amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Humenné HE

Ste v Humennom a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaHumenné

Marek71111 M 40 rokov
hladam zenu na važny vztah. pracujem na železnici. Vo volnom case rad chodim do prirody na turistiku, potom praca v zahrade je moj relax. mam rad psy a mačky 🙂
Erickson M 21 rokov
Muž 21 rokov Humenné
Som maliar a umelec a hľadám ženu, chcem sa s ňou spoznať a zblížiť a stretnúť sa snou a ísť na stretko v parku mám 21 rokov a volám sa Erixson(Erick)
Daniela949 Ž 45 rokov
Žena 45 rokov Humenné
Som sympatická, rozvedená žena s vysporiadanou minulosťou, bez záväzkov, pracujúca, žijem sama, mám dcéry, ktoré sú už samostatné .
Hľadám rozvedeného, prípadne slobodného muža s vysporiadanou minulosťou.
Majkel7 M 49 rokov
Pozdravujem, som športový typ, rád varím, upratujem a využívam čas s priateľmi v prirode, cestujem a mnoho inýh zaujmov. V kontakte s ludmi rad srandujem. Som nefajčiar, odmietam alkohol, važim si ludi.
ToMaSS28 M 25 rokov
Hľadám niekoho na kamarátsky vzťah, časom možno niečo viac. Rád športujem, chodím na turistiku, rád si zahrám dobrú hru, prečítam knihu poprípade pozriem dorý film/ seriál. Kľudne napíš, budem rád. :)
Marika889 Ž 36 rokov
Hľadám hlavne úprimného muža. Do vzťahu prinesiem hlavne lásku. Pracujem. Tak rada idem na kávu s kamoškami. Mam zvieratko. Vysporiadanu minulosť mám už dávno
Toby20 M 34 rokov
Muž 34 rokov Humenné
Ahoj hladam zrelu zenu do zivota, milu, usmievavu so zmyslom pre humor.
Mozno vystreli z motyky a najdem ťa ... cakam na tvoju správu.
Tokej123 M 47 rokov
Muž 47 rokov Humenné
Hladam dobru ženu a co nesklame ma. Som dobry a cesny chlap, treba zistit. Pracujem a rad cestujem a rad spoznavam nove štaty a mesta. Dakujem vam pekne.
Balogy M 26 rokov
Muž 26 rokov Humenné
Mám vysporiadanú minulosť
Svoj voľný čas trávim chodením do lesa na turistiku
Pracujem
Hľadám známosť na jednu noc poprípade sa uvidi ;)
Keď to čítaš rak mi nápis :*
Devill30 M 31 rokov
Muž 31 rokov Humenné
Pracujem, voľný čas trávim bud v prírode, alebo pri telke, pri PC, chodím do prírody, práca s drevom, bývam na dedine, mam 31r, som slobodný, bez deti, napíš, dozviez sa viac.
Patress123 M 29 rokov
Muž 29 rokov Humenné
Hľadám mladú, peknú, inteligentnu dámu, ktorá vie čo chce, do vzťahu môžem priniesť všetko, čo žena potrebuje, pracujem na stavbe ako tesarvol. Voľný čas trávim relaxom na gauči.
Kadodo221 M 55 rokov
Muž 55 rokov Humenné
Som na dôchodku, hľadám známosť na voľné chvíle, život je krásny, treba žiť pokiaľ sa dá, život uteká. Niesme najmladší, chcem ženu úprimnú, nemám rád klamstvo, nikam nevedie chcem, aby bola dobra a veselá, život je krasny.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania