amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Humenné HE

Ste v Humennom a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaHumenné

Dorotka4242 Ž 41 rokov
Žena 41 rokov Humenné
Rada sa zoznamim s mužom, ktorý vie co chce, mám rada mužskú vôňu, nehľadám princa na bielom koni, chcem muža ktorý bude inteligentný, vzdelaný, pracovitý, verný a co podotýkam, muži píšte len ti co mate nad 180cm
Vaex87 M 37 rokov
Muž 37 rokov Humenné
Zdravím, hľadám fajn ženu, ktorej ex neklopú na dvere a na city :) Psychicky vyrovnanú a sympatickú, pracujúcu, milovníčku prírody a zdravého životného štýlu.
Samueliss M 24 rokov
Muž 24 rokov Humenné
#420
Hľadám dlhodobý vzťah založený na úprimnosti. Väčšinu voľného času cvičím, vzdelávam sa a zlepšujem sa v kuchyni. Snažím sa žiť život ako dobrý človek, rád sa smejem a som ukecaný. Pokiaľ máš rada zábavu a nevadí ti výška 2 metre, tak si určite budeme rozumieť.
Mandulik1305 Ž 63 rokov
Žena 63 rokov Humenné
Hľadám spriaznenú dušu na kávičku, wellnes, občasné vylety. Milujem vodu, plávanie a pod. športové aktivity. K zvieratkám mám kladný vzťah, mám psika a mačičku. Rada čítam knihy. Nerada veľa píšem, takže zvyšok osobne 😉.
janos35 M 35 rokov
Som 35 ročný slobodný bezdetný muž, ktorý hľadá ženu na vážny vzťah. Mám trvalú prácu. Baví ma cestovanie a športovanie. Chcel by som nájsť ženu s ktorou si založím rodinu.
JohannesBerkley M 46 rokov
Muž 46 rokov Humenné
Hľadám vážnu známosť, ktorá by vyplnila môj život. Som rozvedený. Mám 44 rokov. Pracujem v UK, kde aj žijem. Zviera nemám žiadne momentálne. Čas trávim s kamarátom Tóňom, Jožkom...
TomasA M 44 rokov
Dobrý den, hledam touto cestou ženu na výlety, divadlo, zkrátka na vše hezké ve dvou. Nemám žádný ideál krásy. Důležité je inteligence a mít si co říct.
Davidos67 M 30 rokov
Hladam si vztah som slobodny pracujem ako stavbar dufam ze najdem tu pravu ktora ma bude milovat a spravi stastnym rad chodim do prirody plavanie cyklistika a ine veci
Bubo911 M 31 rokov
Hľadám kamošku, partnerku s ktorou by som trávil voľný čas po práci. "Najst si lásku sa nenaučíte podľa pravidiel. Jednoducho to skúšate a padáte na zadok"
v34b M 69 rokov
Muž 69 rokov Humenné
Pritelku neskor uvidime co dalej. Uprimnost, lasku, porozumenie. Na dochodku. Pracou pri dome v zahrade sade, prechdzky lesom. Pes. Ano mam vysporidanu minulost.
Lucy890 Ž 43 rokov
Žena 43 rokov Humenné
Hľadám správneho chlapa na spoločné chvíle, mám rada hudbu, tanec, minulosť vysporiadana. Pracujem. Som veselá spoločenská, rada nadväzujeme nové známosti. Mam rada more aj hory.
Ferdinandko M 59 rokov
Hladam uprimnu osobu, plnu vašne a hlavne chapania druheho. To iste ponukam. DAJ, DAM VIAC. Mam rad obyčajnu ženu plnu pochopenia, žiadnu zlatokopku, milujem skromnost a ver mi že ta nesklamem, ak mi pomóžeš v spolocnom snaženi.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania