amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Kežmarok KK

Ste v Kežmarku a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaKežmarok

Popolvar83 M 36 rokov
Hľadám niekoho s kym strávim čas, nájsť niekoho na spoločne zaujmy
Slobodny bezdetný, s vlastným byvanim
Rad pozerám filmy, seriály, priroda
Skromný, nenáročný
Vo vztahu sú dôležité sympatie
MladyMilan M 26 rokov
Hľadám dievčinu na všetko pekné.. dievčinu ktorá má rada pohyb akékoľvek druhu... Dievčinu empaticku .. dievčina ktorá má hlavné úprimný vzťah k samej sebe ..
Rebelka11 Ž 58 rokov
Chýba mi priateľ, s ktorým by som mohla tráviť voľný čas. Rada cestujem, lyžujem a plávam, niekedy turistika a huby. Rada sa starám aj o záhradku. Hľadám muža s podobnými záľubami, lebo samej mi je smutno.
Jozef6583 M 38 rokov
Muž 38 rokov Kežmarok
Hľadám vážnu známosť, milú ženu ktorá sa pri mne bude cítiť dobre, mám rád šport, prechádzky, kultúru a pamiatky, pracujem, rád by som chcel aby sa pri mne žena cítila v bezpečí a milovaná 😉
Adriaan M 25 rokov
Hľadám ženu nemusí byť dokonala hlavne aby bola úprimná a vedela čo od života chce vek (22-28) ale nieje podmienka je to len číslo.
Som pracujúci a všetko čo som nadobudol bolo vlastnými rukami.
Martin1133 M 28 rokov
Vždy som priamy.. viem čo chcem a rád mám zábavu. Rád pocvičim pozriem nejaké filmy.. Rád jazdím takže aj dosť lietam kade tade po Slovensku.. Mám rád ferovosť.
Daniel24 M 24 rokov
Známosť akurát na vzťah pohoda, mať má rád.
Priniesť môžem potešenie a všetko čo bude trebat.
Práve pracujem.
Vo voľnom čase cvičím psov.
Minulosť neriešilo pozerám sa dopredu.
Body1974 M 46 rokov
Muž 46 rokov Kežmarok
Hľadám ženu ktorej nebude vadiť že si dám občas pivo, nie som agresívny som klidnej povahy a som ku všetkému otvorený. Som tichej povahy do určitej doby kým ma niekto nevyprovokuje.
Thulo M 49 rokov
Hladam dlhodoby vztah. pracujem ako skladnik. volny cas trávim v prírode. miláčika nemam žiadneho. Rad chodím do kina ked je na to cas, rad sa pozerám na športové a prirodopisne filmy .
Hamburk M 60 rokov
Hľadám vážnu známosť s ktorou by som chcel prežiť všetky radosti a starosti čo život prináša.Som Spolocensky a romantický založeny muž nemám problém v domácnosti zo všetkým pomôcť nepracujem nie kde som poberateľom výsluhového dôchodku takže som po finančnej stránke zabezpečený svoj voľný čas trávim prechádzkami po prírode zvieracieho miláčika nemám ale zvieratá hlavne psíkov mám rád vedel by som sa postarať aj o ženu s dieťaťom ja sám som vychoval z bývalou manželkou 3 deti ktoré sú už samostatne a zabezpečené a čo sa tyka mojej osoby tiež mám minulosť vysporiadanu
Misofero M 34 rokov
Muž 34 rokov Kežmarok
Mám vysporiadanú minulosť a hľadám tu osobu na spoločné bývanie a vzťah na veku nezalezi ak si tá pravá tak sa ozvi som veselý a milý rád mám prírodu a zvieratká
chancel Ž 34 rokov
Mladá žena, ktorá počas každodennej rutiny hľadá aj vypočutie, nežné pohladenie, objatie... To, čo očakávam od partnera, rovnako ponúkam. Moje záľuby sú spev, hudba, kultúra - divadlo a pod. Zo športu je to lyžovanie. Avšak pre milujúcu osobu som ochotná sa prispôsobiť novým veciam...

1 2 3 4 5 6 7 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania