amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Humenné HE

Ste v Humennom a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaHumenné

Skutrik160 M 55 rokov
Muž 55 rokov Humenné
Hľadám ženu, ktorú si budem vážiť za to že je.
Na spoločne trávenie chvíl čo život nám prinesie.
Mám rád prechádzky, turistiku,rád pozriem dobrú komédiu ,romantiku.
Chlapec10 M 20 rokov
Som 20 ročný chlapec s kopou voľného času..na veku mi vôbec nezáleží, či sa chceš len pobaviť alebo niečo viac, napíš ;)
Športovec, zamestnaný, mám rád filmy knihy..
Melisima Ž 62 rokov
Žena 62 rokov Humenné
Už som na dôchodku, no pár hodín v týždni ešte pracujem. Aj keď mám priateľov a známych, cítim sa osamelá, smutná. Ak aj ty sa cítiš osamelo, ozvi sa.
Dzov23 M 20 rokov
Hľadám si vzťah . Hladam si priateľku ktorá by nefajčila a nepozerala na výšku ale aké mám srdce. Milujem hudbu a prechádzky .Nemám rád na žene ak fajčí aj pije . Nehľadám fejk účet ale hľadám serióznu priateľku .
Kevinxx6 M 37 rokov
Hľadám ženu do života ktorá vie čo v živote chce. som prispôsobivý človek ktorý vie čo chce a veľmi rad si vypočujem aj druhú stranu. Už nechcem strácať čas keďže mám 38.
Jaroslava48 Ž 23 rokov
Hladam nezadaneho chlapa do 28 rokov
Ponukam vsetko co treba dat do vztahu
Hladam si pracu
Volny cas travim kedy ako : prechadzky , vylet , turistika, sport
Domaceho milacika mam psa
Dzivy123 M 20 rokov
Hľadám milú ženu ktorá by mňa úprimne mala rada aj ja ju. A nepozerala ako vyzerám ale aké mam srdce . Rád sa učím a chodím do chrámu. Študujem na strednej škole, mám rád zvieratá
Patrez16 M 25 rokov
Muž 25 rokov Humenné
Napíš a dozvies sa nechce sa mi tu rozpisovať čo a aký som, každý je aký je, no kus napíšem mám 25 rokov pracujem som fajčiar alkohol iba príležitostne.
Matosvejk M 35 rokov
Muž 35 rokov Humenné
Volám sa Martin mám 34rokov vyska 185 vaha 90 som nefajciar a na tejto zoznamke hľadám jedno obyčajne dievča ktorému nejde o krásu ale aby bolo srdce dobre a hľadám s okr Humenné vo veku 30 az 40 ak sa nájde niekto budem rád ak napises
varska Ž 35 rokov
Ahoj, hladam muza, ktory je fajn :) na oplatku spoznas fajn zenu:D
Technickym veciam prilis nerozumiem, ale vo vseobecnosti sa nezlaknem ziadnej temy diskusie
Dem69 M 51 rokov
Nehľadám,ale rád by som spoznal príjemnú ženu,ktorá ma rada prechádzky, turistiku, ale aj relax vo welnes, občas sa ísť zabaviť,jednoducho žiť,ale nie sam.
Bývam na dedine, deti su dospelé, ešte nie su samostatne ale málo su doma. Som zamestnany. Voľný čas travim pracou na záhrade, prechadzkami do prírody,mam veľmi rád prírodu, ale túlať sa sam ma nebaví, ak by si mala záujem ozvi sa, samota je zla.
Mlicnak32 M 32 rokov
Hľadám ženu, do koča aj voza. Úprimnosť, dôvera, priateľstvo, pochopenie, vernosť to môžem ponúknuť. Som živnostník, sebestačný žijúci sám zo štvornohým priateľom .. Nie som dokonalý ale kto hej .. Nepotrebujem slúžku do domácnosti ale niekoho kto tu bude pre mňa a ja pre neho .. Neznášam vypisovať skôr som za konverzácie.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania