amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Kežmarok KK

Ste v Kežmarku a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaKežmarok

Tomi158 M 32 rokov
Hľadám dlhodobú známosť. Voľný čas trávim zo svojimi deťmi. Som pracovitý typ. Moje koníčky sú záhrada a práca kolo domu. Zas by som tu našiel niekoho
minopecha123 M 34 rokov
Som sám sebou, nerobím nič zlé a nikomu.
Som normálny, nech je to aj z opačnej strany... rád športujem, rád šoférujem, atď.
Marrkko M 22 rokov
Nehľadám vážny vzťah, študujem, vo voľnom čase som s kamarátmi, zabávam sa, nakupujem, a tak ďalej. Nemám žiadneho zvieracieho miláčika.
Zuzana2666 Ž 38 rokov
Hľadám si známosť, muža aj do koča aj od voza, chcem lásku, ktorá každá žena očakáva od muža a nesmie piť, to nemám rada, keď muž pije, neznesiem alkohol, som úprimná a všetko, čo sa mi nepáči poviem na rovinu, som aká som, maj ma rad s tým, co mam.
Dodik164 M 40 rokov
Muž 40 rokov Kežmarok
Hľadám dievča na vzťah, normálne, obyčajné, som obyčajný muž ktorý chce mať Rodinu, dievča ktoré to mysli vážne, bývam pri Pienape, krásna príroda......
Zbino M 44 rokov
Som normálny chlap. Rad chodím do prírody, les atď. Som srandovny..niesom konfliktny. Rad sa prispôsobím, kompromis patri do života, lebo bez toho to nejde. Ani bez sexu sa nedá žiť. To tiež je život.
Buly0628 M 38 rokov
Muž 38 rokov Kežmarok
Hľadám si normálnu priateľku dieťa nieje prekážka.. Pracujem v zahranici.. voľný čas trávim relaxom.. Deti mám rád to mi nevadí ... som sám a hľadám spoločnosť
Sany25 Ž 49 rokov
Ahoj. Som tu, lebo hľadám možno práve teba. Ak si muž so zmyslom pre humor, si zodpovedný, nefajčiar, nehľadáš vyumelkovanú bárbie ale reálnu ženu a tiež ti vadí samota, môžme skúsiť samotu poraziť spolu.
Atacama M 61 rokov
Žena bez záväzkov, športovo ladená, do 55 rokov, štíhla, kladný vzťah k prírode, vysporiadaná s minulosťou, ja som šesťdesiatnik, aktívny v práci a zároveň predčasný dôchodca, dva nevydarené vzťahy, deti dospelé. Túžim milovať a byť milovaný, túžim po cestovaní a aktívnom odpočinku vo dvojici, na čo nebol doposiaľ čas. Ponúkam absolútnu serióznosť a tú aj očakávam.
Xmankoo M 28 rokov
Hľadám vážnu známosť. Hľadám dievča ktoré je milé, citlivé, má dobré srdiečko a má rada psy. Nejakú normálnu babu ktorá nieje arogantná a rada by sa so mnou zoznámila.
menomen M 55 rokov
veľmi rád by som sa zoznámil ženou do 48 rokov s vysporiadanou minulosťou, ktorá vie čo chce, ja som zamestnaný, mám rád šport, turistiku, hudbu, tráviť spolu voľný čas
Leon58 M 25 rokov
Muž 25 rokov Kežmarok
Hľadám bláznivú babu ♥️ som obycajnu chalan
Pracu mám robím strechy hydroizolacie
Voľný čas trávim .. hokej lyžovanie a hlavne buď úprimná no tak baby píšte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania