amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Humenné HE

Ste v Humennom a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaHumenné

Viktorito M 25 rokov
Muž 25 rokov Humenné
Hľadám nejaku slečnu na vážnejšie sa zoznamenie, snáď budem tu mat to šťastie a najdem tu, ktoru už dlhšiu dobu hľadám, ak aj ty hľadáš niečo vážnejšie, tak stačí napísať a uvidime
Jarka12345 Ž 61 rokov
Hľadám kamaráta, priateľa na spoločné posedenie pri káve, prechádzky, spoločné rozhovory, verím, že aj v tomto veku sa dá nájsť ešte niekto, s kým si budem rozumieť.
Samota nie je dobrý spoločník.
Ak to tiež tak cítiš, napíš, teším sa.
PATIX M 34 rokov
Muž 34 rokov Humenné
Hľadám normálnu ženu na vážny vzťah, slobodnú/rozvedenu vek a deti nie sú prekážka. Tak ak sa nájde nejaká super žienka, budem rád, zvyšok kľudne napíšem do správy 😉
Palinoo23 M 44 rokov
Muž 44 rokov Humenné
Hladam niekoho uprimneho s dobrym srdcom, proste takeho, aky som ja sam.. vo vztahu preferujem doveru, uprimnost a lasku.. Mam psika yorksira, ktory sa vola Marley..
Alex6112 M 62 rokov
Muž 62 rokov Humenné
Hľadám priateľku, na popísanie, kávu.. časom aj viac, život ukáže... Vo voľných chvíľach záhradka, návšteva pamiatok ako relax po práci. Žijem sám a nie je to nič príjemné.
Tymy M 38 rokov
Hľadám milú osobu, co sa chce zoznámiť a zažiť niečo nové, neviem ci hľadám vzťah alebo niečo vážne, to sa tak nedá povedať, túžim nájsť len niekoho s kým sa budem smiať, užívať si život, zblázniť sa alebo robiť čokoľvek nás napadne.
blunky118 M 38 rokov
Muž 38 rokov Humenné
Hľadám vážnu známosť, nie flirt, pracujem v zahranici, som slobodný, bezdetny, medzi záľuby patrí šport, hudba, relax, priroda aj turistika, zvieratá pes a mačka
Lutronbion M 41 rokov
Milu, stihlu zenu, ktora je tiez sama a chce to zmenit.. Pracujem. Som za osobne stretnutie. Budem sa tešiť na skorú odpoveď 😃verím, že si a že sa nájdeme.
Fabregas10 M 36 rokov
Hľadám kamarátku so zmyslom pre humor, zábavnú a časom niečo viac, pracujem ako zivnostnik, do vztahu môžem priniesť lásku a pochopenie a chapavost jeden druheho.
Xaos77 M 48 rokov
Muž 48 rokov Humenné
Hľadám vážny a dlhodobý vzťah. Pracujem ako SZCO. Momentálne nemám žiadneho zvieracieho miláčika. Rád sledujem filmy a počúvam hudbu. Nepijem alkohol. Minulosť mám vysporiadanu
Andrijondrej M 43 rokov
Muž 43 rokov Humenné
Nemám rád klamstvo. Som vždy úprimný. Som rimokatolik a chcem iných bez viery, aby boli rimokatolici. Pracujem doma na prosperite celého sveta, hlavne aby každý človek mal základné životné potreby.
Jimm M 37 rokov
Len seriozny zaujem o dlhodoby vztah. Nie zabavu na 1 noc (snad rozumies) S pracou to je 🤫 Vo volnom case sportujem a zajdem na Dobre jedlo. Zabava a sranda musi byt.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania