amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Poprad PP

Ste v Poprade a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaPoprad

Evka04 Ž 36 rokov
Hľadám partnera na turistiku a cestovanie a budúcnosť. Dlhodobý vzťah.
Som pracujúca žienka so zmyslom pre humor a láskou k deťom (mám dve netere). Vo voľnom čase rada čítam, chodím do divadla, cvičím a chodím do prírody, som aktívny žena aspoň myslím :-)
LukiLukm M 34 rokov
Muž 34 rokov Poprad
- hľadám trvalú známosť
- Pochopenie
- Pracujem ako operátor vo výrobe
- V praci a ucím sa programovať poprípade sa pohybujem okolo auta.
- som pragmatický vtipkujúci kozorožec
asterix666 M 40 rokov
Ahoj neznáma, Rád Ti ponúknem moje priateľstvo. Čo očakavamto to aj ponúkam. Som pohodovy, priateľsky a obetavý . Rád spoznám usmievavú, nekonfliktnu ženu, ktorá vie čo hľadá. Má pozitívny vzťah k deťom, prírode, športu a nebráni sa novým skúsenostiam. Ak si sa našla v mojich riadkoch, rád Ťa spoznám.
88844 Ž 55 rokov
Žena 55 rokov Poprad
Hľadám niekoho z okolia na vážnejší vzťah, som zamestnaná, som športový typ rada chodím do prírody, bicyklujem, žijem sama deti sú už samostatné, samota je zlá, nájdem ťa?
Lucinka828282 Ž 38 rokov
Žena 38 rokov Poprad
Hladam priatelstvo, vztah, važnu znamost. Pracujem a svoju pracu milujem. Volný čas travim v prírode, šport dobra kniha. Minulost mam vysporiadanú. Buducnosť neriešim.
Purexka Ž 36 rokov
Som 36 ročná žena a mam záujem spoznať chlapa s ktorým si budem rozumieť a tak vytvoríme par , rodinu ... ak si natom podobne budem rada ak mi napíšeš.
Markusss M 26 rokov
Muž 26 rokov Poprad
Vážny vzťah
Lasku radost úsmev každé ráno
Pracujem cvičím relax Odychuj ne ale chcem ano mám samozrejme
Mám rád úprimnosť naozaj to je na prvom mieste
giny11 M 43 rokov
Hľadám ženu, s ktorou by som si rozumel v základných veciach, s ktorou by som trávil voľný čas. Zatiaľ len na priateľstvo, ale nechám sa prekvapiť, nevylučujem ani trvalý vzťah.
Jan95 M 62 rokov
Hľadám úprimnosť, lásku, porozumenie. Rád mám turistiku, rád navštevujem historické miesta. Dovolenka bez mora nesmie byť. Som veselej povahy. Mám dobrý pocit keď som medzi ľuďmi ktorým verím.
Wadecimo M 59 rokov
Muž 59 rokov Poprad
Pravdovravnú ženu a ostatné dosiahneme . Slová sú krásne ale skutky sú dôležite . Láska a porozumenie je veľa . To chcem a budem žiadať . Som normálny chlap , žiaden úchyl . Pracujem a starám sa o seba a to žiadam aj od partnerky ,
Nadejexistuje Ž 48 rokov
Ahoj, hľadám priateľa na vážny vzťah, na každodenné zdielanie toho čo život prináša. Mam uz dospelú dcéru a chcela by som ešte niečo pekné prežiť vo dvojici. Voľný čas rada travim v prírode, na bicykli, prechádzky, v zime lyže. Nie je podmienka, ze musis byť športovec. Rada si pozriem aj dobrý film. Všetko ostatné pri osobnom stretnutí.
671961 M 59 rokov
Muž 59 rokov Poprad
Som len nezávislý chlap , čo je sám a bez ženy , tri roky . Odišiel som od rodiny Pracovitý , vonku v Nemecku a Francúzsku ako montér a teraz udržbár naSlovensku v Poprad. 24 rokov som mal svoju firmu a ukončil som to . A čakám znova lásku a porozumenie

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania