestovanie, prechádzky a také... Veľmi rád mám psíkov... Minulosť nechám za sebou...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania