amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Spišské Podhradie

Ste v Spišskom Podhradí a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaSpišské Podhradie

filipjaniga99 M 24 rokov
Muž 24 rokov Spišské Podhradie
hľadám znamosť na časte stretnutia hlavne… nič závezne len spoznať nových ľudi z bonusom… ak chceš, tak mi napíš ak som ti nenapísal a uvidíme, čo z toho bude
Brunowhite1978 M 45 rokov
Muž 45 rokov Spišské Podhradie
Ahoj hľadám si tu priateľku, možno si to práve ty, tak napíš. Rad travim voľný čas v prírode, prechádzkami, pracujem ako szčo, ak chceš vedieť viac napíš
Brunowhite M 45 rokov
Muž 45 rokov Spišské Podhradie
Ahoj, hľadám spriaznenú dušu na ďalšiu cestu životom, pracujem ako SZČO a mam vysporiadanú minulosť. Voľný čas trávim na prechádzke, pozriem dobrý film.
Grobo7720 M 46 rokov
Muž 46 rokov Spišské Podhradie
Som slušný inteligentný muž, ktorý hľadá ženu na vážný a dlhodobý vzťah. Viem, že v dnešnej dobe, je ťažko nájsť partnera, s ktorým by sme si rozumeli , bol úprimný a túžil po krásnom harmonickom vzťahu, porozumení, dôvere a priateľstve. Som nealkoholik, úspešný, pracovitý, zodpovedný zabezpečený. Si rozvedená s dieťaťom, slobodná, sklamaná? Skús mi napísať, určite nebudeš ľutovať. Voľný čas trávím podľa možnosti, ako mi dovolia okolnosti. oddych, relax, kino, divadlo, večera, koncert, prechádzky. Minulosť mam vysporiadanú a jedine čo mi chýba, je úprimná žena, ktorá túži po tom, čo sa jej v minulosti nesplnilo a stále po tom sníva. Priateľstvo, úprimnosť, vernosť, časom aj dlhodobý vzťah v spoločnej domácnosti . Budem sa tešiť, ak si ťa tu nájdem :-) Verím, že niekde si. Verím, že ešte ma v živote čaká žena, ktorá si ma bude vážiť tak, ako ja ju, ale to zistíš, ak mi dáš priestor sa priblížiť k tvojmu srdcu .
Tana53 Ž 59 rokov
Moje záľuby sú prechádzky v prírode,čítanie,lúštenie krížoviek.Som ovorený, priamy človek ktorý nemá rád klamstvo a pretvárku. Mám psíka.Ak niekto bude chcieť vedieť o mne niečo viac,môže sa spýtať.

viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania