amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Stropkov SP

Ste v Stropkove a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaStropkov

Divemaky11 Ž 43 rokov
Hľadám ihlu v kope sena. Veľké šance tomu nedávam, ale ktovie možno naozaj motyka vystrelí a stretnem tu niekoho, s kým si budeme rozumieť a tešiť sa zo života.
Kondor123 M 48 rokov
Muž 48 rokov Stropkov
Novy život, lasku, porozumenie, doveru. hladam priatelstvo. domaci kutil. chcem ponuknut doveru, priatelstvo, porozumenie, štastie, pekny život. Volny čas travim sedenim v altaku
Pa3k87 M 35 rokov
Pracujem mam rad prírodu.
Mam rad dobre jedlo obľúbené sú pirohy tatarčane
Hľadám spriaznenú polovičku na trávenie voľných chvíľ
Ak si z východu napíš budem rád
MarcinkoMakaj M 44 rokov
Ano vysporiadany z vlastným byvanim v rodinom v dome. Pracujem v energetike a robím výskove práce na veĺmi vysokom napätí.440 Kw.. A voĺny čas trávim v prírode. Hĺadám vážnu známosť.
Kvet123 Ž 55 rokov
Žena 55 rokov Stropkov
Hľadám si priateľa. Vdovca alebo slobodného v mojom veku. Som zamestnaná. Moje záľuby záhradka práca okolo domu prechádzky lesom. Zvieracieho miláčika nemám. Minulosť vysporiadana. Keď máš záujem ozvy sa. Len seriózne.
Loly2 Ž 36 rokov
Žena 36 rokov Stropkov
Hľadám niekoho, kto ma zaujme dá sa povedať, že hľadám ihlu v kope sena. Hľadám niečo nezáväzné, priateľstvo, dlhodobý vzťah podľa toho ako sa to vyvinie.
Mar87 M 34 rokov
Muž 34 rokov Stropkov
Som slobodný a nezadany ktorý hľadá lásku najlepšie z východu SK, SP, VnT, PO, BJ hľadám milu ženu vek od 24 do 38, rád chodím do prírody, jazdím na motorke v lete kúpanie, chytanie rýb a grilovanie
kacena2365 Ž 45 rokov
Hľadám normálneho viac rodinne založeného partnera do koča i do voza. Neznášam klamstvá, neveru. Mám rada úprimných, kamarátskych, tolerantných, empatických ľudí s dávkou humoru.
Matusik7 M 34 rokov
Muž 34 rokov Stropkov
Volam sa Matus mam 33 rokov som slobodny a hladam pekne, mile dievca od 25 do 40 rokov. Pracujem v stavebnictve ako murar. Volny cas travim s priatelmi.
Dream1111 M 30 rokov
Ahoj... hľadám stálu kamarátku na všetko pekne zo Stropkova.. dúfam, že ta nájdem.. milujem prírodu.. hubarcenie.. auta.. ak máš rovnaké záľuby kľudne napíš..budem rad
Luciq Ž 43 rokov
Ahoj som žena, mama, pracujem veľa, voľný čas skoro žiadny, keď ho mám tak s najmladším synom, bycak, prechádzky, kino, cukráreň.
Hľadám spoločnosť, niekoho kto by veľa písal, rozprával tak ako ja .
Rozhovor napovie viac.
Motocikel M 47 rokov
Ahojte, hľadám ženu na vážny vzťah sympaťačku.. do voza aj koča, deti nie sú prekážkou, mám ich rád, bývam sám v domčeku na dedinke blízko mesta, mám rád prírodu, prechádzky atď..

1 2 3 4 5 viac

© 2022Kontakt · Podmienky používania