amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Humenné HE

Ste v Humennom a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaHumenné

Joja77 Ž 55 rokov
Pracujem, mám rada prírodu, kvety, prechádzky. Ale aj rada zájdem do kina, na koncert, nejaké vystúpenie. Relax vo wellnes. Rada by som spoznala niekoho, kto by mal podobné záujmy. Ale aj len tak si užívať prítomnosť toho druhého a vedieť sa porozprávať a všetkom možnom a byť oporou tomu druhému.
Jany1962 M 59 rokov
Ahoj. Nakoľko kôli práci nemám veľa času na zoznámenie sa so sympatickou ženou, chcem využiť tento spôsob nájdenia si priateľky na volné chvíle a život.
Som rozvedený, pracujúci normálny človek, mám rád prechádzky v prírode, v zime lyžovanie, potom wellness a ani v domácich prácach sa nestratim.
Ďalšie podrobnosti možno osobne. Napíš.
Matko32 M 32 rokov
Hľadám príjemnú známosť, na trávenie spoločných chvíľ. Pracujem ako sbs-kár. Voľný čas trávim s priateľmi. Minulosť mám vysporiadanú. Domáceho miláčika zatiaľ nemám, ale časom by som prijal psíka.
matus228222 M 25 rokov
Ahojte hľadám dámu na stretnutia a zároveň na dlhší vzťah. Som slobodný. Pracujem celý týždeň do večeroch. Voľný čas trávim najradšej v prírode ale nepohrdnem ani keď môžem prelezat v posteli.
regant13 M 56 rokov
Občasné stretávanie . Som na voľnej nohe . Šport , čitanie , zahrada toto su činnosti , ktorým sa venujem počas voľného času . Snažím sa aby robota nepohltila všetok môj čas .
marek230876 M 45 rokov
Trvaly vztah. Na dochodku. Mam hava maltezaka. Slobodny bezdetny dieta nie je prekazkou. Som dusevne chory. Snad by som sa s tebou z tej choroby dostal.
Krasnyvychod M 46 rokov
Hľadám obyčajnú ženu, zatiaľ na písanie. Nemám žiadné špeciálne nároky. Len aby sme si porozumeli. Kľudne nech mi napíše ktokoľvek. Odpíšem rád. Budem sa tešiť.
Peterpeto222111 M 41 rokov
Hľadám si vážnu známosť, pracujem, mám kde bývať, vo voľnom čase rád športujem, čítam, cestujem. Mám vysporiadanú minulosť. Nemám zatiaľ žiadného zvieracieho miláčika.
Osamela1962 Ž 59 rokov
Hľadám priateľa na trávenie voľných chvíľ, prechádzkou v prírode, posedenie pri káve a pod. rada čítam, varím, mam rada kvety... som úprimná, tolerantná, veselej povahy,
Možno keď si prečítaš tieto riadky, si povieš skúsim napísať tejto žene... ďakujem.🤣
Marian1962 M 59 rokov
Hladam stretnutie na kavu, prijemny rozhovor a casom uvidime... Svoj volny cas travim sledovanim diania v spolocnosti alebo prechadzkami so psom a podobne...
michal794 M 44 rokov
Ahoj, hľadám kamarátku na trávenie voľných chvíľ. Samota je zlá a preto hľadám niekoho pozitívneho v kom by som našiel oporu, šťastie...
Niesom dokonalý
Samo6 M 57 rokov
Hľadám priateľku,ktorej by som mohol dôverovať, ktorá dokáže opätovať city a byť úprimná.
Mám rád prírodu a históriu.
Na svoju minulosť si sem tam spomeniem,ale je to už za mnou.
Nikomu nič nedlžím a na tých čo dlžia mne som už zabudol.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania