amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Kežmarok KK

Ste v Kežmarku a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaKežmarok

Bejbybejby7 Ž 32 rokov
Žena 32 rokov Kežmarok
Hľadám si parťáka na voľné chvile. Rada chodím plávať, mám rada zvieratá a mám rada zábavu.Som za každú srandu, tak dúfam, že nejaký taký sa nájde. Cakam, tak sa ozvi 😉
Xander111 M 36 rokov
Krásny deň prajem. Hladam nezáväzný vzťah. Nechcem sa viazať. Pracujem a som sam, mam rad turistiku. A prírodu. Rád by som šiel na kávu.
Jozef21555 M 35 rokov
Muž 35 rokov Kežmarok
hľadám dievča na zoznámenie do koča aj do voza.
vzťah by mi mal priniesť veľa radosti a lásky. Študujem a zároveň učím, som učiteľ. Rád chodím do prírody a do dielne. Mám svojho psa a s tím chodievam von. Som slobodný a zdravý.
Lucas912 M 30 rokov
Behanie, pocitacove hry, obcas kreslim, chodievam na tury .... rad by som spoznal niekoho na tury a na behanie, hlavne spolocne zaujmy a nech vie, co od zivota chce.
Ondo122 M 31 rokov
Muž 31 rokov Kežmarok
Hľadám ženu na spoločný život, hlavne, aby bola veselá, normálna, neznášam klamstvo a neveru, na to som už v živote doplatil. Mam dve dcérky a chcem, aby to žena brala, že ich mám.
JURIK18 M 55 rokov
Muž 55 rokov Kežmarok
Juraj hlada dobru zienku ktora by chcela byvat na dedine. Byvam sam v rodinnom dome 5 kilometrov od mesta Kezmarok. Rad pracujem v zahrade pracujem ako kuchar.
Kezmarok13 Ž 50 rokov
Žena 50 rokov Kežmarok
Hľadám si partnera, s ktorým by som mohla tráviť svoj voľný čas, pretože v predošlom vzťahu to tak nebolo. Mám ráda turistiku, prechádzky v prírode, bicyklovanie, tanec, ráda počúvam hudbu. Viem rozdávať lásku, som úprimná, aj úprimnosť vyžadujem. Chcem byť milovaná a cítiť sa šťastná. Viem tomu partnerovi dať moje srdce ❤️. Keď si tu, tak napíš a dozvieš sa viac 💋❤️
Bleskk M 42 rokov
Hladam sympaticku zienku na pekne spolocne chvile. Ak mas zmysel pre humor, si inteligentna a nepotrebujes k zivotu cigarety a alkolol, rad Ta spoznam😉
Johnez M 64 rokov
Muž 64 rokov Kežmarok
Hladam priateľku, som na dôchodku, voľný čas záhrada, mam vysporiadanu minulost. Bývam v rodinnom dome, deti sú zatiaľ v zahraničí, občas ma navstivia.
Agi1103 Ž 31 rokov
Žena 31 rokov Kežmarok
Hľadám niekoho úprimneho a do pohody :) niekoho s kým sa dá pokecať a tráviť voľný čas a možno časom aj viac ... však sa uvidí :) Ak je niekto taký tak rada popíšem :)
Majka17777 Ž 53 rokov
Som vdova, úprimná a sebestačná. Milujem svoje dve deti a moje dve vnúčatá, ale nikto nechce byt sám. Rada by som spoznala muža, s ktorým sa budem od rana do večera smiať.
Radko9506 M 28 rokov
Muž 28 rokov Kežmarok
Hľadám ženskú krásu
Ktorá bude verná, starostlivá, úprimná.
S ktorou budem mať krásny vztah.
S ktorou, po spoznavani a budovaní vzťahu, by som mal detí a krásnu budúcnosť.

1 2 3 4 5 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania