amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Stropkov SP

Ste v Stropkove a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaStropkov

Vierka007 Ž 54 rokov
Žena 54 rokov Stropkov
Som vdova mam 3 dospele deti. Moje zaluby tanec spev krizovky prechadzky v prirode. Rada si pozriem dobry film. Som zamestnana. Hladam uprimneho priatela neskor aj viac. Ked mas zaujem ozvy sa.
grizly325 M 58 rokov
Lady do koca aj do voza, zaujmy fitko divadlo turistika, hrady a zamky, pohodak nefajciar cestovanie praca v strojarstve. Kulturne vyzitie vystavy a vernisaze
Palio12 M 41 rokov
trvalu znamost zoznamenie. Lasku na cely zivot. Zenu len premna a spolocne zaluby. zo zaciatku pisanie potom zoznamenia a uvidi sa. Hladam zenu len pre seba.
Tomas56 M 27 rokov
Úprimnosť dôvera alkohol iba príležitostne žiadne klamstvá mám rád zvieratá okrem hadov a tak no rád varím som úprimný nechcem aby priateľka moja má klamala nechcem aby pila
Dzino17 M 38 rokov
Ahojte hľadám si partnerku s ktorou si budem rozumieť a užívať si spoločný život. Každá žena je pekná sama o sebe ak máš záujem a si láskou sklamaná tak sa mi ozvy a možno nám to spolu vyjde.
Majko3779 M 47 rokov
Muž 47 rokov Stropkov
Som slobodny bez zaväzkov. Mam rad prechadzky v prirode a oddych. Rad pozeram filmy a citam. Dieta nieje prekazka ale radost. Len seriozne prosim. Dakujem.
Ipe Ž 51 rokov
Hľadám vážnu známosť pracujem mám zvieracieho miláčika voľný čas trávim s rodinou záhrada prechádzky v prirode počúvanie hudby práca okolo domu minulosť mám vysporiadanu
Spacek69 M 51 rokov
Muž 51 rokov Stropkov
Chceš vedieť viac? Rad odpoviem... Samota je zla a keď sa vraciam z turnusu bolo by pekne vedieť ze ma tu doma niekto čaká.. Ve dvou se to tahne líp..
Rinaldo M 62 rokov
Normálny vstah pre príjemný a kľudný život vo dvojici. Užiť si to čo každý deň môže priniesť, tolerovať toho druhého jeho záľuby a potreby. Nerobiť si napriek ale sa navzájom podporí.
Roghy87 M 33 rokov
Muž 33 rokov Stropkov
Hľadám milú a usmievajú ženu ktorá vie čo chce. Úprimnú bez záväzkov a hlavne ktorá vie milovať a nepretvarovať sa , rodinné založená . Na veku nezáleží .
Slavomira79 Ž 42 rokov
Žena 42 rokov Stropkov
rozvedená mám 3 deti (20r 9r 8r) bývame na dedine, záľuby cestovanie, kino, stretnutia s priateľmi, šitie, varenie, hudba, prechádzky. Rada by som sa zoznámila s mužom ktorý by bol rodinne založený.
Dada48 Ž 49 rokov
Som rozvedená, moje koníčky hudba, knihy, filmy, pracujem s ľuďmi som komunikátivna, ústretová, , ale nie blbá. Po práci nepotrebujem , niekomu dokazovať, že som super women..Som unavená, roztržitá a chcem mať pokoj Hľadám niekoho kto tomu rozumie a chce ma spoznať .Mám dospelého syna, ktorý už má svoj život. Chcela by som sa zoznámiť s človekom, s podobným "zameraním a chápaním" možno by sme si rozumeli. Apropo mám zmysel pre humor, ale iba pre toho kto ho pochopí

1 2 3 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania