amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Poprad PP

Ste v Poprade a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaPoprad

adik01389 M 22 rokov
Muž 22 rokov Poprad
Ahoj, hľadám ženu na vážny vzťah. Do vzťahu môžem priniesť chapavosť, slušnosť, ferovosť atď 🙂..... Pracujem čiže niesom na dôchodku 😂..... Vo volnom čase rad počúvam hudbu, pozerám filmy, idem na prechádzku, poprípade nejaký ten šport.
Dalo5050 M 50 rokov
Muž 50 rokov Poprad
Rad spoznám milú a úprimnú ženu. Bol som dlho sám. Hľadám vážnu známosť. Rád športujem, bicykel, nording walking a rekreačné futbal. Mam vysporiadané minulosť.
Roja M 60 rokov
Hladam muza na prijemne travenie volneho casu, porozpravat sa o problemoch, ktore ma trapia. Potrebujem priatela aj na pomaznanie sa. Hladam niekoho na trvalejsi vztah. Som zenaty a mam syna a dceru. Mam uz po 60-ke, som vysoky a stihly a mam vysokoskolske vzdelanie. Iba z okolia Popradu.
dalibor666 M 50 rokov
Muž 50 rokov Poprad
hladam babulku ktora mi pomoze prekonat stratu ktoru som utrpel moja priatelka s ktorou som bol 15 rokov mi zomrela v naruci preto hladam nieco mile dobre
Dan1976 M 45 rokov
Muž 45 rokov Poprad
Ahoj, rad by som spoznal niekoho, kto sa citi Sam a potrebuje milu spolocnost.. Som sportovec a mam Vela casu.. obcas trochu introvert .. milujem smiech a dobre jedlo..
MartinMartin1 M 32 rokov
Muž 32 rokov Poprad
Priatelsku, milu a usmievavu .
Co ti na ociach uvidim .
Pracujem na seba - mozno neskor aj na nas .
Oddychom kdekolvek .
Ano. Minulost nelutujem = buducnost planujem .
precone21 M 43 rokov
Hladam spriaznenu osobu co rada sportuje a ma rada hory. Mam rad sport cestovanie dobre jedlo welnes. Ostatne poviem ak budes oto stat. Opytaj sa co chces omne vediet
follador1 M 41 rokov
Závisí od okolností a sympatií. Mam male mačiatko. Turistika prechádzky príroda športy. Všetko mam vysporiadané v živote. Láska dôvera je základ do zivota
Kurki79 M 41 rokov
Muž 41 rokov Poprad
Som aký som a iný už nebudem. Hovorím pravdu aj keď je nepríjemná. Z duše nenávidím klamstvo. Mám rád humor, úprimnosť a som úprimný. Cením si dôveru, ktorá je pre mňa vo vzťahu veľmi dôležitá.
Pracujem ako manažér, vo voľnom čase sa venujem svojím deťom, športu. Rád počúvam dobrú hudbu.
Hľadám ženu, ktorá je úprimná a na ktorú sa môžem spoľahnúť.
Čo má prísť, to príde. Pozerám sa dopredu a neprekračujem na mieste. Teším sa na tvoju spoločnosť.
Slava20 Ž 49 rokov
Pozitívne naladená žienka, ktorá má rada divadlo, kino, históriu ... a so vzťahom k športu hľadá pozitívne naladeného pána s podobnými záujmami. Určite sa ozvi.
tamara4 Ž 58 rokov
Rada sa zoznámim s mužom, primeraného veku, ktorý je otvorený, úprimný, so zmyslom pre humor. Má rád prírodu, zvieratá a cestovanie. S mužom, ktorý nehľadá len rozptýlenie, ale seriózny vzťah.
stankopp10 M 34 rokov
Som celkom obyčajný chlap ktorý sa rad zoznami s obyčajnou ženou hľadám porozumenie dôveru čas ukáže čo a ako mám rád prechádzky v prírode bicyklovanie zahradu

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania