amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Podolínec

Ste v Podolínci a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaPodolínec

Crypton889 M 27 rokov
Muž 27 rokov Podolínec
Ahojte. Volám sa Filip mam 26 rokov a zháňam si dievča na vážny vzťah vo veku od 22-25 rokov. Voľný čas v tejto dobe trávim v prírode alebo pri telke. Velmi rad chillujem s dobrou hudbou na ušiach. Nemám žiadne domáce zvieratko.
johny1234567890 M 33 rokov
Muž 33 rokov Podolínec
Hľadám známosť, ktorá by mala záujem o dlhý vzťah ... ktorá rada cvičí alebo rada chodí do prírody a ktorá by chcela mať aj deti .. mám rád zvieratá a hlavne výlety.
Feridi M 42 rokov
Hľadám ženu ktorá nebude pozerať len na svoje potreby. Mam dve deti ,takže mi nebude vadiť ak aj ty máš. Som obyčajný človek, žiadny model, nehľadám modelku ale dobrú ženu s ktorou sa budem môcť porozprávať o hocičom,... viac sa o mne dozvieš v súkromnej správe
Ponko M 68 rokov
Hľadám vážny vzťah. Som dôchodca a mám ešte živnosť,nefajčiar a neholdujem alkoholu. Voľný čas trávim bicyklovaním, turistikou v prírode a v zime lyžovaním.
Rád majstrujem v dielni, som celkom zručný.
fedy18 M 32 rokov
Moje záľuby sú príroda, šport, turistika, cestovanie, a pod.
Rád by som sa zoznámil s milou osobou, ktorá by ma brala takého aký som aj s mojimi chybami. Mali by sme mať spoločné záujmy a mali by sme si aj o očm pokecať.

Ak ťa môj profil zaujal kľudne napíš rád odpíšem každej.

viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania